Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 2
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: tirsdag 13 august 2019

Beginner

1 910 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Anna Elizabeth AarbuVarteig OL25.0813.09
Maja AndersenVarteig OL27.3514.26
Mila BogopolskiUzao31.2816.28
Celine HeggenesTrøsken IL46.4924.30
Elise Holm NedrebøOK Moss31.3216.30
Eira Tyssø LieNOTEAM40.3621.15
Noel MohnOLC Kapreolo22.4111.52
Jørgen ReuschHeming Orientering51.3527.00
Sturla SigurdssonStokke IL21.4711.24
Mats AndersenVarteig OLdiskvalifisert
Ane Tyssø LieNOTEAMdiskvalifisert

W -10

1 830 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK15.468.36
Anaïs MazyCO Liege16.539.13
Vigdis SigurdsdottirStokke IL20.3711.15
Alina TiemannOLG Stäfa25.4014.01
Louna VialardOrientation Passion Avignon22.5212.29
Seline WidlerOLG Wislig23.3912.55

W 11-12

1 950 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene ScheeleNydalens SK13.397.00
2Minna Sofie WingstedtHalden SK14.44+1.057.33
3Jenny DanevadFredrikstad SK15.07+1.287.45
4Signe ForsbergSkogslöparna16.06+2.278.15
5Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø16.44+3.058.34
6Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb16.54+3.158.40
7Eva BaldrianováUSK Praga17.00+3.218.43
8Tereza Ester KamenickaSK OS Nove Mesto na Morave18.40+5.019.34
9Rachel CottingOLG Stäfa19.31+5.5210.00
10Sofie Holm NedrebøOK Moss19.37+5.5810.03
11Emma Aune JakobsenOK Moss21.37+7.5811.05
12Laura TiemannOLG Stäfa24.38+10.5912.37
13Erle Elise WoldOK Moss27.02+13.2313.51
14Vika ZhuravlevaHalden SK28.31+14.5214.37
15Lufei TanLearnjoy Sports32.19+18.4016.34
Juliane BurgmairOLG Regensburgdiskvalifisert
Astrid ReuschHeming Orienteringbrutt

W 17-18

3 620 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Natalja NiggliOJura38.5610.45
2Júlia NédaTTE Tipo Tájfutó és Környezetv41.03+2.0711.20
3Alva RyttherVästerbergslagens OL41.27+2.3111.27
4Sofia DjerfVästerbergslagens OL46.46+7.5012.55
5Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK54.53+15.5715.09
6Elsa ForsgrenVästerbergslagens OL1.04.33+25.3717.49
7Alma SandVästerbergslagens OL1.42.03+1.03.0728.11
Tove RingiOk Kåreikke startet

W 19-20

3 660 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Minhuei HuangMoxina OK56.5115.31
Elise VanelTout Azimut Fameckdiskvalifisert

W 21-

4 160 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johanna HulkkonenKoovee35.468.35
2Elizaveta ReshetniakST447.15+11.2911.21
3Barbora BaldrianováUSK Praga48.34+12.4811.40
4Solveig SletnerRøyken OL56.26+20.4013.33
5Wakana MiyamotoKeiyoOL58.39+22.5314.05
6Johanna RagvaldOK Linné1.01.16+25.3014.43
7Iva KosarkovaCzech junior team1.04.56+29.1015.36
8Yiching HuangMoxina OK1.06.29+30.4315.58
9Sabine WareykaOJE Wappler1.06.42+30.5616.02
10Tonje PihlOK Roskilde1.14.41+38.5517.57
11Sara EggerOLV Hindelbank1.20.16+44.3019.17
12Sylvia Yuet Ling LauOKOK Zone1.32.37+56.5122.15
Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orienteringikke startet
Cecilia DjerfVästerbergslagens OLikke startet
Debora EggerOLV Hindelbankikke startet

W 35-

3 860 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin SletnerIL GeoForm56.4314.41

W 40-

3 540 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK31.268.52
2Reda VeldeOK Azuolas33.12+1.469.22
3Marianne MohnOLC Kapreolo35.46+4.2010.06
4Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK36.51+5.2510.24
5Sara TimnerSundsvalls OK36.58+5.3210.26
6Marie DesrumauxVilleneuve d'Ascq Lille Métrop48.04+16.3813.34
7Pernille BuchOK GORM49.14+17.4813.54
8Silvia ShandurkovaUzana49.55+18.2914.06
9Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb52.09+20.4314.43
9Daria NiggliOJura52.09+20.4314.43
11Marion BüchliOLG Suhr1.20.16+48.5022.40
12Daniela MartanovaSlavia Liberec1.28.40+57.1425.02
13Agnes SadzotCO Liege2.11.27+1.40.0137.07

W 45-

3 530 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sanna NymalmPargas IF32.539.18
2Käthi WidlerOLG Wislig33.43+0.509.33
3Aud Hognestad TaksdalGanddal IL35.13+2.209.58
4Marina AxelssonMarkbygdens OK36.22+3.2910.18
5Lenka KamenickaSK OS Nove Mesto na Morave36.41+3.4810.23
6Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK37.14+4.2110.32
7Arnhild KroghOppsal Orientering37.57+5.0410.45
8Martina KarlssonOK Vilse 8739.50+6.5711.17
9Cathy McCombAustralopers Orienteering Club40.50+7.5711.34
10Odile PerrinNature Orientation Saint Etien41.36+8.4311.47
11Sara MathisenPorsgrunn OL42.01+9.0811.54
12Isabelle VillarCOSE46.26+13.3313.09
13Cecilia FochsenWaxholms OK48.54+16.0113.51
14Pinar BasolTäby OK50.27+17.3414.17
15Tonje HolmOK Moss51.10+18.1714.29
16Maria EdvardssonJärfälla OK54.45+21.5215.30
17Stina BorängSnättringe SK56.10+23.1715.54
18Flavia SpinelliASCO Lugano57.12+24.1916.12
19Kerstin BuchackerCO Liege1.02.57+30.0417.49
20Pascale MiailheOrientation Passion Avignon1.04.01+31.0818.08
21Elisabet WirtzLuxOC1.05.38+32.4518.35
22Frey SilviaWoodchucks1.07.50+34.5719.12
23Maria HjorthDomnarvets GoIF1.18.21+45.2822.11
24Karin JohanssonLunds OK1.19.21+46.2822.28
25Franziska LemmelLuxOC1.42.26+1.09.3329.01
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Anne NilsenÅs-NMBU Orienteringikke startet
Mervi PötryKalevan rastiikke startet

W 50-

3 340 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sabrina MeisterOLG Dachsen32.059.36
2Rine HanssenByåsen IL34.05+2.0010.12
3Gaby Aebersoldol.biel.seeland34.18+2.1310.16
4Mona LomeHamar OK35.26+3.2110.36
5Hilde VassendPorsgrunn OL35.49+3.4410.43
6Anita Sørensen DrageKongsberg OL36.08+4.0310.49
7Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering36.58+4.5311.04
8Johanna PurrerULU'S REISEWELT39.29+7.2411.49
9Petra WältiSWISS O TOURS40.25+8.2012.06
10Brigitte GrobULU'S REISEWELT40.43+8.3812.11
11Tove AasheimVaregg Fleridrett41.20+9.1512.22
12Arnhild U. BråtenVegårshei IL41.39+9.3412.28
13Tove HeimdalKonnerud IL42.29+10.2412.43
14Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL42.47+10.4212.48
15Helen SkoogKils OK44.25+12.2013.17
16Toini SkyttersæterKonnerud IL45.21+13.1613.34
17Woo AllenBAOC45.49+13.4413.43
18Lena BrobergSnättringe SK48.09+16.0414.24
19Ianka EvansBrown team48.36+16.3114.33
20Camilla NäslundOK Hammaren48.38+16.3314.33
21Anne Kristine NorderudTyrving IL49.18+17.1314.45
22Alexandra CoelhoGD4Caminhos52.58+20.5315.51
23Kerstin MitchellHOC59.36+27.3117.50
24Ninni CarlssonStora Tuna OK1.05.35+33.3019.38
25Agnes SegondyTout Azimut Fameck1.09.18+37.1320.44
26Elvina IvanovaBrown team1.09.33+37.2820.49
27Laurence BeauvirCRCO1.10.02+37.5720.58
28Clare LinesSouthdowns Orienteers1.23.16+51.1124.55
29Margarita TodorovaBrown team1.41.00+1.08.5530.14
30Kirsten MøllerSøllerød OK1.46.40+1.14.3531.56
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubbikke startet
Ingvild MulenKristiansand OKikke startet
Isa HeggedalKonnerud ILikke startet

W 55-

3 290 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Priska GautschiSWISS O TOURS36.5511.13
2Lena SwartzOK Orion37.01+0.0611.15
3Inger Tone NygårdEgersund OK37.35+0.4011.25
4Anette LundOK GORM38.36+1.4111.43
5Vanja StaffOL Toten-Troll39.53+2.5812.07
6Eli Marie WiigPorsgrunn OL40.08+3.1312.11
7May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering40.10+3.1512.12
8Ingrid RavnanOL Toten-Troll40.39+3.4412.21
9Ingrid SvenssonStora Tuna OK41.06+4.1112.29
10Jolanda WehrliSWISS O TOURS41.28+4.3312.36
11Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF42.07+5.1212.48
12Jaana EronenPihkaniskat43.39+6.4413.16
13Ragnhild HaldKristiansand OK43.47+6.5213.18
14Tone HollowellOK Tyr44.24+7.2913.29
15Solveig SikkelandTyrving IL44.31+7.3613.31
16Anette LantzOK Österåker44.43+7.4813.35
17Nina-Beate LiabakkByåsen IL45.36+8.4113.51
18Barbara LehmannOLG Herzogenbuchsee45.50+8.5513.55
19Marketa GrahamOttawa Orienteering47.58+11.0314.34
20Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering48.48+11.5314.49
21Elisabeth OppligerOLV Hindelbank49.02+12.0714.54
22Chieko MiyamotoKeiyoOL49.30+12.3515.02
23Judith WoodPendle Forest Orienteers55.28+18.3316.51
24Ann Karin TjørhomGanddal IL55.51+18.5616.58
25Barbara Egger-ZulaufOLV Hindelbank57.43+20.4817.32
26Elena LippertVKO1.02.32+25.3719.00
27Heather WoodGreatEasternNavigators1.04.59+28.0419.45
28Nicola StevensBOK1.06.09+29.1420.06
29Sylvie BassetASUL Sports Nature1.08.55+32.0020.56
30Laurence ChampignyACA Aix en Provence1.18.23+41.2823.49
31Keiko ConwayGuildford Orienteers1.34.35+57.4028.44
32Lai Kuen Candy ChuiALEXSON ORIENTEERING CLUB1.44.58+1.08.0331.54
Tilkin HedwigeCO Liegediskvalifisert
Wing See AuOAHKdiskvalifisert
Susan Keymelbourne forest racersikke startet
Mary O'ConnellThree Rock OCikke startet
Runa SkyttersæterHeming Orienteringikke startet

W 60-

3 050 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maria EricsonÅmåls OK39.1412.51
2Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orientering40.26+1.1213.15
3Arlette PiguetULU'S REISEWELT41.13+1.5913.30
4Regina NeukomULU'S REISEWELT43.59+4.4514.25
5Natalia DeconescuMasters Orienteering Hunedoara45.10+5.5614.48
6Elisabet ÖströmOK Tyr45.56+6.4215.03
7Anna-Karin OhlssonTullinge SK47.31+8.1715.34
8Dorthe HansenSilkeborg OK51.21+12.0716.50
9Marianne ThorssonIK Trenne Ullared53.19+14.0517.28
10Siren GreveBergens TF54.23+15.0917.49
11Gerda GuglielmettiGOLD Savosa54.53+15.3917.59
12Reidunn HallanLillomarka OL58.39+19.2519.13
13Eli Tufte HanssenEiker OL58.52+19.3819.18
14Päivi SaarikoskiPihkaniskat1.00.01+20.4719.40
15Petya DimitrovaBrown team1.02.03+22.4920.20
16Kristil KristensenOK Skeidi1.09.21+30.0722.44
17Elizabeth DeaneCork O1.09.34+30.2022.48
18Liz BourneBullecourt Boulder Bounders1.21.32+42.1826.43
19Judy PrendergastEureka Victoria1.22.14+43.0026.57
May MelingStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

W 65-

2 940 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny BourneAbominable O-Men33.0111.13
2Margrete JørandliGjø-Vard OL33.45+0.4411.28
3Gabriella AxelssonIdefjordens SK33.54+0.5311.31
4Maria NordwallOK Kolmården35.42+2.4112.08
5Linda VerdeSturla, IF36.02+3.0112.15
6Lis DæhliLøten o-lag36.33+3.3212.25
7Ingunn YtrehusRollag og Veggli IL36.44+3.4312.29
8Tuire NiemiTampereen Pyrintö36.57+3.5612.34
9Inara GipsleThames Valley OC38.46+5.4513.11
10Ingrid JessenFrämmestads IK40.29+7.2813.46
11Gerda Marie ChristiansenKøge OK40.36+7.3513.48
12Gunnel TurpeinenKvillebyns SK41.53+8.5214.14
13Gunilla HogedalVänersborgs SK42.03+9.0214.18
14Halldis ValestrandIL BUL-Tromsø43.26+10.2514.46
15Live Joronn YtrehusRingerike OL45.31+12.3015.28 Last ned GPS-spor i gpx-format
16Ingrid E StrömRonneby OK46.50+13.4915.55
17Annette RagvaldVingåkers OK47.18+14.1716.05
18Bernadette VandermeulenCO Liege48.24+15.2316.27
19Robin UppillOnkaparinga Hills Orienteering49.03+16.0216.41
20Catherine DawsonGafanhOri49.11+16.1016.43
21Stina ElfvingByåsen IL50.01+17.0017.00
22Yvonne GalborgenEds SK51.23+18.2217.28
23Ulla EngelbyOK Pan Kristianstad53.56+20.5518.20
24Berit RøsteRingsaker OK55.57+22.5619.01
25Miriam AsvarischViking Orientering1.00.33+27.3220.35
26Kirsten BobachAalborg OK1.04.12+31.1121.50
Kerstin ErikssonOk Kåreikke startet

W 70-

2 650 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gullevi SvenssonRonneby OK38.0714.23
2Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK38.11+0.0414.24
3Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL40.23+2.1615.14
4Torid KvaalFreidig47.06+8.5917.46
5Britt Forsell PirozziSkåneslättens OL49.10+11.0318.33
6Miriam RosenSouth Ribble OC57.00+18.5321.30
7Edith BrandSWISS O TOURS58.14+20.0721.58

W 75-

2 650 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Paula KyyrönenKouvolan Suunnistajat59.1322.20
2Brita Eilertsen GrønliFørde IL1.01.16+2.0323.07
3Elin DahlenRingerike OL1.02.17+3.0423.30

W 80-

2 610 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK54.0520.43

M -10

1 830 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Josef BaldrianUSK Praga30.3916.44
Deniz BasolTäby OK16.559.14
Kuzey BasolTäby OK14.458.03
Alexander DufvaSundsvalls OK14.337.57
Alexander DybvikStokke IL17.359.36
Herman EliassonSundsvalls OK16.509.11
Ture ForsbergSkogslöparna28.1215.24
Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL19.5610.53
Frederik LemmelLuxOC31.4217.19
Jorin MohnOLC Kapreolo21.3711.48
Lukas OechlerOLV Landshut15.418.34
Janis TiemannOLG Stäfa19.3010.39
Ville Emil WingstedtHalden SK15.378.32
Matthias WirtzLuxOC37.0720.16

M 11-12

1 950 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend SommerheinFossum IF13.497.05
2Nils AndreassonIFK Göteborg Orientering14.47+0.587.34
3Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb15.06+1.177.44
4Yannick WidlerOLG Wislig15.10+1.217.46
5Magnus SigurdssonStokke IL15.25+1.367.54
6Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK15.56+2.078.10
7Petter FochsenWaxholms OK16.32+2.438.28
8Anders Hovgaard EisvangOK Moss16.38+2.498.31
9Rasmus EngehultNotodden OL16.59+3.108.42
10Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb17.43+3.549.05
11Dmitry BuchatskiyWhite Nights17.47+3.589.07
12Jakob WirtzLuxOC17.51+4.029.09
13Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL17.59+4.109.13
14Jens G. DybvikStokke IL18.16+4.279.22
15Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL18.25+4.369.26
16Eirik HessenStokmarknes OL18.47+4.589.37
17Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll18.49+5.009.38
18Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL22.24+8.3511.29
19Basile VillarCOSE22.41+8.5211.37
20Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL22.59+9.1011.47
21Daniel KuuttilaTurun Suunnistajat54.14+40.2527.48
Moritz OechlerOLV Landshutikke startet

M 17-18

4 120 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tamás NédaTTE Tipo38.219.18
2Sven Bergset LangvikIL Veten41.07+2.469.58
3Elias BergsetIL Veten46.02+7.4111.10
4Leif-Inge JevnlidIL Veten47.34+9.1311.32
5Trygve Nummedal OsFørde IL51.50+13.2912.34
6Victor DanneckerOJura52.54+14.3312.50
7Christian WoodPendle Forest Orienteers1.06.06+27.4516.02
8Xihan ZhaoLearnjoy Sports1.48.59+1.10.3826.27

M 19-20

4 330 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jorge ValenteImperdible56.2913.02
2Boyuan HuangMoxina OK57.29+1.0013.16

M 21-

5 190 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arnaud PerrinGöteborg Majorna OK43.148.19
2Bjørn HaavengenKongsberg OL46.41+3.278.59
3Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK46.50+3.369.01
4Joel Börjesson ErikssonStorviks IF49.19+6.059.30
5Anton HemlinIK Uven52.55+9.4110.11
6Vojtech NetukaCzech junior team53.31+10.1710.18
7Oscar IvarssonHestra IF54.02+10.4810.24
8Pol Ràfols PerramonCatalunya54.14+11.0010.26
9Pål SkogedalAsker Skiklubb56.29+13.1510.52
10Simonius JagerAuckland Orienteering Club1.02.07+18.5311.58
11Pavel KosarekCzech junior team1.02.37+19.2312.03
12Mikkel SkaarupCopenhagenO1.03.43+20.2912.16
13Lukas JanischowskyOLG Regensburg1.04.38+21.2412.27
14Tatsuki MiyamotoKeiyoOL1.08.20+25.0613.09
15Marek CahelCzech junior team1.09.18+26.0413.21
16Jonas LundgrenLinköpings OK1.09.54+26.4013.28
17Mikko KesäläSK Pohjantähti1.11.01+27.4713.41
18Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK1.16.24+33.1014.43
19Vesa-Ville VäänänenRasti-Lukko1.18.16+35.0215.04
20Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.25.23+42.0916.27
21Ryosuke NishishitaKOLC1.34.48+51.3418.15
22Vincent BeltoiseASUL Sports Nature1.35.55+52.4118.28
23Anthony Covey-CrumpJesus OK1.39.42+56.2819.12
24Kevin FisherOUSA1.44.31+1.01.1720.08
25Yen Lung ChenMoxina OK2.11.19+1.28.0525.18
Edward LinesSouthdowns Orienteersdiskvalifisert
Daniel BichlOJE Wapplerdiskvalifisert
Colm MoranTeam Irelandikke startet

M 35-

4 650 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torben Christian WendlerFredrikstad SK38.188.14
2Daniel KlauserOLG Rymenzburg58.11+19.5312.30
3Kostiantyn MajasowWKS SLASK1.05.10+26.5214.00
4Marco Della VedovaPolisportiva G. Masi1.12.07+33.4915.30
5Wojciech WiktorGöteborg Majorna OK1.12.49+34.3115.39
6Jiri MartanSlavia Liberec1.14.20+36.0215.59
7Hans EgefalkHagaby GoIF1.23.28+45.1017.56

M 40-

4 420 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erling SommerfeldtAsker Skiklubb33.317.34
2Jørn SundbyLarvik OK37.02+3.318.22
3Tobias EliassonSundsvalls OK39.31+6.008.56
4Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering44.43+11.1210.07
5Laurent ChampignyACA Aix en Provence49.55+16.2411.17
6Heikki HusuSK Vuoksi49.57+16.2611.18
7Nicolas DalibardC.O.Colmar50.40+17.0911.27
8Juan Pedro ValenteImperdible55.46+22.1512.37
9Alexander LubinaDJK Adler 07 Bottrop57.19+23.4812.58
10Frode BakkehøiØstmarka OK57.35+24.0413.01
11Chi Ming ChungOKOK Zone1.01.45+28.1413.58
12Erno AaltoLiperin Taimi Suunnistus1.03.56+30.2514.27
13Martin OkleOLG Cordoba1.04.13+30.4214.31
14Ali BasolTäby OK1.38.23+1.04.5222.15
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrettikke startet
Magnus HolmskauTrøsken ILikke startet

M 45-

3 780 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mikko SalonenHelsingin Suunistajat28.157.28
2Uldis BrucisSaldus OK29.34+1.197.49
3Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL32.02+3.478.28
4Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL32.26+4.118.34
5Pål SommerheinFossum IF34.10+5.559.02
6Peter MohnOLC Kapreolo35.39+7.249.25
7Magnus JonssonSundsvalls OK36.42+8.279.42
8Kristian Bernhard NilsenFossum IF37.12+8.579.50
9Oskar ForsbergSkogslöparna37.18+9.039.52
10Eilert AamodtOppsal Orientering38.09+9.5410.05
11Nils EdvardssonJärfälla OK38.22+10.0710.08
12Petr BaldrianUSK Praga38.35+10.2010.12
13Uwe WeidOLV Landshut38.53+10.3810.17
14Eric PerrinNature Orientation Saint Etien39.33+11.1810.27
15Nicolas GreffCO Ambérieu40.25+12.1010.41
16Jonathan McCombAustralopers Orienteering Club41.37+13.2211.00
17Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb41.50+13.3511.04
18Vladimir GusiatnikovOrienteering Cincinnati42.01+13.4611.06
19Tatsuo MoriMichi48.35+20.2012.51
20Anders FærdenKolbotn og Skimt OL48.50+20.3512.55
21Jerome VialardOrientation Passion Avignon51.21+23.0613.35
22Hartmut LemmelLuxOC53.22+25.0714.07
23Michael HockARDOC56.56+28.4115.03
24Cidalio OliveiraGD4Caminhos1.08.45+40.3018.11
25Michele FomasiSCOM Mendrisio1.10.11+41.5618.34
26Knut Johan WinsvoldØstmarka OK1.11.21+43.0618.52
27Gilles DanneckerOJura1.15.59+47.4420.06
28Dong ZhaoLearnjoy Sports1.19.48+51.3321.06
29Xiaoping TanLearnjoy Sports2.01.40+1.33.2532.11
30Byron HawkinsCRCO2.25.54+1.57.3938.35
André JægtvikKonnerud ILikke startet

M 50-

3 540 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tomas EidsmoFreidig24.547.02
2Tore NymarkVaregg Fleridrett25.12+0.187.07
3Thore KornmoPorsgrunn OL25.40+0.467.15
4Helge GisholtOK Skeidi26.56+2.027.36
5Are KristiansenTyrving IL27.19+2.257.42
6Oskars ZernisSaldus OK27.44+2.507.50
7Flemming JørgensenOK Snab28.13+3.197.58
8Torgeir SnilsbergOK Moss28.44+3.508.07
9Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø29.29+4.358.19
10Thomas FreiULU'S REISEWELT29.53+4.598.26
11Oddvar TaksdalGanddal IL30.05+5.118.29
12Dag AusenPorsgrunn OL30.07+5.138.30
13Rune EngehultNotodden OL30.27+5.338.36
14Paul LigginsAustralopers Orienteering Club30.53+5.598.43
15Per CarlssonStora Tuna OK30.57+6.038.44
16Christophe VillarCOSE31.07+6.138.47
17Stein BlomsethLillomarka OL31.55+7.019.00
17Knut Erling ØenHeming Orientering31.55+7.019.00
19Lennart SwahnSundbybergs IK32.05+7.119.03
20Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb32.45+7.519.15
21Lasse ArnesenHeming Orientering33.29+8.359.27
22Bjørn Idar SætranIF Trauma34.21+9.279.42
22Magnus TrofastBredaryds SOK34.21+9.279.42
24Marko KarkulehtoOK Vilse 8735.02+10.089.53
25Geir BråtenVegårshei IL35.22+10.289.59
26Stein Ivar FossMelhus IL35.40+10.4610.04
27Klaus KrischanSWISS O TOURS35.49+10.5510.07
28Jurg NiggliOJura35.55+11.0110.08
29André WältiSWISS O TOURS38.06+13.1210.45
30Raimo ArvolaKoovee39.38+14.4411.11
31Hans NilssonKungälvs OK40.08+15.1411.20
32Egil FuruaBerger og Svelvik OL40.57+16.0311.34
33Robert LinesSouthdowns Orienteers44.12+19.1812.29
34Christoph FurerSWISS O TOURS44.38+19.4412.36
35Per Eg PedersenKolding OK48.12+23.1813.36
36Björn TiemannOLG Stäfa49.02+24.0813.51
37Kang Kai CheungSOC49.32+24.3813.59
38Roger BaumannWoodchucks53.54+29.0015.13
39Jens Olav HessenStokmarknes OL55.07+30.1315.34
40Markus BurgmairOLG Regensburg56.19+31.2515.54
41Krasimir KolevBrown team1.03.21+38.2717.53
42Martin DonnellGreatEasternNavigators1.33.47+1.08.5326.29
43Knut GjoneSandefjord OK1.40.08+1.15.1428.17
Christian GrotnesTyrving ILdiskvalifisert
Tsz Hin LuiSOCdiskvalifisert
Jon Iver BakkenNydalens SKikke startet

M 55-

3 530 m, 54 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Richard EriksenAsker Skiklubb25.407.16
2Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb26.10+0.307.24
3Øyvind DrageKongsberg OL26.47+1.077.35
4Sindre LangaasNydalens SK28.26+2.468.03
5John SvergjaNord-Østerdal OK28.46+3.068.08
6Tore KjølsethNydalens SK28.57+3.178.12
7Maths CarlssonTolered-Utby OL29.06+3.268.14
8Colin McIntyreOK Tyr29.19+3.398.18
9Onno VerberneOL Toten-Troll30.23+4.438.36
10Nils Harald StaffOL Toten-Troll30.50+5.108.44
11Andreas HuberHamar OK30.53+5.138.44
12Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering32.23+6.439.10
13Tom HollowellOK Tyr32.46+7.069.16
14Geir FrøytlogEgersund OK33.01+7.219.21
15Ove RinnbäckOK Ravinen33.34+7.549.30
16Anders BjörklundSävedalens AIK35.28+9.4810.02
17Arne GrevskottFrol IL36.18+10.3810.16
18Stein Arne NegårdVang OL36.59+11.1910.28
19Libor SlezakCzech junior team37.08+11.2810.31
20Brian CorbettCork O37.31+11.5110.37
21Leif Kåre BessebergEiker OL37.38+11.5810.39
22Anders BergsetIL Veten37.46+12.0610.41
23Thomas CallebergSnättringe SK38.05+12.2510.47
24Kent PihlOK Roskilde38.37+12.5710.56
25Christian Aebersoldol.biel.seeland38.41+13.0110.57
26Jari KymäläinenTampereen Pyrintö38.58+13.1811.02
27Espen RaastadSkien OK39.09+13.2911.05
28Jan HauglandÅrstad IL39.21+13.4111.08
29Trygve RognstadHadeland OL39.51+14.1111.17
30Roar ByeModum OL40.05+14.2511.21
31Atle IversenIL BUL-Tromsø40.41+15.0111.31
32Radan KamenickySK OS Nove Mesto na Morave40.53+15.1311.34
33Kjell-Erik KristiansenIndre Østfold OK41.05+15.2511.38
34Tsutomu YoshidaMichi41.09+15.2911.39
35Lars Peder VaajeMarnardal IL42.14+16.3411.57
36Thomas GloorIG BLOCH42.16+16.3611.58
37Joacim AhnheimTibro OK43.12+17.3212.14
38Phil ConwayGuildford Orienteers43.45+18.0512.23
39Karl AhlswedeDelaware Valley Orienteering A46.19+20.3913.07
40Olivier BassetASUL Sports Nature46.51+21.1113.16
41Roland MeisterOLG Dachsen46.54+21.1413.17
42Stefan SchlatterULU'S REISEWELT48.11+22.3113.38
43Johan SköldJärfälla OK48.21+22.4113.41
44Pat McCavanaGreatEasternNavigators49.39+23.5914.03
45Kohji MiyamotoKeiyoOL51.12+25.3214.30
46Ivar BergsetIL Veten52.44+27.0414.56
47Paul WadeFossum IF1.00.34+34.5417.09
48Bruno VandermeulenCO Liege1.07.40+42.0019.10
49Mike LongUniversity College Dublin OC1.26.57+1.01.1724.37
50Pere Llorens CasesCOB - Club Orientació Berguedà1.50.23+1.24.4331.16
Martin EggerOLV Hindelbankdiskvalifisert
Mats JönssonKorsnäs IF OKdiskvalifisert
Sai Fong LeungOAHKdiskvalifisert
Thomas HenmyrOK Vilse 87diskvalifisert
Ove PetersenLillomarka OLikke startet
Urs WidlerOLG Wisligikke startet

M 60-

3 380 m, 51 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkan LindbergOK Vilse 8720.436.07
2Morten DueMåren OK28.13+7.308.20
3Christer SkoogKils OK28.33+7.508.26
4Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL28.36+7.538.27
5Nils HæstadFossum IF29.44+9.018.47
6Richard Zeiner-GundersenFossum IF30.02+9.198.53
7Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL30.06+9.238.54
8Egil Wickstrand IversenHeming Orientering30.28+9.459.00
9Leif S. ThingsrudØstmarka OK30.52+10.099.07
10Jon BjørgumKristiansand OK31.08+10.259.12
11Ulf PalmérUlricehamns OK31.25+10.429.17
12Anders BorgHjärnarps OL31.43+11.009.23
13Geoff LawfordAbominable O-Men32.08+11.259.30
14Erik BobachSilkeborg OK33.13+12.309.49
15Leif ErikssonModum OL34.06+13.2310.05
16Anders LarssonHagaby GoIF34.17+13.3410.08
17Per OsenVestre Akers SK34.40+13.5710.15 Last ned GPS-spor i gpx-format
18Tor MarntellSundsvalls OK36.16+15.3310.43
19Eugenijus MiksysOK Azuolas37.27+16.4411.04
20Christer EricsonÅmåls OK37.41+16.5811.08
21Arvid MydlandEgersund OK38.25+17.4211.21
22Göran OhlssonTullinge SK39.40+18.5711.44
23Takashi SugiyamaSans Souci40.27+19.4411.58
24Roger GustafssonIdefjordens SK41.02+20.1912.08
25Geir Holm GundersenKonnerud IL41.16+20.3312.12
26Michele GuglielmettiGOLD Savosa42.30+21.4712.34
27Christian BilandULU'S REISEWELT42.36+21.5312.36
28Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL43.45+23.0212.56
29Roy GjerdingOK Moss44.16+23.3313.05
30Jan NilssonAndrarums IF44.37+23.5413.12
31Martin HowaldOLG Herzogenbuchsee44.47+24.0413.14
32Fredrik SteiwerLillomarka OL45.10+24.2713.21
33Dimitar DimitrovBrown team45.29+24.4613.27
34Otti BisangULU'S REISEWELT45.31+24.4813.27
35Hansjörg RutzOLG Kulti46.01+25.1813.36
36Heikki HulkkonenPihkaniskat47.08+26.2513.56
37Don ShortCNOC48.46+28.0314.25
38Bo KonringSøllerød OK48.48+28.0514.26
39Daniel SteudlerOLG Kulti49.39+28.5614.41
40Andrew Cumming ThomParawanga51.38+30.5515.16
41Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb53.33+32.5015.50
42Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL55.01+34.1816.16
43Tron SolbergOK Skeidi56.07+35.2416.36
44Christian GarrecCSA CNSD Fontainebleau59.05+38.2217.28
45Herman BakkeLøten o-lag59.13+38.3017.31
46Tilkin MichelCO Liege1.01.52+41.0918.18
47Stoyan DachevBrown team1.08.02+47.1920.07
48Andy WoodPendle Forest Orienteers1.09.49+49.0620.39
49Toni Serrallonga GaschCAT-O1.10.25+49.4220.50
50Shin Ho YuALEXSON ORIENTEERING CLUB1.25.40+1.04.5725.20
Rolf HedigerSWISS O TOURSdiskvalifisert
Jan BlandkjennKristiansand OKikke startet
Terje Wiig MathisenNydalens SKikke startet
Bengt DjuvfeldtOK Tyrikke startet
Erik HasliSnertingdal IF Orienteringikke startet

M 65-

3 060 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd DæhliLøten o-lag26.218.36
2Olov ÖströmOK Tyr27.32+1.118.59
3Ola BroxOL Toten-Troll28.24+2.039.16
4Ulf RadlerJärfälla OK31.39+5.1810.20
5Sveinung RekaaNotodden OL31.46+5.2510.22
6Dag KristensenOK Skeidi32.25+6.0410.35
7Lars HogedalVänersborgs SK33.28+7.0710.56
7Mikhail GryaznevichThames Valley OC33.28+7.0710.56
9Bjørn BergerByåsen IL33.35+7.1410.58
10Robert JessenFrämmestads IK34.03+7.4211.07
11Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar34.59+8.3811.25
12Sjur GjestvangOL Toten-Troll35.01+8.4011.26
13Torbjørn NørbechRingerike OL35.07+8.4611.28
14Dagfinn TorpePorsgrunn OL36.02+9.4111.46
15Arvid GalborgenEds SK36.58+10.3712.04
16Matthias ScherrerSWISS O TOURS37.48+11.2712.21
17Gunnar Grue-SørensenKøge OK38.30+12.0912.34
18Kalle LindqvistVäxjö OK39.36+13.1512.56
19Roch PrendergastEureka Victoria39.45+13.2412.59
20Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering40.16+13.5513.09
21Adrian UppillOnkaparinga Hills Orienteering41.13+14.5213.28
22Hans-Åge MortensenViking Orientering42.57+16.3614.02
23John McCulloughThree Rock OC46.32+20.1115.12
24Hans RagvaldVingåkers OK49.00+22.3916.00
25Bjørn JakobsenMolde og Omegn IF49.41+23.2016.14
26Leif ÅkerblomStora Tuna OK51.40+25.1916.53
27Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL52.17+25.5617.05
28David RosenSouth Ribble OC1.20.57+54.3626.27
Ole Jørgen HommerenTrøsken ILdiskvalifisert
Bengt HanssonSäterbygdens OKdiskvalifisert
Svein S JacobsenTyrving ILikke startet
Roger LarssonOk Kåreikke startet

M 70-

3 060 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trygve LølandBirkenes IL29.129.32
2Willy GrønstadGimle IF29.57+0.459.47
3Harry BreilandÅlgård Orientering30.30+1.189.58
4Carl-Henry AnderssonOK Orinto31.26+2.1410.16
5Franz WyssSWISS O TOURS31.59+2.4710.27
6Nils-Petter WiikDriv IL32.58+3.4610.46
7Jon FærdenKolbotn og Skimt OL33.09+3.5710.50 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Øivind Magne RogndalenByåsen IL33.22+4.1010.54
9Einar LundHamar OK33.43+4.3111.01
10Peter KlavenessMåren OK35.11+5.5911.29
11Roy DawsonGafanhOri35.36+6.2411.38
12Knut G KarlsenHeming Orientering36.47+7.3512.01
13Ossi LakkalaKuopion Suunnistajat36.55+7.4312.03
14Lars Perssonok kompassen37.07+7.5512.07
15Knut LillealternFreidig37.19+8.0712.11
16Atle AlvheimFana IL37.30+8.1812.15
17Hasse BergstrømTyrving IL37.37+8.2512.17
18Geir TrøanKolbotn og Skimt OL37.57+8.4512.24
19Poul BobachAalborg OK38.57+9.4512.43
20Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb39.01+9.4912.45
21Haakan NilssonMalmö OK39.27+10.1512.53
22Fred LäderachULU'S REISEWELT39.40+10.2812.57
23Øistein HagenOK Øst40.08+10.5613.06
24Hans StordalOL Tønsberg og omegn40.15+11.0313.09
25Paul NorénOK Södertörn41.24+12.1213.31
26Heikki KyyrönenKouvolan Suunnistajat43.01+13.4914.03
27Kurt GrønliFørde IL46.32+17.2015.12
28Per Ove LindemarkTrøsken IL46.50+17.3815.18
29Terje MalmHamar OK49.13+20.0116.05
30Kåre ThorbjørnsenLarvik OK49.25+20.1316.08
31Jiri UrvalekPorsgrunn OL50.56+21.4416.38
32Thomas SchollULU'S REISEWELT58.33+29.2119.08
33Philip GristwoodMole Valley1.04.13+35.0120.59
34David CadyBuffalo Orienteering Club1.06.03+36.5121.35
35Georg KapperudOppsal Orientering1.21.20+52.0826.34
36Jan PåhlstorpEmmaboda Verda OK1.25.15+56.0327.51
Torodd OsFørde ILdiskvalifisert
Jimmy NordliTrøsken ILdiskvalifisert
Christer SandhOK Roxendiskvalifisert
Helge ScheiFørde ILdiskvalifisert
Henning GaarderKonnerud ILdiskvalifisert
Leif Sandgrenfrosta okikke startet
Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orienteringikke startet
Tommy HeldFK Åsenikke startet

M 75-

2 950 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rolf SkoglundSödertälje-Nykvarn Orientering31.4910.47
2Harald LundhaugOK Moss35.13+3.2411.56
3Ingar HåkonsenKongsberg OL36.18+4.2912.18
4Roar ForbordMalvik IL36.34+4.4512.23
5Tormod DahlenRingerike OL38.11+6.2212.56
6Lars Martin GjeinStokke IL40.06+8.1713.35
7Raimo SalminenOK Pan Kristianstad43.24+11.3514.42
8Arild MoenKonnerud IL44.11+12.2214.58
9Hansruedi BrandSWISS O TOURS45.09+13.2015.18
10Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL45.15+13.2615.20
11Carl Ove BergOK Skeidi52.00+20.1117.37
12Magne RaadalFana IL53.49+22.0018.14
13Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange57.54+26.0519.37
14Sven-Erik ForsellSkåneslättens OL1.11.28+39.3924.13
15Rich ParkerBay Area Orienteering Club1.16.26+44.3725.54
Gunnar ØsterbøFreidigdiskvalifisert

M 80-

2 660 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roland KarlssonRonneby OK33.4112.39
2Per LøvaasOL Trollelg34.14+0.3312.52
3Svein SolerødOL Toten-Troll51.43+18.0219.26
4Peo BengtssonOK Pan Kristianstad52.05+18.2419.34
5Steinar RuudKonnerud IL1.00.23+26.4222.42
6Jon Vegard LundeLillehammer OK1.03.37+29.5623.54

W 17-18 E

3 620 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Evangelina DyaksovaKARLAK32.439.02
2Kayla RitzenthalerTSV Jetzendorf39.07+6.2410.48
3Katrin HertelOLG Regensburg40.04+7.2111.04
4Ines SchikoraOLG Regensburg45.51+13.0812.39
5Jasmin HertelOLG Regensburg48.24+15.4113.22
Elin MartanovaSlavia Liberecdiskvalifisert

W 19-20 E

3 640 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johanna NilssonKungälvs OK34.489.33
2Zoé VillarCOSE34.56+0.089.35
3Eadaoin McCavanaGreatEasternNavigators38.20+3.3210.31
4Sintija OzolaZVOC44.25+9.3712.12
5Lehner MareiOLG Regensburg45.29+10.4112.29
6Sophie KrausOLG Regensburg47.38+12.5013.05

W 21-E

4 290 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kine Hallan SteiwerHalden SK34.298.02
2Niina HulkkonenIFK Lidingö SOK34.48+0.198.06
3Fanny Horn BirkelandLillehammer OK36.35+2.068.31
4Emilie Westli AndersenLøten o-lag40.33+6.049.27
5Oda J SikkelandTyrving IL40.39+6.109.28
6Arntraut GötschIL BUL-Tromsø40.40+6.119.28
7Nicoline Friberg KlysnerFIF Hillerød Orientering40.58+6.299.32
8Maija SianojaFinland41.20+6.519.38
9Netta RajamäkiKalevan rasti42.04+7.359.48
10Lucyna WiktorGöteborg Majorna OK43.12+8.4310.04
11Malin Leijon LindOK Kolmården43.25+8.5610.07
12Essi VäisänenSK Vuoksi45.13+10.4410.32
13Karolina SikovaSK OS Nove Mesto na Morave45.59+11.3010.43
14Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering47.36+13.0711.05
15Chloé DudoignonValence Sport Orientation47.39+13.1011.06
16Juliette BassetASUL Sports Nature48.23+13.5411.16
17Helena ForsbergSkogslöparna49.23+14.5411.30
18Anne EdwardsThames Valley OC49.39+15.1011.34
19Isabel SeegerOLG Regensburg51.03+16.3411.53
20Aline HermansCO Liege51.12+16.4311.56
21Marie VuittonASUL Sports Nature51.49+17.2012.04
22Hanna PaulavaBelarus OF55.53+21.2413.01
23Pascaline ColasASUL Sports Nature59.47+25.1813.56
24Lucia CurzioPolisportiva G. Masi1.00.17+25.4814.03
25Camilla ÖhmanNTNUI1.02.02+27.3314.27
26Anna CaglioITA1.02.55+28.2614.39
27Julia KupchenokST41.09.15+34.4616.08
28Ellie MolloyWellington Orienteering Club1.12.26+37.5716.53
Eveliina HirvonenHalden SKdiskvalifisert
Josefine LindOK Pan Århusdiskvalifisert
Andreya DyaksovaBULdiskvalifisert
Mary FlemingAUSdiskvalifisert
Wai Lan Iris LuiHKGdiskvalifisert
Roisin LongUniversity College Dublin OCikke startet
Emmi JokelaIFK Göteborgikke startet

M 17-18 E

4 080 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eeka HusuSK Vuoksi39.179.37
2Alon ZoreaAsa Tel Aviv Orienteering Club41.10+1.5310.05
3Konstantin KrausOLG Regensburg46.50+7.3311.28
4Alexander MitchellHOC49.40+10.2312.10
Thobias Eriksson BrodinIFK Mora OKikke startet

M 19-20 E

4 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Timon LorenzOLG Regensburg42.469.56
2Vladimir DolininWhite Nights42.50+0.049.57
3Felix WartnerOLG Regensburg52.05+9.1912.06
Lorenz BrandlOLG Regensburgdiskvalifisert

M 21-E

5 360 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Isac von KrusenstiernaOk Kåre33.506.18
2Simon HectorSnättringe SK36.45+2.556.51
3Oskar SjöbergOK Linné38.14+4.247.07
4Matej KamenickySK OS Nove Mesto na Morave38.16+4.267.08
5Johan RunessonSWE38.33+4.437.11
6Marcus MillegårdSävedalens AIK38.41+4.517.13
7Rassmus AnderssonOK Linné39.27+5.377.21
8Philippe AdamskiKalevan rasti39.30+5.407.22
9Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn Orientering39.32+5.427.22
10Jonas GustafssonOk Kåre40.09+6.197.29
11Hugo VaxelaireASUL Sports Nature40.48+6.587.36
12Joakim AndénSödertälje-Nykvarn Orientering42.04+8.147.50
13Martin Borge HeirNTNUI43.15+9.258.04
14Marius ØieLøten o-lag43.24+9.348.05
15Mikhail MamleevITA43.27+9.378.06
16Olav VestølVegårshei IL43.36+9.468.08
17Andrin BieriVompatti OK43.41+9.518.08
18felix SpaethGER44.21+10.318.16
19Bjørn LundanesNTNUI44.32+10.428.18
20Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn Orientering44.42+10.528.20
21Juho WesterlundKoovee45.08+11.188.25
22Emil ÅbergOk Kåre45.36+11.468.30
23Thomas BührerCA Rosé46.26+12.368.39
24Thomas RuudOppsal Orientering46.46+12.568.43
25André AnderssonOk Kåre47.20+13.308.49
26Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering48.14+14.248.59
27Gustav ÖhgrenOk Kåre48.18+14.289.00
28Cameron TierNorth West OC48.40+14.509.04
29Mark PurkisNydalens SK49.24+15.349.12
29Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering49.24+15.349.12
31Jeronym KamenickySK OS Nove Mesto na Morave50.03+16.139.20
32Franz GlanerOK Pan Kristianstad51.34+17.449.37
33Marian BassetASUL Sports Nature51.46+17.569.39
34Otso WesterlundKoovee53.44+19.5410.01
35Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb54.07+20.1710.05
36Oskar StørmerFossum IF54.46+20.5610.13
37Mathieu Kern-GillardASUL Sports Nature54.55+21.0510.14
38Jakob SchachSV Wannweil56.10+22.2010.28
39Cillín CorbettCork O58.26+24.3610.54 Last ned GPS-spor i gpx-format
40Alain MazyCO Liege1.01.19+27.2911.26
41Julian NürnbergerOLG Regensburg1.02.33+28.4311.40
42Wolfram PohlTV Coburg-Neuses1.05.30+31.4012.13
43Tobias KamenickySK OS Nove Mesto na Morave1.07.12+33.2212.32
44Scott CollierCornwall OC1.08.03+34.1312.41
45Roland FesselhoferOJE Wappler1.09.45+35.5513.00
46Erik Barr ZeilonSkåneslättens OL1.11.16+37.2613.17
47Steffen HartmannTGV Horn1.11.26+37.3613.19
48Jonas BrütschVompatti OK1.17.24+43.3414.26
49Jonathan SchachSV Wannweil1.22.06+48.1615.19
50Fabian JanischowskyOLG Regensburg1.24.49+50.5915.49
51Filipe DiasGD4Caminhos1.48.39+1.14.4920.16
52Yu Hong Bryan WongSOC2.04.55+1.31.0523.18
Jesper SjöblomSödertälje-Nykvarn Orienteringdiskvalifisert
gerald YipHKGdiskvalifisert
Boyan IvandjikovNOTEAMdiskvalifisert
Martin HosetBodø og Omegn IF Orienteringikke startet
Yngve SkogstadFrol ILikke startet
Maxim SimakovBRIGHTNETikke startet

W -13

2 110 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK18.148.38
2Sigrid Schmitt GranHalden SK19.33+1.199.15
3Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL20.29+2.159.42
4Mari KallesonOppsal Orientering22.07+3.5310.28
5Astrid YtterbøAsker Skiklubb22.16+4.0210.33
6Alva EliassonSundsvalls OK23.20+5.0611.03
7Veronika TokmatchevaWhite Nights28.02+9.4813.17
8Elli KyläkoskiTurun Suunnistajat29.32+11.1813.59
9Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK29.46+11.3214.06
10Julie FomasiSCOM Mendrisio31.27+13.1314.54
11Nikija BirumaZVOC32.09+13.5515.14
12Conny HoltzTSV Jetzendorf32.35+14.2115.26
13Åse Valero KjerkreitHalden SK35.59+17.4517.03
14Madara Ilze Greb¿naZVOC51.31+33.1724.24
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken ILdiskvalifisert

W -14

2 390 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering21.138.52
2Marie ScheeleNydalens SK21.59+0.469.11
3Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL22.13+1.009.17
4Marie KravdalGjø-Vard OL22.22+1.099.21
5Anna TaksdalGanddal IL22.40+1.279.29
6Sigrid HaugskottOL Trollelg23.18+2.059.44
7Ulyana KuprienkoWhite Nights23.27+2.149.48
8Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb24.12+2.5910.07
9Lovisa DufvaSundsvalls OK25.17+4.0410.34
10Ane HustvedtOppsal Orientering28.49+7.3612.03
11Sindija Leticija BrakmaneAlnis-JNSC30.18+9.0512.40
12Erika Lind-LarsenOK Moss39.30+18.1716.31
13Julie DrønnesundEmblem IL46.16+25.0319.21
14Clodagh O DonnellGreatEasternNavigators1.00.40+39.2725.23
Elma Sagli GudimIndre Østfold OKdiskvalifisert

W -15

2 650 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lisa SwartzOK Orion23.318.52
2Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø24.04+0.339.04
3Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn25.38+2.079.40
4Anja HoleFørde IL26.22+2.519.56
5Anja NilssonDomnarvets GoIF26.54+3.2310.09
6June Rogstad BekkevoldLøten o-lag30.18+6.4711.26
7Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL30.54+7.2311.39
8Anna GorbatenkovaWhite Nights31.54+8.2312.02
9Emma Helene OlsenHalden SK32.21+8.5012.12
10Hannah Syrdal ØenHeming Orientering32.37+9.0612.18
11Lovisa MasesStora Tuna OK33.38+10.0712.41
12Julie Sophie WoldOK Moss33.48+10.1712.45
13Inga Skaarer WiklundNydalens SK34.10+10.3912.53
14Karolina AnderssonDalaportens OL35.11+11.4013.16
15Liv NorbergAvesta OK35.26+11.5513.22
16Ellen FunkeLeksands OK37.53+14.2214.17
17Klara ErssonOk Kåre38.25+14.5414.29
18Agnes WallinKorsnäs IF OK38.34+15.0314.33
19Olga RindeskogVästerbergslagens OL38.50+15.1914.39
20Sanna RinnbäckOK Ravinen40.05+16.3415.07
21Henriette BergLøten o-lag41.21+17.5015.36
22Alicia BergkvistVästerbergslagens OL42.09+18.3815.54
23Zali McCombAustralopers Orienteering Club48.17+24.4618.13
24Alice Eriksson-BjörlingDomnarvets GoIF50.08+26.3718.55
25Inese NeimaneZVOC1.14.11+50.4027.59
Elin BryggarKorsnäs IF OKikke startet
Frida Hovgaard EisvangOK Mossikke startet
Saga MattssonDalaportens OLikke startet

W -16

2 860 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna KarlovaCzech junior team20.537.18
2Vendela SöderqvistOk Kåre22.00+1.077.41
3Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb22.07+1.147.43
4Kristin Melby JacobsenLardal OL22.14+1.217.46
5Emma EliassonDomnarvets GoIF24.37+3.448.36
6Alma WallmanVästerbergslagens OL25.13+4.208.49
7Ingeborg Rygg EikelandBergens TF25.55+5.029.03
8Pia Young VikNydalens SK26.18+5.259.11
9Alix VillarCOSE26.34+5.419.17
10Kristine Bog VikaneFana IL26.45+5.529.21
11Hanna RehnKolbotn og Skimt OL27.11+6.189.30
12Thea NordinKorsnäs IF OK27.53+7.009.44
13Une HoltermannPorsgrunn OL27.54+7.019.45
14Maja BergqvistKorsnäs IF OK28.29+7.369.57
15Julia NäslundOK Hammaren29.00+8.0710.08
16Elsa GörasLeksands OK29.19+8.2610.15
17Tuva-Cajsa SpikLeksands OK29.23+8.3010.16
18Hedda SpangbergKonnerud IL33.06+12.1311.34
19Ane Malene KolstadFreidig34.30+13.3712.03
20Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL35.57+15.0412.34
21Mélanie DalibardC.O.Colmar36.47+15.5412.51
22Janna Sofie TellesbøØstmarka OK37.27+16.3413.05
23Vilmalee SuwanOK Vilse 8738.19+17.2613.23
24Eline SchjervenLardal OL38.25+17.3213.25
25Marie Roll-TørnqvistFana IL38.45+17.5213.32
26Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn38.51+17.5813.35
27Kajsa IvarssonVästerbergslagens OL39.02+18.0913.38
28Lea MartanovaSlavia Liberec39.09+18.1613.41
29Kate Kristi¿na Er¿eZVOC40.57+20.0414.19
30Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK41.20+20.2714.27
31Ella BerstadHeming Orientering43.19+22.2615.08
32Sarah SchöpsOLV Landshut45.46+24.5316.00
33Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering46.58+26.0516.25
34Julia CottingOLG Stäfa49.15+28.2217.13
35Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb49.58+29.0517.28
Selma FærdenKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLdiskvalifisert
Emilia JohnssonOk Kårediskvalifisert
Martine SkjelsvikLillehammer OKikke startet
Emma EngehultNotodden OLikke startet

W 15-20 B

1 960 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marion Halvorsen NustadLillehammer OK27.0513.49

W 35-AK

2 650 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Kristine TiemannOLG Stäfadiskvalifisert

W 50-AK

3 050 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde ForbordMalvik IL40.3513.18
2Eva Zehnder-GilgenSWISS O TOURS42.23+1.4813.53
3Marianne ArnesenAsker Skiklubb44.54+4.1914.43
4Rita RaastadSkien OK1.07.21+26.4622.04
5Catherine KingAJAX1.10.26+29.5123.05
6Jackie McCavanaGreatEasternNavigators1.16.04+35.2924.56

M -13

2 110 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jens FochsenWaxholms OK15.327.21
2Jakob OechlerOLV Landshut16.39+1.077.53
3Nicolas MohnOLC Kapreolo17.29+1.578.17
4Matthieu BührerCA Rosé19.00+3.289.00
5Arnaud MazyCO Liege19.25+3.539.12
6Audun NordbyFredrikstad SK21.36+6.0410.14
7Eddie KarlssonOK Vilse 8722.45+7.1310.46
8Gustavs PlonisAlnis-JNSC22.57+7.2510.52
9Arthur MitchellHOC24.41+9.0911.41
10Noah MulariOK Vilse 8725.35+10.0312.07
11Ulysse DanneckerO'Jura27.32+12.0013.02
12Cian O DonnellGreatEasternNavigators45.53+30.2121.44

M -14

2 430 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olivier ChampignyACA Aix en Provence23.419.44
2Gabriel GjoneSandefjord OK24.09+0.289.56
3Erik LundquistOK Ravinen25.08+1.2710.20
4Håkon GrønliFørde IL26.05+2.2410.44
5Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL26.52+3.1111.03
6Jett McCombAustralopers Orienteering Club28.24+4.4311.41
7Edvards KruminsAlnis-JNSC28.51+5.1011.52
8David BurgmairOLG Regensburg31.07+7.2612.48
9Nils SwartzOK Orion31.55+8.1413.08
10Severin LehnerOLG Regensburg32.01+8.2013.10
11Kevin RommetvedtRaumar Orientering33.36+9.5513.49
12Mark StrimovskiyWhite Nights34.57+11.1614.22
13Jakob A. GjedeboOppsal Orientering38.31+14.5015.51
14Paul WirtzLuxOC1.05.58+42.1727.08

M -15

3 320 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian Fredrik BorgIL Koll24.077.15
2Joel GolsäterKorsnäs IF OK24.11+0.047.17
3Sondre LadimOK Moss25.36+1.297.42
4Eirik Vie StrislandFossum IF26.30+2.237.58
5Jon HanssonOk Kåre27.23+3.168.14
6Alfred BjørnerødOK Moss27.58+3.518.25
7Philip Lehmann RomørenFossum IF28.33+4.268.35
8Alessandro BedinPark World Tour Italia28.37+4.308.37
9Benjamin GjoneSandefjord OK29.06+4.598.45
10Leo AlvolinOk Kåre31.22+7.159.26
11Sindre Vie StrislandFossum IF32.15+8.089.42
12Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK33.39+9.3210.08
13Lukas CottingOLG Stäfa34.23+10.1610.21
14Edvin AakreEgersund OK34.50+10.4310.29
15Tomáš BaldrianUSK Praga35.53+11.4610.48
16Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL36.01+11.5410.50
17Marius E. AamodtOppsal Orientering38.39+14.3211.38
18Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb42.19+18.1212.44
19Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL48.19+24.1214.33
20Lucas WannerAvesta OK53.33+29.2616.07
21Børge Nilsen BergFossum IF1.03.36+39.2919.09
Øyvind LamarkGanddal ILdiskvalifisert
Sebastian ÅkärbjärIFK Mora OKikke startet
Jakob CarlssonStora Tuna OKikke startet

M -16

3 630 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Albin GezeliusIFK Mora OK24.536.51
2Lukas VitebskyCzech junior team25.35+0.427.02
3Sigurd Saxe SandvikHalden SK25.49+0.567.06
4Martin SimsaCzech junior team25.53+1.007.07
5Jakub MilanCzech junior team26.08+1.157.11
6Jakub ChaloupskyCzech junior team27.31+2.387.34
7Martin GajdaCzech junior team28.01+3.087.43
8Trygve Børte NomelandKristiansand OK28.10+3.177.45
9Brage TakleKristiansand OK30.08+5.158.18
10Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering32.49+7.569.02
11Matyas StreglCzech junior team32.57+8.049.04
12Vit SkachaCzech junior team33.18+8.259.10
13Hubert Wan¿kCzech junior team33.43+8.509.17
14Mats LindaasElverum OK34.14+9.219.25
14Sander Tonjer FingarsenElverum OK34.14+9.219.25
16Christoffer LindgrenOk Kåre35.20+10.279.44
17Elliot DanneckerOJura37.03+12.1010.12
18Klockar Eskil NääsLeksands OK38.04+13.1110.29
19Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb39.11+14.1810.47
20Markus HalvarssonLeksands OK39.23+14.3010.50
21Tal ZoreaAsa Tel Aviv Orienteering Club41.51+16.5811.31
22Simon PerrinNature Orientation Saint Etien44.02+19.0912.07
23Simon Karlsson HolmerIFK Mora OK46.59+22.0612.56
24Yannick LieblichOLG Regensburg52.26+27.3314.26
25Aleksandar EvansBrown team1.56.55+1.32.0232.12
Jakob WidelundOk Kårediskvalifisert
Sebastian MitchellHOCdiskvalifisert
Tobias MathisenPorsgrunn OLikke startet
Tord SølvbergIL Vetenikke startet
Gaute LindaasElverum OKikke startet

M 35-AK

3 610 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor RingstadHedrum OL35.499.55
2Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering52.58+17.0914.40
3Håvard Sandvoll AskLierbygda OL1.13.46+37.5720.26

M 50-AK

3 290 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kell SønnichsenOK Pan Århus32.389.55
2Andreas WyssSWISS O TOURS37.38+5.0011.26
3Martin GygaxOLG Biberist SO37.54+5.1611.31
4Joerg BaumannIG BLOCH39.16+6.3811.56
5Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering42.30+9.5212.55
6Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb44.38+12.0013.33
7Anders SjöbergOK Reftele48.30+15.5214.44
8Martin WidmerOLG Suhr53.59+21.2116.24
9Ola JönssonOK Vilse 8755.09+22.3116.45

OpenA1

1 860 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hoe KamijimaTsurnmai37.3820.13
2Michihin KamijimaTsurumai40.36+2.5821.49
3Yingjing HanLearnjoy Sports1.31.49+54.1149.21

OpenA2

2 030 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne WoldOK Moss24.1411.56
2Harald BakkenFrol IL26.47+2.3313.11
3Ji¿í ValentaNOTEAM26.56+2.4213.16
4Knut Even HoleFørde IL28.26+4.1214.00
5Ida MonsenEgersund OK28.30+4.1614.02
6Anne-Mette KoldenLom IL29.06+4.5214.20
7Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK29.42+5.2814.37
8José Manuel PrietoMalarruta32.40+8.2616.05
9Inguna ValdmaneZVOC33.12+8.5816.21
10Cristina del CampoMalarruta36.18+12.0417.52
11Petter FureOppsal Orientering39.38+15.2419.31
12Marianne ReuschHeming Orientering41.17+17.0320.20
13Aud I. SpjelkavikTyrving IL46.00+21.4622.39
14Kari LillealternFreidig48.18+24.0423.47
15Agata MajasowWKS SLASK59.20+35.0629.13
16Eva-Lena FalkVärend GN OL1.23.08+58.5440.57
17Hans FalkVärend GN OL1.23.45+59.3141.15
Bård JørgensenIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Hongsong YinLearnjoydiskvalifisert
Carol McNeillLakeland OCikke startet
Fabio WürmliULU'S REISEWELTikke startet

OpenA3

3 220 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christoffer ÅnensenOppsal Orientering31.259.45
2Jennie AnderssonGöteborg Majorna OK31.42+0.179.50
3Jørgen MårtenssonModum OL31.58+0.339.55
4Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn35.08+3.4310.54
5Kari SvingheimLillehammer OK38.49+7.2412.03
6Kenneth KaisajunttiOK Skogsfalken40.11+8.4612.28
7Arne Håkon JørgensenSandefjord OK40.31+9.0612.34
8Susanne HøjholtKolding OK41.22+9.5712.50
9Anne Julsrud HaugenHalden SK44.12+12.4713.43
10Cecilie HøjholtKolding OK47.35+16.1014.46
11Hemmo AhokoivoSK Pohjantähti47.41+16.1614.48
12Felice BuchiOLA St. Gallen/Appenzell48.16+16.5114.59
13Karl Kristian TerkelsenWOC 202048.57+17.3215.12
14Outi AikioSK Pohjantähti49.20+17.5515.19
15Silje ArntzenNTNUI49.36+18.1115.24
16Morten StenbergVang OL50.10+18.4515.34
17Øivind BergetSarpsborg OL50.37+19.1215.43
18Una DzerveKapa OK51.01+19.3615.50
19Agnese GeduševaZVOC54.13+22.4816.50
20Eva NilssonKungälvs OK54.23+22.5816.53
21Graham WatsonWest Cumberland Orienteering C54.47+23.2217.00
22Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering55.22+23.5717.11
23Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL56.57+25.3217.41
24Ulrik LieNOTEAM57.35+26.1017.52
25Jack SkrydstrupKolding OK57.37+26.1217.53
26Peter KleinOK Vilse 871.00.02+28.3718.38
27Tiina WesterlundKoovee1.01.10+29.4518.59
28Toril RiddervoldHeming Orientering1.02.30+31.0519.24
29Peichi ChuangMoxina OK1.03.25+32.0019.41
30Keijo RuotsalainenNOTEAM1.04.32+33.0720.02
31Ola AaldeFreidig1.13.32+42.0722.50
32Christin Steck-RechsteinerOLK Fricktal1.14.01+42.3622.59
33Inguna CakureAlnis-JNSC1.20.17+48.5224.55
34Ludger WirtzLuxOC1.24.43+53.1826.18
35Adam CadyBuffalo Orienteering Club1.52.52+1.21.2735.03
alastair flemingNOTEAMdiskvalifisert
Matti Juhani HaatainenIisudiskvalifisert
Vera KhlebnikovaAncodiskvalifisert
Per Oskar LarsenIndre Østfold OKdiskvalifisert
Gun Irene MonsenEgersund OKdiskvalifisert
Liliana OliveiraGD4Caminhosdiskvalifisert
Stine Therese SjoFlyfemkampdiskvalifisert
Bjørn SpelkavikTyrving ILdiskvalifisert
Göran WinbladFredrikstad SKdiskvalifisert
Thor NorderudTyrving ILikke startet
Christian ReuschHeming Orienteringikke startet

OpenA4

4 310 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders Felde OlaussenNTNUI35.588.20
2Erik JakobsenOK Moss41.31+5.339.37
3Frode HaugskottOL Trollelg43.07+7.0910.00
4Kent BergmanOK Ravinen46.14+10.1610.43
5Margrethe WisløffNTNUI47.14+11.1610.57
6Peder HaugaardHalden SK48.34+12.3611.16
7Jakob TorgersenHalden SK48.38+12.4011.17
8Kenneth LantzOK Österåker51.53+15.5512.02
9Guglielmo VialePark World Tour Italia52.01+16.0312.04
10Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering53.29+17.3112.24
11Asle KvaaseLommedalens IL55.51+19.5312.57
12Ina StorrønningÅs-NMBU Orientering56.55+20.5713.12
13Per KaarbyOvertoppen IL57.19+21.2113.17
14Andris RobaldsZVOC59.38+23.4013.50
15Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb1.00.03+24.0513.55
16Torgeir StrandFana IL1.01.53+25.5514.21
17Tor Kristian  BuraasVang OL1.02.38+26.4014.31
18Ruth  LynamCNOC1.03.45+27.4714.47
19Morten AndresenOK Skeidi1.10.01+34.0316.14
20Rolf GjølbergLarvik OK1.12.06+36.0816.43
21Claus LyngbyOK GORM1.17.12+41.1417.54
22Koji ChinoNOTEAM1.19.06+43.0818.21
23Lena BogopolskiUzao1.23.45+47.4719.25
24Ola BækkevoldOK Moss1.27.40+51.4220.20
25Silvia KyburzOLK Fricktal1.38.55+1.02.5722.57
26celine passedatmolo 8202 FRANCE2.01.39+1.25.4128.13
27Chinchi HuangMoxina OK2.08.13+1.32.1529.44
28Tung Nam YuenSOC2.10.03+1.34.0530.10
29Sze Wai TsangSOC2.14.04+1.38.0631.06
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OLdiskvalifisert
Terje GudbrandsenHamar OKdiskvalifisert
Olena StrugalovaVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Kirsti LysakerFana ILbrutt

OpenA5

4 580 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sören NymalmPargas IF38.178.21
2Øyvind LøkenOK Moss43.41+5.249.32
3Moritz DoellgastTV Oberbexbach44.44+6.279.46
4Trond LundTyrving IL55.11+16.5412.02
5Frank SandbergFlyfemkamp58.19+20.0212.43
6Glenn MüllerØstmarka OK59.20+21.0312.57
7Gatis DzerveKapa OK1.07.58+29.4114.50
8Jenny NilssonOK Tyr1.08.37+30.2014.58
9Rikard AndreassonIFK Göteborg Orientering1.09.01+30.4415.04
10Bjørn SævikFlyfemkamp1.09.14+30.5715.06
11Elin LindbergOK Djerf1.09.47+31.3015.14
12Håkan LindbergOK Djerf1.10.14+31.5715.20
13Viktoria LindbergOK Djerf1.10.19+32.0215.21
14Lotta FalkNOTEAM1.19.29+41.1217.21
15Chloe BlancOJura1.24.37+46.2018.28
16Diego BarattiGOLD Savosa1.32.33+54.1620.12
Joachim EideØstmarka OKdiskvalifisert
Oskar SvarfvarSjövalla FKdiskvalifisert
Gløer WinsvoldSentrum OKdiskvalifisert

OpenA6

5 210 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helena BergmanOK Ravinen46.478.58
2Fredrik PerssonDomnarvets GoIF49.57+3.109.35
3Panu HyvönenSK Pohjantähti50.01+3.149.36
4Rune ScheeleNydalens SK50.47+4.009.44
5Ottar WiklundNydalens SK58.07+11.2011.09
6Eero KahilaTampereen Pyrintö58.20+11.3311.11
7Vili KuuttilaTurun Suunnistajat59.42+12.5511.27
8Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL1.00.27+13.4011.36
9Thomas WagenfuhrDavos1.04.09+17.2212.18
10Hans Kristian HøyeSkogsluffarna OK1.05.35+18.4812.35
11Seppo KonttajarviSK Uranus1.09.46+22.5913.23
12Gena BogopolskiUzao1.10.03+23.1613.26
13Randall KempOttawa Orienteering1.10.07+23.2013.27
14Felix FalkGöteborg Majorna OK1.11.50+25.0313.47
15Hansjorg SteckOLK Fricktal1.11.53+25.0613.47
16Arnau OrmellaAmager Orienteringsklub1.15.19+28.3214.27
17Jan BergmanOk Kåre1.22.12+35.2515.46
18Molly KempOttawa Orienteering1.22.19+35.3215.47
19Antero LaukkanenAmager Orienteringsklub1.37.32+50.4518.43
20Ellen ReinhardLillomarka OL1.41.28+54.4119.28
21Anton KhlebnikovAnco1.45.59+59.1220.20
22Kiss DénesJMD1.51.01+1.04.1421.18
23Dorottya SisaJMD2.13.42+1.26.5525.39
Lauri KahilaTampereen Pyrintödiskvalifisert
Roman KouckyVSTJ Ekonom Prahadiskvalifisert
Heikki VirekunnasTampereen Pyrintödiskvalifisert
Thomas LieFredrikstad SKikke startet

OpenB1

1 880 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øivind EriksenOK Øst33.1617.41
2Aase HellanFlyfemkamp34.10+0.5418.10
3Anita HoleFørde IL38.47+5.3120.37
4Peder NybergIL Veten43.30+10.1423.08
5Eva AaldeFreidig47.03+13.4725.01
6Thea LewisOK Vilse 8753.55+20.3928.40
7Kari BergLarvik OK57.59+24.4330.50
8Angelika WeidOLV Landshut1.06.24+33.0835.19
Annerös HedigerSWISS O TOURSdiskvalifisert

OpenB2

2 560 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kirsty McIntyreOK Tyr36.0814.06
2Lovisa DjerfVästerbergslagens OL37.22+1.1414.35
3Ulrich HauswirthOL Norska38.02+1.5414.51
4Trond TaraldsenMalvik IL41.36+5.2816.15
5Olaug F MydlandEgersund OK42.47+6.3916.42
6Elisabeth JakobsenOK Moss48.14+12.0618.50
7Mia EngehultNotodden OL51.28+15.2020.06
8Renate Thys MarclayCA Rosé51.35+15.2720.08
9Jukka Seppo WesterlundKoovee59.25+23.1723.12
10Kristina SkoglundSödertälje-Nykvarn Orientering1.16.41+40.3329.57
11Wenfen YangMoxina OK1.45.25+1.09.1741.10
12Gunnar G BrenneNOTEAM2.22.32+1.46.2455.40
Ivana KouckaVSTJ Ekonom Prahadiskvalifisert
Inger Anne Svendsbu BraaaudHalden SKdiskvalifisert
Ernst TrunzOL Amriswildiskvalifisert
Annike SelmerLillomarka OLikke startet

OpenB3

3 020 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marco WagenführOLG Davos33.5311.13
2Sandra WagenführOLG Davos34.51+0.5811.32
3Kirsten GjermstadKonnerud IL38.26+4.3312.43
4Marthe KristensenSarpsborg OL41.13+7.2013.38
5Marianne HjermstadFossum IF42.13+8.2013.58
6Lars DjerfVästerbergslagens OL46.31+12.3815.24
7Karin MoodhOK Tyr48.20+14.2716.00
8Dorthe RosenvingeOK Snab48.41+14.4816.07
9Sissel RudningenHemsedal IL50.22+16.2916.40
10Eiliv Bjarne LønningenOtra IL50.56+17.0316.51
11Karl MollénOK Denseln51.25+17.3217.01
12Rene CottingOLG Stäfa52.15+18.2217.18
13Silje Lund HovdenTyrving IL56.16+22.2318.37
14Blaise MarclayCA Rosé58.26+24.3319.20
15Markus KnutsenFlyfemkamp59.29+25.3619.41
16Anna DufvaSundsvalls OK1.00.05+26.1219.53
17Helle SchouOK Snab1.02.06+28.1320.33
18Ingrid SkaarerNydalens SK1.04.44+30.5121.26
19Zoe KarantzasAuckland Orienteering Club1.09.53+36.0023.08
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke ILdiskvalifisert
LarsOwe StrömRonneby OKdiskvalifisert

OpenC1

1 950 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Selmer LøkenOK Moss25.1612.57
2Kjell LangsrudOK Øst39.03+13.4720.01
3Margareta HeldFK Åsen1.00.18+35.0230.55
4Marte KoldenNOTEAM1.06.05+40.4933.53

OpenC2

2 760 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Matilda RuusÅsarna IK34.4612.35
2Sigurd Paulsen AskLierbygda OL42.17+7.3115.19
3Håkan RystedtStora Tuna OK44.15+9.2916.01
4Benjamin BuhlerMåren OK48.35+13.4917.36
5Inese OzolaZVOC58.01+23.1521.01
6Helene StangTrøsken IL1.00.32+25.4621.55
7Jenny SiggerudSarpsborg OL1.00.33+25.4721.56
Marte MonsåsFlyfemkampdiskvalifisert

OpenC3

3 170 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andrea HansonGreatEasternNavigators2.00.4038.03

OpenN1

2 070 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leo BogopolskiUzao33.0715.59
2Linnea DufvaSundsvalls OK35.48+2.4117.17
Stian LillegårdLillomarka OLikke startet

OpenN2

2 230 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olov GiertzLinköpings Universitet1.13.1832.52

OpenN3

2 630 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Benjamin BuraasVang OL57.4321.56

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor