Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringeriksløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringeriksløpet
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: lørdag 9 juni 2012

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 17-AK | D 17-C | D 17-N | D 17-18 | D 40- | D 50- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 17-AK | H 17-C | H 17-N | H 17-18 | H 40- | H 50- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | D 19-AL | H 19-AL

N-åpen

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Silje Elise CarlsenRøyken OL17.02
2Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL19.19+2.17
3Mathias LaukliKonnerud IL19.25+2.23
4Eivind HeggelundLierbygda OL21.27+4.25
5Oda Isnes TyseEiker OL22.11+5.09
6Marie HeggelundLierbygda OL22.34+5.32
7Nora Marie EnerhaugenRingerike OL23.40+6.38
8Ingeborg KlevjerRingerike OL23.59+6.57
9Andreas AabelRingerike OL24.09+7.07
10Martin Nøkleby MellingRingerike OL25.50+8.48
11Adine IngesenSarpsborg OL29.57+12.55
12Alvilde Lysaker SandenEiker OL31.15+14.13
13Olav MelheimIF Sturla32.57+15.55
14Even LienGjø-Vard OL33.10+16.08
15Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL33.28+16.26
16Lars LienGjø-Vard OL36.27+19.25
17Vilde Marie AabelRingerike OL38.48+21.46
18Marie KvarmeRøyken OL41.03+24.01
19Nora Christine HansenRøyken OL41.05+24.03
20Atle Nikolai WølloKongsberg OL41.37+24.35
21Astrid RognstadHadeland OL1.08.17+51.15

D 11-12

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari Landro SvingheimKonnerud IL17.04
2Marie LaukliKonnerud IL21.02+3.58
3Tuva Aas StræteRingerike OL25.13+8.09
Vilja Solberg OhrvikKonnerud ILdiskvalifisert
Hanna GjerdingenHadeland OLbrutt

D 11-12N

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tomine Lysaker SandenEiker OL20.51
2Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL26.40+5.49
3Solveig LetmolieEiker OL27.23+6.32
4Ingeborg KvarmeRøyken OL27.57+7.06
Mari KjelleRøyken OLdiskvalifisert

D 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kornelia Lønning BrubergIF Sturla32.46

D 13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid LetmolieEiker OL29.46
2Anna Isnes TyseEiker OL32.47+3.01

D 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anneline LarsenKongsberg OL34.31

D 17-A kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Audrun UtskarpenOslostudentenes IK38.21
2Anne Berg GjølbergLarvik OK1.05.41+27.20

D 17-C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli Ringstad LienGjø-Vard OL26.46
2Tone Karina IngesenSarpsborg OL30.16+3.30
3Jane RødderKongsberg OL40.07+13.21
4Kirstine LaukliKonnerud IL40.17+13.31

D 17-18

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Katinka Jussie BrubergIF Sturla35.45
2Tonje Kvamme DahlRingerike OL36.12+0.27

D 40-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Veslemøy SolbergKonnerud IL35.43
2Tove HeimdalKonnerud IL37.42+1.59
3Hege SolerødGjø-Vard OL39.33+3.50
4Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeRøyken OL39.52+4.09
5May Ingela HopeModum OL41.17+5.34
6Tove Beate JelstadModum OL43.35+7.52
7Anne Mia OlsenModum OL43.42+7.59
8Lill-Kristin EngerModum OL44.41+8.58
9Hege HeibergHadeland OL45.16+9.33
10Kjersti AndresenHadeland OL50.12+14.29
11Solveig KongsrudModum OL52.00+16.17
12Ina Cecilie LandroKonnerud IL57.53+22.10

D 50-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Wenche HultgreenIL Tyrving30.52
2Mari HernandezOL Toten-Troll32.19+1.27
3Berit BergeIL Tyrving35.42+4.50
4Kjersti SkantzeIL Tyrving39.58+9.06
5Turid GiilRond OL46.28+15.36

D 60-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linda VerdeIF Sturla35.30
2Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL37.19+1.49
3Nora UrsinFossum IF41.44+6.14
4Kari PedersenIL Tyrving54.18+18.48
5Ildiko HorvatiIL Tyrving57.25+21.55

D 65-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjersti ThoStabæk IF33.50
2Tea ForbergRond OL42.32+8.42
3Elise JevanordRingsaker OK47.43+13.53
4Marta StangModum OL54.46+20.56
5Kirsten BakkeGjø-Vard OL56.31+22.41
6Birgitte BekkelundRøyken OL1.00.09+26.19
7Hanne BræckKongsberg OL1.04.17+30.27

D 75-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid EngellModum OL1.28.28

H 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sander ArntzenLierbygda OL15.47
2Oskar ArnevikRingerike OL19.41+3.54
3Sverre GrafferRingerike OL37.59+22.12

H 11-12N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oscar MelheimIF Sturla24.30
2Haakon OlssonLierbygda OL33.12+8.42
3Anders RoumRingerike OL39.41+15.11

H 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olav HeggelundLierbygda OL24.40
2Sigurd GjerdingenHadeland OL25.41+1.01
3Sander ArnevikRingerike OL34.56+10.16

H 13-16C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erlend LøvstakkenRingerike OL18.27
2Carl August KlevjerRingerike OL23.49+5.22
3Syver Røhnebæk KongsrudModum OL26.25+7.58
4Henrik HerøEiker OL32.16+13.49

H 13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus Kaasin BerntsenRingerike OL37.43

H 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard BakkeRingerike OL36.18
2Simen Walbækken TangenRingerike OL45.36+9.18

H 17-A kort

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Peter CarlsenRøyken OL30.56
2Jon Erik KvarmeRøyken OL37.14+6.18
3Even ErlienGjø-Vard OL42.29+11.33

H 17-C

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjetil JacobsenHamar OK25.34
2Torgeir StenstadOppsal Orientering25.53+0.19
3Jon StrømHauketo IF26.03+0.29
4Truls HoffIL Tyrving33.17+7.43
5Atle WølloKongsberg OL42.29+16.55

H 17-N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ivar Mikal TyseEiker OL17.26

H 17-18

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Yngvar Høimyr SolbergIF Sturla37.28
2Lars Henrik ThonIF Sturla52.07+14.39

H 40-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Halvor GjerdingenHadeland OL39.56
2Guttorm L EggeOslostudentenes IK40.37+0.41
3Lars EnerhaugenModum OL42.21+2.25
4Erik SaugerudKonnerud IL43.28+3.32
5Roar ByeModum OL44.08+4.12
6Lars HeggelundLierbygda OL45.47+5.51
7Njål SvingheimKonnerud IL46.37+6.41
8Gunnar HopeModum OL47.12+7.16
9Rolv Anders SystadLyn Ski49.27+9.31
10Ole IngesenSarpsborg OL49.33+9.37
11Per Olav LaukliKonnerud IL50.32+10.36
12Øyvind LienGjø-Vard OL50.51+10.55
13Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL54.53+14.57
14Sven OhrvikKonnerud IL57.25+17.29

H 50-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Harald ThonIF Sturla24.56
2Eivind HoffIL Tyrving27.06+2.10
3Bjarte LindstadOL Toten-Troll28.06+3.10
4Øyvind Roger HansenRøyken OL30.42+5.46
5Are EriksenOslostudentenes IK32.33+7.37
6Geir Holm GundersenIF Sturla34.43+9.47
7Thor Inge TollehaugEiker OL36.12+11.16
8Roy GjerdingOK Moss39.29+14.33
9Roger OlssonLierbygda OL41.39+16.43

H 60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor TrøanHadeland OL32.02
2Hans Lyder HaareKonnerud IL35.41+3.39
3Paul SkjakerHadeland OL39.57+7.55
4Bård StangModum OL45.30+13.28

H 65-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dag Rønning JensenOL Trollo34.16
2Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering35.16+1.00
3Rolf GjølbergLarvik OK35.48+1.32
4Åmund TonnaEiker OL36.05+1.49
5Hasse BergstrømIL Tyrving37.43+3.27
6Kjell GrønhovdModum OL38.06+3.50
7Trond WettergreenDriv IL41.31+7.15
8György HorvatiIL Tyrving44.16+10.00

H 70-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ivar Louis BergIF Sturla37.57
2Bjørn W. LudvigsenIF Sturla39.57+2.00
3Asbjørn BræckKongsberg OL48.54+10.57

H 75-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oddvar RønnestadKongsberg OL39.21
2Iver RognstadHadeland OL41.18+1.57
3Kjell H. EriksenFossum IF43.12+3.51
4Olaf HelgesenKongsberg OL43.14+3.53

H 80-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Leiv HopeKongsberg OL39.52
2Birger GarbergRingerike OL1.06.31+26.39
3Sverre ThuneNOTEAM1.13.33+33.41
4Thor EngellModum OL1.13.43+33.51
5Magne BekkelundRøyken OL1.29.13+49.21
Erik EndebergModum OLbrutt

H 85-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Bjarne SmaadahlKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

H 19-A

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind EngerNTNUI40.10
2Eirik Stærkeby JelstadModum OL50.16+10.06
3Lars Erik HalvorsenBerger og Svelvik OL54.27+14.17
3Erik TrøenModum OL54.27+14.17
5Hallvard KorenOK Moss56.54+16.44
6Lars GrønhovdModum OL1.02.54+22.44
Henrik LangdalenNTNUIdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor