Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 2
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: tirsdag 13 august 2019

M 60-

3 380 m, 51 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Håkan LindbergOK Vilse 8720.43
2Morten DueMåren OK28.13+7.30
3Christer SkoogKils OK28.33+7.50
4Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL28.36+7.53
5Nils HæstadFossum IF29.44+9.01
6Richard Zeiner-GundersenFossum IF30.02+9.19
7Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL30.06+9.23
8Egil Wickstrand IversenHeming Orientering30.28+9.45
9Leif S. ThingsrudØstmarka OK30.52+10.09
10Jon BjørgumKristiansand OK31.08+10.25
11Ulf PalmérUlricehamns OK31.25+10.42
12Anders BorgHjärnarps OL31.43+11.00
13Geoff LawfordAbominable O-Men32.08+11.25
14Erik BobachSilkeborg OK33.13+12.30
15Leif ErikssonModum OL34.06+13.23
16Anders LarssonHagaby GoIF34.17+13.34
17Per OsenVestre Akers SK34.40+13.57Last ned GPS-spor i gpx-format
18Tor MarntellSundsvalls OK36.16+15.33
19Eugenijus MiksysOK Azuolas37.27+16.44
20Christer EricsonÅmåls OK37.41+16.58
21Arvid MydlandEgersund OK38.25+17.42
22Göran OhlssonTullinge SK39.40+18.57
23Takashi SugiyamaSans Souci40.27+19.44
24Roger GustafssonIdefjordens SK41.02+20.19
25Geir Holm GundersenKonnerud IL41.16+20.33
26Michele GuglielmettiGOLD Savosa42.30+21.47
27Christian BilandULU'S REISEWELT42.36+21.53
28Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL43.45+23.02
29Roy GjerdingOK Moss44.16+23.33
30Jan NilssonAndrarums IF44.37+23.54
31Martin HowaldOLG Herzogenbuchsee44.47+24.04
32Fredrik SteiwerLillomarka OL45.10+24.27
33Dimitar DimitrovBrown team45.29+24.46
34Otti BisangULU'S REISEWELT45.31+24.48
35Hansjörg RutzOLG Kulti46.01+25.18
36Heikki HulkkonenPihkaniskat47.08+26.25
37Don ShortCNOC48.46+28.03
38Bo KonringSøllerød OK48.48+28.05
39Daniel SteudlerOLG Kulti49.39+28.56
40Andrew Cumming ThomParawanga51.38+30.55
41Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb53.33+32.50
42Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL55.01+34.18
43Tron SolbergOK Skeidi56.07+35.24
44Christian GarrecCSA CNSD Fontainebleau59.05+38.22
45Herman BakkeLøten o-lag59.13+38.30
46Tilkin MichelCO Liege1.01.52+41.09
47Stoyan DachevBrown team1.08.02+47.19
48Andy WoodPendle Forest Orienteers1.09.49+49.06
49Toni Serrallonga GaschCAT-O1.10.25+49.42
50Shin Ho YuALEXSON ORIENTEERING CLUB1.25.40+1.04.57
Rolf HedigerSWISS O TOURSdiskvalifisert
Jan BlandkjennKristiansand OKikke startet
Terje Wiig MathisenNydalens SKikke startet
Bengt DjuvfeldtOK Tyrikke startet
Erik HasliSnertingdal IF Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor