Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 1
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: mandag 12 august 2019

Klasser: Visa alla | Beginner | W -10 | W 11-12 | W 17-18 | W 19-20 | W 21- | W 35- | W 40- | W 45- | W 50- | W 55- | W 60- | W 65- | W 70- | W 75- | W 80- | M -10 | M 11-12 | M 17-18 | M 19-20 | M 21- | M 35- | M 40- | M 45- | M 50- | M 55- | M 60- | M 65- | M 70- | M 75- | M 80- | M 85- | W 17-18 E | W 19-20 E | W 21-E | M 17-18 E | M 19-20 E | M 21-E | W -13 | W -14 | W -15 | W -16 | W 15-20 B | W 35-AK | W 50-AK | M -13 | M -14 | M -15 | M -16 | M 15-20 B | M 35-AK | M 50-AK | OpenA1 | OpenA2 | OpenA3 | OpenA4 | OpenA5 | OpenA6 | OpenB1 | OpenB2 | OpenB3 | OpenC1 | OpenC2 | OpenC3 | OpenN1 | OpenN2 | OpenN3

M 19-20 E

3 250 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Einar MelsomFossum IF13.59
2August MollénOK Denseln14.03+0.04
3Marius AurebekkKristiansand OK14.12+0.13
4Elias JonssonNydalens SK14.19+0.20
5Lukas LilandNydalens SK14.32+0.33
6Felix AxelssonMarkbygdens OK14.41+0.42
7Sebastian DalandKristiansand OK14.46+0.47
8Aslak HeimdalKonnerud IL14.52+0.53
9Oskar Spets StorhovFreidig14.53+0.54
10Niels Christian HellerudHalden SK14.54+0.55
11Erling HjermstadFossum IF14.58+0.59
12Jørgen BaklidKonnerud IL15.00+1.01
13Filip TrofastBredaryds SOK15.01+1.02
14Øyvind HjermstadFossum IF15.05+1.06
15Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL15.12+1.13
16Anders HaugskottOL Trollelg15.15+1.16
17Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb15.42+1.43
18Riccardo CasanovaOLG Regensburg15.45+1.46
19Sander ArntzenAsker Skiklubb15.49+1.50
20Mats EidsmoFreidig15.52+1.53
21Lukas OlmKils OK15.57+1.58
22Andrin WeyVompatti OK16.00+2.01
23Timon LorenzOLG Regensburg16.48+2.49
24Malte Kjær HemmingsenFarum-Tisvilde OK16.56+2.57
25Philipp SchwarckOLG Regensburg17.01+3.02
26Kristian Fredrik LynumFreidig17.27+3.28
27Luca RizziASCO Lugano17.28+3.29
28Lasse Falck WeberFarum-Tisvilde OK17.48+3.49
29Vladimir DolininWhite Nights18.33+4.34
30Knut KyrkjebøTIF Viking19.49+5.50
31Felix WartnerOLG Regensburg19.57+5.58
32Lorenz BrandlOLG Regensburg22.04+8.05
Scott JuvikIL Gulardiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor