Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumar O-karusell 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar O-karusell 7
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 22 august 2018

H A-kort

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut EngenNes OL49.46
2John HofossHadeland OL1.00.33+10.47
3Eivind EnghEidsvoll OL1.15.40+25.54

H Lang

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bent SkatvedtUllensaker OL59.20
2Tommy SkårbøUllensaker OL1.14.57+15.37
3Simen ElvhaugGjerdrum OL1.17.06+17.46
4Tor StrandEidsvoll OL1.20.06+20.46
5Gaute FosstveitUllensaker OL1.22.35+23.15
6Geir ElvhaugGjerdrum OL1.30.25+31.05

D Lang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trine BreenPrivat59.06

H Mellom

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørn SønsterudbråtenLillomarka OL32.56
2Kenneth EikGjerdrum OL54.10+21.14
3Håvard EikGjerdrum OL54.53+21.57
4Vegard BreenPrivat58.01+25.05
5Morten Rambeck DahlKamp/Vestheim1.12.29+39.33

H Kort

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan Tore GundersenEidsvoll OL36.45
2Ivar StrømstadUllensaker OL37.31+0.46
3Kristian RyenUllensaker OL41.08+4.23
4Christopher G. HøeUllensaker OL41.32+4.47
5Odd Einar LarsenKamp/Vestheim42.04+5.19
6Even EnghEidsvoll OL43.01+6.16
7Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim43.55+7.10
8Fredrik KaltenbornKamp/Vestheim44.04+7.19
9Kevin RommetvedtEidsvoll OL45.58+9.13
10Kjetil HaugGjerdrum OL53.35+16.50
11Brage FosstveitUllensaker OL59.22+22.37
12Bjørn NørveGjerdrum OL1.04.28+27.43
13Ivar MonsrudNes OL1.14.26+37.41
14Alexander SlettenUllensaker OL1.17.07+40.22
15Odd SlettenUllensaker OL1.34.09+57.24
Pål BenjaminsenKamp/Vestheimdiskvalifisert
Terje BråtenUllensaker OLdiskvalifisert
Aksel RueUllensaker OLdiskvalifisert
Thomas RyenUllensaker OLdiskvalifisert

D Kort

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inger DøhlenGjerdrum OL49.57
2Ella Sofie Gudim HaugGjerdrum OL54.17+4.20
3Oline SlåstadUllensaker OL56.26+6.29
4Kristin Haugen ØgaardUllensaker OL56.39+6.42
5Tuva NørveGjerdrum OL1.03.49+13.52
Eline Eggen AndreassenUllensaker OLdiskvalifisert

H Nybegynner

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Odd GundersenEidsvoll OL28.06
2Oliver Nyberg JensenUllensaker OL32.24+4.18
3Kristian AlgarheimUllensaker OL39.06+11.00
4Geir Arne HjelleUllensaker OL1.09.44+41.38

D Nybegynner

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emma SkårbøUllensaker OL22.41
2Ragnhild HaugenUllensaker OL28.55+6.14
3Martine Nyberg JensenUllensaker OL32.29+9.48
4Elin HjelleUllensaker OL1.09.51+47.10
5Jenny Hjelle AskeliUllensaker OL1.09.56+47.15

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor