Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Le Tour de Glåmdal

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Le Tour de Glåmdal
Arrangørorganisasjon: Grue IL
Dato: tirsdag 12 juni 2018

Nybegynner

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Asbjørn LandeEidskog OL15.32
2Aksel RolsdorphGrue IL19.38+4.06
3Mikkel AasnesOdal OL - Orientering20.45+5.13
4Sebastian Tangen HoltetEidskog OL25.58+10.26
5Aleksander Tangen HoltetEidskog OL26.05+10.33
6Tristan ZainalOdal OL - Orientering29.50+14.18
7Barbro VaneboGrue IL31.06+15.34
7Nora LarsenGrue IL31.06+15.34
9Sindre DalGrue IL31.16+15.44
10Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL34.12+18.40

H-16C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders Lohne AarstadOdal OL - Orientering36.21
2Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering36.33+0.12
3Emil SkytterenOdal OL - Orientering46.17+9.56

D-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Malin DalGrue IL49.38

17-C

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kay Arne NyhusBrandval/Kongsvinger OK26.02
2John TangenEidskog OL26.56+0.54
3Klaus EngenEidskog OL28.49+2.47
4Niklas StolpeEidskog OL32.05+6.03
5Trond LinnesOdal OL - Orientering32.11+6.09
6Kai Jostein BergersenEidskog OL33.19+7.17
7Oddvar GravingenOK Hierne35.14+9.12
8Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering36.25+10.23
9Johnny EriksenGrue IL37.16+11.14
10Heidi LohneOdal OL - Orientering43.00+16.58
11Kari Anne GræsbergLunderseter IL45.08+19.06
12Berit DalheimLunderseter IL47.42+21.40
13Ingunn SvensrudLunderseter IL54.40+28.38
14Eva SkytterenGrue IL1.02.36+36.34
15Hans O. SkytterenGrue IL1.02.40+36.38
16Bent-Jøran SlettbakkenOdal OL - Orientering1.28.01+1.01.59
17Siv SlettbakkenOdal OL - Orientering1.28.54+1.02.52

H-16AB

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Grunde IsaksætreGrue IL43.23

17-AB

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Peder Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK31.43
2Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering37.18+5.35
3Eivind LandeEidskog OL37.54+6.11
4Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK40.35+8.52
5Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK46.35+14.52
6Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering47.31+15.48
7Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK52.41+20.58
8Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering52.53+21.10
9Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK54.19+22.36
10Sondre SkytterenOdal OL - Orientering54.39+22.56
11Martin SkytterenOdal OL - Orientering54.58+23.15
12Reidar BjørnstadGrue IL1.03.17+31.34
13Stein Magnus MoenGrue IL1.04.09+32.26
14Trond Egil DigernesBrandval/Kongsvinger OK1.15.17+43.34
15Roar SætabergetLunderseter IL1.36.27+1.04.44
Lene Margrethe SætabergetLunderseter ILdiskvalifisert
Tormod AamodtOdal OL - Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor