Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 2
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: tirsdag 13 august 2019

M 70-

3 060 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Trygve LølandBirkenes IL29.12
2Willy GrønstadGimle IF29.57+0.45
3Harry BreilandÅlgård Orientering30.30+1.18
4Carl-Henry AnderssonOK Orinto31.26+2.14
5Franz WyssSWISS O TOURS31.59+2.47
6Nils-Petter WiikDriv IL32.58+3.46
7Jon FærdenKolbotn og Skimt OL33.09+3.57Last ned GPS-spor i gpx-format
8Øivind Magne RogndalenByåsen IL33.22+4.10
9Einar LundHamar OK33.43+4.31
10Peter KlavenessMåren OK35.11+5.59
11Roy DawsonGafanhOri35.36+6.24
12Knut G KarlsenHeming Orientering36.47+7.35
13Ossi LakkalaKuopion Suunnistajat36.55+7.43
14Lars Perssonok kompassen37.07+7.55
15Knut LillealternFreidig37.19+8.07
16Atle AlvheimFana IL37.30+8.18
17Hasse BergstrømTyrving IL37.37+8.25
18Geir TrøanKolbotn og Skimt OL37.57+8.45
19Poul BobachAalborg OK38.57+9.45
20Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb39.01+9.49
21Haakan NilssonMalmö OK39.27+10.15
22Fred LäderachULU'S REISEWELT39.40+10.28
23Øistein HagenOK Øst40.08+10.56
24Hans StordalOL Tønsberg og omegn40.15+11.03
25Paul NorénOK Södertörn41.24+12.12
26Heikki KyyrönenKouvolan Suunnistajat43.01+13.49
27Kurt GrønliFørde IL46.32+17.20
28Per Ove LindemarkTrøsken IL46.50+17.38
29Terje MalmHamar OK49.13+20.01
30Kåre ThorbjørnsenLarvik OK49.25+20.13
31Jiri UrvalekPorsgrunn OL50.56+21.44
32Thomas SchollULU'S REISEWELT58.33+29.21
33Philip GristwoodMole Valley1.04.13+35.01
34David CadyBuffalo Orienteering Club1.06.03+36.51
35Georg KapperudOppsal Orientering1.21.20+52.08
36Jan PåhlstorpEmmaboda Verda OK1.25.15+56.03
Torodd OsFørde ILdiskvalifisert
Jimmy NordliTrøsken ILdiskvalifisert
Christer SandhOK Roxendiskvalifisert
Helge ScheiFørde ILdiskvalifisert
Henning GaarderKonnerud ILdiskvalifisert
Leif Sandgrenfrosta okikke startet
Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orienteringikke startet
Tommy HeldFK Åsenikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor