Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-karusell 3 - Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-karusell 3 - Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: onsdag 6 juni 2018

8 km

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anton BjartnesVerdal OK59.06
2Jon SivertsenVerdal OK1.06.01+6.55
3Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK1.12.31+13.25
4Svein Inge YdseVerdal OK1.39.15+40.09

5 km

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arne OkkenhaugVerdal OK50.33
2Jan Erik GrønnVerdal OK52.31+1.58
3Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK1.00.30+9.57
4Tor Ove HallemVerdal OK1.03.17+12.44
5Stein MarkhusVerdal OK1.06.12+15.39
6Marius EnesVerdal OK1.15.31+24.58
7Kjell LundsaunetVerdal OK1.18.07+27.34
8Inge HafstadVerdal OK1.18.28+27.55
9Sverre KristoffersenVerdal OK1.41.58+51.25

3 km

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin Vehus SkjerveVerdal OK17.26
2Ole Morten FrøsethVerdal OK29.53+12.27
3Gunhild BredesenVerdal OK33.57+16.31
4Jon Marius Vaag IversenVerdal OK34.46+17.20
5Elin H. SikkelandVerdal OK35.10+17.44
6Johannes SollidVerdal OK1.03.52+46.26
7Eli KristoffersenVerdal OK1.18.35+1.01.09
Trude MarkhusVerdal OKdiskvalifisert

Råtass

29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Sebastian Bruheim AustadVerdal OKfullført
Johannes Nøttveit BergVerdal OKfullført
Olea Lilleløkken BrøndstadVerdal OKfullført
Emilie Nubdal FrøsethVerdal OKfullført
Martine Nubdal FrøsethVerdal OKfullført
Helmine Laksholm GrindbergVerdal OKfullført
Ludvik GrindbergVerdal OKfullført
Liam HamlandVerdal OKfullført
Noah HamlandVerdal OKfullført
Simon Mitchell IversenVerdal OKfullført
Mads Stensland MelbyeVerdal OKfullført
Mia Stensland MelbyeVerdal OKfullført
Marius MusumVerdal OKfullført
Mari Karoline Nubdal FrøsethVerdal OKfullført
Rolf Inge SiversenVerdal OKfullført
Even Ydse SivertsenVerdal OKfullført
Siri Ydse SivertsenVerdal OKfullført
Hanna SkjerveVerdal OKfullført
Wiliam Andre Stormo OpdahlVerdal OKfullført
Olav Magne Stormo OppdahlVerdal OKfullført
Eirik SuulVerdal OKfullført
Edvard Konradsen SætherVerdal OKfullført
Eline Konradsen SætherVerdal OKfullført
Brage Eggen VatneVerdal OKfullført
Torje Eggen VatneVerdal OKfullført
Vinjar Eggen VatneVerdal OKfullført
Edvard Skoknes WollVerdal OKfullført
Åsa Skoknes WollVerdal OKfullført
Anne Berit Ydse LarsenVerdal OKfullført

Trim C

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Johnny HaugenVerdal OK35.11
2William Mitchell IversenVerdal OK38.36+3.25
3Ulrik HaugenVerdal OK44.45+9.34
4Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK51.21+16.10
Aurora HaugenVerdal OKdiskvalifisert
Grete Ekseth LundsaunetVerdal OKdiskvalifisert
Filip Mitchell IversenVerdal OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor