Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumar O-karusell 8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar O-karusell 8
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 29 august 2018

Eidsvoll OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Jan Tore GundersenH Kort (12)36.31+5.31
4Odd GundersenH Kort (12)44.19+13.19
5Tor StrandH Lang (12)58.53+11.23
7Terje AntonsenH Lang (12)1.04.27+16.57

Frogner OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Anders HorveiH Lang (12)1.07.21+19.51

Frogner OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Per SørbergH Kort (12)48.14+17.14

Frogner OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Nora SørbergD Kort (9)41.40

Gjerdrum OL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Jenny Ringkilen JohansenD Nybegynner (3)28.02
2Kristine RappD Lang (2)1.20.06+16.22
3Ella Sofie Gudim HaugD Kort (9)58.22+16.42
3Hans LarsenH Kort (12)41.58+10.58
4Kenneth EikH Mellom (7)1.03.26+15.21
4Tuva NørveD Kort (9)1.01.44+20.04
5Hege MikalsenD Kort (9)1.07.07+25.27
6Robert ØksnesH Mellom (7)1.07.05+19.00
6Mary Elanor MclaughlinD Kort (9)1.09.54+28.14
6Kjetil HaugH Kort (12)52.58+21.58
8Bjørn NørveH Kort (12)1.02.09+31.09
9Sjur NilsenH Kort (12)1.07.02+36.02
10Øistein Fagerli NæssH Lang (12)1.10.56+23.26
11Pål NæssH Lang (12)1.13.07+25.37
Håvard EikH Mellom (7)diskvalifisert

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12John HofossH Lang (12)1.14.40+27.10

Nes OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Knut EngenH Mellom (7)48.05
2Bente AarhusD Nybegynner (3)31.53+3.51
10Ivar MonsrudH Kort (12)1.08.48+37.48

Ringerike OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Helge RevhaugH Lang (12)1.07.07+19.37

Skien

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Harald hoviH Lang (12)51.43+4.13

Skien

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Grete HoviD Lang (2)1.03.44

Ullensaker OL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Håkon LynneH Nybegynner (1)39.34
1Bent SkatvedtH Lang (12)47.30
1Ivar StrømstadH Kort (12)31.00
2Oline SlåstadD Kort (9)57.13+15.33
2Gaute FosstveitH Lang (12)50.47+3.17
2Odd SlettenH Mellom (7)51.19+3.14
3Jenny SlåstadD Nybegynner (3)49.56+21.54
3Gunnar FosstveitH Mellom (7)54.16+6.11
4Christoffer SlettenH Lang (12)57.00+9.30
5Christopher G. HøeH Mellom (7)1.04.07+16.02
6Trond Erik HovindH Lang (12)1.01.19+13.49
7Aksel RueH Kort (12)58.23+27.23
7Eline Eggen AndreassenD Kort (9)1.12.44+31.04
11Per Magnus LynneH Kort (12)1.13.03+42.03
12Brage FosstveitH Kort (12)1.13.36+42.36
Kari HovindD Kort (9)diskvalifisert
Trine Ruud BråtenD Kort (9)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor