Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 1
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: mandag 12 august 2019

Klasser: Visa alla | Beginner | W -10 | W 11-12 | W 17-18 | W 19-20 | W 21- | W 35- | W 40- | W 45- | W 50- | W 55- | W 60- | W 65- | W 70- | W 75- | W 80- | M -10 | M 11-12 | M 17-18 | M 19-20 | M 21- | M 35- | M 40- | M 45- | M 50- | M 55- | M 60- | M 65- | M 70- | M 75- | M 80- | M 85- | W 17-18 E | W 19-20 E | W 21-E | M 17-18 E | M 19-20 E | M 21-E | W -13 | W -14 | W -15 | W -16 | W 15-20 B | W 35-AK | W 50-AK | M -13 | M -14 | M -15 | M -16 | M 15-20 B | M 35-AK | M 50-AK | OpenA1 | OpenA2 | OpenA3 | OpenA4 | OpenA5 | OpenA6 | OpenB1 | OpenB2 | OpenB3 | OpenC1 | OpenC2 | OpenC3 | OpenN1 | OpenN2 | OpenN3

M 21-E

3 680 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jesse LaukkarinenHalden SK16.54
2Franz GlanerOK Pan Kristianstad18.19+1.25
3Bjørn LundanesNTNUI18.38+1.44
4Hugo VaxelaireASUL Sports Nature18.51+1.57
5Jeronym KamenickySK OS Nove Mesto na Morave18.54+2.00
6Andrin BieriVompatti OK19.08+2.14
7Matej KamenickySK OS Nove Mesto na Morave19.28+2.34
8Otso WesterlundKoovee20.00+3.06
9Roland FesselhoferOJE Wappler20.30+3.36
10Thomas BührerCA Rosé20.38+3.44
11Juho WesterlundKoovee20.43+3.49
11Mathieu Kern-GillardASUL Sports Nature20.43+3.49
13Mark PurkisNydalens SK21.11+4.17
14Cameron TierNorth West OC21.41+4.47
15Alain MazyCO Liege22.04+5.10
16Julian NürnbergerOLG Regensburg22.15+5.21
17Jakob SchachSV Wannweil22.17+5.23
18Jonas BrütschVompatti OK22.24+5.30
19Tobias KamenickySK OS Nove Mesto na Morave22.48+5.54
20Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb23.12+6.18
21Scott CollierCornwall OC23.30+6.36
22Cillín CorbettCork O23.37+6.43
23Andris RobaldsZVOC23.50+6.56
24Yu Hong Bryan WongSOC24.37+7.43
25Marius ØieLøten o-lag24.56+8.02
26Steffen HartmannTGV Horn25.02+8.08
27Wolfram PohlTV Coburg-Neuses25.20+8.26
28Filipe DiasGD4Caminhos26.29+9.35
29Fabian JanischowskyOLG Regensburg26.35+9.41
30Jonathan SchachSV Wannweil29.50+12.56
Maxim SimakovBRIGHTNETikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor