Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumar sommerkarusell 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar sommerkarusell 3
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 1 august 2018

H Lang

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirik HovindNydalen SK30.26
2Martin GranlyLillomarka OL39.48+9.22
3Bent SkatvedtUllensaker OL40.00+9.34
4Knut HellandØstmarkaOK41.08+10.42
5Robin Larsson HovinUllensaker OL43.01+12.35
6Trond Erik HovindUllensaker OL45.39+15.13
7Terje AntonsenEidsvoll OL48.39+18.13
8Joakim RyenUllensaker OL49.28+19.02
9Geir ElvhaugGjerdrum OL51.12+20.46
10Tormod ØvegaardVestre Aker51.30+21.04
11John HofossHadeland OL52.06+21.40
12Ask OlaussenOppsal54.57+24.31
13Helge RevhaugRingerike OL55.14+24.48
14Ståle SønsterudbråtenGjerdrum OL56.10+25.44
15Mathias LinløkkenØstmarkaOK57.28+27.02
16Terje LinløkkenØstmarkaOK57.33+27.07
17Simen ElvhaugGjerdrum OL1.00.43+30.17
18Kristian RyenUllensaker OL1.32.55+1.02.29

D Lang

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trine BreenPrivat39.58
2Mathilde SønsterudbråtenGjerdrum OL56.01+16.03
3Hedda SkatvedtUllensaker OL58.25+18.27
4Marita HernandezToten Troll1.00.03+20.05

H Mellom

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hallvard FjærLillomarka OL24.18
2Arne OlaussenOppsal29.15+4.57
3Ivar StrømstadUllensaker OL31.30+7.12
4Sondre OlaussenOppsal 33.27+9.09
5Hans LarsenGjerdrum OL40.40+16.22
6Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim43.47+19.29
7Jacob Finstad LandIL Tyrving1.02.04+37.46
Christopher G. HøeUllensaker OLdiskvalifisert
Frank FinstadUllensaker OLdiskvalifisert

D Mellom

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Turid HovindUllensaker OL25.10
2Silje BreenPrivat33.19+8.09
3Heidi ØstliGjerdrum OL33.49+8.39
4Anne ArntzenGjerdrum OL46.21+21.11
5Kari HovindUllensaker OL59.59+34.49
6Ping OuyangØstmarkaOK1.26.04+1.00.54

H Nybegynner

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nicolai GranlyLillomarka OL26.20
2Even EnghEidsvoll OL36.24+10.04
3Herman Finstad LandIL Tyrving37.37+11.17

D Nybegynner

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pernille SønsterudbråtenGjerdrum OL35.55
2Inger FinstadUllensaker OL37.38+1.43
3Oline SlåstadUllensaker OL42.52+6.57
4Jenny SlåstadUllensaker OL55.53+19.58

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor