Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 6
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 30 mai 2018

Aimit

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
39Karsten BorgeMellom (69)58.33+22.2614.16

Aimit

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
59Torstein SchelleMellom (69)1.14.33+38.2618.10

Aker brygge

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Richard Zeiner-GundersenLang (41)1.09.33+21.0711.13

Aker Solutions

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Anja RuthKort (22)49.07+18.0720.27

Asker Skiklubb

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
34Øyvind GylverMellom (69)56.18+20.1113.43
34Stig HeirLang (41)1.21.24+32.5813.07
43Margrete EngzeliusMellom (69)1.02.49+26.4215.19

Bækkelaget

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Thomas NipenLang (41)50.29+2.038.08

Bækkelagets SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Mathias NipenLang (41)1.04.57+16.3110.28
57Maria TorgersenMellom (69)1.12.03+35.5617.34

Bærum kommune

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
32Knut Bjarne  SætreMellom (69)56.07+20.0013.41

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Knut BårtveitLang (41)1.00.07+11.419.41

Cisco

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Tor RingstadMellom (69)50.21+14.1412.16

DNB

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Berit NybøKort (22)48.37+17.3720.15

DNT

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Truls OsenLang (41)1.04.11+15.4510.21

Eiker OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Vidar ElvekrokMellom (69)51.49+15.4212.38

FBI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
33Richard BlomMellom (69)56.15+20.0813.43

Forsvarsdepartementet

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Arne TorgersenMellom (69)44.54+8.4710.57

Fossum IF

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Eldbjørg NarumMellom (69)42.41+6.3410.24
8Morten HeirLang (41)55.28+7.028.56
9Stein H.  HagenMellom (69)44.27+8.2010.50
20Knut Anders LøkenMellom (69)51.00+14.5312.26
31Ståle HeitmannLang (41)1.11.42+23.1611.33
49Kristin VatlandMellom (69)1.04.30+28.2315.43

Gjø-Vard OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Peder Fossheim  AsplinLang (41)1.02.54+14.2810.08
29Elling Fossheim AsplinLang (41)1.11.16+22.5011.29

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Tor TrøanMellom (69)48.49+12.4211.54

Hamar OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Kjetil JacobsenKort (22)42.39+11.3917.46
11Jan IlsethKort (22)47.08+16.0819.38

Haugerud IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Øystein Madsen Kort (22)43.16+12.1618.01
39Peter NylundLang (41)1.42.13+53.4716.29

Heming Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Aleidis LøkenKort (22)31.0012.55
4Bjørn EgnerKort (22)39.58+8.5816.39
17Toril RiddervoldKort (22)50.45+19.4521.08
61Jon C. FougnerMellom (69)1.22.47+46.4020.11
40Skage GrønnebergLang (41)ikke godkjent

HSK-RIFF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
37Bjørn Erik ReinsethLang (41)1.25.22+36.5613.46

IL GeoForm

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Sturle HånesKort (22)36.12+5.1215.05
7Ivar SeierstadLang (41)54.42+6.168.49
13Knut Kristen HangeraasKort (22)48.43+17.4320.17
20Kirsti HolmboeKort (22)1.00.23+29.2325.09
22Harald IweLang (41)1.05.41+17.1510.35
25Andre RøMellom (69)52.53+16.4612.53
27John Bjørnar BremnesLang (41)1.10.18+21.5211.20
30Jon LahlumLang (41)1.11.20+22.5411.30
37Rune HultgreenMellom (69)57.41+21.3414.04
50Brit Lisa SkjelkvåleMellom (69)1.06.09+30.0216.08
63Nina Standal OpsahlMellom (69)1.31.42+55.3522.21
66Kåre KnudsenMellom (69)1.37.28+1.01.2123.46
67Sigurd HaugerudMellom (69)2.12.33+1.36.2632.19

IL Koll

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Kjell MarksetMellom (69)41.01+4.5410.00
6Odd Arne LianMellom (69)43.08+7.0110.31
9Tom EdvardsenKort (22)44.37+13.3718.35
10Marte EdvartsenKort (22)46.46+15.4619.29
13Erik SauarMellom (69)48.22+12.1511.47
14Brita Opheim SauarMellom (69)48.42+12.3511.52
21Trude FixdalMellom (69)51.19+15.1212.30
31Harald AulieMellom (69)55.14+19.0713.28

IL Tyrving

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Eivind HoffLang (41)1.00.30+12.049.45
28Marianne NjåsteinMellom (69)53.57+17.5013.09
64Maren NorderudMellom (69)1.32.33+56.2622.34
65Anne Kristine NorderudMellom (69)1.32.40+56.3322.36
22Thor NorderudKort (22)ikke godkjent

Kamp/Vestheim IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
54Egil HusethMellom (69)1.08.41+32.3416.45

Kamrat och IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Haakon IngvaldsenLang (41)48.267.48

Kolbotn og Skimt OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
36Tor LahlumMellom (69)57.09+21.0213.56

Larvik OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
28Erik HolterLang (41)1.10.22+21.5611.20

Lierbygda OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Eirik HaverstadLang (41)50.29+2.038.08

Lillehammer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Anne LofthusMellom (69)49.03+12.5611.57

Lillomarka OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Per HaugenKort (22)41.11+10.1117.09
11Toril HallanMellom (69)45.57+9.5011.12
13Jens Olav KløvrudLang (41)1.00.35+12.099.46

Lundin

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Tore KjølsethLang (41)1.00.45+12.199.47

Lyn Ski

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Rolv Anders SystadLang (41)59.15+10.499.33

Melum IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
52Bjørn Ivar TeigenMellom (69)1.08.07+32.0016.36

Meteorologen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Ketil TunheimMellom (69)52.16+16.0912.44

Micado

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Paul HinschMellom (69)48.49+12.4211.54

Nittedal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Terje TrondsenKort (22)51.35+20.3521.29

Noreisa IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Daniel SkjønsfjellLang (41)50.36+2.108.09

Norges Bank BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Svein NygårdLang (41)51.51+3.258.21

NOTEAM

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Kåre SolhjeldKort (22)39.02+8.0216.15
8Håkon Berg LofthusMellom (69)43.24+7.1710.35
58Magnus OldenMellom (69)1.14.07+38.0018.04
21Katrine BjulstadrødKort (22)ikke godkjent

Nydalen SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Audun BerganLang (41)54.15+5.498.45

Nydalen SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Mikael LarsenLang (41)1.04.25+15.5910.23

Nydalen SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
32Nils BerganLang (41)1.13.53+25.2711.55

Nydalen SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Einar LofthusMellom (69)43.20+7.1310.34

Nydalen SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Klavs  MadsenMellom (69)47.02+10.5511.28

Nydalen SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Andreas ErichsenMellom (69)53.22+17.1513.00

Nydalens SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Jon KaarbyMellom (69)41.09+5.0210.02
18Sindre LangaasLang (41)1.04.02+15.3610.19
29Anne DanielsenMellom (69)54.07+18.0013.11

OL Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Eskil ÅsmulLang (41)1.07.17+18.5110.51

Open iT

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Terje MathisenMellom (69)36.078.48

Oppsal Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Olav NedrelidMellom (69)50.59+14.5212.26
47Petter NæssMellom (69)1.04.09+28.0215.38
68Arne KongsnesMellom (69)ikke godkjent

Oslostudentenes IK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Dagfinn FøllesdalKort (22)48.48+17.4820.20
15Bjørn  GrindeLang (41)1.00.48+12.229.48
19Christine ParnemoKort (22)54.01+23.0122.30
23Guttorm L EggeLang (41)1.07.14+18.4810.50
33Audrun UtskarpenLang (41)1.16.28+28.0212.20
36Are EriksenLang (41)1.22.44+34.1813.20
41Hallvard FøllesdalMellom (69)1.00.56+24.4914.51
42Isabella SvahnMellom (69)1.00.57+24.5014.51
56Lenny Viking EnstrømMellom (69)1.11.58+35.5117.33
41Paul TorvundLang (41)ikke godkjent
69Eldbjørg MoxnesMellom (69)ikke godkjent

OUS BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
55Morten Tandberg EriksenMellom (69)1.08.57+32.5016.49

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
38Håkon BuggeLang (41)1.33.49+45.2315.07

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
48Timothy RichardsonMellom (69)1.04.12+28.0515.39

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
53Finn GangeMellom (69)1.08.24+32.1716.40

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Gisela SandelinKort (22)40.04+9.0416.41

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Anne Bakken HinschKort (22)49.04+18.0420.26

RKP

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
44Reidar KierulfMellom (69)1.03.02+26.5515.22

Rådtassene

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
35Harald RikheimMellom (69)56.31+20.2413.47

Siemens Oslo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
62Jarle NilsenMellom (69)1.24.16+48.0920.33

Stabæk IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
46Kjersti ThoMellom (69)1.03.43+27.3615.32

Statoil Oslo BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
35Per OsenLang (41)1.22.04+33.3813.14

UiO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Ivar RefslandMellom (69)53.53+17.4613.08

VBIL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Eivind RuthLang (41)1.01.48+13.229.58
22Lars ChristensenMellom (69)51.36+15.2912.35
25Jan Fredrik HelgakerLang (41)1.07.23+18.5710.52
45Petter ChristensenMellom (69)1.03.08+27.0115.23
51Morten HjelmMellom (69)1.07.25+31.1816.26
60Tor OmmundsenMellom (69)1.20.28+44.2119.37

Vegdirektoratet

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
40Bjørn SandelienMellom (69)59.40+23.3314.33

Vestre Akers SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
38Ketil BergeMellom (69)58.30+22.2314.16

Vålerengens IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Stein BlomsethLang (41)59.28+11.029.35

Whylot IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Paul SolheimMellom (69)42.52+6.4510.27

WSP Engineering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
30Jacob DybwadMellom (69)54.09+18.0213.12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor