Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Moro- Oløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Moro- Oløp
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 18 juni 2018

Damer - kort løype

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie M HellandEgersund OK38.5018.29
2Thea Beate PuntervoldEgersund OK52.05+13.1524.48
3Inger Skretting OpstadEgersund OK55.04+16.1426.13
4Synne Skeie PettersonEgersund OK1.10.42+31.5233.40
Karine Aarstad TorgersenEgersund OKikke startet

Damer - mellomlang løype

2 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Monica HorpestadEgersund OK56.4819.35
2Julie PuntervoldEgersund OK58.48+2.0020.16
3Anita Glenne KallhovdEgersund OK59.58+3.1020.40
4Celina Iversen ÅseEgersund OK1.29.28+32.4030.51
Ingunn VoilåsEgersund OKbrutt

Damer - lang løype

3 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK52.5114.17
2Jorunn HadlandEgersund OK1.16.05+23.1420.33

Herrer - kort løype

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Andre BrandsbergEgersund OK40.1419.09
2Odin HorpestadEgersund OK58.13+17.5927.43
3Viljar Fotland KolstøEgersund OK1.00.23+20.0928.45

Herrer - mellomlang løype

2 900 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond Sigurd FotlandEgersund OK48.4816.49
2Edvin AakreEgersund OK51.38+2.5017.48
3Alexander HorpestadEgersund OK53.18+4.3018.22
4Arvid MydlandEgersund OK53.29+4.4118.26
5Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK53.43+4.5518.31
6Odd GarpestadEgersund OK53.56+5.0818.35
7Steinar HorpestadEgersund OK56.15+7.2719.23
8Bjørn Tore AaseEgersund OK59.45+10.5720.36
9Sindre Skeie PettersonEgersund OK1.21.38+32.5028.08
10Arne BrandsbergEgersund OK1.27.26+38.3830.08
Bjørn Vidar GunvaldsenEgersund OKbrutt

Herrer - lang løype

3 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald KlippenbergEgersund OK47.5512.57
2Kenneth MydlandEgersund OK50.05+2.1013.32
3Geir Anders HadlandEgersund OK50.33+2.3813.39
Thomas HetlandEgersund OKbrutt
Jørgen HetlandEgersund OKikke startet

Nybegynnerløype

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde PuntervoldEgersund OK34.0121.15
2Åshild BakkenEgersund OK35.54+1.5322.26
3Markus M. HellandEgersund OK42.04+8.0326.17
4Olav HellandEgersund OK42.05+8.0426.18
5Emil Fotland KolstøEgersund OK42.19+8.1826.26
Maren PettersonEgersund OKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor