Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumar O-karusell 8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar O-karusell 8
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 29 august 2018

H Lang

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bent SkatvedtUllensaker OL47.30
2Gaute FosstveitUllensaker OL50.47+3.17
3Harald hoviSkien51.43+4.13
4Christoffer SlettenUllensaker OL57.00+9.30
5Tor StrandEidsvoll OL58.53+11.23
6Trond Erik HovindUllensaker OL1.01.19+13.49
7Terje AntonsenEidsvoll OL1.04.27+16.57
8Helge RevhaugRingerike OL1.07.07+19.37
9Anders HorveiFrogner OL1.07.21+19.51
10Øistein Fagerli NæssGjerdrum OL1.10.56+23.26
11Pål NæssGjerdrum OL1.13.07+25.37
12John HofossHadeland OL1.14.40+27.10

D Lang

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Grete HoviSkien1.03.44
2Kristine RappGjerdrum OL1.20.06+16.22

H Mellom

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut EngenNes OL48.05
2Odd SlettenUllensaker OL51.19+3.14
3Gunnar FosstveitUllensaker OL54.16+6.11
4Kenneth EikGjerdrum OL1.03.26+15.21
5Christopher G. HøeUllensaker OL1.04.07+16.02
6Robert ØksnesGjerdrum OL1.07.05+19.00
Håvard EikGjerdrum OLdiskvalifisert

H Kort

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ivar StrømstadUllensaker OL31.00
2Jan Tore GundersenEidsvoll OL36.31+5.31
3Hans LarsenGjerdrum OL41.58+10.58
4Odd GundersenEidsvoll OL44.19+13.19
5Per SørbergFrogner OL48.14+17.14
6Kjetil HaugGjerdrum OL52.58+21.58
7Aksel RueUllensaker OL58.23+27.23
8Bjørn NørveGjerdrum OL1.02.09+31.09
9Sjur NilsenGjerdrum OL1.07.02+36.02
10Ivar MonsrudNes OL1.08.48+37.48
11Per Magnus LynneUllensaker OL1.13.03+42.03
12Brage FosstveitUllensaker OL1.13.36+42.36

D Kort

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nora SørbergFrogner OL41.40
2Oline SlåstadUllensaker OL57.13+15.33
3Ella Sofie Gudim HaugGjerdrum OL58.22+16.42
4Tuva NørveGjerdrum OL1.01.44+20.04
5Hege MikalsenGjerdrum OL1.07.07+25.27
6Mary Elanor MclaughlinGjerdrum OL1.09.54+28.14
7Eline Eggen AndreassenUllensaker OL1.12.44+31.04
Kari HovindUllensaker OLdiskvalifisert
Trine Ruud BråtenUllensaker OLdiskvalifisert

H Nybegynner

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håkon LynneUllensaker OL39.34

D Nybegynner

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jenny Ringkilen JohansenGjerdrum OL28.02
2Bente AarhusNes OL31.53+3.51
3Jenny SlåstadUllensaker OL49.56+21.54

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor