Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 6
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 30 mai 2018

Mellom

4 100 m, 69 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Terje MathisenOpen iT36.07
2Kjell MarksetIL Koll41.01+4.54
3Jon KaarbyNydalens SK41.09+5.02
4Eldbjørg NarumFossum IF42.41+6.34
5Paul SolheimWhylot IL42.52+6.45
6Odd Arne LianIL Koll43.08+7.01
7Einar LofthusNydalen SK43.20+7.13
8Håkon Berg LofthusNOTEAM43.24+7.17
9Stein H.  HagenFossum IF44.27+8.20
10Arne TorgersenForsvarsdepartementet44.54+8.47
11Toril HallanLillomarka OL45.57+9.50
12Klavs  MadsenNydalen SK47.02+10.55
13Erik SauarIL Koll48.22+12.15
14Brita Opheim SauarIL Koll48.42+12.35
15Tor TrøanHadeland OL48.49+12.42
15Paul HinschMicado48.49+12.42
17Anne LofthusLillehammer OK49.03+12.56
18Tor RingstadCisco50.21+14.14
19Olav NedrelidOppsal Orientering50.59+14.52
20Knut Anders LøkenFossum IF51.00+14.53
21Trude FixdalIL Koll51.19+15.12
22Lars ChristensenVBIL51.36+15.29
23Vidar ElvekrokEiker OL51.49+15.42
24Ketil TunheimMeteorologen52.16+16.09
25Andre RøIL GeoForm52.53+16.46
26Andreas ErichsenNydalen SK53.22+17.15
27Ivar RefslandUiO53.53+17.46
28Marianne NjåsteinIL Tyrving53.57+17.50
29Anne DanielsenNydalens SK54.07+18.00
30Jacob DybwadWSP Engineering54.09+18.02
31Harald AulieIL Koll55.14+19.07
32Knut Bjarne  SætreBærum kommune56.07+20.00
33Richard BlomFBI56.15+20.08
34Øyvind GylverAsker Skiklubb56.18+20.11
35Harald RikheimRådtassene56.31+20.24
36Tor LahlumKolbotn og Skimt OL57.09+21.02
37Rune HultgreenIL GeoForm57.41+21.34
38Ketil BergeVestre Akers SK58.30+22.23
39Karsten BorgeAimit58.33+22.26
40Bjørn SandelienVegdirektoratet59.40+23.33
41Hallvard FøllesdalOslostudentenes IK1.00.56+24.49
42Isabella SvahnOslostudentenes IK1.00.57+24.50
43Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.02.49+26.42
44Reidar KierulfRKP1.03.02+26.55
45Petter ChristensenVBIL1.03.08+27.01
46Kjersti ThoStabæk IF1.03.43+27.36
47Petter NæssOppsal Orientering1.04.09+28.02
48Timothy RichardsonPrivat1.04.12+28.05
49Kristin VatlandFossum IF1.04.30+28.23
50Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm1.06.09+30.02
51Morten HjelmVBIL1.07.25+31.18
52Bjørn Ivar TeigenMelum IL1.08.07+32.00
53Finn GangePrivat1.08.24+32.17
54Egil HusethKamp/Vestheim IF1.08.41+32.34
55Morten Tandberg EriksenOUS BIL1.08.57+32.50
56Lenny Viking EnstrømOslostudentenes IK1.11.58+35.51
57Maria TorgersenBækkelagets SK1.12.03+35.56
58Magnus OldenNOTEAM1.14.07+38.00
59Torstein SchelleAimit1.14.33+38.26
60Tor OmmundsenVBIL1.20.28+44.21
61Jon C. FougnerHeming Orientering1.22.47+46.40
62Jarle NilsenSiemens Oslo1.24.16+48.09
63Nina Standal OpsahlIL GeoForm1.31.42+55.35
64Maren NorderudIL Tyrving1.32.33+56.26
65Anne Kristine NorderudIL Tyrving1.32.40+56.33
66Kåre KnudsenIL GeoForm1.37.28+1.01.21
67Sigurd HaugerudIL GeoForm2.12.33+1.36.26
68Arne KongsnesOppsal Orienteringikke godkjent
69Eldbjørg MoxnesOslostudentenes IKikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor