Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumar O-karusell 10

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar O-karusell 10
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 12 september 2018

H Lang

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bent SkatvedtUllensaker OL40.39
2Tommy SkårbøUllensaker OL41.43+1.04
3Gaute FosstveitUllensaker OL41.55+1.16
4Emil Bjørnstad StrandEidsvoll OL48.40+8.01
5Terje AntonsenEidsvoll OL48.42+8.03
6Geir ElvhaugGjerdrum OL54.09+13.30
7Christoffer SlettenUllensaker OL55.14+14.35
8Simen ElvhaugGjerdrum OL56.10+15.31
9Tor StrandEidsvoll OL57.29+16.50

H Mellom

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn SteinbekkenOdal o-lag35.40
2Terje BråtenUllensaker OL44.52+9.12
3Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim49.28+13.48
Robert ØksnesGjerdrum OLdiskvalifisert

H Kort

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan Tore GundersenEidsvoll OL28.55
2Odd GundersenEidsvoll OL29.17+0.22
3Ivar MonsrudNes OL40.40+11.45
4Kevin RommetvedtEidsvoll OL47.16+18.21
5Kjetil HaugGjerdrum OL48.45+19.50
6Sjur NilsenGjerdrum OL50.10+21.15

D Kort

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Camilla FosstveitUllensaker OL32.50
2Ella Sofie Gudim HaugGjerdrum OL41.37+8.47
3Oline SlåstadUllensaker OL42.23+9.33
4Inger DøhlenGjerdrum OL44.31+11.41
5Kristin Haugen ØgaardUllensaker OL50.56+18.06
6Eline Eggen AndreassenUllensaker OL51.10+18.20
Trine Ruud BråtenUllensaker OLdiskvalifisert

H Nybegynner

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jens Kristian NyerrødNes OL44.28

D Nybegynner

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tina BjørnstadEidsvoll OL21.08
2Bente AarhusNes OL22.45+1.37
3Jenny SlåstadUllensaker OL29.08+8.00
4Ragnhild HaugenUllensaker OL30.53+9.45
5Ingrid KvarmeNes OL42.49+21.41
6Eli Anne Nyerrød KvarmeNes OL44.19+23.11
7Astrid KvarmeNes OL44.26+23.18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor