Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumar O-karusell 6. Eltonåsen Skole i Holter/Nannestad

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar O-karusell 6. Eltonåsen Skole i Holter/Nannestad
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 15 august 2018

Eidsvoll OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Jan Tore GundersenH Kort (9)28.19
6Kevin RommetvedtH Kort (9)47.19+19.00

Frogner OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Anders HorveiH Lang (13)56.23+9.37

Gjerdrum OL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tuva NørveD Nybegynner (2)23.26
1Lene KinnebergD Kort (5)24.07
2Kristine RappD Lang (5)1.00.26+10.18
2Øystein RappH Lang (13)48.55+2.09
3Anne Grethe RustadD Lang (5)1.03.17+13.09
3Ella Sofie Gudim HaugD Kort (5)47.39+23.32
4Maren SnerlebakkenD Kort (5)50.51+26.44
5Kenneth EikH Mellom (12)51.25+12.04
7Sigve Snerlebakken AamodtH Kort (9)50.15+21.56
8Jakob Ramse DønåsenH Kort (9)51.11+22.52
8Simen ElvhaugH Lang (13)59.11+12.25
9Sjur NilsenH Kort (9)54.44+26.25
10Pål NæssH Lang (13)1.05.31+18.45
10Håvard EikH Mellom (12)1.05.35+26.14
12Geir ElvhaugH Lang (13)1.11.43+24.57

Kamp/Vestheim

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Odd Eide-FredriksenH Mellom (12)47.27+8.06

Nes OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Ivar MonsrudH Kort (9)40.36+12.17
5Bente AarhusD Kort (5)1.01.38+37.31
6Knut EngenH Lang (13)57.59+11.13

Nittedal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6John Thomas PetersenH Mellom (12)55.23+16.02

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Christer AnderssonH Lang (13)59.45+12.59

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Trine BreenD Lang (5)50.08

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Silje BreenD Mellom (3)1.04.57+22.56

Ringerike OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Helge RevhaugH Lang (13)diskvalifisert

Skien

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Grete HoviD Lang (5)1.06.29+16.21

Ullensaker OL

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Håkon LynneH Nybegynner (2)31.52
1Gaute FosstveitH Lang (13)46.46
2Camilla FosstveitD Mellom (3)58.26+16.25
2Per Magnus LynneH Nybegynner (2)34.45+2.53
2Jenny SlåstadD Nybegynner (2)32.07+8.41
2Julian AnderassenH Kort (9)39.54+11.35
2Oline SlåstadD Kort (5)36.53+12.46
3Ivar StrømstadH Mellom (12)46.35+7.14
3Mathias AndreassenH Kort (9)40.36+12.17
3Terje BråtenH Lang (13)53.01+6.15
4Tommy SkårbøH Lang (13)54.21+7.35
5Aksel RueH Kort (9)42.06+13.47
7Bent SkatvedtH Lang (13)58.38+11.52
9Christopher G. HøeH Mellom (12)1.05.03+25.42
11Christoffer SlettenH Lang (13)1.07.12+20.26
11Odd SlettenH Mellom (12)1.23.19+43.58
12Alexander SlettenH Mellom (12)1.23.23+44.02
Hedda SkatvedtD Lang (5)diskvalifisert

ØstmarkaOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Mathias LinløkkenH Mellom (12)39.21

ØstmarkaOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Terje LinløkkenH Mellom (12)39.31+0.10

ØstmarkaOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Erlend OtterleiH Mellom (12)55.55+16.34

ØstmarkaOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Svein OtterleiH Mellom (12)55.56+16.35

ØstmarkaOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anna Cecilie LinløkkenD Mellom (3)42.01

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival