Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpets ungdomsstafett, resultater rapportering og fakturering

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpets ungdomsstafett, resultater rapportering og fakturering
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 19 mai 2018

H 11-12_1_2

1 950 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jarand GustafssonKongsberg OL18.129.20
2Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)18.59+0.479.44
3Henrik KaiserSturla, IF19.11+0.599.50
4Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett19.12+1.009.50
5Rasmus EngehultNotodden OL19.25+1.139.57
6Martin BryggenHalden SK19.26+1.149.57
6Dagfinn GjerstadOsterøy IL19.26+1.149.57
8Jan Olav BerganKongsberg OL19.28+1.169.58
9Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL21.34+3.2211.03
10Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb21.37+3.2511.05
11Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb21.39+3.2711.06
Mathias LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert
Øystein TveitSuldal Orienteringslagdiskvalifisert
Håkon ØverbyKongsberg OLdiskvalifisert
August HellerudKonnerud ILutenfor konkurranse

H 11-12_3

1 950 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin TorøKongsberg OL34.1017.31
2Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL35.38+1.2818.16
3Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)35.45+1.3518.20
4Tonje RykkjeVaregg Fleridrett39.15+5.0520.07
5Jens WoldSturla, IF39.57+5.4720.29
6Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett41.53+7.4321.28
7Mathias BirkelundAsker Skiklubb44.20+10.1022.44
8Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL46.36+12.2623.53
9Cathrine SognNotodden OL47.45+13.3524.29
10Tollef TjentlandLardal OL55.40+21.3028.32

D 11-12_1_2

1 950 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny DanevadFredrikstad SK19.199.54
2Sigrid Schmitt GranHalden SK19.46+0.2710.08
3Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK19.52+0.3310.11
4Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)21.58+2.3911.15
5Marte EgerKongsberg OL23.28+4.0912.02
6Elise RenardKongsberg OL23.39+4.2012.07
7Pernille ZagarLarvik OK24.00+4.4112.18
8Marie Bjordal VegganOppsal Orientering26.03+6.4413.21
9Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering26.06+6.4713.23
10Annika van RaaijHedrum OL26.41+7.2213.41
11Ane MathisenOL Tønsberg og omegn27.04+7.4513.52
12Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL27.31+8.1214.06
13Johanne StorhaugKonnerud IL27.32+8.1314.07
14Rannveig Oma LøyningOdda OL27.39+8.2014.10
15Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb35.52+16.3318.23
16Tuva EspelinAsker Skiklubb37.46+18.2719.22

D 11-12_3

1 950 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Minna Sofie WingstedtHalden SK41.2421.13
2Iselin HøivoldKongsberg OL42.17+0.5321.41
3Miriam SveenHaugesund IL Orientering42.21+0.5721.43
4Maren Sofie FremstadLarvik OK43.46+2.2222.26
5Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)45.52+4.2823.31
6Ingrid LestebergKongsberg OL49.11+7.4725.13
7Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn49.23+7.5925.19
8Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering51.21+9.5726.20
9Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering51.43+10.1926.31
10Karina Solheim ØyreOdda OL53.30+12.0627.26
11Nora AkselsenKonnerud IL53.57+12.3327.40
12Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb59.49+18.2530.40
13Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL1.21.49+40.2541.57

H 13-16_1_2

2 620 m, 59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birk Bell LysakerFana IL17.366.43
2Kristian ØstermannHeming Orientering17.40+0.046.44
3Tobias EspedalNydalens SK17.50+0.146.48
4Teodor Mo HjelsethNydalens SK17.51+0.156.48
5Henrik ReuschHeming Orientering17.53+0.176.49
6Brage TakleKristiansand OK18.00+0.246.52
7Ole Jakob FrankrigNydalens SK18.02+0.266.52
8Christopher LadimOK Moss18.04+0.286.53
9Tobias MathisenPorsgrunn OL18.09+0.336.55
10Iver RingheimLarvik OK18.13+0.376.57
10Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF18.13+0.376.57
12Tord SølvbergIL Veten18.19+0.436.59
13Jørgen SchjølbergTynset IF18.21+0.457.00
14Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK18.23+0.477.00
15Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering18.26+0.507.02
16Stein Aas StræteRingerike OL18.45+1.097.09
17Mikael BirkelundAsker Skiklubb18.48+1.127.10
18Joachim KnudsenSturla, IF18.52+1.167.12
18August Syrdal ØenHeming Orientering18.52+1.167.12
20Erik BohneVaregg Fleridrett18.53+1.177.12
21Atle Nikolai WølloKongsberg OL18.56+1.207.13
22Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)19.50+2.147.34
23Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)19.54+2.187.35
24Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)19.55+2.197.36
25Endre SandKongsberg OL20.11+2.357.42
26Henrik R HoltHedrum OL20.16+2.407.44
27Kristoffer FjæreHedrum OL20.40+3.047.53
28Anders Håvard LarsenNydalens SK20.46+3.107.55
29Jonas EikåsSandefjord OK20.49+3.137.56
30Ådne SkjærsteinIL Tyrving20.53+3.177.58
31Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL21.28+3.528.11
32Borgar SkjelbredKongsberg OL21.30+3.548.12
33Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett21.32+3.568.13
34Leif-Inge JevnlidIL Veten21.34+3.588.13
35Herman Lien BackstrømHalden SK21.35+3.598.14
36Peder BryggenHalden SK21.36+4.008.14
37Eskil BrændenLillomarka OL21.38+4.028.15
38Erlend Odd BergeKristiansand OK21.45+4.098.18
39Øyvind LamarkGanddal IL21.46+4.108.18
40Hallvard TjentlandLardal OL21.48+4.128.19
41Snorre SlokvikNotodden OL21.49+4.138.19
42Theodor BjørkSandefjord OK21.58+4.228.23
43Sindre Solheim EideOdda OL22.34+4.588.36
44Tage RosenlundVaregg Fleridrett22.40+5.048.39
45Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)22.55+5.198.44
46Martin KaiserSturla, IF23.03+5.278.47
47Rasmus D. EastwoodLillomarka OL23.11+5.358.50
48Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn24.10+6.349.13
49Reno PapeKonnerud IL25.21+7.459.40
50Martin BirkelundAsker Skiklubb26.05+8.299.57
51Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb26.42+9.0610.11
52Håkon BogasonLillomarka OL27.15+9.3910.24
53Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn27.25+9.4910.27
54Jeremias Ryste OddenSarpsborg OL29.30+11.5411.15
55Julie BrenåsVarteig OL34.03+16.2712.59
56Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb38.38+21.0214.44
Mikkel BerglundRingerike OLdiskvalifisert
Martin Christoffer BorgIL Kolldiskvalifisert
Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

H 13-16_3

2 620 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK33.2712.46
2Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering33.50+0.2312.54
3Kasper Bakken UlsethNydalens SK35.01+1.3413.21
4Henrik Kaupang LyeLarvik OK36.30+3.0313.55
5Trygve Børte NomelandKristiansand OK36.31+3.0413.56
6Vetle DrageKongsberg OL36.38+3.1113.58
7Mikkel HoltFreidig36.39+3.1213.59
8Lukas KlausenSturla, IF37.13+3.4614.12
9Martin Nøkleby MellingRingerike OL37.22+3.5514.15
10Fridtjof ReuschHeming Orientering37.26+3.5914.17
11Halvard KornmoPorsgrunn OL37.27+4.0014.17
12Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett37.32+4.0514.19
13Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb37.41+4.1414.22
14Cornelius BjørkSandefjord OK38.24+4.5714.39
15Arne BerganKongsberg OL39.44+6.1715.09
16Viljan van RaaijHedrum OL39.59+6.3215.15
17Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK40.37+7.1015.30
18Åsmund SlokvikNotodden OL40.39+7.1215.30
19Jakob TorgersenHalden SK40.44+7.1715.32
20Sven Bergset LangvikIL Veten40.47+7.2015.33
21Johan EgerKongsberg OL40.48+7.2115.34
22Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK40.49+7.2215.34
23Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)40.50+7.2315.35
24Olav MelheimSturla, IF40.56+7.2915.37
25Markus RichterSandnes IL (Rogaland)41.41+8.1415.54
26Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb41.58+8.3116.01
27Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)43.01+9.3416.25
28Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett43.35+10.0816.38
29Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering43.37+10.1016.38
30Rolf Andreas BergNydalens SK43.45+10.1816.41
31Brage EikåsSandefjord OK46.18+12.5117.40
32Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn46.27+13.0017.43
33Jonathan WoodhouseLillomarka OL46.29+13.0217.44
34Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL46.34+13.0717.46
35Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF46.42+13.1517.49
36Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb48.56+15.2918.40
37Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL50.07+16.4019.07
38Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL50.08+16.4119.08
39Johannes Solheim ØyreOdda OL50.29+17.0219.16
40Erik ZagarLarvik OK50.50+17.2319.24
41Einar ØstvoldHeming Orientering51.52+18.2519.47
42Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn54.04+20.3720.38
43Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)57.20+23.5321.52
44Mathias NyhaugAsker Skiklubb57.45+24.1822.02
Rasmus BerglundRingerike OLdiskvalifisert
Christian Fredrik BorgIL Kolldiskvalifisert
Sondre LadimOK Mossdiskvalifisert
Brage Bell LysakerFana ILdiskvalifisert
Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

D 13-16_1_2

2 260 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn17.527.54
2Oda ScheeleNydalens SK19.40+1.488.42
3Frida HaugskottOL Trollelg19.44+1.528.43
4Maya Jones ArnesenHeming Orientering19.52+2.008.47
5Marie KvarmeSturla, IF20.02+2.108.51
6Live ØstvoldHeming Orientering20.06+2.148.53
7Yngvild Langedal BreivikNydalens SK20.10+2.188.55
8Synne SandvenNotodden OL20.21+2.299.00
9Eira Skaarer WiklundNydalens SK20.26+2.349.02
10Ingvild GustafssonKongsberg OL20.27+2.359.02
11Una KittilsenFreidig20.37+2.459.07
12Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL20.51+2.599.13
13Kristin Melby JacobsenLardal OL21.55+4.039.41
14Ingrid BlindheimLillomarka OL22.38+4.4610.00
14Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL22.38+4.4610.00
16Aurora Wilkens JernbergNydalens SK24.22+6.3010.46
17Ingrid LamarkGanddal IL24.40+6.4810.54
18Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering24.47+6.5510.57
19Ida Sofie HjortlandLarvik OK24.52+7.0011.00
20Ine InstanesSturla, IF25.18+7.2611.11
21Nora Småge HilsenKonnerud IL25.26+7.3411.15
22Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL25.31+7.3911.17
23Iselin SørensenSturla, IF25.33+7.4111.18
24Marie Roll-TørnqvistFana IL25.36+7.4411.19
25Konstanse MoholthKongsberg OL25.38+7.4611.20
26Alexandra LinløkkenØstmarka OK25.40+7.4811.21
27Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering25.41+7.4911.21
28Maria GrovanOL Tønsberg og omegn25.43+7.5111.22
29Hannah Syrdal ØenHeming Orientering25.45+7.5311.23
30Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering25.55+8.0311.28
31Marie Lien BackstrømHalden SK25.56+8.0411.28
32Ingrid MobråthenBotne SK26.11+8.1911.35
33Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb27.28+9.3612.09
34Nora Christine HansenAsker Skiklubb27.32+9.4012.10
35Eileen BjanesIL Tyrving27.33+9.4112.11
36Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving27.34+9.4212.11
37Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering28.03+10.1112.24
38Alvilde Lysaker SandenEiker OL29.55+12.0313.14
39Tiril Ebon EspedalNydalens SK31.32+13.4013.57
40Synne Lien GrøtbergKongsberg OL31.41+13.4914.01
41Ingeborg Rygg EikelandBergens TF35.15+17.2315.35
42Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb36.44+18.5216.15
43Ingrid LuråsOppsal Orientering37.14+19.2216.28
44Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL37.18+19.2616.30
45Line Borgejordet SimonesNotodden OL42.59+25.0719.01
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OLdiskvalifisert

D 13-16_3

2 620 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marte Madslien BakkenNydalens SK38.4914.48
2Pia Young VikNydalens SK38.51+0.0214.49
3Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering38.52+0.0314.50
4Åsne HaavengenKongsberg OL41.29+2.4015.50
5Mathea Spets StorhovFreidig42.47+3.5816.19
6Marie ScheeleNydalens SK43.41+4.5216.40
7Tora KittilsenFreidig43.45+4.5616.41
8Inga Skaarer WiklundNydalens SK46.22+7.3317.41
9Karoline TorøKongsberg OL46.24+7.3517.42
10Mina Akiko JohnsenSturla, IF46.25+7.3617.42
11Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb46.55+8.0617.54
12Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular46.56+8.0717.54
13Selma HøivoldKongsberg OL48.18+9.2918.26
14Emma EngehultNotodden OL48.31+9.4218.31
15Eline SchjervenLardal OL48.38+9.4918.33
16Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn49.40+10.5118.57
17Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering49.52+11.0319.01
18Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb51.18+12.2919.34
18Anne ØstvoldHeming Orientering51.18+12.2919.34
20Iril RingheimLarvik OK51.22+12.3319.36
21Vida Helland-HansenIL Tyrving52.25+13.3620.00
22Ingunn Høst FossgardLillomarka OL55.21+16.3221.07
23Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering55.23+16.3421.08
24Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK55.28+16.3921.10
25Mari L KaupangOL Tønsberg og omegn55.37+16.4821.13
26Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering56.39+17.5021.37
27Oda Isnes TyseEiker OL59.25+20.3622.40
28Tiril KihleKonnerud IL1.02.32+23.4323.52
29Celine YtternesKolbotn og Skimt OL1.06.17+27.2825.17
30Helene Brandal SøftingKongsberg OL1.33.39+54.5035.44
Malene InstanesSturla, IFdiskvalifisert
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud ILdiskvalifisert
Mari ØverbyKongsberg OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor