Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Midnattsolgaloppen 2019

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Midnattsolgaloppen 2019
Arrangørorganisasjon: Alta OL
Dato: fredag 21 juni 2019 - søndag 23 juni 2019

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

N-åpen

3 200 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Anne Josefine AndersenAlta OLutenfor konkurranse
marco BansiStorsteinnes ILutenfor konkurranse
Marco BansiStorsteinnes ILutenfor konkurranse
Hanna KultimaLapin Veikotutenfor konkurranse
Vilmar Kvaal-KarlsenStorsteinnes ILutenfor konkurranse
Sybille KühnisOL Regio Wilutenfor konkurranse
Eino LeskinenLynxutenfor konkurranse
Leonora S. AndersenAlta OLutenfor konkurranse
valtteri SundbergLynxutenfor konkurranse
Peter Brekkan SørumAlta OLutenfor konkurranse
Salla TompuriNOTEAMutenfor konkurranse
Piko VierinenIL BUL-Tromsøutenfor konkurranse

D -10

3 310 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Teresa FunkOL-Team Filderutenfor konkurranse
Ilja Hætta EngAlta OLutenfor konkurranse
Kaisa KultimaLapin Veikotutenfor konkurranse
Veronika SerovaLeader Petrozavodskutenfor konkurranse
Selma WeckmanVehkalahden Veikotutenfor konkurranse
Venla WeckmanVehkalahden Veikotutenfor konkurranse

D 11-12

3 440 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari Alsos HöglinHarstad OL1.57.00
2Elizabeth CrucLeader Petrozavodsk2.56.48+59.48

D 11-12N

3 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Tuva Nørgaard BjørsethIL BUL-Tromsøbrutt
Sophia DuryaginaLeader Petrozavodskbrutt

D 13-14

3 570 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø1.42.21
2Sigrid Schmitt GranHalden SK1.44.14+1.53
3Viliina SundbergLynx1.59.37+17.16
4Daria KorolevaLeader Petrozavodsk2.37.04+54.43
5Ksenia BessarabLeader Petrozavodsk2.48.33+1.06.12
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsøbrutt
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsøbrutt
Anna ParkkinenYlikiimingin Nuijamiehetbrutt
Mia UrsetIL BUL-Tromsøbrutt

D 13-16C

3 440 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Silje Elise HusdalStavanger Orienteringsklubbbrutt

D 13-16N

3 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ida FinjordAlta OLbrutt
Anna Pedersen KleemannAlta OLbrutt

D 15-16

4 550 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø1.59.07
2Klara GraversenIL BUL-Tromsø2.02.52+3.45
3Tuva-Cajsa SpikLeksands OK2.07.23+8.16
4Helene Alsos HöglinHarstad OL2.35.57+36.50
5Ekaterina SokolovaLeader Petrozavodsk2.50.17+51.10
6Laura ParkkinenYlikiimingin Nuijamiehet3.07.35+1.08.28

D 15-16B

3 570 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erle FrostAlta OL1.46.55
Marita Helen OlsenBjerkvik IFbrutt

D 17-A kort

5 690 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Therese KlintbergLinköpings OK2.42.36
2Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering2.46.37+4.01
3Ramona Åkermarck-MähönenIFK Lidingö SOK2.56.57+14.21
4Nadine Hebeisenthurgorienta3.05.16+22.40
5Johanna TholerudOK Sarven3.25.02+42.26
6Johanna RagvaldOK Linné3.28.16+45.40
7Elin Nygren WåhlinTullinge SK3.43.41+1.01.05
8Helena LundkvistOk Vargen4.13.11+1.30.35
Mirja AnderssonOK Sarvenbrutt

D 17-B

3 570 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ella KarlssonSnättringe SK1.49.59
2Eli Charlotte NordmoMellembygd OL2.13.08+23.09
Alexandra ForssÄrla IFbrutt
Marit Klevstad JakobsenAlta OLbrutt
Ida Gjermundsdotter UrsetIL BUL-Tromsøbrutt
Lena YlipääBergnäsets AIKbrutt

D 17-C

3 620 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martina WyssOLG Regio Olten3.45.33
2Marie HeinrupTullinge SK3.47.12+1.39
3Eli HoldhusIL Gular4.47.21+1.01.48
Herta LeumannOL Landschlachtbrutt
Mailiss MyrvangBjerkvik IFbrutt

D 17-18

6 180 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anna Jacobsen-GaskiBardu IL2.56.25
2Idunn StrandIL BUL-Tromsø3.03.59+7.34
3Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering3.17.04+20.39
4Clara SpikLeksands OK3.34.48+38.23
5Sofia LundkvistOk Vargen3.53.45+57.20
Tina YlipääBergnäsets AIKbrutt

D 19-20

7 280 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tora IndregardIL BUL-Tromsø3.13.12
2Vilma KarlssonSnättringe SK3.22.41+9.29
3Aleksandra RusakovaLeader Petrozavodsk3.35.33+22.21
4Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø4.08.45+55.33

D 21-

7 920 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Synnøve BråtenVegårshei IL3.01.15
2Anna UlvensøenNTNUI3.06.31+5.16
3Karoliina SundbergLynx3.06.57+5.42
4Anna-Kaisa AnjalaLahden Suunnistajat -373.07.59+6.44
5Emma JohanssonDomnarvets GoIF3.15.55+14.40
6Elin HögstrandIFK Göteborg3.17.07+15.52
7Arntraut GötschIL BUL-Tromsø3.19.02+17.47
8Emilie Westli AndersenLøten o-lag3.19.40+18.25
9Linnea ClaesdotterIFK Lidingö SOK3.23.11+21.56
10Anne-Mari LeskinenLynx3.30.29+29.14
11Susanna TervoIFK Lidingö SOK3.31.44+30.29
12Evine Westli AndersenLøten o-lag3.33.02+31.47
13Elina ItkonenLapin Veikot3.40.18+39.03
14Mathilde Nordbrøden SkaareIL BUL-Tromsø3.43.10+41.55
15Elin DahlinDomnarvets GoIF3.55.41+54.26
16Kristin BrekkeNTNUI4.11.28+1.10.13
17Solveig BlindheimNTNUI4.17.07+1.15.52
18Meri MaijalaLapin Veikot4.32.43+1.31.28
19Anni InkiläLuumäen Rasti4.35.31+1.34.16
20Ingvild BrekkeNTNUI4.53.00+1.51.45
21Marianne DæhliNydalens SK5.24.43+2.23.28
Malin EijsinkNydalens SKbrutt
Maria ItkonenLapin Veikotbrutt
Elsa JanssonJärla Orienteringbrutt
Essi KangasahoHiidenkiertäjätbrutt
Ingrid OkkenhaugNTNUIbrutt

D 35-

6 180 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Laura LakanenLappeen Riento2.52.40
2Torun AnkjellNordreisa IL2.57.15+4.35
3Salla TöyryläKymin Suunnistajat3.00.39+7.59
4Evelina EricssonSöders-Tyresö3.07.50+15.10
5Rasa IvanauskaiteOK Azuolas3.52.28+59.48
Sanna WeckmanVehkalahden Veikotbrutt

D 40-

5 690 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Zsuzsa FeyTyrving IL2.38.57
2Malin KristofferssonOK Sarven3.56.09+1.17.12
Mette Uhre LangAmager Orienteringsklubbrutt
Rikke NørgaardIL BUL-Tromsøbrutt

D 45-

4 690 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mia SaarilaaksoLappeen Riento2.11.03
2Ingvild OsdalHarstad OL2.27.32+16.29
3Satu TurtinenYlikiimingin Nuijamiehet2.28.41+17.38
4Anne UrsetIL BUL-Tromsø2.32.12+21.09
5Trine AlsosHarstad OL2.40.38+29.35
6Piia ParkkinenYlikiimingin Nuijamiehet2.49.52+38.49
7Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø2.51.08+40.05
8Ann RollerJärfälla OK2.53.38+42.35
9Kirsti LysakerFana IL3.04.10+53.07
10Angelica BrandqvistTibro OK3.10.42+59.39
11Kati FräntiRasti-Kurikka3.11.10+1.00.07
12Verena FunkOL-Team Filder5.02.24+2.51.21
Maj-Lisbet RønningFreidigbrutt
Kjersti Hagberg SolumRond OLbrutt

D 50-

4 550 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maria JonssonNydalens SK1.54.05
2Marja TonderAlatornion Pirkat2.16.31+22.26
3Margrete GaskiBardu IL2.18.28+24.23
4Gro Kari Hvideberg HansenMålselv IL2.18.43+24.38
5Sissel SkovlyRingerike OL2.19.51+25.46
6Frauke Schmitt GranHalden SK2.22.55+28.50
7Aud Ellen BrevikSturla, IF2.29.22+35.17
8Tuija HaapasalmiOunasvaaran hiihtoseura2.35.07+41.02
9Åsa SpikLeksands OK2.38.18+44.13
10Marjo IlonenTampereen Yritys2.40.04+45.59
11Trine SæternesSandnes IL (Finnmark)2.40.22+46.17
12Anne Marit BjergaardNydalens SK2.43.54+49.49
13Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø2.45.14+51.09
14Birgitte TorbjørnsenIL Gular2.56.32+1.02.27
15Mai Helen LingaIL Gular3.20.52+1.26.47
16Carina NilssonTäby OK3.46.29+1.52.24
Britt Helene FossøyNotodden OLbrutt
Birgit LundkvistOk Vargenbrutt
Monica RosénBergnäsets AIKbrutt
Tone SkramRøyken OLbrutt

D 55-

4 030 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering2.12.54
2Tone HollowellOK Tyr2.13.39+0.45
3Marie HögstrandMarkbygdens OK2.22.56+10.02
4Anna Weckner WestlundOK Tyr2.32.32+19.38
5Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL2.39.22+26.28
6Gunilla GedinGöteborg Majorna OK2.54.55+42.01
7Tarja JokikokkoOulun Tarmo3.12.09+59.15
8Eva SyversenRøyken OL3.18.03+1.05.09
9Sigrid RennaKirkenes IF3.27.43+1.14.49
10Gry Holmgren HafskjoldBergnäsets AIK3.34.28+1.21.34
11Renata TruttmannOLG Goldau3.39.26+1.26.32
12Anna-Karin EklundSöderhamns OK3.53.05+1.40.11
13Inger SchibstedRøyken OL4.27.11+2.14.17
14Hege HeibergHadeland OL4.34.23+2.21.29
Kari ChristiansenSandefjord OKbrutt
Tuija JurvakainenRasti-Hyrybrutt
Irina KarcevaLeader Petrozavodskbrutt
Toril KorsvikRond OLbrutt
Ranveig KvifteIK Grane Arendal Orienteringbrutt

D 60-

3 650 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Berit DanielsenTyrving IL1.48.37
2Helga HaverstadLierbygda OL1.52.15+3.38
3Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL1.55.46+7.09
4Kottonen AnnariittaLynx1.57.13+8.36
5Bjørg SvanbergRøyken OL2.00.44+12.07
6Lena LarssonSala OK - Orientering2.00.59+12.22
7Anne Julsrud HaugenHalden SK2.03.31+14.54
8Kirsi LaasonenTampereen Pyrintö2.07.32+18.55
9Taina ItkonenLapin Veikot2.10.37+22.00
10Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL2.10.49+22.12
11Kii KorhonenOunasvaaran hiihtoseura2.30.38+42.01
12Eva KarlssonUddevalla OK2.34.34+45.57
13Ulla LehtoKymin Suunnistajat2.39.44+51.07
14Trish CoombsMAROC2.55.58+1.07.21
15Wenche RekkedalBodø og Omegn IF Orientering3.13.20+1.24.43
16Ruth WuestOlf St Gallen Appenzell3.48.56+2.00.19
17Kristiina KairamoHiidenkiertäjät4.20.59+2.32.22
Britt-Marie ErikssonOK Rodhenbrutt
Torild HageVaregg Fleridrettbrutt
Randi NilstadTyrving ILbrutt
Cathrine NorvikRøyken OLbrutt

D 65-

3 650 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lis DæhliLøten o-lag2.11.43
2Ingegerd LusenskySträngnäs-Malmby OL2.54.46+43.03
3Grethe Lill RyengSturla, IF3.14.28+1.02.45
4Kari LillealternFreidig3.15.09+1.03.26
5Eija NurminenTampereen Pyrintö3.32.38+1.20.55
Herdis AlvheimFana ILbrutt
Evamarie LundahlIF Hagenbrutt
Liisa PeltolaMS Parmabrutt
Annette RagvaldVingåkers OKbrutt

Direkte B

3 570 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Riitta ErolaOnnelliset Eksyjätutenfor konkurranse
Ingvild FjeldstadRingerike OLutenfor konkurranse
Tatjana GolubevaLeader Petrozavodskutenfor konkurranse
Aagpt HartmannRøyken OLutenfor konkurranse
Randi HegstadByåsen ILutenfor konkurranse
Gjermund Klevstad JakobsenAlta OLutenfor konkurranse
Alva KarlssonSnättringe SKutenfor konkurranse
Astrid LundmarkNOTEAMutenfor konkurranse
Geir Ellefsen LyeTyrving ILutenfor konkurranse
Riina MurtonenNOTEAMutenfor konkurranse
Ragnhild NerstenFossum IFutenfor konkurranse
Daniel NystuenSturla, IFutenfor konkurranse
Anastasija PotapovaLeader Petrozavodskutenfor konkurranse
Julia Bjerre SvendsenAmager Orienteringsklubutenfor konkurranse
Solveig SæternesByåsen ILutenfor konkurranse
Katarina WåhlinTullinge SKutenfor konkurranse
Christer ÖhmanMalaxutenfor konkurranse

D 70-

3 440 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Britt ErikssonSala OK - Orientering2.04.24
2Guri LøkseSørreisa OL2.16.08+11.44
3Åse FlydalIL BUL-Tromsø2.23.14+18.50
4Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb2.30.02+25.38
5Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb2.50.55+46.31
6Lone BartnikIK Grane Arendal Orientering2.51.28+47.04
7Unni LewisCounties Manukau O Club2.52.41+48.17
8Carol PearceDevon3.10.55+1.06.31
9Anne Elvsaas MoRøyken OL3.11.19+1.06.55
Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OLbrutt
Aud I SpjelkavikTyrving ILbrutt

D 75-

3 440 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb2.36.57
2Birgitte BekkelundRøyken OL2.59.38+22.41
Elin DahlenRingerike OLbrutt
Brita Eilertsen GrønliFørde ILbrutt
Eli KlovningPorsgrunn OLbrutt
Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslagbrutt
Torill Svendsenfrosta okbrutt

H -10

3 310 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Onni FräntiRasti-Jussitutenfor konkurranse
Ailo Hætta EngAlta OLutenfor konkurranse
Eskil Tørum JohannessenAlta OLutenfor konkurranse
Karl KristofferssonOK Sarvenutenfor konkurranse
Age KristvikFossum IFutenfor konkurranse
Maxim TregubovLeader Petrozavodskutenfor konkurranse

H 11-12

3 440 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rasmus TöyryläKymin Suunnistajat1.05.20
2Sulo SaarilaaksoLappeen Riento1.24.41+19.21
3Eemeli LeskinenLynx1.38.57+33.37
4Onni VierinenIL BUL-Tromsø2.20.41+1.15.21
5Georgey KirillovLeader Petrozavodsk2.59.56+1.54.36
6Roman TrifonovLeader Petrozavodsk3.22.39+2.17.19
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OKbrutt
Valdemar Kvaal-KarlsenStorsteinnes ILbrutt

H 11-12N

3 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aapo FräntiRasti-Jussit1.40.19
Nikolaj Leijon PedersenAlta OLbrutt
Kristoffer Nian Brovoll VaengSørreisa OLbrutt

H 13-14

3 570 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eemil KoskinenTampereen Pyrintö1.13.39
2Samuel A StokkelandÅlgård Orientering1.27.01+13.22
3Emil VierinenIL BUL-Tromsø1.37.49+24.10
4Vladislav KondratyukLeader Petrozavodsk1.44.00+30.21
5Eetu VierinenIL BUL-Tromsø2.10.34+56.55
6Lauri KultimaLapin Veikot3.05.05+1.51.26
Niklas KristensenHarstad OLbrutt
Stepan LinkovLeader Petrozavodskbrutt
Gjermund OsdalHarstad OLbrutt

H 13-16C

3 440 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jo Randar HolmøyHadeland OL1.47.05
2William Brekkan RasmussenAlta OL1.48.38+1.33
Matthias FunkOL-Team Filderbrutt

H 15-16

5 690 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirik FrostAlta OL1.53.51
2Maxim NovozhilovLeader Petrozavodsk2.27.07+33.16
3Denis PotapovLeader Petrozavodsk2.41.03+47.12
Jonas BjørkliAlta OLbrutt
Elisey MyasnikovLeader Petrozavodskbrutt
Henning StrandIL BUL-Tromsøbrutt

H 15-16B

3 570 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Kasper Ankjell HolmöyNordreisa ILbrutt
Erling BjørnstadAlta OLbrutt
Simen FinjordAlta OLbrutt
Isak Jacobsen-GaskiBardu ILbrutt
Vebjørn JohnsenHarstad OLbrutt
Henry SkjønsfjellNordreisa ILbrutt

H 17-A kort

6 180 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders DahlinOK Sarven2.32.02
2Bendik MyrvangIL BUL-Tromsø2.43.19+11.17
3Jonathan BerglindOK Södertörn2.47.29+15.27
4Trond DøskelandFana IL2.57.57+25.55
5Kalle RosenbladHiidenkiertäjät3.49.24+1.17.22
6Erik Nygren WåhlinOK Södertörn3.53.49+1.21.47
7Gregor FunkOL-Team Filder4.24.30+1.52.28
8Fredrik TholerudOK Sarven4.27.21+1.55.19
Martin HosetBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

H 17-B

3 570 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Emil Wilfred JensenAlta OLbrutt

H 17-18

7 280 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø2.21.25
2Hans UrsetIL BUL-Tromsø2.21.29+0.04
3Matias MaijalaLapin Veikot2.44.56+23.31
4Eskil FrischknechtAlta OL2.55.23+33.58
5Mikhail GolubevLeader Petrozavodsk2.57.30+36.05
6Gregory KorovkinLeader Petrozavodsk3.28.15+1.06.50
Gard FrostAlta OLbrutt
Håkon SæternesByåsen ILbrutt

H 21-

9 720 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rasmus Rørholt TheisenNTNUI2.57.40
2Johan RunessonIFK Lidingö SOK3.07.10+9.30
3Erik Ivarsson SandbergOK Denseln3.11.59+14.19
4Jonne LakanenLappeen Riento3.15.48+18.08
5Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK3.16.30+18.50
6Johannes PohjalaHiisirasti3.21.13+23.33
7Aleksi LeskinenLynx3.24.03+26.23
8Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø3.29.59+32.19
9Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL3.30.29+32.49
10Ørjan RavndalÅlgård Orientering3.30.36+32.56
11Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK3.32.07+34.27
12Geir MoholdtIL BUL-Tromsø3.32.35+34.55
13Janne WeckmanVehkalahden Veikot3.34.09+36.29
14Timo MähönenIFK Lidingö SOK3.34.32+36.52
15Håvard Krey HansenOK Silsand3.35.20+37.40
16Halvor SaunesNydalens SK3.36.00+38.20
17Aapo LaihoVehkalahden Veikot3.38.22+40.42
18Olav Milian Schmitt GranNTNUI3.38.47+41.07
19Viktor SilvemarkÄrla IF3.39.00+41.20
20Oscar VångellÄrla IF3.47.46+50.06
21Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø3.53.37+55.57
22Dag Steinar RagvinBø OL3.58.18+1.00.38
23Juha FräntiRasti-Kurikka4.08.48+1.11.08
24Jakob Kalvig SkoganNTNUI4.26.37+1.28.57
25Audun Rognerud BøeNTNUI4.35.56+1.38.16
26Jarmo TonderKalevan rasti4.56.33+1.58.53
Topi AnjalaKooveebrutt
Vegard Vaeng BernhardsenNTNUIbrutt
Alejandro BerrioIL BUL-Tromsøbrutt
Carl Henrik BjørsethIL BUL-Tromsøbrutt
Magne HenriksenAlta OLbrutt
Stig LøvlundNordreisa ILbrutt
Teemu NiskanenOunasvaaran hiihtoseurabrutt
Arnau OrmellaAmager Orienteringsklubbrutt
Jaakko RissanenLapin Veikotbrutt
Anton SundinSträngnäs-Malmby OLbrutt
Marius ØieLøten o-lagbrutt

H 35-

7 920 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mikko TöyryläKymin Suunnistajat3.22.44
2Gustav RuøFreidig3.48.29+25.45
3Andrej OlunczekUSV TU Dresden3.54.12+31.28
4Urs LeumannOL Landschlacht4.26.27+1.03.43
5Runar JohansenIL BUL-Tromsø4.42.51+1.20.07
6Knut Øyvind JohansenBardu IL13.19.57+9.57.13

H 40-

7 920 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin LarboIFK Lidingö SOK2.58.26
2Amund BeitnesOK 773.16.46+18.20
3Saku AsikainenHiisirasti3.25.49+27.23
4Andre LeumannOL Landschlacht3.27.24+28.58
5Eric RollerJärfälla OK3.33.44+35.18
6Henning SpjelkavikTyrving IL3.54.10+55.44
7Sturla StokkelandÅlgård Orientering4.00.29+1.02.03
8Evaldas JadenkusOK Azuolas4.08.10+1.09.44
9Juha VierinenIL BUL-Tromsø4.08.43+1.10.17
10Harri KoskinenTampereen Pyrintö4.22.21+1.23.55
Bernhard FinkReindeer Doctors Austriabrutt
Philipp HaiderReindeer Doctors Austriabrutt
Anders KristofferssonOK Sarvenbrutt
Ottar K KvaalStorsteinnes ILbrutt
Matthias MahrReindeer Doctors Austriabrutt

H 45-

7 280 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nick BarrableSYO2.27.32
2Karl-Gunnar SkjønsfjellNordreisa IL2.37.20+9.48
3Atle PedersenFossum IF2.51.36+24.04
4Miko SaarilaaksoLappeen Riento3.08.57+41.25
5Hans Helmer SæternesByåsen IL3.12.09+44.37
6Arild H ClausenFreidig3.16.09+48.37
7Lars HenrikssonSundsvalls OK3.19.00+51.28
8Rune GraversenIL BUL-Tromsø3.22.43+55.11
9Ola BratlieIL BUL-Tromsø3.43.45+1.16.13
10Magnus HöglinHarstad OL3.58.38+1.31.06
Nikolay SytovMosmeridianbrutt
Björn YlipääBergnäsets AIKbrutt

H 50-

6 180 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole-André HelgaasIL BUL-Tromsø2.10.08
2Keijo ParkkinenYlikiimingin Nuijamiehet2.12.50+2.42
3Finn Terje UbergKristiansand OK2.17.39+7.31
4Timo KarppinenSK Pohjantähti2.18.41+8.33
5Anders KarlssonSnättringe SK2.36.36+26.28
6Urs UtzingerOL Zimmerberg2.40.20+30.12
7Børge HarveyIL BUL-Tromsø2.40.52+30.44
8Mats LuspaIFK Kiruna2.47.35+37.27
9Jussi BorgenströmHyvinkään Rasti2.57.53+47.45
10Benedikt FunkOLG Ortenau3.00.20+50.12
11Hans-Martin VaengSørreisa OL3.03.46+53.38
12Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering3.14.48+1.04.40
13Bjørn Axel GranHalden SK3.20.51+1.10.43
14Damian TannerOLG St. Gallen/Appenzell3.33.41+1.23.33
15Fred Inge EilertsenKirkenes IF3.34.32+1.24.24
16Juha KultimaLapin Veikot3.41.32+1.31.24
17Heinz WeberOLG St. Gallen/Appenzell3.45.04+1.34.56
18Trond BrevikFossum IF3.48.51+1.38.43
19Martin AttingerOL Zimmerberg4.06.33+1.56.25
20Thomas AttingerOL Zimmerberg4.25.53+2.15.45
21Torsten MättigUSV TU Dresden4.39.36+2.29.28
Håkon BrynjulfsenOK Silsandbrutt
Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsøbrutt
Fred Arne JacobsenBardu ILbrutt
Mikael LindénHalmstad OKbrutt
Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa ILbrutt

H 55-

5 690 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per SpikLeksands OK2.16.10
2Jon MusgraveHalden SK2.19.06+2.56
3Mauri LaasonenTampereen Pyrintö2.25.41+9.31
4Axel Juell TheisenMellembygd OL2.28.00+11.50
5Jens LindströmTibro OK2.30.16+14.06
6Lars D. FjeldstadRingerike OL2.34.33+18.23
7Atle IversenIL BUL-Tromsø2.35.51+19.41
8Markus TruttmannOLG Goldau2.41.50+25.40
9Leif Kåre BessebergEiker OL2.43.51+27.41
10Tom HollowellOK Tyr2.46.57+30.47
11Snorre FrydenlundSturla, IF3.07.14+51.04
12Jan-Olof SvenssonHalmstad OK3.08.05+51.55
13Arild IngdalMellembygd OL3.09.51+53.41
14Andreas WyssOLG Regio Olten3.10.39+54.29
15Jörgen SköldLinköpings OK3.13.57+57.47
16Håkan RosénBergnäsets AIK3.29.36+1.13.26
17Christian SchibstedRøyken OL3.39.21+1.23.11
18Beat ImhofOL Regio Wil3.52.21+1.36.11
19Rolf WettsteinOL Zimmerberg4.01.19+1.45.09
20Oskar KaaløySandefjord OK5.01.58+2.45.48
Anders FossøyNotodden OLbrutt
Jan HauglandÅrstad ILbrutt
Andrey KulbachkoLeader Petrozavodskbrutt
Lars LundkvistSeskarö IFbrutt
Anders NilssonTäby OKbrutt
Marcel SchiessSwiss O Weekbrutt
Ulf WallinGöteborg Majorna OKbrutt

H 60-

5 690 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sixten WestlundOK Tyr2.06.31
2Sören JonssonNydalens SK2.15.44+9.13
3Timo PartanenRasti-Hyry2.20.18+13.47
4Göran NilssonSnättringe SK2.22.54+16.23
5Richard Zeiner-GundersenFossum IF2.33.22+26.51
6Roger CoombsMAROC2.34.16+27.45
7Jarmo LehtoVehkalahden Veikot2.34.55+28.24
8Eero HaapasalmiOunasvaaran hiihtoseura2.36.58+30.27
9Eirik NordbrødenHalden SK2.38.52+32.21
10Tapio MannilaRastikarhut2.40.26+33.55
11Svein Harald HansenOK Silsand2.42.13+35.42
12Torgeir StrandFana IL2.46.42+40.11
13Per Kristian EkebergTyrving IL2.48.20+41.49
14Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL2.50.31+44.00
15Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering2.56.58+50.27
16Rickard HolmgrenBergnäsets AIK2.57.54+51.23
17Anders KureBodø og Omegn IF Orientering3.02.51+56.20
18Alf PettersenTyrving IL3.03.48+57.17
19Kjell RønnebergRøyken OL3.14.42+1.08.11
20Carl Johan HögstrandMarkbygdens OK3.17.45+1.11.14
21Juha LiukkonenHiidenkiertäjät3.23.40+1.17.09
22Karl-Erik LindbäckÄlvsby IF OK3.25.50+1.19.19
23Ueli Hebeisenthurgorienta3.30.35+1.24.04
24Leif GulbrandsenSørreisa OL3.35.15+1.28.44
25Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm3.49.54+1.43.23
26Max PrangFredensborg OK3.55.52+1.49.21
27Diethard KundischUSV TU Dresden4.08.30+2.01.59
Igor KekinLeader Petrozavodskbrutt
Arne KlintbergEksjö SOKbrutt
Hannu KottonenLynxbrutt
Geir MoenBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
Bjørn-Hugo MyrvangBjerkvik IFbrutt
Torgeir StrandhagenRøyken OLbrutt

H 65-

4 690 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ola BroxOL Toten-Troll2.10.24
2Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering2.18.46+8.22
3Magne VollenOslostudentenes IK2.22.09+11.45
4Jouko NurminenTampereen Pyrintö2.34.32+24.08
5Jan LindelöfSeskarö IF2.50.52+40.28
6Per Ove TransethRøyken OL2.51.47+41.23
7Sten-Åke HolmbergSala OK - Orientering2.54.19+43.55
8Bent GalborgenIndre Østfold OK2.54.56+44.32
9Anders ErikssonIF Hagen2.55.17+44.53
10Lennart HävrenTullinge SK2.55.25+45.01
11Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering3.00.34+50.10
12Göran LarssonSala OK - Orientering3.04.09+53.45
13Gunde HjalmarssonStora Tuna OK3.04.30+54.06
14Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering3.19.33+1.09.09
15Raimo AntikainenKuopion Suunnistajat3.21.48+1.11.24
16Håkon BeitnesHamar OK3.22.07+1.11.43
17Lauri KarhumäkiPihkaniskat3.27.43+1.17.19
18Kjell SvanbergRøyken OL3.31.38+1.21.14
19Pekka RytkönenPihkaniskat4.08.47+1.58.23
Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrettbrutt
Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal ILbrutt
Even HofstadFreidigbrutt
Hans RagvaldVingåkers OKbrutt

H 70-

4 550 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut LillealternFreidig2.16.05
2Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering2.16.09+0.04
3Tor TrøanHadeland OL2.17.08+1.03
4Einar LundHamar OK2.24.28+8.23
5Ivar HelgesenSørreisa OL2.32.06+16.01
6Roar FlydalIL BUL-Tromsø2.37.15+21.10
7Max MoosbergerOLG Regio Olten2.37.42+21.37
8Helge LyeTyrving IL2.37.54+21.49
9Kay JørgensenPorsgrunn OL2.38.01+21.56
10Kurt GrønliFørde IL2.42.24+26.19
11Atle AlvheimFana IL2.43.50+27.45
12Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb2.47.53+31.48
13Jan LøvlundNordreisa IL2.49.10+33.05
14Peter KlavenessMåren OK2.55.27+39.22
15Ove Gunnar JacobsenStokke IL2.55.33+39.28
16Seppo KorhonenOunasvaaran hiihtoseura3.03.51+47.46
17Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering3.04.07+48.02
18Nils Olav VennevikFreidig3.11.52+55.47
19Jakob KløverødPorsgrunn OL3.14.54+58.49
20Johnny KarlssonUddevalla OK3.21.38+1.05.33
21Tuomo PeltolaMS Parma3.31.52+1.15.47
22Kjell JeppsonIF Rigor3.32.08+1.16.03
23Rolf LyePorsgrunn OL3.49.22+1.33.17
24Jan HoldhusIL Gular3.49.25+1.33.20
Harry BreilandÅlgård Orienteringbrutt
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
Nils-Erik ErikssonSala OK - Orienteringbrutt
Geir HusdalTIF Vikingbrutt
Gunnar KvaalStorsteinnes ILbrutt
Georg LeumannOL Landschlachtbrutt
Ledig LøperNOTEAMbrutt
Bjørn SpjelkavikTyrving ILbrutt
Willy StrenliOlf St Gallen Appenzellbrutt

H 75-

4 030 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Benkt Anderssonfrosta ok2.46.41
2Tormod DahlenRingerike OL2.56.18+9.37
3Ingolf DybvikStord Orientering3.01.39+14.58
4Svein - Erik HeggenesVoss IL3.20.30+33.49
5John PearceDevon3.42.21+55.40
6Olav MoRøyken OL4.19.42+1.33.01
Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
Olavi JunttilaHelsingin Suunistajatbrutt
Magne KlovningPorsgrunn OLbrutt

H 80-

3 440 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag2.38.08
2Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering2.53.09+15.01
Stig Arild HaugskottOL Trollelgbrutt
Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OLbrutt

Direkte A-kort

4 030 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Markka AsikainenEurajoen Keikotutenfor konkurranse
Jan BartnikAmager Orienteringsklubutenfor konkurranse
Lisbeth BergagårdTolered-utby Olutenfor konkurranse
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orienteringutenfor konkurranse
Jakob FjellstadRingerike OLutenfor konkurranse
Pertti ItkonenLapin Veikotutenfor konkurranse
Bryan KeelyIFK Lidingö SOKutenfor konkurranse
Ingela KlintbergEksjö SOKutenfor konkurranse
Ingela KlintbergNOTEAMutenfor konkurranse
Johanna LundquistOk Vargenutenfor konkurranse
Anna LuukkonenNOTEAMutenfor konkurranse
Peter PrydzNeverfjord ILutenfor konkurranse
Bente RøkenesAlta OLutenfor konkurranse
Vemund RønnebergRøyken OLutenfor konkurranse
Ville SundbergLynxutenfor konkurranse
Carina SundbueSträngnäs-Malmby OLutenfor konkurranse
Antii TonderRs Käyhkääutenfor konkurranse
Antti TonderNOTEAMutenfor konkurranse

Direkte A-lang

7 280 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Cecilia BrehmerOK Sarvenutenfor konkurranse
Jari HaverinenKajaanin S. utenfor konkurranse
Timo MajasaariNOTEAMutenfor konkurranse
Jörgen  MårtenssonModum Olutenfor konkurranse
Kaisa PirkonenNOTEAMutenfor konkurranse
Sonja PäivinenKajaanin S. utenfor konkurranse
Heidi SinevaaraOnnelliset Eksyjätutenfor konkurranse
Tuumo TompuriNOTEAMutenfor konkurranse

Direkte C

3 620 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Nikita HainonenSnättringe SKutenfor konkurranse
Rita LepolaLapin Veikotutenfor konkurranse
Erika LetolaLapin Veikotutenfor konkurranse
Daniel LiljequistSøderhamns Okutenfor konkurranse
Esther MoosbogerOLG Regio Oltenutenfor konkurranse
Stefan MüllerOL-Team Filderutenfor konkurranse
Majlene NystuenRøyken OLutenfor konkurranse
Lucy SeilerNOTEAMutenfor konkurranse
Kuhnis SybileOk Regio Wilutenfor konkurranse

Direkte N

3 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Marta RingheimVoss ILutenfor konkurranse
Mari Valentine SkjønsfjellNordreisa ILutenfor konkurranse

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor