Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Graneløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Graneløpet
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: søndag 18 november 2018

C-Åpen

3 770 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK34.519.14
2Amalie LekvaFlosta IL35.17+0.269.21
3Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal Orientering36.50+1.599.46
4Inger SkjæveslandIF Trauma46.31+11.4012.20
5Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering49.10+14.1913.02
6Mariann SlettenIK Grane Arendal Orientering49.36+14.4513.09
7Signe HeivollSøgne og Songdalen OK52.15+17.2413.51
Fredrik PyttenKristiansand OKikke startet

N-åpen

3 420 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hannah Broers DamsgaardHisøy OK1.34.3527.39
2Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK1.34.43+0.0827.41
Camilla SvalandBirkenes ILdiskvalifisert
Henning SvalandBirkenes ILdiskvalifisert
Anne RingvollIK Grane Arendal Orienteringikke startet

Damer - kort løype

4 400 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK48.2711.00
2Tina BoothKristiansand OK50.17+1.5011.25
3Kristine NygårdBirkenes IL50.58+2.3111.34
4Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering51.26+2.5911.41
5Marianne HaugeHisøy OK55.57+7.3012.42
6Katharina Ager-WickIK Grane Arendal Orientering1.02.18+13.5114.09
7Nina Marie UndelandSturla, IF1.12.00+23.3316.21
8Merete UndelandSturla, IF1.12.06+23.3916.23
9Torun LynnebakkenKristiansand OK1.20.03+31.3618.11
10Tuva Krafft MyhrenHisøy OK1.29.25+40.5820.19
Ingeborg BøbelIL Imåsikke startet
Julie ChristiansenKristiansand OKikke startet

Damer - lang løype

4 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne AndersenFredrikstad SK1.09.0815.42
2Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.24.56+15.4819.18
3Christina WhiteSøgne og Songdalen OK1.29.17+20.0920.17
4Malin HaugeHisøy OK1.48.51+39.4324.44
5Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering2.18.14+1.09.0631.25
6Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering2.18.16+1.09.0831.25
Johanne LigaardNOTEAMikke startet

Herrer - kort løype

4 400 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jostein MoeVindbjart37.428.34
2Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK42.14+4.329.35
3Bjørn Idar SætranIF Trauma43.31+5.499.53
4Ernst PyttenKristiansand OK44.02+6.2010.00
5Dag MoeKristiansand OK46.09+8.2710.29
6Inge HaugeHisøy OK50.03+12.2111.22
7Emil NygårdBirkenes IL50.42+13.0011.31
8Bjørn StormoenBirkenes IL56.00+18.1812.43
9Guttorm NyhusBirkenes IL56.09+18.2712.45
10Einar Krafft MyhrenHisøy OK1.00.57+23.1513.51
11Glenn Ager-WickKristiansand OK1.04.25+26.4314.38
12Kjell StenstadvoldIL Tyrving1.11.28+33.4616.14
13Jesse WhiteOddersjaa SSK1.14.08+36.2616.50
14Per Magne HoffHisøy OK1.19.07+41.2517.58
14Ove KjetsåOtra IL1.19.07+41.2517.58
16Helge KristensenOK Sør1.22.36+44.5418.46
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OKdiskvalifisert
Inge SkjæveslandIF Traumadiskvalifisert
Johan Kristian UndelandSturla, IFdiskvalifisert
Eiliv Bjarne LønningenOtra ILikke startet
Karl Anton UndelandSturla, IFikke startet

Herrer - lang løype

4 400 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter Marki ErichsenKristiansand OK1.05.1414.49
2Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering1.05.47+0.3314.57
3Håvard WedegeFredrikstad SK1.09.07+3.5315.42
4Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering1.09.10+3.5615.43
5Brage TakleKristiansand OK1.09.17+4.0315.44
6David RundeKristiansand OK1.09.20+4.0615.45
7Anders VestølVegårshei IL1.10.51+5.3716.06
8Ørjan Svaland AasKristiansand OK1.19.11+13.5717.59
9Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK1.19.14+14.0018.00
10Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK1.19.25+14.1118.02
11Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK1.24.23+19.0919.10
12Thor OmdalKristiansand OK1.24.59+19.4519.18
13Mads Henrik SandnesHope IL1.27.42+22.2819.55
14Per Kristian TømtIL Imås1.27.49+22.3519.57
15Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering1.28.49+23.3520.11
16Erlend Odd BergeKristiansand OK1.28.52+23.3820.11
17John Olav RundeKristiansand OK1.29.02+23.4820.14
18Jon Terje EkelandOddersjaa SSK1.29.06+23.5220.14
19Erling FredriksenIF Trauma1.29.44+24.3020.23
20Helge FossøyØyestad IF allianse1.31.33+26.1920.48
21Ulrik ThistedKristiansand OK1.32.48+27.3421.05
22Trygve Børte NomelandKristiansand OK1.46.48+41.3424.16
23Øyvind MikkelsenKristiansand OK1.47.15+42.0124.22
24Torbjørn VaajeAustre Moland IL1.52.05+46.5125.28
25Svein RoslandHope IL1.53.28+48.1425.47
26Trygve LølandBirkenes IL1.54.51+49.3726.06
27Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse1.55.52+50.3826.19
28Finn PettersenGjerstad IL2.02.41+57.2727.52
29Peer StiansenNydalen2.02.59+57.4527.57
30Øyvin SimonsenIL Imås2.04.40+59.2628.19
30Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering2.04.40+59.2628.19
32Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering2.18.23+1.13.0931.27
33Benjamin JonesIK Grane Arendal Orientering2.28.21+1.23.0733.42
34Matthew JonesIK Grane Arendal Orientering2.28.33+1.23.1933.45
35Egil FossumIK Grane Arendal Orientering2.29.55+1.24.4134.04
36Arne Kristian SkiftenesIL Imås2.34.30+1.29.1635.06
37Erling LauvrakIL Imås2.34.34+1.29.2035.07
Kristian PyttenKristiansand OKdiskvalifisert
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Jonny SvalandBirkenes ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor