Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førde IL Nærløp Bringeland Djupedalen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp Bringeland Djupedalen
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: onsdag 20 juni 2018

A-lang menn

5 450 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard Nummedal OsFørde IL43.027.53
2Andreas HaugNOTEAM46.17+3.158.29
3Eigil InstebøTambarskjelvar IL52.24+9.229.36
4Marius DalinFørde IL59.40+16.3810.56
5Daniel Høyer IversenFørde IL1.02.19+19.1711.26
6Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar1.02.26+19.2411.27
7Lars ØvrebøNOTEAM1.02.41+19.3911.30
8Peter GogstadFørde IL1.05.51+22.4912.04
9Andre HaugsbøGaular IL1.05.53+22.5112.05
10Edvin HelleAskvoll Holmedal IL1.08.10+25.0812.30
11Vegar HegrenesFørde IL1.18.11+35.0914.20
12Åsmund BerthelsenTambarskjelvar IL1.18.26+35.2414.23
13Ola HegrenesFørde IL1.20.01+36.5914.40

A-lang kvinner

5 450 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bodil RysteGaular IL1.18.3014.24

A-kort menn

3 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian BråtenFørde IL32.408.35
2Knut Even HoleFørde IL1.04.48+32.0817.03
3Egil NestandeFørde IL1.07.54+35.1417.52
4Kurt GrønliFørde IL1.11.27+38.4718.48
5Sveinung FristadAskvoll Holmedal IL1.13.22+40.4219.18
6Kristian ÅrdalNOTEAM1.25.22+52.4222.27

A-kort kvinner

3 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja HoleFørde IL47.3112.30
Anita E. HoleFørde ILdiskvalifisert
Helene SøreideNOTEAMdiskvalifisert

C-løype menn

2 020 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leivolav HagenFørde IL29.2514.33
2Anders Mallasvik OsIL Tambarskjelvar30.18+0.5315.00
Alfred Daling KosøenFørde ILdiskvalifisert

C-løype kvinner

2 020 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brita Eilertsen GrønliFørde IL41.1620.25
0Julie DalingNOTEAMutenfor konkurranse
Mira OppedalFørde ILbrutt

N-løype menn

1 110 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Tarjei Ryste HaugsbøGaular ILfullført
Emil Olai Gausvik OppedalFørde ILfullført
Håvard Andre Gausvik OppedalFørde ILfullført
Mats Johan Gausvik OppedalFørde ILfullført

N-løype kvinner

1 110 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ella Ryste HaugsbøGaular ILfullført
Eline HolmevikGaular ILfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor