Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KlubbkampUngdomscup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KlubbkampUngdomscup
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: tirsdag 28 august 2018

D 60-

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olaug F MydlandEgersund OK35.3714.50
2Inger Skretting OpstadEgersund OK37.44+2.0715.43
3Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb43.22+7.4518.04

D 17-59

2 800 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL22.528.10
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL23.21+0.298.20
3Jane M HellandEgersund OK26.47+3.559.33
4Jorunn HadlandEgersund OK27.55+5.039.58
5Nora SvendsenGanddal IL28.13+5.2110.04
6Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb28.36+5.4410.12
7Inger Tone NygårdEgersund OK28.52+6.0010.18
8Randi L.H. BirkelandEgersund OK31.08+8.1611.07
9Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL31.35+8.4311.16
10Ann Karin TjørhomGanddal IL32.42+9.5011.40
11Anita Glenne KallhovdEgersund OK35.42+12.5012.45
12Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)39.23+16.3114.03
13Vibeke LamarkGanddal IL39.58+17.0614.16
14Julie PuntervoldEgersund OK44.22+21.3015.50
15Kristin SkadsemGanddal IL51.26+28.3418.22
16Hilde HetlandEgersund OK52.10+29.1818.37

H 60-

2 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan HetlandEgersund OK22.319.22
2Harry BreilandÅlgård Orientering23.41+1.109.52
3Arvid MydlandEgersund OK24.47+2.1610.19
4Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb26.04+3.3310.51
5Terje StokkelandÅlgård Orientering30.19+7.4812.37
6Odd GarpestadEgersund OK30.47+8.1612.49
7Bjørn Vidar GunvaldsenEgersund OK30.51+8.2012.51
Knut SkjævelandGanddal ILdiskvalifisert
Kjell SvihusGanddal ILdiskvalifisert

H17-59

2 800 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)21.447.45
2Morten Bjerga SundliGanddal IL21.51+0.077.48
3Kim RichterSandnes IL (Rogaland)23.54+2.108.32
4Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)24.43+2.598.49
5Sturla StokkelandÅlgård Orientering25.15+3.319.01
6Geir FrøytlogEgersund OK26.30+4.469.27
7Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb26.48+5.049.34
8Svein-Erik KvameGanddal IL26.51+5.079.35
9Trond LamarkGanddal IL27.06+5.229.40
10Gunnar PettersonEgersund OK27.35+5.519.51
11Harald KlippenbergEgersund OK27.58+6.149.59
12Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)28.51+7.0710.18
13Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)29.41+7.5710.36
14Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb30.31+8.4710.53
15Per Ingar HadlandGanddal IL34.54+13.1012.27
16Helge ÅseEgersund OK36.08+14.2412.54
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Fredrik SandalGanddal ILdiskvalifisert

D-Ny

1 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lea StokkelandÅlgård Orientering19.3812.16
2Tea StokkelandÅlgård Orientering20.05+0.2712.33
3Vilde PuntervoldEgersund OK20.30+0.5212.48
4Frida RichterSandnes IL (Rogaland)22.02+2.2413.46
5Lene Kate GallagherEgersund OK28.32+8.5417.50

H-Ny

1 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ruben M. HellandEgersund OK18.5211.47
2Andreas B. LeidlandEgersund OK21.47+2.5513.36
2Marius B. LeidlandEgersund OK21.47+2.5513.36
4Håkon LeidlandEgersund OK21.52+3.0013.40
5Markus M. HellandEgersund OK24.45+5.5315.28
6Erik Aa. TorgersenEgersund OK25.45+6.5316.05
7Arild OpstadEgersund OK27.56+9.0417.27
8Emil Fotland KolstøEgersund OK35.07+16.1521.56

B-Åpen

2 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Monica HorpestadEgersund OK19.529.27
2Alexander HorpestadEgersund OK20.35+0.439.48
3May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)21.55+2.0310.26
4Celina Iversen ÅseEgersund OK24.39+4.4711.44
5Ingunn VoilåsEgersund OK26.38+6.4612.40
6Steinar HorpestadEgersund OK28.36+8.4413.37
7Ragnhild ThuSandnes IL (Rogaland)31.51+11.5915.10
8Arild SvihusGanddal IL36.07+16.1517.11
9Magnar EidsvågGanddal IL36.18+16.2617.17
10Maria Nilsson RøddeGanddal IL50.34+30.4224.04

C-Åpen

1 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gry Stangeland LundeGanddal IL21.4711.27
2Gunhild MagnussenSandnes IL (Rogaland)21.52+0.0511.30
3Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)26.40+4.5314.02
4Morten RogdebergEgersund OK27.40+5.5314.33
5Gørild EspedalSandnes IL (Rogaland)40.28+18.4121.17
Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D 15-16

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb18.377.45
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb19.23+0.468.04
3Ingrid LamarkGanddal IL24.16+5.3910.06

H 15-16

2 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Kristian TaksdalGanddal IL21.399.01
2Markus Andreas BreivoldGanddal IL22.32+0.539.23
3Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)23.20+1.419.43
4Andreas Nybak UrdalGanddal IL23.29+1.509.47
5Sindre Skeie PettersonEgersund OK25.48+4.0910.45
6Elias EidsvågGanddal IL27.46+6.0711.34
7Thomas Barvik MælandGanddal IL29.58+8.1912.29

D 13-14

2 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)14.587.07
2Anna TaksdalGanddal IL16.06+1.087.40
3Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)17.14+2.168.12
4Thea Beate PuntervoldEgersund OK27.34+12.3613.07
5Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)29.25+14.2714.00
6Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)30.00+15.0214.17
7Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)31.22+16.2414.56

H 11-12

1 900 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)15.067.56
2Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)18.33+3.279.45
3William Tønesen LundbergSandnes IL (Rogaland)19.01+3.5510.00
4Odin HorpestadEgersund OK21.23+6.1711.15
5Marius RøddeGanddal IL24.16+9.1012.46
6Arve LundeGanddal IL25.36+10.3013.28
7Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)25.41+10.3513.31
8Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)27.20+12.1414.23
9Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)29.24+14.1815.28
10Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)33.13+18.0717.28
11Gabriel BognøSandnes IL (Rogaland)41.01+25.5521.35
12Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)42.44+27.3822.29

H 13-14

2 100 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus RichterSandnes IL (Rogaland)13.236.22
2Edvin AakreEgersund OK13.50+0.276.35
2Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)13.50+0.276.35
4Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)15.22+1.597.19
5Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)17.22+3.598.16
6Samuel A StokkelandÅlgård Orientering17.59+4.368.33
7Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)18.08+4.458.38
8Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK18.57+5.349.01
9Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)22.35+9.1210.45
10Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)25.24+12.0112.05
11Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)27.00+13.3712.51
Ole Andre BrandsbergEgersund OKdiskvalifisert
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

D 11-12

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie M HellandEgersund OK18.229.40
2Synne Skeie PettersonEgersund OK19.40+1.1810.21
3Mari RichterSandnes IL (Rogaland)21.10+2.4811.08
4Ada C StokkelandÅlgård Orientering22.40+4.1811.55

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor