Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midnattsolgaloppen 2019, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midnattsolgaloppen 2019
Arrangørorganisasjon: Alta OL
Dato: fredag 21 juni 2019 - søndag 23 juni 2019

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

N-åpen

3 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Anne Josefine AndersenAlta OLfullført
marco BansiStorsteinnes ILfullført
Hanna KultimaLapin Veikotfullført
Vilmar Kvaal-KarlsenStorsteinnes ILfullført
Sybille KühnisOL Regio Wilfullført
Eino LeskinenLynxfullført
Leonora S. AndersenAlta OLfullført
valtteri SundbergLynxfullført
Salla TompuriNOTEAMfullført
Piko VierinenIL BUL-Tromsødiskvalifisert

D -10

3 310 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Teresa FunkOL-Team Filder58.5017.46
Ilja Hætta EngAlta OL1.29.0026.53
Kaisa KultimaLapin Veikot1.04.2219.26
Selma WeckmanVehkalahden Veikot46.2714.01
Venla WeckmanVehkalahden Veikot45.5213.51

D 11-12

3 440 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Alsos HöglinHarstad OL40.1911.43
2Elizabeth CrucLeader Petrozavodsk1.33.48+53.2927.16

D 11-12N

3 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sophia DuryaginaLeader Petrozavodsk39.4612.25
Tuva Nørgaard BjørsethIL BUL-Tromsødiskvalifisert

D 13-14

3 570 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid Schmitt GranHalden SK39.0410.56
2Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø41.59+2.5511.45
3Viliina SundbergLynx53.15+14.1114.54
4Mia UrsetIL BUL-Tromsø1.05.18+26.1418.17
5Daria KorolevaLeader Petrozavodsk1.07.24+28.2018.52
6Ksenia BessarabLeader Petrozavodsk1.15.22+36.1821.06
7Anna ParkkinenYlikiimingin Nuijamiehet1.16.29+37.2521.25

D 15-16

4 550 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø52.2211.30
2Klara GraversenIL BUL-Tromsø57.25+5.0312.37
3Tuva-Cajsa SpikLeksands OK58.20+5.5812.49
4Helene Alsos HöglinHarstad OL1.07.12+14.5014.46
5Ekaterina SokolovaLeader Petrozavodsk1.37.21+44.5921.23
6Laura ParkkinenYlikiimingin Nuijamiehet1.39.23+47.0121.50

D 15-16B

3 570 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erle FrostAlta OL43.5812.18
Marita Helen OlsenBjerkvik IFdiskvalifisert

D 17-A kort

5 690 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Therese KlintbergLinköpings OK1.09.2612.12
2Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering1.10.41+1.1512.25
3Ramona Åkermarck-MähönenIFK Lidingö SOK1.12.45+3.1912.47
4Nadine Hebeisenthurgorienta1.17.08+7.4213.33
5Johanna RagvaldOK Linné1.25.38+16.1215.02
6Johanna TholerudOK Sarven1.33.16+23.5016.23
7Elin Nygren WåhlinTullinge SK1.38.51+29.2517.22
8Helena LundkvistOk Vargen1.55.44+46.1820.20
Mirja AnderssonOK Sarvendiskvalifisert

D 17-B

3 570 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ella KarlssonSnättringe SK50.0514.01
2Ida Gjermundsdotter UrsetIL BUL-Tromsø53.42+3.3715.02
3Eli Charlotte NordmoMellembygd OL1.03.48+13.4317.52
Lena YlipääBergnäsets AIKdiskvalifisert
Alexandra ForssÄrla IFdiskvalifisert

D 17-C

3 620 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martina WyssOLG Regio Olten1.26.5624.00
2Marie HeinrupTullinge SK1.44.29+17.3328.51
3Eli HoldhusIL Gular2.21.55+54.5939.12
Mailiss MyrvangBjerkvik IFdiskvalifisert

D 17-18

6 180 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Idunn StrandIL BUL-Tromsø1.16.4712.25
2Anna Jacobsen-GaskiBardu IL1.20.43+3.5613.03
3Clara SpikLeksands OK1.29.07+12.2014.25
4Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering1.29.48+13.0114.31
5Sofia LundkvistOk Vargen1.41.05+24.1816.21
Tina YlipääBergnäsets AIKdiskvalifisert

D 19-20

7 280 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tora IndregardIL BUL-Tromsø1.28.2012.08
2Vilma KarlssonSnättringe SK1.29.57+1.3712.21
3Aleksandra RusakovaLeader Petrozavodsk1.36.20+8.0013.13
4Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø1.58.25+30.0516.15

D 21-

7 920 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synnøve BråtenVegårshei IL1.19.3310.02
1Anna UlvensøenNTNUI1.19.3310.02
3Karoliina SundbergLynx1.20.26+0.5310.09
4Anna-Kaisa AnjalaLahden Suunnistajat -371.20.45+1.1210.11
5Emma JohanssonDomnarvets GoIF1.25.47+6.1410.49
6Linnea ClaesdotterIFK Lidingö SOK1.25.56+6.2310.51
7Emilie Westli AndersenLøten o-lag1.25.58+6.2510.51
8Elin HögstrandIFK Göteborg1.27.39+8.0611.04
9Arntraut GötschIL BUL-Tromsø1.28.09+8.3611.07
10Anne-Mari LeskinenLynx1.32.52+13.1911.43
11Evine Westli AndersenLøten o-lag1.33.39+14.0611.49
12Susanna TervoIFK Lidingö SOK1.35.32+15.5912.03
13Mathilde Nordbrøden SkaareIL BUL-Tromsø1.36.29+16.5612.10
14Elina ItkonenLapin Veikot1.38.08+18.3512.23
15Kristin BrekkeNTNUI1.50.08+30.3513.54
16Ingrid OkkenhaugNTNUI1.51.02+31.2914.01
17Elin DahlinDomnarvets GoIF1.52.54+33.2114.15
18Solveig BlindheimNTNUI1.54.05+34.3214.24
19Meri MaijalaLapin Veikot1.58.35+39.0214.58
20Malin EijsinkNydalens SK2.02.43+43.1015.29
21Anni InkiläLuumäen Rasti2.03.27+43.5415.35
22Ingvild BrekkeNTNUI2.15.20+55.4717.05
23Marianne DæhliNydalens SK2.20.25+1.00.5217.43
Maria ItkonenLapin Veikotdiskvalifisert
Essi KangasahoHiidenkiertäjätdiskvalifisert

D 35-

6 180 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Salla TöyryläKymin Suunnistajat1.14.4812.06
2Laura LakanenLappeen Riento1.16.37+1.4912.23
3Torun AnkjellNordreisa IL1.16.47+1.5912.25
4Evelina EricssonSöders-Tyresö1.20.20+5.3212.59
5Rasa IvanauskaiteOK Azuolas1.39.43+24.5516.08

D 40-

5 690 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Zsuzsa FeyTyrving IL1.08.2812.01
2Malin KristofferssonOK Sarven1.57.41+49.1320.40
Mette Uhre LangAmager Orienteringsklubdiskvalifisert

D 45-

4 690 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mia SaarilaaksoLappeen Riento51.1010.54
2Anne UrsetIL BUL-Tromsø1.01.26+10.1613.05
3Ingvild OsdalHarstad OL1.02.03+10.5313.13
4Satu TurtinenYlikiimingin Nuijamiehet1.07.18+16.0814.20
5Trine AlsosHarstad OL1.08.31+17.2114.36
6Ann RollerJärfälla OK1.12.31+21.2115.27
7Piia ParkkinenYlikiimingin Nuijamiehet1.13.06+21.5615.35
8Angelica BrandqvistTibro OK1.15.13+24.0316.02
9Kirsti LysakerFana IL1.15.36+24.2616.07
10Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø1.17.36+26.2616.32
11Kati FräntiRasti-Kurikka1.21.46+30.3617.26
12Verena FunkOL-Team Filder2.10.55+1.19.4527.54
Kjersti Hagberg SolumRond OLdiskvalifisert

D 50-

4 550 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maria JonssonNydalens SK47.5210.31
2Margrete GaskiBardu IL59.57+12.0513.10
3Sissel SkovlyRingerike OL1.00.59+13.0713.24
4Frauke Schmitt GranHalden SK1.01.21+13.2913.29
5Gro Kari Hvideberg HansenMålselv IL1.01.38+13.4613.32
6Aud Ellen BrevikSturla, IF1.03.38+15.4613.59
7Marja TonderAlatornion Pirkat1.03.39+15.4713.59
8Åsa SpikLeksands OK1.07.10+19.1814.45
9Tuija HaapasalmiOunasvaaran hiihtoseura1.09.01+21.0915.10
10Marjo IlonenTampereen Yritys1.12.36+24.4415.57
11Birgitte TorbjørnsenIL Gular1.13.05+25.1316.03
12Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø1.14.11+26.1916.18
13Trine SæternesSandnes IL (Finnmark)1.15.35+27.4316.36
14Anne Marit BjergaardNydalens SK1.19.15+31.2317.25
15Mai Helen LingaIL Gular1.32.55+45.0320.25
16Carina NilssonTäby OK1.45.41+57.4923.13
Monica RosénBergnäsets AIKdiskvalifisert
Birgit LundkvistOk Vargendiskvalifisert
Tone SkramRøyken OLdiskvalifisert

D 55-

4 030 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tone HollowellOK Tyr56.1413.57
2May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering56.59+0.4514.08
3Marie HögstrandMarkbygdens OK1.02.48+6.3415.34
4Sigrid RennaKirkenes IF1.05.08+8.5416.09
5Anna Weckner WestlundOK Tyr1.09.02+12.4817.07
6Toril KorsvikRond OL1.10.50+14.3617.34
7Tuija JurvakainenRasti-Hyry1.12.39+16.2518.01
8Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL1.14.19+18.0518.26
9Gunilla GedinGöteborg Majorna OK1.16.44+20.3019.02
10Eva SyversenRøyken OL1.26.11+29.5721.23
11Tarja JokikokkoOulun Tarmo1.29.46+33.3222.16
12Anna-Karin EklundSöderhamns OK1.31.26+35.1222.41
13Renata TruttmannOLG Goldau1.34.56+38.4223.33
14Gry Holmgren HafskjoldBergnäsets AIK1.39.52+43.3824.46
15Hege HeibergHadeland OL1.52.50+56.3627.59
16Inger SchibstedRøyken OL2.05.43+1.09.2931.11
17Irina KarcevaLeader Petrozavodsk2.23.53+1.27.3935.42
Kari ChristiansenSandefjord OKdiskvalifisert

D 60-

3 650 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helga HaverstadLierbygda OL46.2812.43
2Berit DanielsenTyrving IL47.13+0.4512.56
3Kottonen AnnariittaLynx47.45+1.1713.04
4Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL50.00+3.3213.41
5Lena LarssonSala OK - Orientering50.54+4.2613.56
6Taina ItkonenLapin Veikot53.29+7.0114.39
7Bjørg SvanbergRøyken OL54.11+7.4314.50
8Kirsi LaasonenTampereen Pyrintö55.52+9.2415.18
9Anne Julsrud HaugenHalden SK56.23+9.5515.26
10Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL58.33+12.0516.02
11Randi NilstadTyrving IL1.01.44+15.1616.54
12Eva KarlssonUddevalla OK1.05.18+18.5017.53
13Kii KorhonenOunasvaaran hiihtoseura1.07.42+21.1418.32
14Ulla LehtoKymin Suunnistajat1.08.47+22.1918.50
15Cathrine NorvikRøyken OL1.13.50+27.2220.13
16Trish CoombsMAROC1.27.56+41.2824.05
17Britt-Marie ErikssonOK Rodhen1.29.53+43.2524.37
18Wenche RekkedalBodø og Omegn IF Orientering1.30.32+44.0424.48
19Ruth WuestOlf St Gallen Appenzell1.38.44+52.1627.03
20Kristiina KairamoHiidenkiertäjät1.50.46+1.04.1830.20

D 65-

3 650 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lis DæhliLøten o-lag56.2815.28
2Ingegerd LusenskySträngnäs-Malmby OL1.18.39+22.1121.32
3Herdis AlvheimFana IL1.19.53+23.2521.53
4Grethe Lill RyengSturla, IF1.27.53+31.2524.04
5Kari LillealternFreidig1.30.35+34.0724.49
6Eija NurminenTampereen Pyrintö1.40.01+43.3327.24
Liisa PeltolaMS Parmadiskvalifisert
Annette RagvaldVingåkers OKdiskvalifisert
Evamarie LundahlIF Hagendiskvalifisert

Direkte B

3 570 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Riitta ErolaOnnelliset Eksyjät1.12.2920.18
Ingvild FjeldstadRingerike OL1.23.4423.27
Aagpt HartmannRøyken OL2.01.1233.56
Alva KarlssonSnättringe SK48.5913.43
Riina MurtonenNOTEAM1.03.3717.49
Daniel NystuenSturla, IF1.07.2218.52
Christer ÖhmanMalax1.25.2323.55
Anastasija PotapovaLeader Petrozavodsk1.35.4226.48
Katarina WåhlinTullinge SK1.25.5924.05
Solveig SæternesByåsen IL1.05.4318.24
Ragnhild NerstenFossum IF1.46.0829.43
Randi HegstadByåsen IL57.3616.08
Gjermund Klevstad JakobsenAlta OLdiskvalifisert
Astrid LundmarkNOTEAMdiskvalifisert
Julia Bjerre SvendsenAmager Orienteringsklubdiskvalifisert
Tatjana GolubevaLeader Petrozavodskdiskvalifisert

D 70-

3 440 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Britt ErikssonSala OK - Orientering49.2514.21
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb56.11+6.4616.19
3Åse FlydalIL BUL-Tromsø58.24+8.5916.58
4Guri LøkseSørreisa OL59.47+10.2217.22
5Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.04.29+15.0418.44
6Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering1.10.41+21.1620.32
7Lone BartnikIK Grane Arendal Orientering1.12.01+22.3620.56
8Unni LewisCounties Manukau O Club1.15.11+25.4621.51
9Anne Elvsaas MoRøyken OL1.18.27+29.0222.48
10Carol PearceDevon1.21.42+32.1723.45
11Aud I SpjelkavikTyrving IL1.35.41+46.1627.48
12Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL1.56.29+1.07.0433.51

D 75-

3 440 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgitte BekkelundRøyken OL1.04.0118.36
2Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb1.05.50+1.4919.08
Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslagdiskvalifisert
Brita Eilertsen GrønliFørde ILdiskvalifisert
Torill Svendsenfrosta okdiskvalifisert
Elin DahlenRingerike OLdiskvalifisert

H -10

3 310 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Onni FräntiRasti-Jussit33.5410.14
Eskil Tørum JohannessenAlta OL1.29.0226.53
Karl KristofferssonOK Sarven52.4215.55
Age KristvikFossum IF51.3615.35
Maxim TregubovLeader Petrozavodsk41.0612.25

H 11-12

3 440 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rasmus TöyryläKymin Suunnistajat29.058.27
2Sulo SaarilaaksoLappeen Riento31.51+2.469.15
3Eemeli LeskinenLynx40.26+11.2111.45
4Onni VierinenIL BUL-Tromsø54.18+25.1315.47
5Georgey KirillovLeader Petrozavodsk55.30+26.2516.08
6Roman TrifonovLeader Petrozavodsk1.27.19+58.1425.22
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OKdiskvalifisert

H 11-12N

3 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nikolaj Leijon PedersenAlta OL41.2612.56
2Aapo FräntiRasti-Jussit49.19+7.5315.24

H 13-14

3 570 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eemil KoskinenTampereen Pyrintö31.438.53
2Samuel A StokkelandÅlgård Orientering33.50+2.079.28
3Emil VierinenIL BUL-Tromsø39.33+7.5011.04
4Vladislav KondratyukLeader Petrozavodsk46.20+14.3712.58
5Eetu VierinenIL BUL-Tromsø47.42+15.5913.21
6Lauri KultimaLapin Veikot1.09.04+37.2119.20
Niklas KristensenHarstad OLdiskvalifisert
Gjermund OsdalHarstad OLdiskvalifisert
Stepan LinkovLeader Petrozavodskdiskvalifisert

H 13-16C

3 440 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1William Brekkan RasmussenAlta OL41.3812.06
2Jo Randar HolmøyHadeland OL47.09+5.3113.42
Matthias FunkOL-Team Filderdiskvalifisert

H 15-16

5 690 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik FrostAlta OL46.588.15
2Maxim NovozhilovLeader Petrozavodsk1.03.57+16.5911.14
3Denis PotapovLeader Petrozavodsk1.23.08+36.1014.36
Elisey MyasnikovLeader Petrozavodskdiskvalifisert

H 15-16B

3 570 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erling BjørnstadAlta OL49.0913.46
Isak Jacobsen-GaskiBardu ILdiskvalifisert
Henry SkjønsfjellNordreisa ILbrutt

H 17-A kort

6 180 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders DahlinOK Sarven1.05.1510.33
2Bendik MyrvangIL BUL-Tromsø1.05.55+0.4010.39
3Jonathan BerglindOK Södertörn1.07.36+2.2110.56
4Trond DøskelandFana IL1.17.55+12.4012.36
5Kalle RosenbladHiidenkiertäjät1.34.07+28.5215.13
6Gregor FunkOL-Team Filder1.44.16+39.0116.52
7Erik Nygren WåhlinOK Södertörn1.46.47+41.3217.16
8Fredrik TholerudOK Sarven2.24.38+1.19.2323.24

H 17-B

3 570 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil Wilfred JensenAlta OL53.4715.03

H 17-18

7 280 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans UrsetIL BUL-Tromsø1.00.488.21
2Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø1.02.43+1.558.36
3Eskil FrischknechtAlta OL1.13.07+12.1910.02
4Matias MaijalaLapin Veikot1.15.47+14.5910.24
5Gard FrostAlta OL1.15.48+15.0010.24
6Mikhail GolubevLeader Petrozavodsk1.20.22+19.3411.02
7Gregory KorovkinLeader Petrozavodsk1.42.08+41.2014.01
Håkon SæternesByåsen ILdiskvalifisert

H 21-

9 720 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rasmus Rørholt TheisenNTNUI1.11.437.22
2Jonne LakanenLappeen Riento1.17.48+6.058.00
3Erik Ivarsson SandbergOK Denseln1.19.11+7.288.08
4Johan RunessonIFK Lidingö SOK1.19.25+7.428.10
5Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK1.20.34+8.518.17
6Aleksi LeskinenLynx1.21.34+9.518.23
7Johannes PohjalaHiisirasti1.21.51+10.088.25
8Geir MoholdtIL BUL-Tromsø1.25.59+14.168.50
9Timo MähönenIFK Lidingö SOK1.26.21+14.388.53
10Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK1.26.54+15.118.56
11Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL1.27.04+15.218.57
12Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø1.27.15+15.328.58
13Olav Milian Schmitt GranNTNUI1.28.20+16.379.05
14Halvor SaunesNydalens SK1.28.28+16.459.06
15Janne WeckmanVehkalahden Veikot1.28.29+16.469.06
16Ørjan RavndalÅlgård Orientering1.28.56+17.139.08
17Aapo LaihoVehkalahden Veikot1.29.56+18.139.15
18Oscar VångellÄrla IF1.30.05+18.229.16
19Håvard Krey HansenOK Silsand1.32.18+20.359.29
20Viktor SilvemarkÄrla IF1.34.41+22.589.44
21Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø1.35.54+24.119.51
22Carl Henrik BjørsethIL BUL-Tromsø1.36.14+24.319.54
23Dag Steinar RagvinBø OL1.38.06+26.2310.05
24Anton SundinSträngnäs-Malmby OL1.46.50+35.0710.59
25Juha FräntiRasti-Kurikka1.48.07+36.2411.07
26Jaakko RissanenLapin Veikot1.51.47+40.0411.30
27Jakob Kalvig SkoganNTNUI1.56.52+45.0912.01
28Audun Rognerud BøeNTNUI2.04.03+52.2012.45
29Jarmo TonderKalevan rasti2.08.53+57.1013.15
30Magne HenriksenAlta OL2.19.54+1.08.1114.23
31Alejandro BerrioIL BUL-Tromsø2.56.47+1.45.0418.11
Arnau OrmellaAmager Orienteringsklubdiskvalifisert
Stig LøvlundNordreisa ILdiskvalifisert
Teemu NiskanenOunasvaaran hiihtoseuradiskvalifisert
Topi AnjalaKooveediskvalifisert

H 35-

7 920 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mikko TöyryläKymin Suunnistajat1.25.4810.50
2Gustav RuøFreidig1.40.58+15.1012.44
3Andrej OlunczekUSV TU Dresden1.44.01+18.1313.08
4Urs LeumannOL Landschlacht1.45.40+19.5213.20
5Runar JohansenIL BUL-Tromsø1.55.17+29.2914.33
6Knut Øyvind JohansenBardu IL11.01.00+9.35.121.23.27

H 40-

7 920 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin LarboIFK Lidingö SOK1.15.479.34
2Amund BeitnesOK 771.21.14+5.2710.15
3Saku AsikainenHiisirasti1.30.00+14.1311.21
4Andre LeumannOL Landschlacht1.31.40+15.5311.34
5Philipp HaiderReindeer Doctors Austria1.31.48+16.0111.35
6Bernhard FinkReindeer Doctors Austria1.32.33+16.4611.41
7Matthias MahrReindeer Doctors Austria1.33.32+17.4511.48
8Eric RollerJärfälla OK1.35.04+19.1712.00
9Sturla StokkelandÅlgård Orientering1.40.02+24.1512.37
10Henning SpjelkavikTyrving IL1.49.36+33.4913.50
11Evaldas JadenkusOK Azuolas1.50.01+34.1413.53
12Harri KoskinenTampereen Pyrintö1.51.15+35.2814.02
13Juha VierinenIL BUL-Tromsø1.57.14+41.2714.48
14Anders KristofferssonOK Sarven2.09.59+54.1216.24
Ottar K KvaalStorsteinnes ILdiskvalifisert

H 45-

7 280 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nick BarrableSYO1.04.428.53
2Karl-Gunnar SkjønsfjellNordreisa IL1.12.42+8.009.59
3Atle PedersenFossum IF1.15.07+10.2510.19
4Nikolay SytovMosmeridian1.16.29+11.4710.30
5Miko SaarilaaksoLappeen Riento1.17.51+13.0910.41
6Hans Helmer SæternesByåsen IL1.23.44+19.0211.30
7Lars HenrikssonSundsvalls OK1.25.35+20.5311.45
8Arild H ClausenFreidig1.28.37+23.5512.10
9Rune GraversenIL BUL-Tromsø1.34.26+29.4412.58
10Ola BratlieIL BUL-Tromsø1.47.16+42.3414.44
11Magnus HöglinHarstad OL1.53.59+49.1715.39
12Björn YlipääBergnäsets AIK1.55.15+50.3315.49

H 50-

6 180 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Keijo ParkkinenYlikiimingin Nuijamiehet53.448.41
2Ole-André HelgaasIL BUL-Tromsø54.20+0.368.47
3Timo KarppinenSK Pohjantähti57.20+3.369.16
4Finn Terje UbergKristiansand OK59.21+5.379.36
5Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø1.01.45+8.019.59
6Børge HarveyIL BUL-Tromsø1.04.26+10.4210.25
7Anders KarlssonSnättringe SK1.05.46+12.0210.38
8Urs UtzingerOL Zimmerberg1.08.15+14.3111.02 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Mats LuspaIFK Kiruna1.15.38+21.5412.14
10Benedikt FunkOLG Ortenau1.17.29+23.4512.32
11Jussi BorgenströmHyvinkään Rasti1.18.12+24.2812.39
12Hans-Martin VaengSørreisa OL1.20.34+26.5013.02
13Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering1.23.28+29.4413.30
14Bjørn Axel GranHalden SK1.28.07+34.2314.15
15Damian TannerOLG St. Gallen/Appenzell1.30.37+36.5314.39
16Juha KultimaLapin Veikot1.32.01+38.1714.53
17Fred Inge EilertsenKirkenes IF1.32.19+38.3514.56
18Trond BrevikFossum IF1.35.21+41.3715.25
19Heinz WeberOLG St. Gallen/Appenzell1.39.05+45.2116.01
20Mikael LindénHalmstad OK1.42.18+48.3416.33
21Thomas AttingerOL Zimmerberg1.46.00+52.1617.09
22Martin AttingerOL Zimmerberg1.52.26+58.4218.11
23Torsten MättigUSV TU Dresden1.55.26+1.01.4218.40
Fred Arne JacobsenBardu ILdiskvalifisert
Håkon BrynjulfsenOK Silsanddiskvalifisert

H 55-

5 690 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per SpikLeksands OK55.129.42
2Jon MusgraveHalden SK59.42+4.3010.29
3Markus TruttmannOLG Goldau1.00.51+5.3910.41
4Axel Juell TheisenMellembygd OL1.02.33+7.2110.59
5Jens LindströmTibro OK1.03.08+7.5611.05
6Mauri LaasonenTampereen Pyrintö1.03.17+8.0511.07
7Ulf WallinGöteborg Majorna OK1.06.04+10.5211.36
8Lars D. FjeldstadRingerike OL1.07.00+11.4811.46
9Atle IversenIL BUL-Tromsø1.07.53+12.4111.55
10Leif Kåre BessebergEiker OL1.11.12+16.0012.30
11Tom HollowellOK Tyr1.12.25+17.1312.43
12Jan HauglandÅrstad IL1.15.20+20.0813.14
13Snorre FrydenlundSturla, IF1.18.44+23.3213.50
14Jörgen SköldLinköpings OK1.20.29+25.1714.08
15Jan-Olof SvenssonHalmstad OK1.21.16+26.0414.16
16Anders NilssonTäby OK1.27.07+31.5515.18
17Andreas WyssOLG Regio Olten1.27.16+32.0415.20
18Arild IngdalMellembygd OL1.30.12+35.0015.51
19Håkan RosénBergnäsets AIK1.31.29+36.1716.04
20Beat ImhofOL Regio Wil1.33.10+37.5816.22
21Christian SchibstedRøyken OL1.39.21+44.0917.27
22Rolf WettsteinOL Zimmerberg1.47.01+51.4918.48
23Oskar KaaløySandefjord OK2.23.24+1.28.1225.12
Lars LundkvistSeskarö IFdiskvalifisert
Marcel SchiessSwiss O Weekdiskvalifisert

H 60-

5 690 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sixten WestlundOK Tyr53.179.21
2Sören JonssonNydalens SK57.52+4.3510.10
3Timo PartanenRasti-Hyry1.00.07+6.5010.33
4Göran NilssonSnättringe SK1.03.41+10.2411.11
5Roger CoombsMAROC1.05.26+12.0911.29
6Jarmo LehtoVehkalahden Veikot1.06.21+13.0411.39
7Eirik NordbrødenHalden SK1.06.48+13.3111.44
8Torgeir StrandFana IL1.09.04+15.4712.08
9Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.09.37+16.2012.14
10Eero HaapasalmiOunasvaaran hiihtoseura1.11.28+18.1112.33
11Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL1.14.43+21.2613.07
12Per Kristian EkebergTyrving IL1.15.01+21.4413.11
13Alf PettersenTyrving IL1.15.05+21.4813.11
14Carl Johan HögstrandMarkbygdens OK1.15.19+22.0213.14
15Tapio MannilaRastikarhut1.16.40+23.2313.28
16Rickard HolmgrenBergnäsets AIK1.17.40+24.2313.38
17Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering1.18.13+24.5613.44
18Anders KureBodø og Omegn IF Orientering1.20.50+27.3314.12
19Svein Harald HansenOK Silsand1.21.50+28.3314.22
20Igor KekinLeader Petrozavodsk1.22.09+28.5214.26
21Juha LiukkonenHiidenkiertäjät1.23.08+29.5114.36
22Diethard KundischUSV TU Dresden1.27.35+34.1815.23
23Leif GulbrandsenSørreisa OL1.32.13+38.5616.12
24Ueli Hebeisenthurgorienta1.33.49+40.3216.29 Last ned GPS-spor i gpx-format
25Karl-Erik LindbäckÄlvsby IF OK1.35.43+42.2616.49
26Kjell RønnebergRøyken OL1.38.16+44.5917.16
27Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm1.46.30+53.1318.43
28Max PrangFredensborg OK1.46.38+53.2118.44
Bjørn-Hugo MyrvangBjerkvik IFdiskvalifisert
Arne KlintbergEksjö SOKdiskvalifisert
Torgeir StrandhagenRøyken OLbrutt

H 65-

4 690 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ola BroxOL Toten-Troll51.3210.59
2Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering57.09+5.3712.11
3Jouko NurminenTampereen Pyrintö1.00.35+9.0312.55
4Magne VollenOslostudentenes IK1.02.15+10.4313.16
5Jan LindelöfSeskarö IF1.05.30+13.5813.57
6Lennart HävrenTullinge SK1.07.52+16.2014.28
7Bent GalborgenIndre Østfold OK1.07.55+16.2314.28
8Per Ove TransethRøyken OL1.08.53+17.2114.41
9Göran LarssonSala OK - Orientering1.11.00+19.2815.08
10Anders ErikssonIF Hagen1.17.12+25.4016.27
11Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering1.19.26+27.5416.56
12Sten-Åke HolmbergSala OK - Orientering1.19.44+28.1217.00
13Håkon BeitnesHamar OK1.19.46+28.1417.00
14Gunde HjalmarssonStora Tuna OK1.19.50+28.1817.01
15Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering1.21.11+29.3917.18
16Raimo AntikainenKuopion Suunnistajat1.25.43+34.1118.16
17Lauri KarhumäkiPihkaniskat1.30.08+38.3619.13
18Kjell SvanbergRøyken OL1.31.29+39.5719.30
19Pekka RytkönenPihkaniskat1.43.59+52.2722.10
Hans RagvaldVingåkers OKdiskvalifisert
Even HofstadFreidigdiskvalifisert
Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal ILdiskvalifisert

H 70-

4 550 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harry BreilandÅlgård Orientering53.4411.48
2Knut LillealternFreidig59.29+5.4513.04
3Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering1.01.33+7.4913.31
4Einar LundHamar OK1.04.34+10.5014.11
5Tor TrøanHadeland OL1.04.54+11.1014.15
6Helge LyeTyrving IL1.05.07+11.2314.18
7Max MoosbergerOLG Regio Olten1.06.45+13.0114.40
8Jan LøvlundNordreisa IL1.07.35+13.5114.51
9Roar FlydalIL BUL-Tromsø1.08.32+14.4815.03
10Seppo KorhonenOunasvaaran hiihtoseura1.11.03+17.1915.36
11Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.11.49+18.0515.47
12Ivar HelgesenSørreisa OL1.12.33+18.4915.56
13Kay JørgensenPorsgrunn OL1.14.04+20.2016.16
14Kurt GrønliFørde IL1.18.22+24.3817.13
15Ove Gunnar JacobsenStokke IL1.20.12+26.2817.37
16Jakob KløverødPorsgrunn OL1.20.16+26.3217.38
17Atle AlvheimFana IL1.24.54+31.1018.39
18Nils Olav VennevikFreidig1.25.16+31.3218.44
19Johnny KarlssonUddevalla OK1.27.00+33.1619.07
20Kjell JeppsonIF Rigor1.28.36+34.5219.28
21Peter KlavenessMåren OK1.30.40+36.5619.55
22Willy StrenliOlf St Gallen Appenzell1.31.23+37.3920.05
23Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering1.33.34+39.5020.33
24Bjørn SpjelkavikTyrving IL1.36.51+43.0721.17
25Tuomo PeltolaMS Parma1.38.40+44.5621.41
26Rolf LyePorsgrunn OL1.45.52+52.0823.16
27Jan HoldhusIL Gular1.46.19+52.3523.21
Georg LeumannOL Landschlachtdiskvalifisert
Gunnar KvaalStorsteinnes ILdiskvalifisert

H 75-

4 030 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Benkt Anderssonfrosta ok1.05.4616.19
2Tormod DahlenRingerike OL1.12.02+6.1617.52
3Ingolf DybvikStord Orientering1.15.44+9.5818.47
4Svein - Erik HeggenesVoss IL1.19.55+14.0919.49
5John PearceDevon1.36.03+30.1723.50
6Olav MoRøyken OL1.55.38+49.5228.41
Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

H 80-

3 440 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag1.05.4219.05
2Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering1.12.52+7.1021.10

Direkte A-kort

4 030 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Markka AsikainenEurajoen Keikot2.18.5834.28
Lisbeth BergagårdTolered-utby Ol1.40.5825.03
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.09.5817.21
Pertti ItkonenLapin Veikot1.34.3823.28
Ingela KlintbergEksjö SOK1.45.0226.03
Anna LuukkonenNOTEAM2.35.2138.32
Bente RøkenesAlta OL1.06.5116.35
Ville SundbergLynx41.4010.20
Carina SundbueSträngnäs-Malmby OL1.09.4817.19
Antii TonderRs Käyhkää1.03.0815.39
Peter PrydzNeverfjord IL1.21.3320.14

Direkte A-lang

7 280 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Jari HaverinenKajaanin S. 1.52.2215.26
Jörgen  MårtenssonModum Ol1.33.1712.48
Sonja PäivinenKajaanin S. 1.52.2215.26
Heidi SinevaaraOnnelliset Eksyjät2.41.3122.11
Tuumo TompuriNOTEAMdiskvalifisert

Direkte C

3 620 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Nikita HainonenSnättringe SK55.3915.22
Daniel LiljequistSøderhamns Ok1.46.1929.22
Lucy SeilerNOTEAM1.31.4925.21
Esther MoosbogerOLG Regio Oltendiskvalifisert
Majlene NystuenRøyken OLdiskvalifisert

Direkte N

3 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Marta RingheimVoss IL1.47.2230.40

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor