Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-karusell 3, mosjonsorientering

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-karusell 3, mosjonsorientering
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: torsdag 24 mai 2018

Lang

5 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind LandeEidskog OL40.327.56
2Jon Ivar BergersenEidskog OL50.22+9.509.52
3Jan VogelbergOK Mangen50.55+10.239.59
4Klara JohannssonOK Jøsse53.59+13.2710.35
5Jonas BacklundVästvärmlands OK1.05.00+24.2812.44

Mellom

4 200 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åke GustavssonOK Älgen40.159.35
2Rolf AndersonÅrjängs OK40.32+0.179.39
3Kurt NilssonOK Hierne40.39+0.249.40
4Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering41.27+1.129.52
5Arne SørliEidskog OL43.58+3.4310.28
6Miria BacklundVästvärmlands OK44.47+4.3210.39
7Jenny NilssonÅmotfors OK46.03+5.4810.57
8Kristian VårliOK Hierne46.16+6.0111.00
9Olle BorgOK Jøsse46.18+6.0311.01
10Stefan VårliOK Hierne46.20+6.0511.01
11Aleksander Tangen HoltetEidskog OL47.22+7.0711.16
12John TangenEidskog OL47.27+7.1211.17
13Jan Olov LøvenholmSkattkär47.48+7.3311.22
14Hanne NarvestadHalden SK49.15+9.0011.43
15Tor SolbergseterAustmarka IL50.30+10.1512.01
16Marina TybergOK Jøsse51.12+10.5712.11
17Jens-Henrik SimonsenOK Øst57.21+17.0613.39
18Kai Jostein BergersenEidskog OL59.38+19.2314.11
19Per Ole RønningEidskog OL1.03.54+23.3915.12

Kort

2 300 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asbjørn LandeEidskog OL24.3110.39
2Sven-Arne NilssonOK Jøsse26.19+1.4811.26
3Torbjørn NilssonOK Jøsse27.03+2.3211.45
4Christer HoltOK Hierne28.49+4.1812.31
5Oddbjørn BergersenEidskog OL31.29+6.5813.41
6Oddvar GravingenOK Hierne31.38+7.0713.45
7Ida GutkeKlubbløs31.47+7.1613.49
8Hanna AlbertsonKlubbløs31.50+7.1913.50
9Jan Olov NjovbergOK Jøsse32.00+7.2913.54
10Erika GuldbrandsenOK Jøsse32.16+7.4514.01
11Erika SkoglundKlubbløs33.28+8.5714.33
12Aleksander Tangen HoltetEidskog OL35.47+11.1615.33
13Laila OlssonÅmotfors36.51+12.2016.01
14Hallvard NarvestadEidskog OL38.47+14.1616.51
15Elias Bredfelt CaidellÅmotfors OK39.05+14.3416.59
16Ragnar LandeEidskog OL44.26+19.5519.19
17Oda Marissa BergersenEidskog OL44.27+19.5619.19
18Bernt AxelssonOK Jøsse45.11+20.4019.38
19Tor SimonsenOK Øst49.06+24.3521.20
20Bjørn BergersenEidskog OL53.08+28.3723.06
21Bård BergersenEidskog OL53.10+28.3923.06
22Kjell NilssonOK Hierne1.04.26+39.5528.00
Anton Brefeldt CajdellÅmotfors OKikke godkjent

Lett

1 500 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ellen SundbäckÅmotfors OK9.186.12
2Maria SundbäckÅmotfors OK11.09+1.517.26
3Synne BergkvistEidskog OL14.59+5.419.59
4Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL15.16+5.5810.10
5Rune OlssonÅmotfors OK18.23+9.0512.15
6Sasa SaltiteEidskog OL21.13+11.5514.08
7Nora HalvorsrudEidskog OL21.15+11.5714.10
8Adele SaltiteEidskog OL21.21+12.0314.14
9Alina HalvorsrudEidskog OL21.24+12.0614.16
10Annika StudeEidskog OL21.27+12.0914.18
10Leoni BergersenEidskog OL21.27+12.0914.18
12Noa BergersenEidskog OL21.42+12.2414.28
13Sara-Sofie Larsen SimonsenOK Øst21.43+12.2514.28
14Liv SimonsenOK Øst21.48+12.3014.32
15Marissa Penelope BergersenEidskog OL23.17+13.5915.31
15Ida Marianne BergersenEidskog OL23.17+13.5915.31
17Sebastian Tangen HoltetEidskog OL24.20+15.0216.13
18Andrea Tangen HoltetEidskog OL24.23+15.0516.15
19Lukas Tangen HoltetEidskog OL26.17+16.5917.31
20Niklas StolpeEidskog OL26.45+17.2717.50
21Haakon StolpeEidskog OL26.48+17.3017.52
22Mathias AxelssonOK Hierne26.53+17.3517.55
23Sondre KlanderudEidskog OL27.52+18.3418.34
24Dan NordstrandKlubbløs27.58+18.4018.38
25Emrik KlanderudEidskog OL28.00+18.4218.40
26Daniel NordstrandEidskog OL28.01+18.4318.40
27Erlend Sørli GrandeEidskog OL32.54+23.3621.56
Glen Richard BergersenEidskog OLfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor