Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkamp/Ungdomscup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkamp/Ungdomscup
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: tirsdag 5 juni 2018

D 60-

3 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb57.3916.57
2Helga AaslidEgersund OK1.12.02+14.2321.11
Inger Skretting OpstadEgersund OKdiskvalifisert

D 17-59

4 700 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL35.417.35
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL39.53+4.128.29
3Trine BolstadGanddal IL40.09+4.288.32
4Jorunn HadlandEgersund OK41.37+5.568.51
5Nora SvendsenGanddal IL43.35+7.549.16
6Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL44.11+8.309.24
7Jane M HellandEgersund OK44.41+9.009.30
8Inger Tone NygårdEgersund OK48.08+12.2710.14
9Vibeke LamarkGanddal IL48.41+13.0010.21
10Anita Glenne KallhovdEgersund OK51.35+15.5410.58
11Ann Karin TjørhomGanddal IL54.02+18.2111.29
12Hilde HetlandEgersund OK55.06+19.2511.43
13Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1.01.43+26.0213.07
14Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)1.02.17+26.3613.15
15Julie PuntervoldEgersund OK1.06.46+31.0514.12
Gry Stangeland LundeGanddal ILikke startet

H 60-

3 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arvid MydlandEgersund OK32.279.32
2Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb38.14+5.4711.14
3Jan HetlandEgersund OK40.54+8.2712.01
4Kjell SvihusGanddal IL41.56+9.2912.20
5Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb47.32+15.0513.58
6Knut SkjævelandGanddal IL53.12+20.4515.38
Tormod AaslidEgersund OKdiskvalifisert

H17-59

4 700 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten Bjerga SundliGanddal IL32.356.55
2Kenneth MydlandEgersund OK34.37+2.027.21
3Joar EilevstjønnGanddal IL34.41+2.067.22
4Oddvar TaksdalGanddal IL35.15+2.407.30
5Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)35.21+2.467.31
6Fredrik SandalGanddal IL36.13+3.387.42
7Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb37.55+5.208.04
8Per Ivar StoklandGanddal IL38.26+5.518.10
9Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL38.41+6.068.13
10Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering39.33+6.588.24
11Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb39.39+7.048.26
12Geir FrøytlogEgersund OK41.45+9.108.52
13Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)42.01+9.268.56
14Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb44.05+11.309.22
15Tore SvendsenGanddal IL44.27+11.529.27
16Helge RisaStavanger Orienteringsklubb44.46+12.119.31
17Harald KlippenbergEgersund OK45.19+12.449.38
18Per Olav HaarrGanddal IL45.20+12.459.38
19Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb46.13+13.389.50
20Henning SundbyGanddal IL47.34+14.5910.07
21Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)50.50+18.1510.48
22Nils Tore PuntervoldEgersund OK50.57+18.2210.50
23Frank HansenEgersund OK53.21+20.4611.21
24Trond Sigurd FotlandEgersund OK54.37+22.0211.37
Geir Anders HadlandEgersund OKikke startet
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D-Ny

1 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mekdes  Kasahun BahtaSandnes IL (Rogaland)20.2510.44
2Pernille BreivoldGanddal IL26.11+5.4613.46
3Kristel HalvorsenSandnes IL (Rogaland)28.30+8.0515.00
4Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)28.31+8.0615.00
5Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)42.07+21.4222.10
6Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)50.19+29.5426.28
7Frida RichterSandnes IL (Rogaland)50.37+30.1226.38
8Maren PettersonEgersund OK1.04.52+44.2734.08
Randi RothSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H-Ny

1 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tsegazeab  Kasahun BahtaSandnes IL (Rogaland)20.1810.41
2202567 U1 Ukjent løper202567NOTEAM28.09+7.5114.48
3Arild OpstadEgersund OK32.26+12.0817.04
4Emil Fotland KolstøEgersund OK40.33+20.1521.20
5Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)40.35+20.1721.21
6212332 U1 Ukjent løper212332NOTEAM40.42+20.2421.25
7Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)41.44+21.2621.57
Viljar Fotland KolstøEgersund OKikke startet
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)ikke startet

B-Åpen

3 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1TorSverre E. SkåraEgersund OK32.5310.16
2Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)33.33+0.4010.29
3Kristin BreivoldGanddal IL36.17+3.2411.20
4May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)36.43+3.5011.28
5Arild SvihusGanddal IL42.11+9.1813.10
6Alexander HorpestadEgersund OK42.54+10.0113.24
7Steinar HorpestadEgersund OK44.00+11.0713.45
8Maria Nilsson RøddeGanddal IL44.03+11.1013.45
9Anders Jess LinjordGanddal IL50.07+17.1415.39
10David Jess LinjordGanddal IL1.00.42+27.4918.58
Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

C-Åpen

2 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb19.308.28
2197169 U1 Ukjent løper197169NOTEAM25.11+5.4110.56
3209279 U1 Ukjent løper209279NOTEAM27.23+7.5311.54
4Gunhild MagnussenSandnes IL (Rogaland)28.12+8.4212.15
5Mari BremnesGanddal IL28.15+8.4512.16
6Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)30.13+10.4313.08
7Berit BrandsbergEgersund OK31.20+11.5013.37
8Morten RogdebergEgersund OK32.19+12.4914.03
9Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)38.59+19.2916.56
Grete Stokke SeljeskogGanddal ILikke startet
Håkon Stokke SeljeskogGanddal ILikke startet

D 15-16

3 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb28.388.25
2Ingrid LamarkGanddal IL35.07+6.2910.19
3Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb48.13+19.3514.10

H 15-16

3 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias RøddeGanddal IL29.588.48
2Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)35.35+5.3710.27
3Andreas Nybak UrdalGanddal IL38.30+8.3211.19
4Ole Kristian TaksdalGanddal IL40.16+10.1811.50
5Elias EidsvågGanddal IL46.03+16.0513.32
6Sindre Skeie PettersonEgersund OK1.10.36+40.3820.45
Markus Andreas BreivoldGanddal ILikke startet
Thomas Barvik MælandGanddal ILikke startet

D 13-14

3 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL26.288.16
2Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)28.21+1.538.51
3Alida OftedalÅlgård Orientering30.28+4.009.31
4Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)34.23+7.5510.44
5Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)39.24+12.5612.18
6Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)39.30+13.0212.20
7Karine Aarstad TorgersenEgersund OK39.39+13.1112.23
8Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)39.50+13.2212.26
9Thea Beate PuntervoldEgersund OK40.46+14.1812.44
10Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb45.30+19.0214.13

H 11-12

2 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)15.506.53
2Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)16.23+0.337.07
3Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)19.26+3.368.26
4Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)23.11+7.2110.04
5Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)30.04+14.1413.04
6William TønnesenSandnes IL (Rogaland)30.19+14.2913.10
7Marius RøddeGanddal IL39.53+24.0317.20
8Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)41.08+25.1817.53
9Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)45.33+29.4319.48
10Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)1.06.34+50.4428.56
Arve LundeGanddal ILikke startet
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal ILikke startet
William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 13-14

3 200 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin AakreEgersund OK26.398.19
2Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)27.25+0.468.34
3Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb27.32+0.538.36
4Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)27.53+1.148.42
5Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)29.06+2.279.05
6Erlend BremnesGanddal IL32.12+5.3310.03
7Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)33.09+6.3010.21
8Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)35.21+8.4211.02
9Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)35.45+9.0611.10
10Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)38.44+12.0512.06
11Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK46.18+19.3914.28
12Kristoffer TveitGanddal IL49.52+23.1315.35
13Ole Andre BrandsbergEgersund OK51.10+24.3115.59
Øyvind LamarkGanddal ILikke startet

D 11-12

2 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)19.188.23
2Julie M HellandEgersund OK21.35+2.179.23
3Norah BreivoldGanddal IL21.37+2.199.23
4Mari RichterSandnes IL (Rogaland)22.24+3.069.44
5Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)22.57+3.399.58
6Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)34.22+15.0414.56
Synne Skeie PettersonEgersund OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor