Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Le Tour de Glåmdal 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Le Tour de Glåmdal 2
Arrangørorganisasjon: Odal OL - Orientering
Dato: tirsdag 29 mai 2018

N-løype

1 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mikkel AasnessOdal OL - Orientering10.288.03
2Ole Jacob EllevoldOdal OL - Orientering13.22+2.5410.16
3Asbjørn LandeEidskog OL13.33+3.0510.25
4Karsten EllevoldOdal OL - Orientering14.06+3.3810.50
5Lauritz StolpeEidskog OL18.33+8.0514.16
6Aleksander Tangen HoltetEidskog OL23.19+12.5117.56
7Sebastian Tangen HoltetEidskog OL23.31+13.0318.05
8Tristan ZainalOdal OL - Orientering26.50+16.2220.38
9Håkon StolpeEidskog OL29.31+19.0322.42

H-16C

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders Lohne AarstadOdal OL - Orientering26.4010.15
2Ragnar LandeEidskog OL27.21+0.4110.31
Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orienteringdiskvalifisert
Emil SkytterenOdal OL - Orienteringdiskvalifisert

D-16C

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aasne Sofie EllevoldOdal OL - Orientering33.0112.41
2Oda Lohne AarstadOdal OL - Orientering33.05+0.0412.43

17-C

2 600 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond LinnesOdal OL - Orientering29.2211.17
2John TangenEidskog OL29.52+0.3011.29
3Kay Arne NyhusBrandval/Kongsvinger OK32.38+3.1612.33
4Klaus EngenEidskog OL34.50+5.2813.23
5Kai BergersenEidskog OL35.03+5.4113.28
6Oddvar GravingenOK Hierne36.28+7.0614.01
7Oddbjørn BergersenEidskog OL39.56+10.3415.21
8Heidi LohneOdal OL - Orientering40.07+10.4515.25
9Eli SeigerudLunderseter IL47.51+18.2918.24
10Bent-Jøran SlettbakkenOdal OL - Orientering56.35+27.1321.45
11Kaare Martin EllevoldOdal OL - Orientering1.05.09+35.4725.03
12Siv SlettbakkenOdal OL - Orientering1.06.13+36.5125.28
13Berit DalheimLunderseter IL1.07.02+37.4025.46

H-16AB

3 900 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Grunde IsaksætreGrue ILikke startet

17-AB

3 900 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind LandeEidskog OL29.097.28
2Peder Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK29.47+0.387.38
3Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK36.53+7.449.27
4Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering37.08+7.599.31
5Sondre SkytterenOdal OL - Orientering37.38+8.299.38
6Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK39.48+10.3910.12
7Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering40.04+10.5510.16
8Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering40.06+10.5710.16
9Trond FrøvollOdal OL - Orientering40.41+11.3210.25
10Trond Egil DigernesBrandval/Kongsvinger OK42.55+13.4611.00
11Knut EngenRaumar Orientering43.01+13.5211.01
12Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK44.04+14.5511.17
13Amund GlomsåsOdal OL - Orientering48.30+19.2112.26
14Martin SkytterenOdal OL - Orientering51.37+22.2813.14
15Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL54.30+25.2113.58
16Roar SætabergetLunderseter IL1.09.53+40.4417.55

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor