Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 2
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: tirsdag 13 august 2019

OpenA3

3 220 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christoffer ÅnensenOppsal Orientering31.25
2Jennie AnderssonGöteborg Majorna OK31.42+0.17
3Jørgen MårtenssonModum OL31.58+0.33
4Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn35.08+3.43
5Kari SvingheimLillehammer OK38.49+7.24
6Kenneth KaisajunttiOK Skogsfalken40.11+8.46
7Arne Håkon JørgensenSandefjord OK40.31+9.06
8Susanne HøjholtKolding OK41.22+9.57
9Anne Julsrud HaugenHalden SK44.12+12.47
10Cecilie HøjholtKolding OK47.35+16.10
11Hemmo AhokoivoSK Pohjantähti47.41+16.16
12Felice BuchiOLA St. Gallen/Appenzell48.16+16.51
13Karl Kristian TerkelsenWOC 202048.57+17.32
14Outi AikioSK Pohjantähti49.20+17.55
15Silje ArntzenNTNUI49.36+18.11
16Morten StenbergVang OL50.10+18.45
17Øivind BergetSarpsborg OL50.37+19.12
18Una DzerveKapa OK51.01+19.36
19Agnese GeduševaZVOC54.13+22.48
20Eva NilssonKungälvs OK54.23+22.58
21Graham WatsonWest Cumberland Orienteering C54.47+23.22
22Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering55.22+23.57
23Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL56.57+25.32
24Ulrik LieNOTEAM57.35+26.10
25Jack SkrydstrupKolding OK57.37+26.12
26Peter KleinOK Vilse 871.00.02+28.37
27Tiina WesterlundKoovee1.01.10+29.45
28Toril RiddervoldHeming Orientering1.02.30+31.05
29Peichi ChuangMoxina OK1.03.25+32.00
30Keijo RuotsalainenNOTEAM1.04.32+33.07
31Ola AaldeFreidig1.13.32+42.07
32Christin Steck-RechsteinerOLK Fricktal1.14.01+42.36
33Inguna CakureAlnis-JNSC1.20.17+48.52
34Ludger WirtzLuxOC1.24.43+53.18
35Adam CadyBuffalo Orienteering Club1.52.52+1.21.27
alastair flemingNOTEAMdiskvalifisert
Matti Juhani HaatainenIisudiskvalifisert
Vera KhlebnikovaAncodiskvalifisert
Per Oskar LarsenIndre Østfold OKdiskvalifisert
Gun Irene MonsenEgersund OKdiskvalifisert
Liliana OliveiraGD4Caminhosdiskvalifisert
Stine Therese SjoFlyfemkampdiskvalifisert
Bjørn SpelkavikTyrving ILdiskvalifisert
Göran WinbladFredrikstad SKdiskvalifisert
Thor NorderudTyrving ILikke startet
Christian ReuschHeming Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor