Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 1
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: mandag 12 august 2019

Aalborg OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Kirsten BobachW 65- (23)20.31+5.419.54
13Poul BobachM 70- (22)19.00+3.538.50

Abominable O-Men

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jenny BourneW 65- (23)14.507.09
2Geoff LawfordM 60- (35)17.36+1.036.54

AJAX

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Catherine KingW 50-AK (4)28.46+11.1813.08

ALEXSON ORIENTEERING CLUB

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Lai Kuen Candy ChuiW 55- (19)36.31+21.5016.40
21Shin Ho YuM 60- (35)24.52+8.199.45

Anco

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Anton KhlebnikovOpenA5 (8)27.19+5.479.00

Andebu IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Elling AakreM 65- (30)25.05+7.549.50
21Elisabeth RødW 65- (23)23.50+9.0011.30

ARDOC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Michael HockM 45- (20)18.19+2.456.50

Asa Tel Aviv Orienteering Club

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Tal ZoreaM -16 (16)20.22+4.206.34
26Alon ZoreaM 17-18 E (35)18.17+3.065.37

ASCO Lugano

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Flavia SpinelliW 45- (21)17.50+3.527.20
27Luca RizziM 19-20 E (33)17.28+3.295.22

Asker Skiklubb

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Per Clemet WisløffM 19-20 (3)16.425.43
2Marianne ArnesenW 50-AK (4)22.31+5.0310.16
3Astrid YtterbøW -13 (13)19.01+0.277.25
5Aksel OlsenM 40- (7)18.49+5.086.52
8Maren Aure SkogedalW -14 (13)19.42+2.587.39
9Synne StrandW 19-20 E (26)18.20+1.506.06
10Simen Aure SkogedalM -16 (16)21.04+5.026.47
14Selma Aure SkogedalW 11-12 (17)19.42+7.329.04
16Sondre YtterbøM 17-18 E (35)16.51+1.405.11
17Henrik Fredriksen AasM 19-20 E (33)15.42+1.434.49
19Sander ArntzenM 19-20 E (33)15.49+1.504.52
19Felix FinsrudM 17-18 E (35)17.02+1.515.14
27Anna Øfsthus GravirW 17-18 E (34)21.21+3.457.07
Elias AndenæsM -14 (13)ikke startet
Steinar LågM 50- (35)ikke startet

Askvoll og Holmedal IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Anders BjørkaasM 65- (30)ikke startet

ASUL Sports Nature

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Hugo VaxelaireM 21-E (30)18.51+1.575.07
7Juliette BassetW 21-E (18)21.03+1.446.40
11Mathieu Kern-GillardM 21-E (30)20.43+3.495.37
13Pascaline ColasW 21-E (18)24.56+5.377.54
14Marie VuittonW 21-E (18)25.36+6.178.07
17Sylvie BassetW 55- (19)24.25+9.4411.08
27Olivier BassetM 55- (34)23.42+7.439.09

Australopers Orienteering Club

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Jett McCombM -14 (13)20.23+3.217.26
7Cathy McCombW 45- (21)16.04+2.066.36
8Jonathan McCombM 45- (20)17.43+2.096.36
11Paul LigginsM 50- (35)18.01+2.166.57
13Zali McCombW -15 (26)19.48+5.127.35

Avesta OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Lucas WannerM -15 (19)19.14+2.206.20
19Liv NorbergW -15 (26)21.49+7.138.21

BAOC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Woo AllenW 50- (27)16.38+2.527.15

Bay Area Orienteering Club

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Rich ParkerM 75- (11)14.55+3.569.26

Belarus OF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Hanna PaulavaW 21-E (18)27.08+7.498.36

Bergens TF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ingeborg Rygg EikelandW -16 (29)15.17+0.235.51
5Siren GreveW 60- (16)17.57+1.208.40

Berger og Svelvik OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Terje W. PettersenM 45- (20)16.52+1.186.17
5Torill Nebell MikkelsenW 70- (6)24.58+3.4812.03

Bodø og Omegn IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Torkel IrgensM 50-AK (6)17.11+1.277.59

Bredaryds SOK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Filip TrofastM 19-20 E (33)15.01+1.024.37
19Magnus TrofastM 50- (35)19.35+3.507.33

BRIGHTNET

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Maxim SimakovM 21-E (30)ikke startet

Buffalo Orienteering Club

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Adam CadyOpenA3 (9)27.45+9.2610.16
13David CadyM 70- (22)19.00+3.538.50

Bullecourt Boulder Bounders

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Liz BourneW 60- (16)29.10+12.3314.05

Byåsen IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Rine HanssenW 50- (27)13.466.00
3Lene Berg HanssenW 19-20 E (26)17.36+1.065.52
4Nina-Beate LiabakkW 55- (19)17.43+3.028.05
4Bjørn BergerM 65- (30)21.36+4.258.28
8Ragnhild EideW 19-20 E (26)18.13+1.436.04
14Petter Liabakk EriksenM 17-18 E (35)16.39+1.285.07
19Stina ElfvingW 65- (23)23.09+8.1911.11

Bækkelagets SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Lone BrochmannW 21-E (18)19.20+0.016.08
Agnethe HasliW 19-20 E (26)diskvalifisert

C.O.Colmar

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Nicolas DalibardM 40- (7)17.13+3.326.17
18Mélanie DalibardW -16 (29)19.40+4.467.32

CA Rosé

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Matthieu BührerM -13 (10)16.07+1.076.00
10Thomas BührerM 21-E (30)20.38+3.445.36
17Renate Thys MarclayW 45- (21)25.04+11.0610.18
24Blaise MarclayM 50- (35)21.06+5.218.08

CAT-O

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Toni Serrallonga GaschM 60- (35)20.21+3.487.58

CNOC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Don ShortM 60- (35)31.51+15.1812.29

CO Ambérieu

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Nicolas GreffM 45- (20)17.09+1.356.23

CO Liege

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tilkin HedwigeW 55- (19)16.35+1.547.34
2Aline HermansW 45- (21)14.42+0.446.02
4Arnaud MazyM -13 (10)16.32+1.326.10
10Bernadette VandermeulenW 65- (23)20.35+5.459.56
11Agnes SadzotW 40- (13)21.13+6.408.43
15Alain MazyM 21-E (30)22.04+5.105.59
15Kerstin BuchackerW 45- (21)21.38+7.408.54
19Tilkin MichelM 60- (35)24.10+7.379.28
30Bruno VandermeulenM 55- (34)28.13+12.1410.53
Anaïs MazyW -10 (7)16.238.18

CopenhagenO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Mikkel SkaarupM 21- (19)16.55+0.525.27

Cork O

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Elizabeth DeaneW 60- (16)22.15+5.3810.44
22Cillín CorbettM 21-E (30)23.37+6.436.25

Cornwall OC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Scott CollierM 21-E (30)23.30+6.366.23

CSA CNSD Fontainebleau

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Christian GarrecM 60- (35)ikke startet

Dalaportens OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Erik NilssonM 17-18 (11)17.13+3.276.41
11Karolina AnderssonW -15 (26)19.31+4.557.28
Saga MattssonW -15 (26)ikke startet

Delaware Valley Orienteering A

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Karl AhlswedeM 55- (34)22.27+6.288.40

DJK Adler 07 Bottrop

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Alexander LubinaM 40- (7)13.414.59

Domnarvets GoIF

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Alice Eriksson-BjörlingW -15 (26)18.02+3.266.54
6Emma EliassonW -16 (29)15.44+0.506.01
6Anja NilssonW -15 (26)18.48+4.127.12
10Klara AnderssonW 17-18 E (34)18.46+1.106.15
22Elsa NilssonW 17-18 E (34)20.32+2.566.50

Driv IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Nils-Petter WiikM 70- (22)15.077.01

Eds SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Arvid GalborgenM 65- (30)27.12+10.0110.40
23Yvonne GalborgenW 65- (23)31.04+16.1415.00

Egersund OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Inger Tone NygårdW 55- (19)14.416.42
2Olav HellandOpenB3 (3)22.48+4.238.26
2Jane Mydland HellandW 35- (4)16.43+0.206.31
4Julie Mydland HellandW 11-12 (17)14.03+1.536.28
5Edvin AakreM -15 (19)18.59+2.056.15
7Geir FrøytlogM 55- (34)18.32+2.337.09
8Kenneth MydlandM 21- (19)18.24+2.215.56
10Olaug F MydlandW 60- (16)21.33+4.5610.24
14Arvid MydlandM 60- (35)21.44+5.118.31
Ruben Mydland HellandBeginner (15)15.0010.56
Markus Mydland HellandM -10 (12)24.0012.14

Eiker OL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Leif Kåre BessebergM 55- (34)ikke startet

Eksjö SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Martina RizziW 17-18 E (34)19.54+2.186.38

Elverum OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sander Tonjer FingarsenM -16 (16)16.025.10

Emblem IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Julie DrønnesundW -14 (13)25.21+8.379.51
19Kristin LundanesW -16 (29)20.02+5.087.40

Emmaboda Verda OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Monica PåhlstorpW 70- (6)21.1010.13

Eureka Victoria

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Judy PrendergastW 60- (16)31.17+14.4015.06
23Roch PrendergastM 65- (30)27.29+10.1810.46

Fana IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Atle AlvheimM 70- (22)15.48+0.417.20
5Magne RaadalM 75- (11)12.27+1.287.52
5Else Lerche RaadalW 75- (5)24.00+10.2717.46
10Kristine Bog VikaneW -16 (29)16.40+1.466.23
13Birk Bell LysakerM 17-18 E (35)16.30+1.195.04
14Marie Roll-TørnqvistW -16 (29)18.34+3.407.06

Farum-Tisvilde OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Malte Kjær HemmingsenM 19-20 E (33)16.56+2.575.12
28Lasse Falck WeberM 19-20 E (33)17.48+3.495.28

FIF Hillerød Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Nicoline Friberg KlysnerW 21- (14)14.355.40

FK Åsen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Margareta HeldOpenC1 (6)35.04+18.3019.42
Tommy HeldM 70- (22)ikke startet

Flyfemkamp

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Marte MonsåsOpenB1 (6)20.04+0.557.48
5Frank SandbergOpenA6 (19)22.56+7.247.16
8Bjørn SævikOpenA6 (19)29.40+14.089.25
9Stine Therese SjoOpenA6 (19)29.53+14.219.29
12Markus KnutsenOpenA6 (19)30.56+15.249.49
13Aase HellanOpenA6 (19)32.26+16.5410.17
18Anniken MilhahnOpenA6 (19)37.05+21.3311.46

Fossekallen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Hans Einar ThorsetOpenA6 (19)30.26+14.549.39

Fossum IF

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Emil AhlbeckOpenA6 (19)15.324.55
1Victoria Hæstad BjørnstadW 19-20 E (26)16.305.30
1Einar MelsomM 19-20 E (33)13.594.18
2Vebjørn  Blom-HagenOpenA6 (19)19.30+3.586.11
2Philip Lehmann RomørenM -15 (19)17.02+0.085.37
4Ragnhild HjermstadOpenA6 (19)22.27+6.557.07
4Eirik Vie StrislandM -15 (19)18.45+1.516.11
6Richard Zeiner-GundersenM 60- (35)18.55+2.227.25
7Christian JomaasM 50- (35)17.38+1.536.48
9Sindre Vie StrislandM -15 (19)19.25+2.316.24
9Karen Hoel JomaasW 17-18 E (34)18.40+1.046.13
10Kristian Bernhard NilsenM 45- (20)17.59+2.256.42
11Erling HjermstadM 19-20 E (33)14.58+0.594.36
13Pernille KatlaW 19-20 E (26)19.10+2.406.23
14Øyvind HjermstadM 19-20 E (33)15.05+1.064.38
19Børge Nilsen BergM -15 (19)29.39+12.459.47
25Sondre Zahl HagenM 17-18 E (35)17.25+2.145.21
28Mikkel KatlaM 17-18 E (35)18.23+3.125.39
Ingrid G. KvålsgardW 19-20 E (26)ikke startet

Fredrikstad SK

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Emil Husebye AamodtM -13 (10)15.005.35
1Jenny DanevadW 11-12 (17)12.105.36
1Linda SolbergW 35- (4)16.236.23
1Frank LøwengreenM 50- (35)15.456.04
2Emma Sofie SteinslandW -15 (26)16.02+1.266.08
5Marte Hox BrynildsenW -13 (13)19.46+1.127.43
5Syver Strand GulbrandsenM 11-12 (21)12.28+1.376.21
6Adine Blakkestad IngesenW 17-18 (9)21.03+5.028.44
7Audun NordbyM -13 (10)18.37+3.376.56
10Vegar ArnesenOpenA6 (19)29.55+14.239.29
13Amalie LøkkebergW -15 (26)19.48+5.127.35
14Mia Mathisen BekhusW 19-20 E (26)19.34+3.046.31
15Ingrid SteinslandW 11-12 (17)20.42+8.329.32
24Signe Strand GulbrandsenW -16 (29)23.14+8.208.54
Eva KahrsBeginner (15)17.1712.36
Henrik Riddervold KahrsBeginner (15)23.0016.47
Aksel SolbergBeginner (15)17.0612.28
Ingrid Sofie Hox BrynildsenW -10 (7)17.178.46
Vilma DanevadW -10 (7)23.2811.54
Torben Christian WendlerM 35- (2)ikke startet
Embla ØvretveitW -16 (29)ikke startet
Betina ArnesenW 11-12 (17)ikke startet
Runar Saur ModahlM 17-18 E (35)ikke startet
Nathalie ArnesenBeginner (15)ikke startet
Isak SolbergM -10 (12)ikke startet

Freidig

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Simen Spets StorhovM 17-18 E (35)15.47+0.364.51
8Mikkel HoltM 17-18 E (35)15.53+0.424.53
9Oskar Spets StorhovM 19-20 E (33)14.53+0.544.34
12Jonas GrønliM 17-18 E (35)16.10+0.594.58
20Mats EidsmoM 19-20 E (33)15.52+1.534.52
20Vegard KittilsenM 17-18 E (35)17.03+1.525.14
24Lars SandstadM 17-18 E (35)17.13+2.025.17
26Kristian Fredrik LynumM 19-20 E (33)17.27+3.285.22
31Håkon HolstadM 17-18 E (35)19.22+4.115.57
Tomas EidsmoM 50- (35)diskvalifisert

Frol IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tobias AlstadM 17-18 E (35)15.14+0.034.41

frosta ok

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Leif SandgrenM 70- (22)ikke startet

Främmestads IK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Robert JessenM 65- (30)24.21+7.109.32
16Ingrid JessenW 65- (23)22.32+7.4210.53

Førde IL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Brita Eilertsen GrønliW 75- (5)20.32+6.5915.12
4Anita HoleOpenB1 (6)28.56+9.4711.15
5Håkon GrønliM -14 (13)19.00+1.586.56
6Johan Husevåg-LobbenM 11-12 (21)12.41+1.506.28
9Knut Even HoleOpenA2 (20)24.36+8.469.36
9Trygve Nummedal OsM 17-18 (11)17.37+3.516.51
10Anja HoleW -15 (26)19.29+4.537.27
15Kurt GrønliM 70- (22)19.13+4.068.56
20Torodd OsM 70- (22)22.45+7.3810.34
Erlend Husevåg-LobbenM -10 (12)28.0614.20
Sigurd Husevåg-LobbenM -14 (13)diskvalifisert

Ganddal IL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anna TaksdalW -14 (13)16.446.30
1Aud Hognestad TaksdalW 45- (21)13.585.44
2Janne Tjørhom AasheimW 17-18 E (34)17.43+0.075.54
5Clemens Sundby ØxnevadM 17-18 E (35)15.42+0.314.49
6Øyvind LamarkM -15 (19)19.03+2.096.17
6Ole Kristian TaksdalM 17-18 (11)16.54+3.086.34
6Oddvar TaksdalM 50- (35)17.15+1.306.39
11Ann Karin TjørhomW 55- (19)19.23+4.428.51
27Tobias RøddeM 17-18 E (35)18.22+3.115.39
30Markus Andreas BreivoldM 17-18 E (35)18.54+3.435.48
33Ingrid LamarkW 17-18 E (34)24.36+7.008.12

GD4Caminhos

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Liliana OliveiraOpenA3 (9)28.16+9.5710.28
13Cidalio OliveiraM 45- (20)21.38+6.048.04
20Alexandra CoelhoW 50- (27)19.11+5.258.22
28Filipe DiasM 21-E (30)26.29+9.357.11

Gimle IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Kristoffer KitterødOpenA5 (8)24.57+3.258.14
6Johnny KitterødOpenA5 (8)29.19+7.479.40
6Willy GrønstadM 70- (22)16.31+1.247.40
11Thorbjørn Johan BjørloM 75- (11)25.04+14.0515.51

Gjø-Vard OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Annar Erlien SolerødM -15 (19)20.26+3.326.44
Marie KravdalW -14 (13)ikke startet
Kristine KravdalW 17-18 E (34)ikke startet

Gneist IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Marie DymbeOpenA2 (20)27.28+11.3810.43

Gneist IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Yafee IshraqOpenA2 (20)27.30+11.4010.44

GOLD Savosa

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Diego BarattiOpenA5 (8)22.32+1.007.26
7Gerda GuglielmettiW 60- (16)20.48+4.1110.02
26Michele GuglielmettiM 60- (35)27.32+10.5910.47

GreatEasternNavigators

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Andrea HansonOpenC3 (5)24.58+9.2211.30
4Jackie McCavanaW 50-AK (4)30.46+13.1814.02
7Heather WoodW 55- (19)18.35+3.548.29
9Cian O DonnellM -13 (10)28.03+13.0310.27
13Clodagh O DonnellW -14 (13)42.42+25.5816.36
20Eadaoin McCavanaW 19-20 E (26)22.17+5.477.25
29Pat McCavanaM 55- (34)25.52+9.539.59
32Martin DonnellM 50- (35)26.59+11.1410.25

Gøteborg Majorna OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Raphael MakOpenA5 (8)21.327.06

Gøteborg Majorna OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Christer BorgOpenA6 (19)29.33+14.019.22

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Astrid RognstadW -16 (29)19.10+4.167.20

Hagaby GoIF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Hans EgefalkM 21- (19)30.28+14.259.49

Halden SK

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Iliana IlievaW 21-E (18)19.196.07
1Jesse LaukkarinenM 21-E (30)16.544.35
6Peder HaugaardOpenA6 (19)24.17+8.457.42
6Minna Sofie WingstedtW 11-12 (17)14.37+2.276.44
7Herman Lien BackstrømM -15 (19)19.06+2.126.18
7Sigrid Schmitt GranW -13 (13)20.47+2.138.07
7Emma Helene OlsenW -15 (26)19.13+4.377.21
8Anne Julsrud HaugenOpenA5 (8)32.31+10.5910.43
8Liam WingstedtM -14 (13)20.58+3.567.39
8Vika ZhuravlevaW 11-12 (17)15.55+3.457.20
9Marie Lien BackstrømW -15 (26)19.19+4.437.24
10Niels Christian HellerudM 19-20 E (33)14.54+0.554.35
14Jonathan EylertsenM -16 (16)23.59+7.577.44
18Peder BryggenM -15 (19)25.34+8.408.26
18Karoline AuneW 19-20 E (26)20.53+4.236.57
22Idun Kristine Felde OlaussenW 19-20 E (26)23.15+6.457.45
25Josefin EylertsenW -15 (26)35.58+21.2213.46
Ville Emil WingstedtM -10 (12)13.587.07
Hedda Raadal BjørloW 19-20 (3)ikke startet

Halsnøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Leif Gunnar HovdenM 60- (35)29.27+12.5411.32

Hamar OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anine LomeW 19-20 E (26)16.56+0.265.38
2Mona LomeW 50- (27)14.10+0.246.11
4Einar LundM 70- (22)15.49+0.427.21

Haugesund IL Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Sigurd Paulsen VieM 17-18 E (35)16.04+0.534.56
19Grethe Paulsen VieW 45- (21)28.47+14.4911.50
Aleksander JørgnsenOpenA6 (19)diskvalifisert

Hedrum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tor RingstadM 35-AK (2)19.027.27

Heming Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Anne ØstvoldW -14 (13)19.34+2.507.36
11Einar ØstvoldM -14 (13)30.57+13.5511.17
13Egil Wickstrand IversenM 60- (35)20.51+4.188.10
13Lasse ArnesenM 50- (35)18.38+2.537.11
13Hanne Marthe ØstvoldW 45- (21)20.06+6.088.16
14Hanna Eckhardt AndersenW 17-18 E (34)19.36+2.006.32
16Roger ØstvoldM 50- (35)19.25+3.407.29Last ned GPS-spor i gpx-format
Marianne ReuschOpenA2 (20)ikke startet
Christian ReuschOpenA3 (9)ikke startet
Astrid ReuschW 11-12 (17)ikke startet
Knut Erling ØenM 50- (35)ikke startet
Hannah Syrdal ØenW -15 (26)ikke startet
Malene Teresia JebsenW 17-18 E (34)ikke startet
August Syrdal ØenM 17-18 E (35)ikke startet
Runa SkyttersæterW 55- (19)ikke startet

IF Hagen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Evamarie LundahlW 65- (23)23.34+8.4411.23
20Anders ErikssonM 65- (30)26.58+9.4710.34

IF Trauma

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Bjørn Idar SætranM 50- (35)19.23+3.387.29

IFK Göteborg

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Emmi JokelaW 21-E (18)ikke startet

IFK Lidingö SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Niina HulkkonenW 21-E (18)20.01+0.426.21

IFK Mora OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Albin GezeliusM -16 (16)16.21+0.195.16
4Simon Karlsson HolmerM -16 (16)17.34+1.325.40
Sebastian ÅkärbjärM -15 (19)ikke startet
Thobias Eriksson BrodinM 17-18 E (35)ikke startet

IG BLOCH

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Joerg BaumannM 50-AK (6)15.447.19
28Thomas GloorM 55- (34)23.47+7.489.10

IK Grane Arendal Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Frode SørensenM 35-AK (2)24.11+5.099.29
6Oddny JørgensenW 60- (16)20.13+3.369.45
14Kjell Walter SørensenM 65- (30)24.59+7.489.47
Finn Ole JørgensenM 70- (22)diskvalifisert

IK Hakarpspojkarna

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Annika SimonsenW 19-20 E (26)18.32+2.026.10

IK Trenne Ullared

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Marianne ThorssonW 60- (16)21.00+4.2310.08

IK Uven

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Anton HemlinM 21- (19)18.53+2.506.05

IL GeoForm

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Kristin SletnerW 35- (4)19.34+3.117.38

IL Gular

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Andreas KragsethOpenC1 (6)16.349.18
12Vibeke ØyeW 45- (21)19.00+5.027.49
17Emil Øye KragsethM 11-12 (21)15.51+5.008.05
17Mari Fjellbirkeland JohannesenW 17-18 E (34)19.46+2.106.35
Scott JuvikM 19-20 E (33)diskvalifisert

IL Tambarskjelvar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Norvald OspehaugM 65- (30)23.06+5.559.03

IL Veten

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Peder NybergOpenB1 (6)19.097.27
1Sven Bergset LangvikM 17-18 (11)13.465.21
2Leif-Inge JevnlidM 17-18 (11)15.23+1.375.59
4Elias BergsetM 17-18 (11)15.48+2.026.08
10Anders BergsetM 55- (34)18.56+2.577.18
31Ivar BergsetM 55- (34)35.55+19.5613.52
Tord SølvbergM -16 (16)ikke startet

Indre Østfold OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Rune S. NielsenM 55- (34)19.57+3.587.42
17Sindre ValsgårdOpenA6 (19)36.26+20.5411.33
17Marit Nandrup PettersenW 50- (27)18.55+5.098.15
Jens Nandrup NielsenOpenB2 (9)ikke startet
Elma Sagli GudimW -14 (13)ikke startet

INVOC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Alasdair RaynorOpenA5 (8)25.44+4.128.29

Jesus OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Anthony Covey-CrumpM 21- (19)26.43+10.408.37

JMD

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Kiss DénesOpenA6 (19)33.49+18.1710.44
15Dorottya SisaOpenA6 (19)33.58+18.2610.46

Järfälla OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Ulf RadlerM 65- (30)21.10+3.598.18

Kalevan rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Netta RajamäkiW 21-E (18)22.21+3.027.05

KeiyoOL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Tatsuki MiyamotoM 21- (19)18.11+2.085.51
7Wakana MiyamotoW 21- (14)19.46+5.117.41
14Chieko MiyamotoW 55- (19)20.34+5.539.23
23Kohji MiyamotoM 55- (34)22.48+6.498.48

Kils OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Christer SkoogM 60- (35)16.336.29
5Helen SkoogW 50- (27)15.13+1.276.38
21Lukas OlmM 19-20 E (33)15.57+1.584.54

Kolbotn og Skimt OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Jon FærdenM 70- (22)18.03+2.568.23Last ned GPS-spor i gpx-format
12Hanna RehnW -16 (29)17.57+3.036.52
14Anders FærdenM 45- (20)21.39+6.058.04
26Selma FærdenW -16 (29)26.21+11.2710.05
34Isabel HandstangerW 17-18 E (34)25.29+7.538.29

KOLC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ryosuke NishishitaM 21- (19)diskvalifisert

Kolding OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Per Eg PedersenM 50- (35)22.27+6.428.40

Kongsberg OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Øyvind DrageM 55- (34)16.04+0.056.12
4Marlin HaavengenW 19-20 E (26)17.40+1.105.53
6Anita Sørensen DrageW 50- (27)15.26+1.406.44
11Tale StrandW 17-18 E (34)18.53+1.176.17
21Åsne HaavengenW 17-18 E (34)20.29+2.536.49
Vetle DrageM 17-18 E (35)diskvalifisert
Ingvild LangeggenW 17-18 E (34)ikke startet

Konnerud IL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Andrea RanvikW 17-18 E (34)18.12+0.366.04
6Arild MoenM 75- (11)14.20+3.219.04
8Aslak HeimdalM 19-20 E (33)14.52+0.534.34
10Ola Gjermstad PettersenM 11-12 (21)13.51+3.007.03
10Kirsten GjermstadW 40- (13)19.47+5.148.08
11Martine Gjermstad PettersenW -14 (13)21.57+5.138.32
12Jørgen BaklidM 19-20 E (33)15.00+1.014.36
12Tove HeimdalW 50- (27)17.18+3.327.33
13Anniken RanvikW 17-18 E (34)19.25+1.496.28
14Lars BaklidM 50- (35)18.53+3.087.17
14Toini SkyttersæterW 50- (27)17.56+4.107.49
17Thea Sildnes BaklidW 19-20 E (26)20.35+4.056.51
Geir Holm GundersenM 60- (35)ikke startet
Isa HeggedalW 50- (27)ikke startet

Koovee

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Johanna HulkkonenW 21- (14)14.58+0.235.49
6Tiina WesterlundOpenA2 (20)22.45+6.558.53
8Otso WesterlundM 21-E (30)20.00+3.065.26
11Juho WesterlundM 21-E (30)20.43+3.495.37
16jukka westerlundOpenA2 (20)31.27+15.3712.17

Korsnäs IF OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Joel GolsäterM -15 (19)16.545.34
15Thea NordinW -16 (29)18.46+3.527.11
15Agnes WallinW -15 (26)19.52+5.167.36
16Maja BergqvistW -16 (29)19.04+4.107.18
16Mats JönssonM 55- (34)20.29+4.307.54
19Tilda GolsäterW 17-18 E (34)19.58+2.226.39
Elin BryggarW -15 (26)ikke startet

Kouvolan Suunnistajat

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Paula KyyrönenW 75- (5)13.3310.02
19Heikki KyyrönenM 70- (22)20.53+5.469.42

Kristiansand OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Marius AurebekkM 19-20 E (33)14.12+0.134.22
4Jon BjørgumM 60- (35)18.20+1.477.11
7Sebastian DalandM 19-20 E (33)14.46+0.474.32
7Erlend Odd BergeM 17-18 (11)17.13+3.276.41
7Trygve Børte NomelandM -16 (16)19.47+3.456.22
8Jack BjørnsenM 60- (35)19.11+2.387.31
8Ragnhild HaldW 55- (19)18.42+4.018.32
13Vetle Elias LynnebakkenM 21- (19)21.43+5.407.00
15Christiane Ruud BøckmanW 17-18 E (34)19.40+2.046.33
16Brage TakleM -16 (16)48.49+32.4715.44
22David RundeM 17-18 E (35)17.08+1.575.16
Jan BlandkjennM 60- (35)ikke startet
Ingvild MulenW 50- (27)ikke startet
Linn Carina DalandW 40- (13)ikke startet

Kungälvs OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Olof BjörkmanOpenA4 (6)23.187.58
7Evelina BjörkmanW 11-12 (17)14.54+2.446.51

Kuopion Suunnistajat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Ossi LakkalaM 70- (22)18.36+3.298.39

Køge OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Gunnar Grue-SørensenM 65- (30)21.52+4.418.34
7Gerda Marie ChristiansenW 65- (23)20.06+5.169.42

Larvik OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Tom KristensenM 45- (20)16.55+1.216.18
23Ida Vår Kierulf MeyerW 50- (27)20.09+6.238.47

Learnjoy Sports

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Yingjing HanOpenA1 (4)28.37+20.4218.06
10Xihan ZhaoM 17-18 (11)30.18+16.3211.47
16Xiaoping TanM 45- (20)22.29+6.558.23
17Lufei TanW 11-12 (17)28.09+15.5912.58
18Dong ZhaoM 45- (20)25.18+9.449.26

Leksands OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Markus HalvarssonM -16 (16)17.47+1.455.44
12Klockar Eskil NääsM -16 (16)21.27+5.256.55
21Tuva-Cajsa SpikW -16 (29)20.56+6.028.01
23Elsa GörasW -16 (29)21.28+6.348.13
Ellen FunkeW -15 (26)diskvalifisert

Lierbygda OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Trine Marit Justad RaaenW 55- (19)18.14+3.338.19
Sigurd Paulsen AskOpenC2 (8)ikke startet
Håvard Sandvoll AskM 35-AK (2)ikke startet

Lillehammer OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kari SvingheimOpenA3 (9)18.196.47
1Marion Halvorsen NustadW 15-20 B (1)18.017.52
2Andreas Svingheim MagerøyM 21- (19)16.20+0.175.16
3Ole Gunnar Kleppa MadslienM -15 (19)17.04+0.105.37
3Jon Vegard LundeM 80- (3)20.38+6.3314.50
4Fanny Horn BirkelandW 21-E (18)20.18+0.596.26
27Birgit Dorthea Kleppa MadslienW -16 (29)31.52+16.5812.12
Martine SkjelsvikW -16 (29)ikke startet

Lillomarka OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Didrik BredesenM 19-20 (3)23.12+6.307.56
29Stein BlomsethM 50- (35)24.21+8.369.24
Stian LillegårdOpenN1ikke startet
Mathilde SønsterudbråtenW 19-20 (3)ikke startet

Linköpings OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Jonas LundgrenM 21- (19)20.13+4.106.31

Linköpings Universitet

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Olov GiertzOpenN2 (1)44.1924.53

Liperin Taimi Suunnistus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Erno AaltoM 40- (7)18.18+4.376.40

LuxOC

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Ludger WirtzOpenA3 (9)31.49+13.3011.47
9Hartmut LemmelM 45- (20)17.52+2.186.39
10Paul WirtzM -14 (13)23.41+6.398.38
16Elisabet WirtzW 45- (21)24.17+10.199.59
18Jakob WirtzM 11-12 (21)15.52+5.018.05
18Franziska LemmelW 45- (21)25.27+11.2910.28
Frederik LemmelM -10 (12)22.5911.43
Matthias WirtzM -10 (12)31.5316.16

Løten o-lag

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Eli StensliW 35-AK (2)23.509.53
1Sigurd DæhliM 65- (30)17.116.44
3Lis DæhliW 65- (23)17.05+2.158.15
4Stine Sønsterud BergOpenB2 (9)26.07+4.2710.09
5Emilie Westli AndersenW 21-E (18)20.22+1.036.27
8June Rogstad BekkevoldW -15 (26)19.17+4.417.23
11Johanne BergW 11-12 (17)17.31+5.218.04
16Henriette BergW -15 (26)20.26+5.507.49
19Kristian StorsveenM 55- (34)21.52+5.538.26
25Marius ØieM 21-E (30)24.56+8.026.46
33Herman BakkeM 60- (35)35.00+18.2713.43

Malarruta

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5José Manuel PrietoOpenA2 (20)22.39+6.498.50
8Cristina del CampoOpenA2 (20)23.30+7.409.10

Malmö OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Haakan NilssonM 70- (22)17.14+2.078.00

Malvik IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Roar ForbordM 75- (11)12.20+1.217.48
7Trond TaraldsenOpenB2 (9)37.20+15.4014.31
10Hilde ForbordW 50- (27)16.55+3.097.23

Markbygdens OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ulla RagnarssonOpenC2 (8)19.56+5.2310.07
5Ronny RagnarsonOpenC3 (5)25.05+9.2911.33
6Felix AxelssonM 19-20 E (33)14.41+0.424.31
8Marina AxelssonW 45- (21)16.52+2.546.56

Marnardal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Lars Peder VaajeM 55- (34)22.35+6.368.43

Masters Orienteering Hunedoara

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Natalia DeconescuW 60- (16)16.44+0.078.05

melbourne forest racers

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Susan KeyW 55- (19)ikke startet

Melhus IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Stein Ivar FossM 50- (35)18.14+2.297.02

Michi

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Tatsuo MoriM 45- (20)16.37+1.036.12
5Tsutomu YoshidaM 55- (34)18.01+2.026.57

Modum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Roar ByeM 55- (34)22.12+6.138.34

Molde og Omegn IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Bjørn JakobsenM 65- (30)32.13+15.0212.38

Molo 82 France

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Celine PassedatOpenA3 (9)30.55+12.3611.27

Moxina OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Minhuei HuangW 19-20 (3)15.416.30
2Boyuan HuangM 19-20 (3)18.57+2.156.29
3Peichi ChuangOpenA3 (9)22.42+4.238.24Last ned GPS-spor i gpx-format
3Chinchi HuangOpenA4 (6)26.19+3.019.00
5Yiching HuangW 21- (14)19.12+4.377.28
5Yen Lung ChenM 21- (19)17.25+1.225.37
6Wenfen YangOpenB2 (9)33.34+11.5413.03

Måren OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Unni Dirro BøhlerengenW 80- (1)25.0518.34
3Benjamin BuhlerOpenC2 (8)22.47+8.1411.33
9Magnus Friedhelm KlavenessM 11-12 (21)13.32+2.416.54
10Morten DueM 60- (35)19.42+3.097.43Last ned GPS-spor i gpx-format

Nidarøst OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Stine AuneW 17-18 (9)16.016.38
5Johannes LangaasM 17-18 (11)16.15+2.296.19

Nordea Bedriftsidrettslag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Øivind HolmOpenC2 (8)53.17+38.4427.02

North West OC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Cameron TierM 21-E (30)21.41+4.475.53

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Ji¿í ValentaOpenA2 (20)26.31+10.4110.21

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Kurt ÅbergOpenA2 (20)31.22+15.3212.15

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Gunnar BrænneOpenA2 (20)48.09+32.1918.48

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Gunn Camilla StangOpenA3 (9)20.52+2.337.43

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Koji ChinoOpenA4 (6)29.34+6.1610.07

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Magne StenbråtenOpenB2 (9)23.06+1.268.59

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Sindre Martinsen-EvjeOpenC1 (6)30.02+13.2816.52

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Tonje BrennaOpenC1 (6)30.14+13.4016.59

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Vidar HolmOpenC2 (8)42.29+27.5621.33

Notodden OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Rasmus EngehultM 11-12 (21)10.515.32
17Rune EngehultM 50- (35)19.34+3.497.33
Mia EngehultOpenB2 (9)ikke startet

NTNUI

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Bjørn LundanesM 21-E (30)18.38+1.445.03
7Ane DyrkornW 19-20 E (26)18.12+1.426.04
18Camilla ÖhmanW 21-E (18)29.01+9.429.12
Thea DyrkornW 19-20 E (26)diskvalifisert

Nydalens SK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Pia Young VikW -16 (29)14.545.42
1Marie LilandW 17-18 E (34)17.365.52
1Lars Young VikM 17-18 E (35)15.114.40
2Helene ScheeleW 11-12 (17)12.42+0.325.51
2Kornelius Kriszat-LøvfaldM 17-18 E (35)15.14+0.034.41
3Marie ScheeleW -14 (13)16.51+0.076.33
4Elias JonssonM 19-20 E (33)14.19+0.204.24
5Lukas LilandM 19-20 E (33)14.32+0.334.28
7Oda ScheeleW 17-18 E (34)18.34+0.586.11
7Halvor Tørnqvist HaldenM 17-18 E (35)15.52+0.414.52
13Mark PurkisM 21-E (30)21.11+4.175.45
Terje Wiig MathisenM 60- (35)ikke startet

OAHK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Wing See AuW 55- (19)29.24+14.4313.25
Sai Fong LeungM 55- (34)diskvalifisert

Odal OL - Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Brit Ellen HindrumOpenC1 (6)21.25+4.5112.01
17Per Ivar SveheimM 50- (35)19.34+3.497.33

OJE Wappler

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Daniel BichlM 21- (19)18.33+2.305.59
9Roland FesselhoferM 21-E (30)20.30+3.365.34
11Sabine WareykaW 21- (14)22.04+7.298.35

OJura

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Natalja NiggliW 17-18 (9)16.28+0.276.49
3Victor DanneckerM 17-18 (11)15.27+1.416.00
8Alina NiggliW -16 (29)16.17+1.236.14
9Daria NiggliW 40- (13)19.24+4.517.59
11Elliot DanneckerM -16 (16)21.26+5.246.54
12Gilles DanneckerM 45- (20)18.46+3.127.00
Chloe BlancOpenA5 (8)ikke startet
Jurg NiggliM 50- (35)ikke startet

O'Jura

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Ulysse DanneckerM -13 (10)21.13+6.137.55

OK Azuolas

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Reda VeldeW 40- (13)17.10+2.377.03
9Eugenijus MiksysM 60- (35)19.31+2.587.39
21Augusts VeldeM 17-18 E (35)17.06+1.555.15

OK Denseln

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2August MollénM 19-20 E (33)14.03+0.044.19
27Karl MollénM 60- (35)28.21+11.4811.07

OK GORM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Pernille BuchW 40- (13)17.00+2.276.59

OK Hammaren

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Julia NäslundW -16 (29)16.18+1.246.14
22Camilla NäslundW 50- (27)19.39+5.538.34

OK Kolmården

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Veronica LundW 40- (13)14.335.59
2Maria NordwallW 65- (23)16.49+1.598.07
3Peter LundM 50- (35)16.59+1.146.33
4Annie LundW -14 (13)17.02+0.186.37
7Linnea LundW -16 (29)16.14+1.206.13
8Malin Leijon LindW 21-E (18)21.20+2.016.46

ok kompassen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Lars PerssonM 70- (22)18.02+2.558.23

Ok Kåre

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Vendela SöderqvistW -16 (29)15.25+0.315.54
6Christoffer LindgrenM -16 (16)19.20+3.186.14
9Jakob WidelundM -16 (16)20.36+4.346.38
11Leo AlvolinM -15 (19)20.09+3.156.39
13Jon HanssonM -15 (19)20.36+3.426.47
17Klara ErssonW -15 (26)20.39+6.037.54
20Emilia JohnssonW -16 (29)20.27+5.337.50
29Tove RingiW 17-18 E (34)22.28+4.527.29
33Karl GranathM 17-18 E (35)23.32+8.217.14

OK Linné

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Johanna RagvaldW 21- (14)22.07+7.328.36

OK Moss

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Erik JakobsenOpenA2 (20)15.506.11
1Birk BreimoOpenC1 (6)16.349.18
1Trym BreimoOpenN3 (1)28.4714.36
2Hanne WoldOpenA2 (20)22.19+6.298.43
2Øyvind LøkenM 40- (7)16.18+2.375.56
4Erle WetterhusOpenC2 (8)24.22+9.4912.22
7Stein KlyveM 65- (30)22.36+5.258.51
9Emma Aune JakobsenW 11-12 (17)16.26+4.167.34
10Sofie Holm NedrebøW 11-12 (17)17.22+5.128.00
11Anders Hovgaard EisvangM 11-12 (21)14.15+3.247.16
12Aurora GjølsjøW 19-20 E (26)18.56+2.266.18
12Selmer LøkenM 11-12 (21)14.17+3.267.17
13Marianne LøkenW 40- (13)23.52+9.199.49
14Sebastian Blomfeldt UnnerudM -15 (19)21.17+4.237.01
17Elisabeth JakobsenOpenA2 (20)32.07+16.1712.32
20Julie Sophie WoldW -15 (26)22.53+8.178.46
28Roy GjerdingM 60- (35)28.27+11.5411.09
30Marie Lindløv JensenW 17-18 E (34)23.23+5.477.47
Elise Holm NedrebøBeginner (15)20.4915.11
Solan LøkenBeginner (15)28.4620.59
Sondre LadimM -15 (19)ikke startet
Ola Torstein EndresenM 40- (7)ikke startet
Frida Hovgaard EisvangW -15 (26)ikke startet

OK Orvand

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Rein RooniM 60- (35)25.27+8.549.58

OK Pan Kristianstad

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Peo BengtssonM 80- (3)14.54+0.4910.43
2Franz GlanerM 21-E (30)18.19+1.254.58
5Ulla EngelbyW 65- (23)18.35+3.458.58
7Raimo SalminenM 75- (11)14.30+3.319.10

OK Ravinen

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Erik LundquistM -14 (13)18.38+1.366.48
17Ove RinnbäckM 55- (34)21.07+5.088.09
22Sanna RinnbäckW -15 (26)29.29+14.5311.17
23Martin RinnbäckM 17-18 E (35)17.11+2.005.17

OK Reftele

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Anders SjöbergM 50-AK (6)23.36+7.5210.58

OK Roskilde

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Tonje PihlW 21- (14)21.19+6.448.17
12Kent PihlM 55- (34)19.08+3.097.23

OK Skeidi

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Carl Ove BergM 75- (11)12.07+1.087.40
4Morten AndresenOpenA2 (20)22.21+6.318.43
4Helge GisholtM 50- (35)17.00+1.156.33
7Arve GlittumM 60- (35)18.58+2.257.26
19Dag KristensenM 65- (30)26.12+9.0110.16
Kristil KristensenW 60- (16)diskvalifisert

OK Södertörn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Annick MeisterW 17-18 E (34)17.53+0.175.57

OK Tisaren

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Britt-Marie ÅbergW 75- (5)22.06+8.3316.22

OK Tyr

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Karin MoodhOpenB3 (3)27.27+9.0210.10

OK Vilse 87

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Eddie KarlssonM -13 (10)15.59+0.595.57
3Peter KleinOpenA2 (20)22.20+6.308.43
3Thea LewisOpenB1 (6)28.48+9.3911.12
4Ola JönssonM 50-AK (6)20.16+4.329.25
5Mikael LewisOpenB1 (6)29.55+10.4611.38
6Arvid KleinOpenC2 (8)29.50+15.1715.08
9Martina KarlssonW 45- (21)17.39+3.417.15
10Noah MulariM -13 (10)38.45+23.4514.27
12Håkan LindbergM 60- (35)20.43+4.108.07
28Marko KarkulehtoM 50- (35)22.35+6.508.43
29Vilmalee SuwanW -16 (29)47.44+32.5018.17

OK Øst

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Øistein HagenM 70- (22)20.16+5.099.25

OKOK Zone

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Sylvia Yuet Ling LauW 35- (4)24.58+8.359.45
6Chi Ming ChungM 40- (7)20.44+7.037.34

ol Amriswil

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Ernst TrunzOpenB2 (9)25.59+4.1910.06

OL Toten-Troll

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Svein SolerødM 80- (3)14.0510.07
2Ola BroxM 65- (30)20.30+3.198.02
3Vanja StaffW 55- (19)17.10+2.297.50
9Ingrid RavnanW 55- (19)18.46+4.058.34
11Nils Harald StaffM 55- (34)19.07+3.087.22
11Sjur GjestvangM 65- (30)23.32+6.219.13
15Ole Solli KvikstadM 11-12 (21)15.38+4.477.58
Onno VerberneM 55- (34)diskvalifisert

OL Trollelg

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Sigrid HaugskottW -14 (13)17.28+0.446.47
6Frida HaugskottW 17-18 E (34)18.32+0.566.10
16Anders HaugskottM 19-20 E (33)15.15+1.164.41

OL Tønsberg og omegn

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mathea GløersenW -15 (26)14.365.35
16Hans StordalM 70- (22)19.14+4.078.56
21Odd Egil FrognerM 70- (22)28.20+13.1313.10
23Maria GrovanW -15 (26)30.43+16.0711.46

ol.biel.seeland

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Gaby AebersoldW 50- (27)16.17+2.317.06
13Christian AebersoldM 55- (34)19.37+3.387.34

OLG Biberist SO

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Martin GygaxM 50-AK (6)ikke startet

OLG Cordoba

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Martin OkleM 50- (35)17.55+2.106.55

OLG Dachsen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Sabrina MeisterW 50- (27)14.19+0.336.15
3Roland MeisterM 55- (34)16.39+0.406.25

OLG Herzogenbuchsee

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Barbara LehmannW 55- (19)20.44+6.039.28
25Martin HowaldM 60- (35)26.32+9.5910.24

OLG Kulti

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Hansjörg RutzM 60- (35)22.45+6.128.55
24Daniel SteudlerM 60- (35)25.47+9.1410.06

OLG Regensburg

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Lukas JanischowskyM 21- (19)17.17+1.145.34
5Juliane BurgmairW 11-12 (17)14.17+2.076.34
6David BurgmairM -14 (13)20.12+3.107.22
9Severin LehnerM -14 (13)23.13+6.118.28
13Yannick LieblichM -16 (16)21.31+5.296.56
16Julian NürnbergerM 21-E (30)22.15+5.216.02
18Riccardo CasanovaM 19-20 E (33)15.45+1.464.50
19Sophie KrausW 19-20 E (26)21.40+5.107.13
23Timon LorenzM 19-20 E (33)16.48+2.495.10
23Lehner MareiW 19-20 E (26)23.21+6.517.47
25Philipp SchwarckM 19-20 E (33)17.01+3.025.14
28Katrin HertelW 17-18 E (34)22.22+4.467.27
29Fabian JanischowskyM 21-E (30)26.35+9.417.13
31Felix WartnerM 19-20 E (33)19.57+5.586.08
31Jasmin HertelW 17-18 E (34)24.16+6.408.05
32Lorenz BrandlM 19-20 E (33)22.04+8.056.47
32Ines SchikoraW 17-18 E (34)24.35+6.598.11
32Konstantin KrausM 17-18 E (35)19.43+4.326.04

OLG St Gallen/Appenzell

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Felice BuechiOpenB2 (9)21.408.25

OLG Stäfa

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kristine TiemannW 35-AK (2)59.38+35.4824.44
12Rachel CottingW 11-12 (17)17.41+5.318.08
13Laura TiemannW 11-12 (17)19.38+7.289.02
15Lukas CottingM -15 (19)21.21+4.277.02
17Rene CottingM 45- (20)24.09+8.359.00
22Björn TiemannM 50- (35)20.54+5.098.04
25Julia CottingW -16 (29)24.45+9.519.28
Alina TiemannW -10 (7)35.1217.52
Janis TiemannM -10 (12)13.507.03
Ophelia Meyer CottingOpenB2 (9)diskvalifisert

OLG Suhr

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Marion BüchliW 40- (13)16.17+1.446.42
5Martin WidmerM 50-AK (6)21.09+5.259.50

OLG Wislig

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Yannick WidlerM 11-12 (21)11.53+1.026.03
4Käthi WidlerW 45- (21)15.36+1.386.25
Seline WidlerW -10 (7)29.0614.46
Urs WidlerM 55- (34)diskvalifisert

Olifant

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Mark HeikoopOpenA6 (19)34.01+18.2910.47

OLV Hindelbank

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Sara EggerW 21- (14)20.40+6.058.02
16Barbara Egger-ZulaufW 55- (19)22.51+8.1010.26
25Martin EggerM 55- (34)23.14+7.158.58
Debora EggerW 21- (14)diskvalifisert

OLV Landshut

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Angelika WeidOpenB1 (6)39.46+20.3715.28
6Jakob OechlerM -13 (10)18.25+3.256.52
11Sarah SchöpsW -16 (29)17.20+2.266.38
20Uwe WeidM 45- (20)33.18+17.4412.25
20Moritz OechlerM 11-12 (21)19.40+8.4910.02
Lukas OechlerM -10 (12)19.099.46

Onkaparinga Hills Orienteering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Robin UppillW 65- (23)20.21+5.319.49
12Adrian UppillM 65- (30)23.51+6.409.21

Oppsal Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ingeborg Roll MoslandW -14 (13)16.48+0.046.32
2Anselm ReichenbachM -16 (16)16.11+0.095.13
6Thomas RuudM 21- (19)18.08+2.055.50
6Ane HustvedtW -14 (13)18.21+1.377.08
8Mari KallesonW -13 (13)21.25+2.518.21
10Sofie Solheim UndebergetW -14 (13)21.48+5.048.28
12Tina KallesonW 17-18 E (34)19.09+1.336.23
12Beate UndebergetW 40- (13)21.42+7.098.55
Ane Sofie KroghW 17-18 E (34)ikke startet

Orientation Passion Avignon

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jerome VialardOpenA1 (4)7.555.00

Orienteering Cincinnati

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Vladimir GusiatnikovM 45- (20)17.39+2.056.35

Orkanger IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Allison HegdalOpenC3 (5)15.367.11
2Jan Peder HegdalM 35- (2)22.03+2.317.33

Ottawa Orienteering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Marketa GrahamW 55- (19)20.00+5.199.07

OUSA

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Kevin FisherM 21- (19)22.15+6.127.10

Parawanga

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Andrew Cumming ThomM 60- (35)23.46+7.139.19

Pargas IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Sanna NymalmW 45- (21)15.33+1.356.23

Pendle Forest Orienters

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Judith WoodOpenA4 (6)24.42+1.248.27

Pihkaniskat

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Päivi SaarikoskiW 60- (16)22.55+6.1811.04
22Heikki HulkkonenM 60- (35)25.16+8.439.54

Porsgrunn OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Magne Wiig MathisenM 45- (20)15.345.48
5Sara MathisenW 45- (21)15.39+1.416.26
7Hilde VassendW 50- (27)15.29+1.436.45
11Hanne VassendW 19-20 E (26)18.41+2.116.13
16Elise AusenW 17-18 E (34)19.43+2.076.34
17Dagfinn TorpeM 65- (30)25.37+8.2610.02
Tobias MathisenM -16 (16)ikke startet
Ellen MathisenW 80- (1)ikke startet

Rasti-Lukko

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Vesa-Ville VäänänenM 21- (19)24.29+8.267.53

Raumar Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Kevin RommetvedtM -14 (13)18.50+1.486.52
7Anna Austad SveenW 17-18 (9)22.09+6.089.11
13Stine AustadW 21- (14)23.39+9.049.12
21Anne-Grete AustadW 50- (27)19.15+5.298.24
24Kristine Eide RappW 17-18 E (34)20.43+3.076.54
29Jan SveenM 60- (35)28.37+12.0411.13

Ringerike OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Elin DahlenW 75- (5)15.17+1.4411.19
8Torbjørn NørbechM 65- (30)22.55+5.448.59
9Tormod DahlenM 75- (11)19.22+8.2312.15
11Live Joronn YtrehusW 65- (23)21.06+6.1610.11Last ned GPS-spor i gpx-format

Ringsaker OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Berit RøsteW 65- (23)23.00+8.1011.06

Rollag og Veggli IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Ingunn YtrehusW 65- (23)21.13+6.2310.14

Ronneby OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Ingrid E StrömW 65- (23)18.54+4.049.07
30LarsOwe StrömM 65- (30)45.03+27.5217.40
Gullevi SvenssonW 70- (6)diskvalifisert

Røyken OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Solveig SletnerW 21- (14)19.34+4.597.36

Saldus OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Oskars ZernisM 50- (35)17.54+2.096.54
17Emils ZernisM 17-18 E (35)16.54+1.435.12

Sandefjord OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Gjendine Gjelstad RebårdW -16 (29)15.35+0.415.58
4Cornelius BjørkM 17-18 E (35)15.25+0.144.44
21Sigrun GjoneW 45- (21)33.45+19.4713.53
31Knut GjoneM 50- (35)25.51+10.069.58
Benjamin GjoneM -15 (19)ikke startet
Gabriel GjoneM -14 (13)ikke startet
Daniella GjoneW 11-12 (17)ikke startet

Sans Souci

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Takashi SugiyamaM 60- (35)21.51+5.188.34

Sarpsborg OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tyra BråtenOpenC2 (8)14.337.23
2Jenny SiggerudOpenC3 (5)20.57+5.219.39
3Elin SiggerudOpenC3 (5)21.16+5.409.48
3Solveig Pehrsen-LundeW -15 (26)17.36+3.006.44
5Ole-Jacob EdvardsenOpenB2 (9)33.32+11.5213.02
7Heidi BørstadOpenA2 (20)22.55+7.058.57
10Marthe KristensenW 21- (14)21.54+7.198.31
11Wenche LindløvW 50- (27)17.12+3.267.30
13Jesper Vonen SvaeM 11-12 (21)14.20+3.297.18
16Eskil Pehrsen-LundeM 11-12 (21)15.42+4.518.00
Rocko GrgichBeginner (15)16.4712.15
Pål-Steinar Pedersen KureBeginner (15)18.2513.26
Sander Ryste OddenBeginner (15)12.239.02
Jens Vonen SvaeM -10 (12)ikke startet

SCOM Mendrisio

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Julie FomasiW -13 (13)26.05+7.3110.11
15Michele FomasiM 45- (20)22.05+6.318.14
20Claudia FomasiW 45- (21)29.23+15.2512.05
Aline FomasiW -10 (7)diskvalifisert

Silkeborg OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Dorthe HansenW 60- (16)16.378.01
5Erik BobachM 60- (35)18.35+2.027.17

SK OS Nove Mesto na Morave

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Jeronym KamenickyM 21-E (30)18.54+2.005.08
6Karolina SikovaW 21-E (18)20.59+1.406.39
6Lenka KamenickaW 45- (21)15.56+1.586.33
7Matej KamenickyM 21-E (30)19.28+2.345.17
16Tereza Ester KamenickaW 11-12 (17)21.47+9.3710.02
18Radan KamenickyM 55- (34)21.32+5.338.18
19Tobias KamenickyM 21-E (30)22.48+5.546.11

SK Pohjantahti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Hemmo AhokoivuOpenA5 (8)30.12+8.409.58

SK Vuoksi

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Essi VäisänenW 21-E (18)23.44+4.257.32

Skien OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Espen RaastadM 55- (34)18.44+2.457.13
18Rita RaastadW 50- (27)18.57+5.118.16

Skåneslättens OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Britt Forsell PirozziW 70- (6)21.45+0.3510.30
10Sven-Erik ForsellM 75- (11)20.18+9.1912.50

Slavia Liberec

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jiri MartanM 35- (2)19.326.41
5Lea MartanovaW -16 (29)15.43+0.496.01
8Daniela MartanovaW 40- (13)18.04+3.317.26
26Elin MartanovaW 17-18 E (34)20.59+3.236.59

Snertingdal IF Orientering

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Erik HasliM 60- (35)ikke startet

SOC

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Tung Nam YuenOpenA4 (6)27.57+4.399.34
6Sze Wai TsangOpenA4 (6)35.36+12.1812.11
24Yu Hong Bryan WongM 21-E (30)24.37+7.436.41
26Kang Kai CheungM 50- (35)21.46+6.018.24
33Tsz Hin LuiM 50- (35)30.05+14.2011.36

South Ribble OC

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Miriam RosenW 70- (6)21.35+0.2510.25
29David RosenM 65- (30)41.14+24.0316.10

Southdowns Orienteers

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Edward LinesM 21- (19)20.44+4.416.41
23Robert LinesM 50- (35)20.58+5.138.05
26Clare LinesW 50- (27)20.48+7.029.04

ST4

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Elizaveta ReshetniakW 21- (14)17.37+3.026.51
17Julia KupchenokW 21-E (18)27.24+8.058.41

Stavanger Orienteringsklubb

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Stein Arne OlsenM 55- (34)15.596.10
5Øyvind RummelhoffM 50- (35)17.12+1.276.38
11Finn-Morten ÅrstadM 70- (22)18.17+3.108.30
15May MelingW 60- (16)33.48+17.1116.19
16Espen KarlsenM 21- (19)25.29+9.268.13
17Arne Jacob Nystrøm OlsenM -15 (19)25.33+8.398.25
20Harald KalagerM 21-E (30)23.12+6.186.18
23Sara Nystrøm OlsenW 17-18 E (34)20.34+2.586.51
31Tore KarlsenM 60- (35)31.02+14.2912.10
Dina TorgersenW -16 (29)ikke startet

Stokke IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sigurdur Freyr SigurdssonOpenB3 (3)18.256.49
3Magnus SigurdssonM 11-12 (21)11.53+1.026.03
5Runar KittilsenM 70- (22)16.23+1.167.37
Sturla SigurdssonBeginner (15)17.3612.50
Vigdis SigurdsdottirW -10 (7)16.158.14

Stokmarknes OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Eirik HessenM 11-12 (21)13.30+2.396.53
30Jens Olav HessenM 50- (35)24.55+9.109.37

Stora Tuna OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ingrid AlexanderssonW 40- (13)15.37+1.046.25
5Lovisa MasesW -15 (26)18.33+3.577.06
10Jakob CarlssonM -15 (19)19.40+2.466.29
18Jonas CarlssonM 17-18 E (35)16.59+1.485.13
27Leif ÅkerblomM 65- (30)33.14+16.0313.01

Storviks IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Joel Börjesson ErikssonM 21- (19)16.035.10

Sturla, IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Linda VerdeW 65- (23)22.57+8.0711.05

Sundsvalls OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Alva EliassonW -13 (13)18.347.15
Herman EliassonM -10 (12)11.506.02

SV Wannweil

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Jakob SchachM 21-E (30)22.17+5.236.03
30Jonathan SchachM 21-E (30)29.50+12.568.06

SWISS O TOURS

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Eva Zehnder-GilgenW 50-AK (4)17.287.58
1Hansruedi BrandM 75- (11)10.596.57
3Andreas WyssM 50-AK (6)18.31+2.478.36
4Edith BrandW 70- (6)24.24+3.1411.47
5Priska GautschiW 55- (19)17.50+3.098.08
7Franz WyssM 70- (22)17.03+1.567.55
8Annerös HedigerOpenB2 (9)50.34+28.5419.40
9André WältiM 50- (35)17.55+2.106.55
13Jolanda WehrliW 55- (19)20.09+5.289.12
21Matthias ScherrerM 65- (30)27.08+9.5710.38
25Klaus KrischanM 50- (35)21.29+5.448.17
25Petra WältiW 50- (27)20.36+6.508.59
Rolf HedigerM 60- (35)diskvalifisert
Christoph FurerM 50- (35)diskvalifisert

Säterbygdens OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Bengt HanssonM 65- (30)39.06+21.5515.20

Södertälje-Nykvarn Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Rolf SkoglundM 75- (11)12.06+1.077.39
5Oscar AxelssonOpenC2 (8)24.42+10.0912.32

Søllerød OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Mathilde Smedegaard MadsenW 17-18 E (34)18.34+0.586.11
19Kirsten MøllerW 50- (27)19.07+5.218.20
34Bo KonringM 60- (35)39.30+22.5715.29

Tampereen Pyrintö

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Tuire NiemiW 65- (23)17.41+2.518.32
14Jari KymäläinenM 55- (34)19.55+3.567.41

Team Ireland

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Colm MoranM 21- (19)ikke startet

TGV Horn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Steffen HartmannM 21-E (30)25.02+8.086.48

Thames Valley OC

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Mikhail GryaznevichM 65- (30)23.16+6.059.07
11Anne EdwardsW 21-E (18)22.40+3.217.11
15Inara GipsleW 65- (23)21.51+7.0110.33

Three Rock OC

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Nora LeeW 60- (16)21.24+4.4710.20
24John McCulloughM 65- (30)29.04+11.5311.23
29Aidan McCulloughM 17-18 E (35)18.48+3.375.47
Mary O'ConnellW 55- (19)ikke startet

TIF Viking

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Knut KyrkjebøM 19-20 E (33)19.49+5.506.05

Tolered-Utby OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Maths CarlssonM 55- (34)18.48+2.497.15

Tout Azimut Fameck

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Elise VanelW 19-20 (3)17.34+1.537.17
16Agnes SegondyW 50- (27)18.37+4.518.07

Trøsken IL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Marte Lillegraven LangsæterW -13 (13)20.06+1.327.51
9Helene StangOpenA3 (9)35.10+16.5113.01
12Ingrid Pedersen HolmskauW -13 (13)26.43+8.0910.26
15Mathias Pedersen HolmskauM -16 (16)29.47+13.459.36
19Håkon Lillegraven LangsæterM 11-12 (21)18.39+7.489.30
21Theodor Johannessen NilsenM 11-12 (21)21.44+10.5311.05
Heine Ek HedlundBeginner (15)28.0820.32
Live Ek HedlundBeginner (15)22.1916.17
Viktor Johannessen NilsenBeginner (15)17.0612.28
Halvor Ek HedlundM -10 (12)39.5820.23
Magnus HolmskauM 40- (7)ikke startet

Tsurumai OLC

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Noe KamijimaW 50- (27)20.17+6.318.51
24Michihiro KamijimaM 55- (34)22.55+6.568.50

TSV Jetzendorf

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Conny HoltzW -13 (13)25.17+6.439.52
25Kayla RitzenthalerW 17-18 E (34)20.54+3.186.58

TTE Tipo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Tamás NédaM 17-18 (11)16.37.00+16.23.146.27.56

Turun Suunnistajat

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Elli KyläkoskiW -13 (13)19.08+0.347.28
14Daniel KuuttilaM 11-12 (21)15.33+4.427.56

TV Coburg-Neuses

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Wolfram PohlM 21-E (30)25.20+8.266.53

Tyrving IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Solveig Eline BergW 19-20 (3)19.42+4.018.10
9Oda J SikkelandW 21-E (18)21.50+2.316.55
15Styrk Hundseid KamsvågM 19-20 E (33)15.12+1.134.40
21Maren NorderudW 19-20 E (26)22.38+6.087.32
Solveig SikkelandW 55- (19)ikke startet
Ådne SkjærsteinM 17-18 E (35)ikke startet
Svein S JacobsenM 65- (30)ikke startet

Täby OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Ali BasolM 40- (7)22.31+8.508.13
11Pinar BasolW 45- (21)18.41+4.437.41
Deniz BasolM -10 (12)11.295.51
Kuzey BasolM -10 (12)14.477.32

Ulricehamns OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Ulf PalmérM 60- (35)17.44+1.116.57

ULU'S REISEWELT

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Arlette PiguetW 60- (16)17.29+0.528.26
3Regina NeukomW 60- (16)17.29+0.528.26
4Johanna PurrerW 50- (27)14.55+1.096.30
6Stefan SchlatterM 55- (34)18.13+2.147.02
18Fred LäderachM 70- (22)20.26+5.199.30
20Otti BisangM 60- (35)24.44+8.119.41
27Brigitte GrobW 50- (27)20.54+7.089.07
Fabio WürmliOpenA2 (20)ikke startet
Christian BilandM 60- (35)ikke startet

University College Dublin OC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Mike LongM 55- (34)23.30+7.319.04
Roisin LongW 21-E (18)ikke startet

USK Praga

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Petr BaldrianM 45- (20)16.18+0.446.04
3Barbora BaldrianováW 21- (14)16.55+2.206.34
3Eva BaldrianováW 11-12 (17)14.00+1.506.27
16Tomáš BaldrianM -15 (19)22.39+5.457.28
Josef BaldrianM -10 (12)33.4117.11

Uzana

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Silvia ShandurkovaW 40- (13)17.26+2.537.10

Varegg Fleridrett

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tore NymarkM 50- (35)16.14+0.296.16
13Tove AasheimW 50- (27)17.40+3.547.42
20Tora Aasheim NymarkW 17-18 E (34)20.02+2.266.40
Olena StrugalovaOpenA4 (6)brutt
Vyacheslav MukhidinovM 40- (7)ikke startet

Varteig OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Henrik Julian Fontes AarbuM -14 (13)17.026.12
3Elsie BrenneOpenA1 (4)13.58+6.038.50
10Per Olaf KlemsdalOpenA2 (20)25.56+10.0610.07
12Johannes BergerudM -14 (13)44.17+27.1516.09
Anders BergerudBeginner (15)27.2019.57
Magnus BergerudBeginner (15)27.0919.49

Vegårshei IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Anders VestølM 17-18 E (35)15.58+0.474.54
15Arnhild U. BråtenW 50- (27)18.26+4.408.02
21Geir BråtenM 50- (35)20.38+4.537.57

Verdal OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Sigrid Vehus SkjerveW 19-20 E (26)19.45+3.156.35

Vestre Akers SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Per OsenM 60- (35)21.44+5.118.31Last ned GPS-spor i gpx-format

Viking Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Hans-Åge MortensenM 65- (30)25.42+8.3110.04
22Miriam AsvarischW 65- (23)23.55+9.0511.33

Villeneuve d'Ascq Lille Métrop

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Marie DesrumauxW 40- (13)16.22+1.496.44

Vingåkers OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Annette RagvaldW 65- (23)21.30+6.4010.23
26Hans RagvaldM 65- (30)33.05+15.5412.58

VKO

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Elena LippertW 55- (19)ikke startet

Vompatti OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Hanna WeyW 17-18 E (34)18.07+0.316.02
5Katja BrütschW 19-20 E (26)17.46+1.165.55
6Flurina BieriW 19-20 E (26)18.04+1.346.01
6Andrin BieriM 21-E (30)19.08+2.145.11
15Joelle MeisterW 19-20 E (26)19.43+3.136.34
18Jonas BrütschM 21-E (30)22.24+5.306.05
22Andrin WeyM 19-20 E (33)16.00+2.014.55

Vänersborgs SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Lars HogedalM 65- (30)22.16+5.058.43
14Gunilla HogedalW 65- (23)21.35+6.4510.25

Värend GN OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Hans FalkOpenA2 (20)52.51+37.0120.38
20Eva-Lena FalkOpenA2 (20)52.57+37.0720.41

Västerbergslagens OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Alva RyttherW 17-18 (9)17.17+1.167.10
4Sofia DjerfW 17-18 (9)18.05+2.047.30
8Alma SandW 17-18 (9)29.01+13.0012.02
9Elsa ForsgrenW 17-18 (9)32.10+16.0913.20
13Alma WallmanW -16 (29)18.00+3.066.53
14Lovisa DjerfOpenA2 (20)29.42+13.5211.36
15Henrik PetrisiM 17-18 E (35)16.44+1.335.08
18Alicia BergkvistW -15 (26)21.02+6.268.03
21Olga RindeskogW -15 (26)27.48+13.1210.39
22Kajsa IvarssonW -16 (29)21.18+6.248.09
Henry SvensM 17-18 E (35)diskvalifisert
Cecilia DjerfW 21- (14)ikke startet

Växjö OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Kalle LindqvistM 65- (30)25.06+7.559.50

Waxholms OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Petter FochsenM 11-12 (21)11.25+0.345.49
5Jens FochsenM -13 (10)16.57+1.576.19

Wellington Orienteering Club

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Ellie MolloyW 21-E (18)25.56+6.378.13
Malcolm InghamM 60- (35)ikke startet

White Nights

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Mark StrimovskiyM -14 (13)17.36+0.346.25
2Veronika TokmatchevaW -13 (13)18.55+0.217.23
7Dmitry BuchatskiyM 11-12 (21)13.03+2.126.39
9Ulyana KuprienkoW -14 (13)21.42+4.588.26
12Anna GorbatenkovaW -15 (26)19.46+5.107.34
29Vladimir DolininM 19-20 E (33)18.33+4.345.42

Woodchucks

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Frey SilviaW 45- (21)20.38+6.408.29
20Roger BaumannM 50- (35)19.50+4.057.39

ZVOC

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Agnese GeduševaOpenA3 (9)23.04+4.458.32
11Madara Ilze Greb¿naW -13 (13)26.18+7.4410.16
13Nikija BirumaW -13 (13)34.29+15.5513.28
23Andris RobaldsM 21-E (30)23.50+6.566.28
24Sintija OzolaW 19-20 E (26)24.55+8.258.18
24Inese NeimaneW -15 (26)33.57+19.2113.00
28Kate Kristi¿na Er¿eW -16 (29)33.46+18.5212.56

Østmarka OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Glenn MüllerOpenA6 (19)20.40+5.086.33
5Inga Cathrin WinsvoldW 17-18 (9)20.42+4.418.35
19Knut Johan WinsvoldM 45- (20)29.50+14.1611.07

Ålgård Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Harry BreilandM 70- (22)15.19+0.127.07
4Jan-Einar ØvremoM 55- (34)17.57+1.586.55

Ås-NMBU Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ingrid TveiteOpenA1 (4)12.13+4.187.43
10Ellen-Christine KorenW 55- (19)19.12+4.318.46
10Nils TveiteM 17-18 E (35)16.04+0.534.56

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor