Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Råtasskarusellen 2018 #6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Råtasskarusellen 2018 #6
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: torsdag 7 juni 2018

1,5 N

1 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Eirin EricssonIndre Østfold OK27.5318.35
0Eliaz EricssonIndre Østfold OK28.02+0.0918.41
0Isabelle MathisenIndre Østfold OK39.01+11.0826.00
0Una RetteraasenIndre Østfold OK38.56+11.0325.57
0Stein HermansenIndre Østfold OK24.54+-2.5916.36
0Tuva HermansenIndre Østfold OK24.54+-2.5916.36

2,5 C

2 710 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elida Sagli GudimIndre Østfold OK35.5413.14
2Hans Peder BerglandIndre Østfold OK36.18+0.2413.23
3Elma Sagli GudimIndre Østfold OK39.53+3.5914.43
4Tobias AndresenIndre Østfold OK42.40+6.4615.44
5Jonas GundersenIndre Østfold OK45.17+9.2316.42
6Marita TjelmelandIndre Østfold OK50.42+14.4818.42
7Cato AndresenIndre Østfold OK50.52+14.5818.46
8Eva AndresenIndre Østfold OK52.20+16.2619.18
9Per ValsgårdIndre Østfold OK54.56+19.0220.16
Tidemann LierIndre Østfold OKikke startet
Anne Lise NyengenIndre Østfold OKikke startet

4,0 A

4 230 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asle Sagli GudimIndre Østfold OK39.369.21
2Sture OttesenIndre Østfold OK43.38+4.0210.18
3Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK43.45+4.0910.20
4Kent KopperudIndre Østfold OK44.13+4.3710.27
5Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK44.50+5.1410.35
6Anne HaugerudIndre Østfold OK46.03+6.2710.53
7Mats FinneIndre Østfold OK46.09+6.3310.54
8Ole Sofus HaakaasIndre Østfold OK49.38+10.0211.44
9Theodor LierIndre Østfold OK50.56+11.2012.02
10Frank BjøringsøyIndre Østfold OK57.54+18.1813.41
11Trond RetteraasenIndre Østfold OK1.02.23+22.4714.44
12Sindre ValsgårdIndre Østfold OK1.03.45+24.0915.04
13Vilde RetteraasenIndre Østfold OK1.04.22+24.4615.13
14Tore AabergIndre Østfold OK1.08.09+28.3316.06
Jørn HaugerudIndre Østfold OKikke startet
Roy Vidar JohannesenIndre Østfold OKikke startet
Øyvind ThømtIndre Østfold OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor