Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midnattsolgaloppen 2019, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midnattsolgaloppen 2019
Arrangørorganisasjon: Alta OL
Dato: fredag 21 juni 2019 - søndag 23 juni 2019

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

H 40-

7 920 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin LarboIFK Lidingö SOK1.15.47
2Amund BeitnesOK 771.21.14+5.27
3Saku AsikainenHiisirasti1.30.00+14.13
4Andre LeumannOL Landschlacht1.31.40+15.53
5Philipp HaiderReindeer Doctors Austria1.31.48+16.01
6Bernhard FinkReindeer Doctors Austria1.32.33+16.46
7Matthias MahrReindeer Doctors Austria1.33.32+17.45
8Eric RollerJärfälla OK1.35.04+19.17
9Sturla StokkelandÅlgård Orientering1.40.02+24.15
10Henning SpjelkavikTyrving IL1.49.36+33.49
11Evaldas JadenkusOK Azuolas1.50.01+34.14
12Harri KoskinenTampereen Pyrintö1.51.15+35.28
13Juha VierinenIL BUL-Tromsø1.57.14+41.27
14Anders KristofferssonOK Sarven2.09.59+54.12
Ottar K KvaalStorsteinnes ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor