Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Mellomdistanse Gibostad

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Mellomdistanse Gibostad
Arrangørorganisasjon: OK Silsand
Dato: søndag 10 juni 2018

A-mellom

5 200 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ståle GjelstenKristiansand OK30.065.47
2Vegar SkildheimIL BUL-Tromsø42.27+12.218.09
3Atle IversenIL BUL-Tromsø45.35+15.298.45
4Børge HarveyIL BUL-Tromsø45.51+15.458.49
5Arntraut GötschIL BUL-Tromsø46.00+15.548.50
6Sven-Are PaulsenBardu IL46.32+16.268.56
7Thomas JohnsenIL BUL-Tromsø46.35+16.298.57
8Hans-Martin VaengSørreisa OL46.36+16.308.57
9Odd-Ivan LorentsenOK Silsand46.41+16.358.58
10Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø46.43+16.378.59
11Vegard StangnesOK Silsand49.19+19.139.29
12Axel Juell TheisenMellembygd OL49.46+19.409.34
13Tora IndregardIL BUL-Tromsø49.58+19.529.36
14Ruben OlsenOK Silsand51.44+21.389.56
15Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø54.07+24.0110.24
16Håkon BrynjulfsenOK Silsand56.39+26.3310.53
17Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø57.02+26.5610.58
18Jon MarcussenHarstad OL59.46+29.4011.29
19Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø1.00.57+30.5111.43
20Liza GoodwinNordreisa IL1.02.36+32.3012.02
21Harald StrandIL BUL-Tromsø1.03.14+33.0812.09
22Kari LofthusIL BUL-Tromsø1.07.09+37.0312.54
23Ingvild OsdalHarstad OL1.07.42+37.3613.01
24Alejandro BerrioIL BUL-Tromsø1.13.07+43.0114.03

A-kort

3 320 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erling StangnesOK Silsand36.5811.08
2Henning StrandIL BUL-Tromsø37.06+0.0811.10
3Leif GulbrandsenSørreisa OL43.33+6.3513.07
4Gro Kari Hvideberg HansenMålselv IL46.40+9.4214.03
5Guri LøkseSørreisa OL49.52+12.5415.01
6Helene AspevollSørreisa OL50.21+13.2315.09
7Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø55.16+18.1816.38
8Heidi GunnbergSørreisa OL56.10+19.1216.55
9Elin Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø1.20.05+43.0724.07
Arvid JohansenSørreisa OLdiskvalifisert

C

2 050 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gjermund OsdalHarstad OL14.417.09
2Vebjørn JohnsenHarstad OL18.40+3.599.06
3Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø24.35+9.5411.59
4Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø29.14+14.3314.15
5Ola Bahr LilandHarstad OL35.58+21.1717.32
6Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø36.41+22.0017.53
Jim Sigve AlbertsenSørreisa OLbrutt

N

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Mari  Bjørkli OlsenOK Silsand33.1822.12
0Håkon StangnesOK Silsand32.21+-0.5721.34
0Bendik UtengOK Silsand31.35+-1.4321.03

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor