Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM sprint finaler

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM sprint finaler
Arrangørorganisasjoner: Sandnes IL (Rogaland) / Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 26 mai 2018

H21 Finale

4 100 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK14.043.25
2Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett14.19+0.153.29
3Dag BlandkjennKristiansand OK14.23+0.193.30
4Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg14.29+0.253.31
5Henry McNultyNTNUI14.33+0.293.32
6Emil WingstedtHalden SK14.37+0.333.33
7Karl FremstadIL Tyrving14.43+0.393.35
8Audun HeimdalNTNUI14.49+0.453.36
9Emil AhlbäckFossum IF14.53+0.493.37
10Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett14.54+0.503.38
11Bojan BlumensteinNydalens SK15.00+0.563.39
12Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering15.05+1.013.40
13Oskar StørmerFossum IF15.06+1.023.40
14Mattis HoltFreidig15.14+1.103.42
15Jonas Klausen EspedalNTNUI15.17+1.133.43
16Matthew SpeakeBækkelagets SK15.18+1.143.43
17Elias T. MølnvikNTNUI15.20+1.163.44
18Thomas Natvig ÅrstadHalden SK15.22+1.183.44
19Gaute FriestadKristiansand OK15.23+1.193.45
20Carl Petter LyngenFrol IL15.29+1.253.46
21Vegard DanielsenKristiansand OK15.31+1.273.47
22Sindre JohannessenFreidig15.38+1.343.48
23Hans Petter MathisenFredrikstad SK15.41+1.373.49
24Håvard HagaNydalens SK16.00+1.563.54
25Albin LillieströmFreidig16.06+2.023.55
26Andreas SølbergIL Leik16.12+2.083.57
26Jon Aukrust OsmoenNydalens SK16.12+2.083.57
28Øyvind WiggenByåsen IL16.31+2.274.01
29Anders VisterNydalens SK16.47+2.434.05
30Andreas G. PoldenGneist, IL18.54+4.504.36

D21 Finale

3 510 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid AlexandersenNTNUI14.134.03
2Andrine BenjaminsenLillomarka OL14.34+0.214.09
3Ingjerd MyhreKongsberg OL14.36+0.234.09
4Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering14.43+0.304.11
5Siri UlvestadNydalens SK15.02+0.494.16
6Iliana IlievaHalden SK15.13+1.004.20
7Kristine FjellangerVaregg Fleridrett15.15+1.024.20
8Lizzie InghamHalden SK15.19+1.064.21
9Elise EgsethNydalens SK15.24+1.114.23
10Agnes LeoHalden SK15.31+1.184.25
11Ingeborg EideByåsen IL15.34+1.214.26
12Marthe GløersenBækkelagets SK15.42+1.294.28
13Eirin Svanøe-HafstadFrol IL15.50+1.374.30
14Runa FremstadLarvik OK15.54+1.414.31
15Lone BrochmannBækkelagets SK16.00+1.474.33
16Kine Hallan SteiwerHalden SK16.11+1.584.36
17Emilie Westli AndersenLøten o-lag16.14+2.014.37
18Emma ArnesenByåsen IL16.18+2.054.38
19Lone MalmgrenHalden SK16.28+2.154.41
20Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK16.31+2.184.42
21Marion HuberNydalens SK16.33+2.204.42
22Kristine BergliaEiker OL16.50+2.374.47
23Christiane TrösseVaregg Fleridrett17.04+2.514.51
24Evine Westli AndersenLøten o-lag17.07+2.544.52
25Maren GrandeFrol IL17.11+2.584.53
26Julie StørmerFossum IF17.40+3.275.01
27Marjo LiikanenGanddal IL18.00+3.475.07
28Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL19.09+4.565.27
29Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett20.35+6.225.51
Tonje VassendNTNUIdiskvalifisert

H17-18 Finale

3 930 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb14.503.46
2Marius AurebekkKristiansand OK15.02+0.123.49
3Niels Christian HellerudHalden SK15.09+0.193.51
4Isak JonssonNydalens SK15.21+0.313.54
5Mats EidsmoFreidig15.27+0.373.55
6Aslak HeimdalKonnerud IL15.31+0.413.56
7Lars Young VikNydalens SK15.44+0.544.00
8Simen Spets StorhovFreidig15.48+0.584.01
9Stian RykkjeVaregg Fleridrett16.02+1.124.04
10Kristian PyttenKristiansand OK16.04+1.144.05
11Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering16.09+1.194.06
11Sander ArntzenAsker Skiklubb16.09+1.194.06
13Jens Johan BrekkeLillomarka OL16.14+1.244.07
14Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK16.24+1.344.10
15Kristian Fredrik LynumFreidig16.31+1.414.12
16Vegard KittilsenFreidig16.41+1.514.14
17Anders VestølVegårshei IL16.48+1.584.16
17David RundeKristiansand OK16.48+1.584.16
19Kristian RykkjeVaregg Fleridrett16.56+2.064.18
20Elias Skjolden SørensenLillomarka OL17.05+2.154.20
21Trym B IslandOL Tønsberg og omegn17.12+2.224.22
22Even LindaasVang OL17.14+2.244.23
23Peter GisholtFossum IF17.20+2.304.24
24Skjalg NysæterSkien Ok17.27+2.374.26
24Jostein Svaland DaleVang OL17.27+2.374.26
26Elias ØhmanGjø-Vard OL17.42+2.524.30
27Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL17.46+2.564.31
28Scott JuvikIL Gular17.50+3.004.32
29Sivert Sande KvermeFossum IF18.27+3.374.41
30Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL18.40+3.504.44

H19-20 Finale

3 930 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik Langedal BreivikNydalens SK14.073.35
2Elias JonssonNydalens SK14.10+0.033.36
3Einar MelsomFossum IF14.17+0.103.38
4Lukas LilandNydalens SK14.33+0.263.42
5Kasper FosserHeming Orientering14.38+0.313.43
6Jørgen BaklidKonnerud IL14.50+0.433.46
7Sebastian DalandKristiansand OK14.51+0.443.46
8Oskar Spets StorhovFreidig15.03+0.563.49
9Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK15.12+1.053.52
10Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb15.15+1.083.52
11Oscar LyngenFreidig15.17+1.103.53
12Anders HagaRaumar Orientering15.21+1.143.54
13Martin Borge HeirFossum IF15.42+1.353.59
14Øyvind HjermstadFossum IF15.50+1.434.01
15Mathias GløersenBækkelagets SK15.51+1.444.01
16Sindre R HoltHedrum OL16.05+1.584.05
17Mathias VindalFreidig16.17+2.104.08
18Anders HaugskottOL Trollelg16.30+2.234.11
Jostein TandbergNydalens SKdiskvalifisert
Håvard Sandstad EidsmoFreidigdiskvalifisert

D17-18 Finale

3 310 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragne WiklundNydalens SK14.234.20
2Aurora GjølsjøOK Moss15.07+0.444.34
3Jenny BaklidKonnerud IL15.29+1.064.40
4Andrea RanvikKonnerud IL15.31+1.084.41
5Hanne VassendPorsgrunn OL15.40+1.174.43
5Karen Hoel JomaasFossum IF15.40+1.174.43
7Janne Tjørhom AasheimGanddal IL15.43+1.204.44
8Marie LilandNydalens SK15.49+1.264.46
9Hedda Raadal BjørloHalden SK15.54+1.314.48
10Tale StrandKongsberg OL16.02+1.394.50
11Ane Sofie KroghOppsal Orientering16.03+1.404.50
12Ingrid G. KvålsgardFossum IF16.04+1.414.51
13Mari Kilskar GrevskottFrol IL16.14+1.514.54
14Lene Berg HanssenByåsen IL16.16+1.534.54
15Maren NorderudIL Tyrving16.23+2.004.56
16Silje Marie VågeAsker Skiklubb16.26+2.034.57
17Marlin HaavengenKongsberg OL16.40+2.175.02
18Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular16.41+2.185.02
19Anniken RanvikKonnerud IL16.52+2.295.05
20Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett17.19+2.565.13
21Kristine Eide RappRaumar Orientering17.26+3.035.16
22Mari Landro SvingheimKonnerud IL17.28+3.055.16
23Solveig Eline BergIL Tyrving17.33+3.105.18
24Mina JørgensenIL Tyrving17.36+3.135.19
25Ingunn Torød BusetGneist, IL17.59+3.365.25
26Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL18.32+4.095.35
27Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL18.48+4.255.40
28Elise AusenPorsgrunn OL18.51+4.285.41
29Sigrid EkelandOddersjaa SSK19.02+4.395.45
30Hanne Eide RappRaumar Orientering20.55+6.326.19

D19-20 Finale

3 310 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin SandstadFreidig14.594.31
2Oda J SikkelandIL Tyrving15.17+0.184.37
3Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb15.37+0.384.43
4Ragnhild EideByåsen IL15.42+0.434.44
5Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)15.45+0.464.45
6Ane DyrkornEiker OL16.01+1.024.50
7Synne StrandAsker Skiklubb16.08+1.094.52
8Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK16.11+1.124.53
9Thea Sildnes BaklidKonnerud IL16.30+1.314.59
10Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb16.35+1.365.00
11Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)16.37+1.385.01
12Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)16.54+1.555.06
13Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering17.11+2.125.11
14Anne Willkommen EikenNTNUI17.15+2.165.12
15Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss17.29+2.305.16
15Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK17.29+2.305.16
17Karoline AuneHalden SK17.46+2.475.22
18Agnethe HasliGjø-Vard OL18.03+3.045.27
19Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)18.23+3.245.33
19Line SølbergIL Leik18.23+3.245.33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor