Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for VestMjøsa-cup 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: VestMjøsa-cup 3
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll / Raufoss IL Orientering
Dato: onsdag 30 mai 2018

N

1 710 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Lars FlaskerudOL Toten-Troll20.1911.52
0Johannes HøieGjø-Vard OL18.5011.00
0Kasper LandmarkGjø-Vard OL27.2416.01
0Emil Engh SandvoldOL Toten-Troll14.538.42
0Martine Engh SandvoldOL Toten-Troll18.3210.50
0Andreas SkistadGjø-Vard OL41.5824.32
0Daniel SkistadGjø-Vard OL43.3625.29
0Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL35.3220.46
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OLdiskvalifisert

C

2 540 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard HøieGjø-Vard OL28.1411.06
2Lillian LindstadOL Toten-Troll40.16+12.0215.51
3Mats LigaardenGjø-Vard OL41.32+13.1816.21
4May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL56.14+28.0022.08
5Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL57.54+29.4022.47
6Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering1.02.42+34.2824.41
7Helene KokslienSnertingdal IF Orientering1.03.21+35.0724.56
Hilde BrobakkenSnertingdal IF Orienteringikke startet

B

3 350 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Agnethe HasliGjø-Vard OL40.5212.11
2Margrete JørandliGjø-Vard OL42.17+1.2512.37
3Hildegunn LindstadOL Toten-Troll43.31+2.3912.59
4Live Raknes SogstadGjø-Vard OL44.30+3.3813.17
5Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering46.33+5.4113.53
6Jan-Erik BodaySnertingdal IF Orientering52.28+11.3615.39
7Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering1.00.16+19.2417.59
8Marit TyldumRudsbygd IL1.05.31+24.3919.33
9Erik WallinSnertingdal IF Orientering1.07.05+26.1320.01
10Tor WallinSnertingdal IF Orientering1.08.02+27.1020.18
11Maren SogstadGjø-Vard OL1.19.28+38.3623.43
12Espen TorsethGjø-Vard OL1.25.03+44.1125.23
13Markus KvammeOL Toten-Troll1.39.46+58.5429.46
Knut Orvall EvensenGjø-Vard OLdiskvalifisert
Eli Ringstad LienGjø-Vard OLdiskvalifisert
Even LienGjø-Vard OLdiskvalifisert
Jon TyldumRudsbygd ILdiskvalifisert
Mathias Engen BodaySnertingdal IF Orienteringikke startet
Amund FlaskerudOL Toten-Trollikke startet

A

4 730 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders SollienOL Toten-Troll53.2511.17
2Nils Harald StaffOL Toten-Troll58.14+4.4912.18
3Lars LienGjø-Vard OL59.15+5.5012.31
4Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll1.01.51+8.2613.04
5Vanja StaffOL Toten-Troll1.04.30+11.0513.38
6Trond FlaskerudOL Toten-Troll1.04.48+11.2313.41
7Even ErlienGjø-Vard OL1.04.49+11.2413.42
8Arnfinn PedersenGjø-Vard OL1.04.54+11.2913.43
9Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL1.10.00+16.3514.47
10Ida HjorthGjø-Vard OL1.10.25+17.0014.53
11Bjarte LindstadOL Toten-Troll1.10.51+17.2614.58
12Hege SolerødGjø-Vard OL1.10.54+17.2914.59 Last ned GPS-spor i gpx-format
13Håvard KvammeOL Toten-Troll1.11.57+18.3215.12
14Øyvind LienGjø-Vard OL1.13.09+19.4415.27
15Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.14.39+21.1415.46
16Lars BaklidKonnerud IL1.16.30+23.0516.10
17Sigurd KvammeOL Toten-Troll1.17.44+24.1916.26
18Kjetil KløvrudGjø-Vard OL1.19.01+25.3616.42
19Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL1.20.29+27.0417.00
20Berit BergsetGjø-Vard OL1.31.50+38.2519.24
Kjersti SmåstuenOL Toten-Trolldiskvalifisert
Synne SolbergGjø-Vard OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor