Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Emil-løpet 2018

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Emil-løpet 2018
Arrangørorganisasjon: Odal OL - Orientering
Dato: lørdag 30 juni 2018

N-åpen

1 100 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Leonie BergersenEidskog OL17.3816.01
Noah BergersenEidskog OL18.4317.00
Tuva BergersenEidskog OL18.3816.56
Ingrid BlienLunderseter IL20.2218.30
Julie BlienLunderseter IL16.1214.43
Nora HalvorsrudEidskog OL21.2719.30
Nicholas HolmenOdal OL - Orientering19.1917.33
Aleksander Tangen HoltetEidskog OL11.1910.17
Sebastian Tangen HoltetEidskog OL11.2010.18
Emre Nybråten-GerhardsenLunderseter IL17.5516.17
Nova Lill Nybråten-GerhardsenLunderseter IL18.3216.50
Tindra Nybråten-GerhardsenLunderseter IL18.4417.01
Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL11.3310.29
Synne SørliEidskog OL20.4818.54
Elias Azagra NæssNydalens SKikke startet

D 17-

4 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL1.05.2015.33
2Stine AustadRaumar Orientering1.13.00+7.4017.22

D 17-C

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin Synøve Mjølnerød LerudEidskog OL29.3212.50

D 17-N

1 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Katrine SanderudOdal OL - Orientering9.268.34

D 40-

4 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane BjørnsgaardLillehammer OK54.3813.00
2Heidi TronbølFet55.24+0.4613.11

D 40-B

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin SanderudOdal OL - Orientering1.18.5627.13

D 40-C

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrun SkytterenGrue IL37.1216.10
2Ping OuyangØstmarka OK56.54+19.4224.44
3Tina BjørnstadRaumar Orientering58.12+21.0025.18

H 17-

4 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Philip FøyenEidskog OL52.1312.25
2Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering1.19.46+27.3318.59
Geir Myhr ØienRingsaker OKikke startet

H 17-B

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Glenn BergersenEidskog OL38.2513.14

H 40-

4 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne DybdahlLillomarka OL42.4810.11
2Knut Edvard HellandØstmarka OK42.51+0.0310.12
3Martin GranlyLillomarka OL46.35+3.4711.05
4Rolf MoToten Troll49.40+6.5211.49
5Trond FrøvollOdal OL - Orientering56.23+13.3513.25
6Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering1.00.16+17.2814.20
7Jørn SønsterudbråtenLillomarka OL1.17.54+35.0618.32
Jan LenndinLillehammer OKdiskvalifisert
Rune TeiglandØstmarka OKdiskvalifisert

H 40-B

2 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne SørliEidskog OL47.4616.28
2Trond LinnesOdal OL - Orientering47.51+0.0516.30
3Niklas StolpeEidskog OL56.04+8.1819.20
4Kai Jostein BergersenEidskog OL58.31+10.4520.10
5Kristian NæssNydalens SK1.01.03+13.1721.03
6Oddbjørn BergersenEidskog OL1.10.06+22.2024.10
7Klaus EngenEidskog OL1.21.31+33.4528.06
Ståle NordgaardOdal OL - Orienteringdiskvalifisert

H 40-C

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Beatriz AzagraNydalens SK49.3821.34

H 60-

4 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering47.3311.19
2Tor StrandRaumar Orientering54.01+6.2812.51
3John HofossHadeland OL1.03.05+15.3215.01
4Johan SvardHadeland OL1.08.18+20.4516.15
5Jan SveenRaumar Orientering1.33.44+46.1122.19
Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OKdiskvalifisert

Trim Kort

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Hans O. SkytterenGrue IL57.2324.56

Trim Nybegynner

1 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Dan Sverre NordstrandEidskog OL38.2034.50
Daniel NordstrandEidskog OL38.2934.59

H 16-N

1 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alfred Holtan SanderudLillomarka OL10.439.44

D 16-B

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åsne EllevoldOdal OL - Orientering1.27.0930.03

H 16-B

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias Tronbøl LiumKoll50.0417.15
2Mikkel AasnessOdal OL - Orientering1.01.50+11.4621.19
3Ragnar LandeEidskog OL1.16.21+26.1726.19

H 16-C

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asbjørn LandeEidskog OL29.3112.50
2Karsten EllevoldOdal OL - Orientering37.52+8.2116.27
Ole Jacob EllevoldOdal OL - Orienteringdiskvalifisert

D 16-C

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne NordgaardOdal OL - Orientering30.2513.13
2Vilde Skytteren FurubergGrue IL36.59+6.3416.04

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor