Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midnattsolgaloppen 2019, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midnattsolgaloppen 2019
Arrangørorganisasjon: Alta OL
Dato: fredag 21 juni 2019 - søndag 23 juni 2019

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

Alatornion Pirkat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Marja TonderD 50- (59)1.03.39+15.4713.59

Alta OL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Nikolaj Leijon PedersenH 11-12N (7)41.2612.56
1Eirik FrostH 15-16 (13)46.588.15
1Emil Wilfred JensenH 17-B (1)53.4715.03
1William Brekkan RasmussenH 13-16C (9)41.3812.06
1Erling BjørnstadH 15-16B (9)49.0913.46
1Erle FrostD 15-16B (6)43.5812.18
3Eskil FrischknechtH 17-18 (22)1.13.07+12.1910.02
5Gard FrostH 17-18 (22)1.15.48+15.0010.24
30Magne HenriksenH 21- (103)2.19.54+1.08.1114.23
Bente RøkenesDirekte A-kort (31)1.06.5116.35
Anne Josefine AndersenN-åpen (30)fullført
Leonora S. AndersenN-åpen (30)fullført
Ilja Hætta EngD -10 (15)1.29.0026.53
Eskil Tørum JohannessenH -10 (15)1.29.0226.53
Gjermund Klevstad JakobsenDirekte B (41)diskvalifisert

Amager Orienteringsklub

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Julia Bjerre SvendsenDirekte B (41)diskvalifisert
Arnau OrmellaH 21- (103)diskvalifisert
Mette Uhre LangD 40- (11)diskvalifisert

Askvoll og Holmedal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Anders BjørkaasH 65- (66)diskvalifisert

Bardu IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Margrete GaskiD 50- (59)59.57+12.0513.10
2Anna Jacobsen-GaskiD 17-18 (18)1.20.43+3.5613.03
6Knut Øyvind JohansenH 35- (18)11.01.00+9.35.121.23.27
Fred Arne JacobsenH 50- (75)diskvalifisert
Isak Jacobsen-GaskiH 15-16B (9)diskvalifisert

Bergnäsets AIK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Björn YlipääH 45- (35)1.55.15+50.3315.49
14Gry Holmgren HafskjoldD 55- (53)1.39.52+43.3824.46
16Rickard HolmgrenH 60- (96)1.17.40+24.2313.38
19Håkan RosénH 55- (76)1.31.29+36.1716.04
Tina YlipääD 17-18 (18)diskvalifisert
Monica RosénD 50- (59)diskvalifisert
Lena YlipääD 17-B (14)diskvalifisert

Bjerkvik IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Marita Helen OlsenD 15-16B (6)diskvalifisert
Mailiss MyrvangD 17-C (14)diskvalifisert
Bjørn-Hugo MyrvangH 60- (96)diskvalifisert

Bodø og Omegn IF Orientering

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Marit Wenseth KureD 17-A kort (27)1.10.41+1.1512.25
2Per RekkedalH 65- (66)57.09+5.3712.11
2Carl B. BjørsethH 80- (7)1.12.52+7.1021.10
4Kaja Samuelsen SkiriD 17-18 (18)1.29.48+13.0114.31
6Karen M. BjørsethD 70- (34)1.10.41+21.1620.32
11Jan Fredrik PrytzH 65- (66)1.19.26+27.5416.56
15Dag SkoganH 65- (66)1.21.11+29.3917.18
18Wenche RekkedalD 60- (60)1.30.32+44.0424.48
18Anders KureH 60- (96)1.20.50+27.3314.12
23Åge MohusH 70- (88)1.33.34+39.5020.33
Reidar AndersenH 75- (23)diskvalifisert

Byåsen IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Hans Helmer SæternesH 45- (35)1.23.44+19.0211.30
Solveig SæternesDirekte B (41)1.05.4318.24
Randi HegstadDirekte B (41)57.3616.08
Håkon SæternesH 17-18 (22)diskvalifisert

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Dag Steinar RagvinH 21- (103)1.38.06+26.2310.05

Counties Manukau O Club

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Unni LewisD 70- (34)1.15.11+25.4621.51

Devon

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5John PearceH 75- (23)1.36.03+30.1723.50
10Carol PearceD 70- (34)1.21.42+32.1723.45

Domnarvets GoIF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Emma JohanssonD 21- (75)1.25.47+6.1410.49
17Elin DahlinD 21- (75)1.52.54+33.2114.15

Eiker OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Leif Kåre BessebergH 55- (76)1.11.12+16.0012.30

Eksjö SOK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ingela KlintbergDirekte A-kort (31)1.45.0226.03
Arne KlintbergH 60- (96)diskvalifisert

Eurajoen Keikot

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Markka AsikainenDirekte A-kort (31)2.18.5834.28

Fana IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Herdis AlvheimD 65- (27)1.19.53+23.2521.53
4Trond DøskelandH 17-A kort (26)1.17.55+12.4012.36
8Torgeir StrandH 60- (96)1.09.04+15.4712.08
9Kirsti LysakerD 45- (39)1.15.36+24.2616.07
17Atle AlvheimH 70- (88)1.24.54+31.1018.39

Fossum IF

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Atle PedersenH 45- (35)1.15.07+10.2510.19
9Richard Zeiner-GundersenH 60- (96)1.09.37+16.2012.14
18Trond BrevikH 50- (75)1.35.21+41.3715.25
Ragnhild NerstenDirekte B (41)1.46.0829.43
Age KristvikH -10 (15)51.3615.35

Fredensborg OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Max PrangH 60- (96)1.46.38+53.2118.44

Freidig

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Knut LillealternH 70- (88)59.29+5.4513.04
2Gustav RuøH 35- (18)1.40.58+15.1012.44
5Kari LillealternD 65- (27)1.30.35+34.0724.49
8Arild H ClausenH 45- (35)1.28.37+23.5512.10
18Nils Olav VennevikH 70- (88)1.25.16+31.3218.44
Even HofstadH 65- (66)diskvalifisert

frosta ok

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Benkt AnderssonH 75- (23)1.05.4616.19
Torill SvendsenD 75- (18)diskvalifisert

Førde IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Kurt GrønliH 70- (88)1.18.22+24.3817.13
Brita Eilertsen GrønliD 75- (18)diskvalifisert

Göteborg Majorna OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Ulf WallinH 55- (76)1.06.04+10.5211.36
9Gunilla GedinD 55- (53)1.16.44+20.3019.02

Hadeland OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jo Randar HolmøyH 13-16C (9)47.09+5.3113.42
5Tor TrøanH 70- (88)1.04.54+11.1014.15
15Hege HeibergD 55- (53)1.52.50+56.3627.59

Halden SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sigrid Schmitt GranD 13-14 (19)39.0410.56
2Jon MusgraveH 55- (76)59.42+4.3010.29
4Frauke Schmitt GranD 50- (59)1.01.21+13.2913.29
7Eirik NordbrødenH 60- (96)1.06.48+13.3111.44
9Anne Julsrud HaugenD 60- (60)56.23+9.5515.26
14Bjørn Axel GranH 50- (75)1.28.07+34.2314.15

Halmstad OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Jan-Olof SvenssonH 55- (76)1.21.16+26.0414.16
20Mikael LindénH 50- (75)1.42.18+48.3416.33

Hamar OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Einar LundH 70- (88)1.04.34+10.5014.11
13Håkon BeitnesH 65- (66)1.19.46+28.1417.00

Harstad OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mari Alsos HöglinD 11-12 (8)40.1911.43
3Ingvild OsdalD 45- (39)1.02.03+10.5313.13
4Helene Alsos HöglinD 15-16 (18)1.07.12+14.5014.46
5Trine AlsosD 45- (39)1.08.31+17.2114.36
11Magnus HöglinH 45- (35)1.53.59+49.1715.39
Niklas KristensenH 13-14 (27)diskvalifisert
Gjermund OsdalH 13-14 (27)diskvalifisert

Hiidenkiertäjät

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Kalle RosenbladH 17-A kort (26)1.34.07+28.5215.13
20Kristiina KairamoD 60- (60)1.50.46+1.04.1830.20
21Juha LiukkonenH 60- (96)1.23.08+29.5114.36
Essi KangasahoD 21- (75)diskvalifisert

Hiisirasti

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Saku AsikainenH 40- (42)1.30.00+14.1311.21
7Johannes PohjalaH 21- (103)1.21.51+10.088.25

Hyvinkään Rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Jussi BorgenströmH 50- (75)1.18.12+24.2812.39

IF Hagen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Anders ErikssonH 65- (66)1.17.12+25.4016.27
Evamarie LundahlD 65- (27)diskvalifisert

IF Rigor

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Kjell JeppsonH 70- (88)1.28.36+34.5219.28

IFK Göteborg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Elin HögstrandD 21- (75)1.27.39+8.0611.04

IFK Kiruna

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Mats LuspaH 50- (75)1.15.38+21.5412.14

IFK Lidingö SOK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Martin LarboH 40- (42)1.15.479.34
3Ramona Åkermarck-MähönenD 17-A kort (27)1.12.45+3.1912.47
4Johan RunessonH 21- (103)1.19.25+7.428.10
6Linnea ClaesdotterD 21- (75)1.25.56+6.2310.51
9Timo MähönenH 21- (103)1.26.21+14.388.53
10Rasmus Palmqvist AslaksenH 21- (103)1.26.54+15.118.56
12Susanna TervoD 21- (75)1.35.32+15.5912.03

IK Grane Arendal Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Gunnar Dag TøråH 70- (88)1.01.33+7.4913.31
7Lone BartnikD 70- (34)1.12.01+22.3620.56

IL BUL-Tromsø

36 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hans UrsetH 17-18 (22)1.00.488.21
1Tora IndregardD 19-20 (12)1.28.2012.08
1Elisa Götsch IversenD 15-16 (18)52.2211.30
1Idunn StrandD 17-18 (18)1.16.4712.25
2Ole-André HelgaasH 50- (75)54.20+0.368.47
2Jonatan GraversenH 17-18 (22)1.02.43+1.558.36
2Ronja Götsch IversenD 13-14 (19)41.59+2.5511.45
2Klara GraversenD 15-16 (18)57.25+5.0312.37
2Bendik MyrvangH 17-A kort (26)1.05.55+0.4010.39
2Anne UrsetD 45- (39)1.01.26+10.1613.05
2Ida Gjermundsdotter UrsetD 17-B (14)53.42+3.3715.02
3Åse FlydalD 70- (34)58.24+8.5916.58
3Emil VierinenH 13-14 (27)39.33+7.5011.04
4Onni VierinenH 11-12 (20)54.18+25.1315.47
4Ane-Marte Borg HanssenD 19-20 (12)1.58.25+30.0516.15
4Mia UrsetD 13-14 (19)1.05.18+26.1418.17
5Jan-Hugo HanssenH 50- (75)1.01.45+8.019.59
5Runar JohansenH 35- (18)1.55.17+29.2914.33
5Eetu VierinenH 13-14 (27)47.42+15.5913.21
6Børge HarveyH 50- (75)1.04.26+10.4210.25
8Geir MoholdtH 21- (103)1.25.59+14.168.50
9Arntraut GötschD 21- (75)1.28.09+8.3611.07
9Rune GraversenH 45- (35)1.34.26+29.4412.58
9Atle IversenH 55- (76)1.07.53+12.4111.55
9Roar FlydalH 70- (88)1.08.32+14.4815.03
10Ola BratlieH 45- (35)1.47.16+42.3414.44
10Anna KarlqvistD 45- (39)1.17.36+26.2616.32
12Gjermund UrsetH 21- (103)1.27.15+15.328.58
12Liv Karen JohannessenD 50- (59)1.14.11+26.1916.18
13Mathilde Nordbrøden SkaareD 21- (75)1.36.29+16.5612.10
13Juha VierinenH 40- (42)1.57.14+41.2714.48
21Hallvard NordbrødenH 21- (103)1.35.54+24.119.51
22Carl Henrik BjørsethH 21- (103)1.36.14+24.319.54
31Alejandro BerrioH 21- (103)2.56.47+1.45.0418.11
Tuva Nørgaard BjørsethD 11-12N (3)diskvalifisert
Piko VierinenN-åpen (30)diskvalifisert

IL GeoForm

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Stig Hultgreen KarlsenH 60- (96)1.46.30+53.1318.43

IL Gular

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Eli HoldhusD 17-C (14)2.21.55+54.5939.12
11Birgitte TorbjørnsenD 50- (59)1.13.05+25.1316.03
15Mai Helen LingaD 50- (59)1.32.55+45.0320.25
27Jan HoldhusH 70- (88)1.46.19+52.3523.21

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Bent GalborgenH 65- (66)1.07.55+16.2314.28

Järfälla OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Ann RollerD 45- (39)1.12.31+21.2115.27
8Eric RollerH 40- (42)1.35.04+19.1712.00

Kajaanin S.

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Jari HaverinenDirekte A-lang (19)1.52.2215.26

Kajaanin S.

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Sonja PäivinenDirekte A-lang (19)1.52.2215.26

Kalevan rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Jarmo TonderH 21- (103)2.08.53+57.1013.15

Kirkenes IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Sigrid RennaD 55- (53)1.05.08+8.5416.09
17Fred Inge EilertsenH 50- (75)1.32.19+38.3514.56

Koovee

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Topi AnjalaH 21- (103)diskvalifisert

Kristiansand OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Finn Terje UbergH 50- (75)59.21+5.379.36

Kuopion Suunnistajat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Raimo AntikainenH 65- (66)1.25.43+34.1118.16

Kymin Suunnistajat

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Rasmus TöyryläH 11-12 (20)29.058.27
1Mikko TöyryläH 35- (18)1.25.4810.50
1Salla TöyryläD 35- (17)1.14.4812.06
14Ulla LehtoD 60- (60)1.08.47+22.1918.50

Lahden Suunnistajat -37

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Anna-Kaisa AnjalaD 21- (75)1.20.45+1.1210.11

Lapin Veikot

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Matias MaijalaH 17-18 (22)1.15.47+14.5910.24
6Taina ItkonenD 60- (60)53.29+7.0114.39
6Lauri KultimaH 13-14 (27)1.09.04+37.2119.20
14Elina ItkonenD 21- (75)1.38.08+18.3512.23
16Juha KultimaH 50- (75)1.32.01+38.1714.53
19Meri MaijalaD 21- (75)1.58.35+39.0214.58
26Jaakko RissanenH 21- (103)1.51.47+40.0411.30
Pertti ItkonenDirekte A-kort (31)1.34.3823.28
Hanna KultimaN-åpen (30)fullført
Kaisa KultimaD -10 (15)1.04.2219.26
Maria ItkonenD 21- (75)diskvalifisert

Lappeen Riento

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mia SaarilaaksoD 45- (39)51.1010.54
2Sulo SaarilaaksoH 11-12 (20)31.51+2.469.15
2Jonne LakanenH 21- (103)1.17.48+6.058.00
2Laura LakanenD 35- (17)1.16.37+1.4912.23
5Miko SaarilaaksoH 45- (35)1.17.51+13.0910.41

Leader Petrozavodsk

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sophia DuryaginaD 11-12N (3)39.4612.25
2Elizabeth CrucD 11-12 (8)1.33.48+53.2927.16
2Maxim NovozhilovH 15-16 (13)1.03.57+16.5911.14
3Aleksandra RusakovaD 19-20 (12)1.36.20+8.0013.13
3Denis PotapovH 15-16 (13)1.23.08+36.1014.36
4Vladislav KondratyukH 13-14 (27)46.20+14.3712.58
5Georgey KirillovH 11-12 (20)55.30+26.2516.08
5Ekaterina SokolovaD 15-16 (18)1.37.21+44.5921.23
5Daria KorolevaD 13-14 (19)1.07.24+28.2018.52
6Roman TrifonovH 11-12 (20)1.27.19+58.1425.22
6Mikhail GolubevH 17-18 (22)1.20.22+19.3411.02
6Ksenia BessarabD 13-14 (19)1.15.22+36.1821.06
7Gregory KorovkinH 17-18 (22)1.42.08+41.2014.01
17Irina KarcevaD 55- (53)2.23.53+1.27.3935.42
20Igor KekinH 60- (96)1.22.09+28.5214.26
Anastasija PotapovaDirekte B (41)1.35.4226.48
Maxim TregubovH -10 (15)41.0612.25
Elisey MyasnikovH 15-16 (13)diskvalifisert
Tatjana GolubevaDirekte B (41)diskvalifisert
Stepan LinkovH 13-14 (27)diskvalifisert

Leksands OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Per SpikH 55- (76)55.129.42
3Clara SpikD 17-18 (18)1.29.07+12.2014.25
3Tuva-Cajsa SpikD 15-16 (18)58.20+5.5812.49
8Åsa SpikD 50- (59)1.07.10+19.1814.45

Lierbygda OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Helga HaverstadD 60- (60)46.2812.43
8Trine Marit Justad RaaenD 55- (53)1.14.19+18.0518.26
11Ingemar Jansson HaverstadH 60- (96)1.14.43+21.2613.07

Linköpings OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Therese KlintbergD 17-A kort (27)1.09.2612.12
14Jörgen SköldH 55- (76)1.20.29+25.1714.08

Luumäen Rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Anni InkiläD 21- (75)2.03.27+43.5415.35

Lynx

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Eemeli LeskinenH 11-12 (20)40.26+11.2111.45
3Kottonen AnnariittaD 60- (60)47.45+1.1713.04
3Karoliina SundbergD 21- (75)1.20.26+0.5310.09
3Viliina SundbergD 13-14 (19)53.15+14.1114.54
6Aleksi LeskinenH 21- (103)1.21.34+9.518.23
10Anne-Mari LeskinenD 21- (75)1.32.52+13.1911.43
Ville SundbergDirekte A-kort (31)41.4010.20
Eino LeskinenN-åpen (30)fullført
valtteri SundbergN-åpen (30)fullført

Løten o-lag

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Lis DæhliD 65- (27)56.2815.28
7Emilie Westli AndersenD 21- (75)1.25.58+6.2510.51
11Evine Westli AndersenD 21- (75)1.33.39+14.0611.49

Malax

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Christer ÖhmanDirekte B (41)1.25.2323.55

Markbygdens OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Marie HögstrandD 55- (53)1.02.48+6.3415.34
14Carl Johan HögstrandH 60- (96)1.15.19+22.0213.14

MAROC

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Roger CoombsH 60- (96)1.05.26+12.0911.29
16Trish CoombsD 60- (60)1.27.56+41.2824.05

Mellembygd OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Eli Charlotte NordmoD 17-B (14)1.03.48+13.4317.52
4Axel Juell TheisenH 55- (76)1.02.33+7.2110.59
18Arild IngdalH 55- (76)1.30.12+35.0015.51

Modum Ol

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Jörgen  MårtenssonDirekte A-lang (19)1.33.1712.48

Mosmeridian

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Nikolay SytovH 45- (35)1.16.29+11.4710.30

MS Parma

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Tuomo PeltolaH 70- (88)1.38.40+44.5621.41
Liisa PeltolaD 65- (27)diskvalifisert

Målselv IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Gro Kari Hvideberg HansenD 50- (59)1.01.38+13.4613.32

Måren OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Peter KlavenessH 70- (88)1.30.40+36.5619.55
Magnus Friedhelm KlavenessH 11-12 (20)diskvalifisert

Neverfjord IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Peter PrydzDirekte A-kort (31)1.21.3320.14

Nordreisa IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Karl-Gunnar SkjønsfjellH 45- (35)1.12.42+8.009.59
3Torun AnkjellD 35- (17)1.16.47+1.5912.25
8Jan LøvlundH 70- (88)1.07.35+13.5114.51
11Daniel Carløy SkjønsfjellH 21- (103)1.27.04+15.218.57
Stig LøvlundH 21- (103)diskvalifisert
Henry SkjønsfjellH 15-16B (9)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Salla TompuriN-åpen (30)fullført

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Riina MurtonenDirekte B (41)1.03.3717.49

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Astrid LundmarkDirekte B (41)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Anna LuukkonenDirekte A-kort (31)2.35.2138.32

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Tuumo TompuriDirekte A-lang (19)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Lucy SeilerDirekte C (17)1.31.4925.21

NTNUI

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Rasmus Rørholt TheisenH 21- (103)1.11.437.22
1Anna UlvensøenD 21- (75)1.19.3310.02
13Olav Milian Schmitt GranH 21- (103)1.28.20+16.379.05
15Kristin BrekkeD 21- (75)1.50.08+30.3513.54
16Ingrid OkkenhaugD 21- (75)1.51.02+31.2914.01
18Solveig BlindheimD 21- (75)1.54.05+34.3214.24
22Ingvild BrekkeD 21- (75)2.15.20+55.4717.05
27Jakob Kalvig SkoganH 21- (103)1.56.52+45.0912.01
28Audun Rognerud BøeH 21- (103)2.04.03+52.2012.45

Nydalens SK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Maria JonssonD 50- (59)47.5210.31
2Sören JonssonH 60- (96)57.52+4.3510.10
5Vegard Blomseth JohnsenH 21- (103)1.20.34+8.518.17
14Halvor SaunesH 21- (103)1.28.28+16.459.06
14Anne Marit BjergaardD 50- (59)1.19.15+31.2317.25
20Malin EijsinkD 21- (75)2.02.43+43.1015.29
23Marianne DæhliD 21- (75)2.20.25+1.00.5217.43

OK 77

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Amund BeitnesH 40- (42)1.21.14+5.2710.15

OK Azuolas

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Rasa IvanauskaiteD 35- (17)1.39.43+24.5516.08
11Evaldas JadenkusH 40- (42)1.50.01+34.1413.53

OK Denseln

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Erik Ivarsson SandbergH 21- (103)1.19.11+7.288.08

OK Linné

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Johanna RagvaldD 17-A kort (27)1.25.38+16.1215.02

OK Rodhen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Britt-Marie ErikssonD 60- (60)1.29.53+43.2524.37

OK Sarven

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anders DahlinH 17-A kort (26)1.05.1510.33
2Malin KristofferssonD 40- (11)1.57.41+49.1320.40
6Johanna TholerudD 17-A kort (27)1.33.16+23.5016.23
8Fredrik TholerudH 17-A kort (26)2.24.38+1.19.2323.24
14Anders KristofferssonH 40- (42)2.09.59+54.1216.24
Karl KristofferssonH -10 (15)52.4215.55
Mirja AnderssonD 17-A kort (27)diskvalifisert

OK Silsand

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Håvard Krey HansenH 21- (103)1.32.18+20.359.29
19Svein Harald HansenH 60- (96)1.21.50+28.3314.22
Håkon BrynjulfsenH 50- (75)diskvalifisert

OK Södertörn

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Jonathan BerglindH 17-A kort (26)1.07.36+2.2110.56
7Erik Nygren WåhlinH 17-A kort (26)1.46.47+41.3217.16

OK Tyr

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tone HollowellD 55- (53)56.1413.57
1Sixten WestlundH 60- (96)53.179.21
5Anna Weckner WestlundD 55- (53)1.09.02+12.4817.07
11Tom HollowellH 55- (76)1.12.25+17.1312.43

Ok Vargen

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Sofia LundkvistD 17-18 (18)1.41.05+24.1816.21
8Helena LundkvistD 17-A kort (27)1.55.44+46.1820.20
Birgit LundkvistD 50- (59)diskvalifisert

OL Landschlacht

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Urs LeumannH 35- (18)1.45.40+19.5213.20
4Andre LeumannH 40- (42)1.31.40+15.5311.34
Georg LeumannH 70- (88)diskvalifisert

OL Regio Wil

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Beat ImhofH 55- (76)1.33.10+37.5816.22
Sybille KühnisN-åpen (30)fullført

OL Toten-Troll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ola BroxH 65- (66)51.3210.59

OL Zimmerberg

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Urs UtzingerH 50- (75)1.08.15+14.3111.02Last ned GPS-spor i gpx-format
21Thomas AttingerH 50- (75)1.46.00+52.1617.09
22Martin AttingerH 50- (75)1.52.26+58.4218.11
22Rolf WettsteinH 55- (76)1.47.01+51.4918.48

Olf St Gallen Appenzell

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Ruth WuestD 60- (60)1.38.44+52.1627.03

Olf St Gallen Appenzell

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Willy StrenliH 70- (88)1.31.23+37.3920.05

OLG Goldau

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Markus TruttmannH 55- (76)1.00.51+5.3910.41
13Renata TruttmannD 55- (53)1.34.56+38.4223.33

OLG Ortenau

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Benedikt FunkH 50- (75)1.17.29+23.4512.32

OLG Regio Olten

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Martina WyssD 17-C (14)1.26.5624.00
7Max MoosbergerH 70- (88)1.06.45+13.0114.40
17Andreas WyssH 55- (76)1.27.16+32.0415.20
Esther MoosbogerDirekte C (17)diskvalifisert

OLG St. Gallen/Appenzell

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Damian TannerH 50- (75)1.30.37+36.5314.39
19Heinz WeberH 50- (75)1.39.05+45.2116.01

OL-Team Filder

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Gregor FunkH 17-A kort (26)1.44.16+39.0116.52
12Verena FunkD 45- (39)2.10.55+1.19.4527.54
Teresa FunkD -10 (15)58.5017.46
Matthias FunkH 13-16C (9)diskvalifisert

Onnelliset Eksyjät

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Riitta ErolaDirekte B (41)1.12.2920.18

Onnelliset Eksyjät

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Heidi SinevaaraDirekte A-lang (19)2.41.3122.11

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Magne VollenH 65- (66)1.02.15+10.4313.16

Oulun Tarmo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Tarja JokikokkoD 55- (53)1.29.46+33.3222.16

Ounasvaaran hiihtoseura

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Tuija HaapasalmiD 50- (59)1.09.01+21.0915.10
10Seppo KorhonenH 70- (88)1.11.03+17.1915.36
10Eero HaapasalmiH 60- (96)1.11.28+18.1112.33
13Kii KorhonenD 60- (60)1.07.42+21.1418.32
Teemu NiskanenH 21- (103)diskvalifisert

Pihkaniskat

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Lauri KarhumäkiH 65- (66)1.30.08+38.3619.13
19Pekka RytkönenH 65- (66)1.43.59+52.2722.10

Porsgrunn OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Gun Inger JørgensenD 70- (34)1.56.29+1.07.0433.51
13Kay JørgensenH 70- (88)1.14.04+20.2016.16
16Jakob KløverødH 70- (88)1.20.16+26.3217.38
26Rolf LyeH 70- (88)1.45.52+52.0823.16

Rasti-Hyry

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Timo PartanenH 60- (96)1.00.07+6.5010.33
7Tuija JurvakainenD 55- (53)1.12.39+16.2518.01

Rasti-Jussit

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Aapo FräntiH 11-12N (7)49.19+7.5315.24
Onni FräntiH -10 (15)33.5410.14

Rastikarhut

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Tapio MannilaH 60- (96)1.16.40+23.2313.28

Rasti-Kurikka

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Kati FräntiD 45- (39)1.21.46+30.3617.26
25Juha FräntiH 21- (103)1.48.07+36.2411.07

Reindeer Doctors Austria

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Philipp HaiderH 40- (42)1.31.48+16.0111.35
6Bernhard FinkH 40- (42)1.32.33+16.4611.41
7Matthias MahrH 40- (42)1.33.32+17.4511.48

Ringerike OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tormod DahlenH 75- (23)1.12.02+6.1617.52
3Sissel SkovlyD 50- (59)1.00.59+13.0713.24
4Ragnhild Elsrud HultgreenD 60- (60)50.00+3.3213.41
8Lars D. FjeldstadH 55- (76)1.07.00+11.4811.46
Ingvild FjeldstadDirekte B (41)1.23.4423.27
Elin DahlenD 75- (18)diskvalifisert

Rond OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Toril KorsvikD 55- (53)1.10.50+14.3617.34
Kjersti Hagberg SolumD 45- (39)diskvalifisert

Rs Käyhkää

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Antii TonderDirekte A-kort (31)1.03.0815.39

Røyken OL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Birgitte BekkelundD 75- (18)1.04.0118.36
6Olav MoH 75- (23)1.55.38+49.5228.41
7Bjørg SvanbergD 60- (60)54.11+7.4314.50
8Per Ove TransethH 65- (66)1.08.53+17.2114.41
9Anne Elvsaas MoD 70- (34)1.18.27+29.0222.48
10Eva SyversenD 55- (53)1.26.11+29.5721.23
15Cathrine NorvikD 60- (60)1.13.50+27.2220.13
16Inger SchibstedD 55- (53)2.05.43+1.09.2931.11
18Kjell SvanbergH 65- (66)1.31.29+39.5719.30
21Christian SchibstedH 55- (76)1.39.21+44.0917.27
26Kjell RønnebergH 60- (96)1.38.16+44.5917.16
Aagpt HartmannDirekte B (41)2.01.1233.56
Majlene NystuenDirekte C (17)diskvalifisert
Tone SkramD 50- (59)diskvalifisert
Torgeir StrandhagenH 60- (96)brutt

Sala OK - Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Britt ErikssonD 70- (34)49.2514.21
5Lena LarssonD 60- (60)50.54+4.2613.56
9Göran LarssonH 65- (66)1.11.00+19.2815.08
12Sten-Åke HolmbergH 65- (66)1.19.44+28.1217.00

Sandefjord OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Oskar KaaløyH 55- (76)2.23.24+1.28.1225.12
Kari ChristiansenD 55- (53)diskvalifisert

Sandnes IL (Finnmark)

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Trine SæternesD 50- (59)1.15.35+27.4316.36

Seskarö IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Jan LindelöfH 65- (66)1.05.30+13.5813.57
Lars LundkvistH 55- (76)diskvalifisert

SK Pohjantähti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Timo KarppinenH 50- (75)57.20+3.369.16

Snertingdal IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Frode ØdegårdstuenH 50- (75)1.23.28+29.4413.30

Snättringe SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ella KarlssonD 17-B (14)50.0514.01
2Vilma KarlssonD 19-20 (12)1.29.57+1.3712.21
4Göran NilssonH 60- (96)1.03.41+10.2411.11
7Anders KarlssonH 50- (75)1.05.46+12.0210.38
Alva KarlssonDirekte B (41)48.5913.43
Nikita HainonenDirekte C (17)55.3915.22

Stavanger Orienteringsklubb

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Turid NystrømD 70- (34)56.11+6.4616.19
2Gry Vikhamar ThengsD 75- (18)1.05.50+1.4919.08
5Haldis GlendrangeD 70- (34)1.04.29+15.0418.44
11Svein GlendrangeH 70- (88)1.11.49+18.0515.47

Stokke IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Ove Gunnar JacobsenH 70- (88)1.20.12+26.2817.37

Stora Tuna OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Gunde HjalmarssonH 65- (66)1.19.50+28.1817.01

Stord Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Ingolf DybvikH 75- (23)1.15.44+9.5818.47

Storsteinnes IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
marco BansiN-åpen (30)fullført
Vilmar Kvaal-KarlsenN-åpen (30)fullført
Gunnar KvaalH 70- (88)diskvalifisert
Ottar K KvaalH 40- (42)diskvalifisert

Strängnäs-Malmby OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ingegerd LusenskyD 65- (27)1.18.39+22.1121.32
24Anton SundinH 21- (103)1.46.50+35.0710.59
Carina SundbueDirekte A-kort (31)1.09.4817.19

Sturla, IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Grethe Lill RyengD 65- (27)1.27.53+31.2524.04
6Aud Ellen BrevikD 50- (59)1.03.38+15.4613.59
13Snorre FrydenlundH 55- (76)1.18.44+23.3213.50
Daniel NystuenDirekte B (41)1.07.2218.52

Sundsvalls OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Lars HenrikssonH 45- (35)1.25.35+20.5311.45

Swiss O Week

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Marcel SchiessH 55- (76)diskvalifisert

SYO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Nick BarrableH 45- (35)1.04.428.53

Søderhamns Ok

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Daniel LiljequistDirekte C (17)1.46.1929.22

Söderhamns OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Anna-Karin EklundD 55- (53)1.31.26+35.1222.41

Söders-Tyresö

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Evelina EricssonD 35- (17)1.20.20+5.3212.59

Sørreisa OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Guri LøkseD 70- (34)59.47+10.2217.22
10Eli Blomseth HelgesenD 60- (60)58.33+12.0516.02
12Ivar HelgesenH 70- (88)1.12.33+18.4915.56
12Hans-Martin VaengH 50- (75)1.20.34+26.5013.02
23Leif GulbrandsenH 60- (96)1.32.13+38.5616.12

Tampereen Pyrintö

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Eemil KoskinenH 13-14 (27)31.438.53
3Jouko NurminenH 65- (66)1.00.35+9.0312.55
6Mauri LaasonenH 55- (76)1.03.17+8.0511.07
6Eija NurminenD 65- (27)1.40.01+43.3327.24
8Kirsi LaasonenD 60- (60)55.52+9.2415.18
12Harri KoskinenH 40- (42)1.51.15+35.2814.02

Tampereen Yritys

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Marjo IlonenD 50- (59)1.12.36+24.4415.57

thurgorienta

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Nadine HebeisenD 17-A kort (27)1.17.08+7.4213.33
24Ueli HebeisenH 60- (96)1.33.49+40.3216.29Last ned GPS-spor i gpx-format

Tibro OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Jens LindströmH 55- (76)1.03.08+7.5611.05
8Angelica BrandqvistD 45- (39)1.15.13+24.0316.02

Tolered-utby Ol

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Lisbeth BergagårdDirekte A-kort (31)1.40.5825.03

Tullinge SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Marie HeinrupD 17-C (14)1.44.29+17.3328.51
6Lennart HävrenH 65- (66)1.07.52+16.2014.28
7Elin Nygren WåhlinD 17-A kort (27)1.38.51+29.2517.22
Katarina WåhlinDirekte B (41)1.25.5924.05

Tyrving IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Zsuzsa FeyD 40- (11)1.08.2812.01
2Berit DanielsenD 60- (60)47.13+0.4512.56
6Helge LyeH 70- (88)1.05.07+11.2314.18
10Henning SpjelkavikH 40- (42)1.49.36+33.4913.50
11Randi NilstadD 60- (60)1.01.44+15.1616.54
11Aud I SpjelkavikD 70- (34)1.35.41+46.1627.48
12Per Kristian EkebergH 60- (96)1.15.01+21.4413.11
13Alf PettersenH 60- (96)1.15.05+21.4813.11
24Bjørn SpjelkavikH 70- (88)1.36.51+43.0721.17

Täby OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Anders NilssonH 55- (76)1.27.07+31.5515.18
16Carina NilssonD 50- (59)1.45.41+57.4923.13

Uddevalla OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Eva KarlssonD 60- (60)1.05.18+18.5017.53
19Johnny KarlssonH 70- (88)1.27.00+33.1619.07

USV TU Dresden

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Andrej OlunczekH 35- (18)1.44.01+18.1313.08
22Diethard KundischH 60- (96)1.27.35+34.1815.23
23Torsten MättigH 50- (75)1.55.26+1.01.4218.40

Varanger Orienteringslag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Lars MauritzsenH 80- (7)1.05.4219.05
Aina Romsdal MauritzsenD 75- (18)diskvalifisert

Vegårshei IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Synnøve BråtenD 21- (75)1.19.3310.02

Vehkalahden Veikot

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Jarmo LehtoH 60- (96)1.06.21+13.0411.39
15Janne WeckmanH 21- (103)1.28.29+16.469.06
17Aapo LaihoH 21- (103)1.29.56+18.139.15
Selma WeckmanD -10 (15)46.2714.01
Venla WeckmanD -10 (15)45.5213.51

Vingåkers OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Hans RagvaldH 65- (66)diskvalifisert
Annette RagvaldD 65- (27)diskvalifisert

Voss IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Svein - Erik HeggenesH 75- (23)1.19.55+14.0919.49
Marta RingheimDirekte N (4)1.47.2230.40

Ylikiimingin Nuijamiehet

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Keijo ParkkinenH 50- (75)53.448.41
4Satu TurtinenD 45- (39)1.07.18+16.0814.20
6Laura ParkkinenD 15-16 (18)1.39.23+47.0121.50
7Anna ParkkinenD 13-14 (19)1.16.29+37.2521.25
7Piia ParkkinenD 45- (39)1.13.06+21.5615.35

Älvsby IF OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Karl-Erik LindbäckH 60- (96)1.35.43+42.2616.49

Ärla IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Oscar VångellH 21- (103)1.30.05+18.229.16
20Viktor SilvemarkH 21- (103)1.34.41+22.589.44
Alexandra ForssD 17-B (14)diskvalifisert

Ålgård Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Harry BreilandH 70- (88)53.4411.48
2Samuel A StokkelandH 13-14 (27)33.50+2.079.28
9Sturla StokkelandH 40- (42)1.40.02+24.1512.37
16Ørjan RavndalH 21- (103)1.28.56+17.139.08

Årstad IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Jan HauglandH 55- (76)1.15.20+20.0813.14

Ås-NMBU Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2May Bente BrurbergD 55- (53)56.59+0.4514.08
17Kjell BlomsethH 60- (96)1.18.13+24.5613.44
Vincent EijsinkDirekte A-kort (31)1.09.5817.21

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor