Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM-lang Hordaland (HOK-ranking 5/2018)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM-lang Hordaland (HOK-ranking 5/2018)
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: lørdag 1 september 2018

H19-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rune NygaardIL Gular1.02.58
2Oskar RøenVaregg Fleridrett1.06.41+3.43
3Per Arne AadlandSamnanger IL1.06.45+3.47
4Kenneth WesterheimStord Orientering1.07.46+4.48
5Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.09.19+6.21
6Eirik BjørkevollOdda OL1.20.44+17.46
7Kasper ValestrandVaregg Fleridrett1.26.54+23.56

D19-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christiane TrösseVaregg Fleridrett1.00.02

H17-18

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Scott JuvikIL Gular40.32
2Stian RykkjeVaregg Fleridrett41.45+1.13
3Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular45.45+5.13
4Kristian RykkjeVaregg Fleridrett46.22+5.50
5Mathias RosenlundVaregg Fleridrett52.39+12.07
6Brage IversenBergens TF1.14.54+34.22
7Sigve Rygg EikelandBergens TF1.30.21+49.49
Andreas NysæterBergens TFdiskvalifisert

H40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan KocbachFana IL43.29
2Bjarte EikangerGneist, IL49.40+6.11
3Tom Øyvind JohannessenGneist, IL56.13+12.44
Christer BorgGöteborg Majorna OKdiskvalifisert
Vemund HansenTIF Vikingikke startet

H19-AK

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas BergeOs Orienteringsklubb54.43
2Knut UtneFana IL59.59+5.16

D17-18

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett44.27
2Mari Strømme LidVaregg Fleridrett47.51+3.24
3Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular53.30+9.03

D40-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnhild BalsvikOsterøy IL50.57
2Karianne StrømmeVaregg Fleridrett54.55+3.58
3Vibeke ØyeIL Gular1.15.01+24.04
Mariann ScheiTIF Vikingikke startet

H15-16

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erik BohneVaregg Fleridrett34.51
2Andreas DahleBergens TF39.17+4.26
3Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett41.38+6.47
4Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett50.47+15.56
5Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett53.31+18.40
6Tage RosenlundVaregg Fleridrett57.41+22.50
7Jens Øien KlosterFitjar IL1.01.21+26.30
8Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.02.45+27.54
Vegard Velle SivertsenBergens TFdiskvalifisert

H50-

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ronny RykkjeVaregg Fleridrett34.47
2Tom Eirik EikangerIL Gular36.23+1.36
3Arne JohannesenIL Gular39.21+4.34
4Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett41.26+6.39
5Helge RosenlundVaregg Fleridrett43.33+8.46
6Ørjan TotlandTIF Viking44.23+9.36
7Tore JuvikIL Gular45.21+10.34
8Sverre Johan NærheimIL Gular45.31+10.44
9Tord Bell MykingFana IL48.40+13.53
10Sverre OttesenVaregg Fleridrett49.45+14.58
11Torgeir StrandFana IL49.50+15.03
12Kjetil DammTIF Viking51.14+16.27
13Jan HauglandÅrstad IL51.31+16.44
14Eldar HeideIL Gular52.37+17.50
15Øistein BøeFana IL52.42+17.55
16Tore Svein NeseAskøy OL52.55+18.08
17Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett53.15+18.28
18Tommy SævareidOs Orienteringsklubb53.35+18.48
19Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett54.16+19.29
20Dag Terje RøenSamnanger IL1.00.09+25.22
21Rune ErdalSamnanger IL1.01.50+27.03
22Erik VikaneFana IL1.04.13+29.26
23Lars SveenBergens TF1.15.46+40.59
Jan Petter HansenIL Gulardiskvalifisert

A-åpen L3

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ketil NummedalFana IL1.17.46
2Magnus ErdalSamnanger IL1.20.05+2.19
Runar SivertsenBergens TFdiskvalifisert
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrettikke startet

D15-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg Rygg EikelandBergens TF33.13
2Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular34.03+0.50
3Marie Roll-TørnqvistFana IL39.39+6.26
4Kristine Bog VikaneFana IL41.53+8.40
5Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett59.09+25.56

D50-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rannveig NordhagenFana IL36.35
2Lise ChristensenTIF Viking37.27+0.52
3Birgitte TorbjørnsenIL Gular43.47+7.12
4Ingrid SandvollGneist, IL43.58+7.23
5Britt KarlsenAskøy OL44.25+7.50
6Hege FjellbirkelandIL Gular45.46+9.11
7Mai Helen LingaIL Gular48.45+12.10
8Anne WestergårdVaregg Fleridrett52.41+16.06
9Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb1.08.53+32.18

D60-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siren GreveBergens TF40.06
2Nina SoligardBergens TF43.44+3.38
3Berit HegdalBergens TF47.21+7.15
4Rannveig SolliAskøy OL51.43+11.37
5Ingjerd SognnæsBergens TF54.43+14.37

D17-AK

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olena StrugalovaVaregg Fleridrett42.13
2Christine Danielsen SoløyVaregg Fleridrett45.49+3.36
3Marian KjellevoldIL Gular55.09+12.56
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrettikke startet
Ingelinn MolvikGneist, ILikke startet

H60-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan SteinegerGneist, IL32.56
2Ørjan Eirik ValestrandFana IL40.35+7.39
3Svein LingaIL Gular40.51+7.55
4Stein Ove DyngelandFana IL41.51+8.55
5Egil KarlsenAskøy OL43.26+10.30
6Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL1.00.26+27.30
7Terje Mathias HauglandTIF Viking1.01.32+28.36

H70-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dagfinn HoleBergens TF46.54
2Einar NordåsFana IL48.56+2.02
3Jørn TorgersenTIF Viking49.39+2.45
4Magne RaadalFana IL53.10+6.16
5Axel IngvaldsenTIF Viking55.19+8.25
6Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking56.14+9.20
7Per VoldFana IL57.17+10.23
8Lars Olav TveitaFana IL1.08.28+21.34
Sigvald RobberstadStord Orienteringdiskvalifisert

A-åpen L4

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Johan EikangerIL Gular48.17
Stian EkornaasIL Gulardiskvalifisert

D13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hedda Erica EikangerGneist, IL29.28
2Helene NysæterBergens TF1.04.45+35.17

D70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørg KocbachBergens TF39.55
Else Lerche RaadalFana ILikke startet

D35-BK

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gro Hege Saltnes UrdalIL Gular38.08
2Tone RosenlundVaregg Fleridrett39.13+1.05

H13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage Bell LysakerFana IL27.49

H15-20B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rasmus JordeVaregg Fleridrett29.13
2Jørgen WesterheimStord Orientering39.16+10.03

B-åpen

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tore LidVaregg Fleridrett34.24
2Jesper JordeVaregg Fleridrett34.49+0.25
3Vibeke NymoVaregg Fleridrett41.31+7.07
4Lars Olav ToloGneist, IL44.16+9.52
Ina Hopland SkageGneist, ILikke startet

D/H-10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett43.52
Kirill EikangerGneist, IL38.31
Emilie SolvikGneist, IL47.35

D11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tonje RykkjeVaregg Fleridrett25.54
2Karoline StrandenesFana IL36.41+10.47

H11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dagfinn GjerstadOsterøy IL29.11
2Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett33.19+4.08
3Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett46.03+16.52

D/H13-16C

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Stella S. DahleFana ILikke startet

D/H17-C

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1May-lill DammTIF Viking26.10
2Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrett27.24+1.14
3Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL36.32+10.22
4Åshild FuglestadIL Gular44.47+18.37
5Bjarte BrandtIL Gular44.49+18.39
6Margrete SolvikGneist, IL46.49+20.39
7Sverre SoløyVaregg Fleridrett46.50+20.40
8Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrett52.07+25.57
9Ingunn EikelandBergens TF53.21+27.11
10Aasfrid TysværVaregg Fleridrett54.18+28.08
Benjamin AnibleIL Gularikke startet
Gry Sveri LierTIF Vikingikke startet

D/H13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ane Sofie NærheimIL Gular18.26

N-åpen kort

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Espen AndersenIL Gularfullført
Håkon Bjorøyfullført
Håkon DingsøyrIL Gularfullført
Frida Ingeborg EikangerGneist, ILfullført
Ingebjørg GarnesIL Gularfullført
Samuel Elias NærheimIL Gularfullført
Sindi OksmanIL Gularfullført
Alf Gunnar TollaksenIL Gularfullført
Gemma AnibleIL Gularikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor