Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Andy Cap 2018

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Andy Cap 2018
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: onsdag 13 juni 2018

Klasser: Visa alla | D 13-14 | D 15-16 | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H 13-14 | H 15-16 | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | G4-7 | G8-11 | G11-13 | MA | AC

AndyCap

4 000 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL27.366.54
2Eirik Høst FossgardLillomarka OL28.01+0.257.00
3Elias Skjolden SørensenLillomarka OL28.31+0.557.07
4Steinar KollerudLillomarka OL29.41+2.057.25
5Mathias BenjaminsenLillomarka OL30.02+2.267.30
6Steinar EastwoodLillomarka OL30.46+3.107.41
7Mathias Pedersen VoldLillomarka OL31.02+3.267.45
8Terje BlindheimLillomarka OL31.51+4.157.57
9Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL33.46+6.108.26
10Maria Rørvik HaverLillomarka OL34.33+6.578.38
11Jens Olav KløvrudLillomarka OL35.22+7.468.50
12Tore SannesLillomarka OL35.32+7.568.53
13Hallvard FjærLillomarka OL36.15+8.399.03
14Netta Bar-NathanLillomarka OL37.12+9.369.18
15Ingrid BlindheimLillomarka OL37.16+9.409.19
16Martin GranlyLillomarka OL38.26+10.509.36
17Eskil BrændenLillomarka OL40.28+12.5210.07
18Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL40.38+13.0210.09
19Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL41.56+14.2010.29
20Toril HallanLillomarka OL43.47+16.1110.56
21Stanislaw RitterLillomarka OL46.14+18.3811.33
22Rudi B OlsenLillomarka OL49.09+21.3312.17
23Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL49.23+21.4712.20
24Gunnhild VikhamarLillomarka OL52.51+25.1513.12
25Ove HildrumLillomarka OL53.21+25.4513.20
26Harald SørensenLillomarka OL54.17+26.4113.34
27Lars Audun VoldLillomarka OL1.01.39+34.0315.24
28Jorunn BlindheimLillomarka OL1.04.26+36.5016.06
29Elena GrandLillomarka OL1.06.32+38.5616.38
30Ingunn Høst FossgardLillomarka OL1.06.33+38.5716.38
31Emilie Pedersen VoldLillomarka OL1.06.37+39.0116.39
32Edward WoodhouseLillomarka OL1.07.14+39.3816.48
33Assaf Bar-NathanLillomarka OL1.08.29+40.5317.07
34Truls AngellLillomarka OL1.10.12+42.3617.33
35Aase MestadLillomarka OL1.13.38+46.0218.24
36Elin BrekkeLillomarka OL1.21.09+53.3320.17
37Steinar HansenLillomarka OL1.37.30+1.09.5424.22
Jens Johan BrekkeLillomarka OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor