Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Midnattsolgaloppen 2019, etter 2 enkeltløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Midnattsolgaloppen 2019
Arrangørorganisasjon: Alta OL
Dato: fredag 21 juni 2019 - søndag 23 juni 2019

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

N-åpen

2 210 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Anne Josefine AndersenAlta OLutenfor konkurranse
Marco BansiStorsteinnes ILutenfor konkurranse
Mario BansiStorsteinnes ILutenfor konkurranse
Hanna KultimaLapin Veikotutenfor konkurranse
Vilmar Kvaal-KarlsenStorsteinnes ILutenfor konkurranse
Sybille KühnisOL Regio Wilutenfor konkurranse
Eino LeskinenLynxutenfor konkurranse
Leonora S. AndersenAlta OLutenfor konkurranse
valtteri SundbergLynxutenfor konkurranse
Peter Brekkan SørumAlta OLutenfor konkurranse
Salla TompuriNOTEAMutenfor konkurranse
Piko VierinenIL BUL-Tromsøutenfor konkurranse

D -10

2 360 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Teresa FunkOL-Team Filderutenfor konkurranse
Ilja Hætta EngAlta OLutenfor konkurranse
Kaisa KultimaLapin Veikotutenfor konkurranse
Veronika SerovaLeader Petrozavodskutenfor konkurranse
Selma WeckmanVehkalahden Veikotutenfor konkurranse
Venla WeckmanVehkalahden Veikotutenfor konkurranse

D 11-12

2 480 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sophia DuryaginaLeader Petrozavodsk1.15.24
2Mari Alsos HöglinHarstad OL1.16.41+1.17
3Elizabeth CrucLeader Petrozavodsk1.23.00+7.36

D 11-12N

2 210 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Tuva Nørgaard BjørsethIL BUL-Tromsøbrutt

D 13-14

2 640 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø1.00.22
2Sigrid Schmitt GranHalden SK1.05.10+4.48
3Viliina SundbergLynx1.06.22+6.00
4Daria KorolevaLeader Petrozavodsk1.29.40+29.18
5Ksenia BessarabLeader Petrozavodsk1.33.11+32.49
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsøbrutt
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsøbrutt
Anna ParkkinenYlikiimingin Nuijamiehetbrutt
Mia UrsetIL BUL-Tromsøbrutt

D 13-16C

2 480 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Silje Elise HusdalStavanger Orienteringsklubbbrutt

D 13-16N

2 390 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anna Pedersen KleemannAlta OL1.12.15
Ida FinjordAlta OLbrutt

D 15-16

3 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Klara GraversenIL BUL-Tromsø1.05.27
2Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø1.06.45+1.18
3Tuva-Cajsa SpikLeksands OK1.09.03+3.36
4Ekaterina SokolovaLeader Petrozavodsk1.12.56+7.29
5Laura ParkkinenYlikiimingin Nuijamiehet1.28.12+22.45
6Helene Alsos HöglinHarstad OL1.28.45+23.18

D 15-16B

2 640 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erle FrostAlta OL1.02.57
2Marita Helen OlsenBjerkvik IF1.18.04+15.07

D 17-A kort

3 310 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Therese KlintbergLinköpings OK1.33.10
2Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering1.35.56+2.46
3Ramona Åkermarck-MähönenIFK Lidingö SOK1.44.12+11.02
4Nadine Hebeisenthurgorienta1.48.08+14.58
5Mirja AnderssonOK Sarven1.49.35+16.25
6Johanna TholerudOK Sarven1.51.46+18.36
7Johanna RagvaldOK Linné2.02.38+29.28
8Elin Nygren WåhlinTullinge SK2.04.50+31.40
9Helena LundkvistOk Vargen2.17.27+44.17

D 17-B

2 640 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ella KarlssonSnättringe SK59.54
2Eli Charlotte NordmoMellembygd OL1.09.20+9.26
3Alexandra ForssÄrla IF1.14.50+14.56
4Lena YlipääBergnäsets AIK1.32.57+33.03
Marit Klevstad JakobsenAlta OLbrutt
Ida Gjermundsdotter UrsetIL BUL-Tromsøbrutt

D 17-C

2 850 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie HeinrupTullinge SK2.02.43
2Martina WyssOLG Regio Olten2.18.37+15.54
3Eli HoldhusIL Gular2.25.26+22.43
4Herta LeumannOL Landschlacht2.32.02+29.19
5Mailiss MyrvangBjerkvik IF2.36.46+34.03

D 17-18

3 880 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anna Jacobsen-GaskiBardu IL1.35.42
2Idunn StrandIL BUL-Tromsø1.47.12+11.30
3Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering1.47.16+11.34
4Clara SpikLeksands OK2.05.41+29.59
5Sofia LundkvistOk Vargen2.12.40+36.58
6Tina YlipääBergnäsets AIK2.32.07+56.25

D 19-20

3 880 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tora IndregardIL BUL-Tromsø1.44.52
2Vilma KarlssonSnättringe SK1.52.44+7.52
3Aleksandra RusakovaLeader Petrozavodsk1.59.13+14.21
4Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø2.10.20+25.28

D 21-

4 370 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Synnøve BråtenVegårshei IL1.41.42
2Karoliina SundbergLynx1.46.31+4.49
3Anna UlvensøenNTNUI1.46.58+5.16
4Anna-Kaisa AnjalaLahden Suunnistajat -371.47.14+5.32
5Elin HögstrandIFK Göteborg1.49.28+7.46
6Emma JohanssonDomnarvets GoIF1.50.08+8.26
7Arntraut GötschIL BUL-Tromsø1.50.53+9.11
8Emilie Westli AndersenLøten o-lag1.53.42+12.00
9Susanna TervoIFK Lidingö SOK1.56.12+14.30
10Linnea ClaesdotterIFK Lidingö SOK1.57.15+15.33
11Anne-Mari LeskinenLynx1.57.37+15.55
12Evine Westli AndersenLøten o-lag1.59.23+17.41
13Elina ItkonenLapin Veikot2.02.10+20.28
14Elin DahlinDomnarvets GoIF2.02.47+21.05
15Mathilde Nordbrøden SkaareIL BUL-Tromsø2.06.41+24.59
16Essi KangasahoHiidenkiertäjät2.10.11+28.29
17Maria ItkonenLapin Veikot2.15.51+34.09
18Kristin BrekkeNTNUI2.21.20+39.38
19Solveig BlindheimNTNUI2.23.02+41.20
20Anni InkiläLuumäen Rasti2.32.04+50.22
21Meri MaijalaLapin Veikot2.34.08+52.26
22Ingvild BrekkeNTNUI2.37.40+55.58
23Marianne DæhliNydalens SK3.04.18+1.22.36
Malin EijsinkNydalens SKbrutt
Elsa JanssonJärla Orienteringbrutt
Ingrid OkkenhaugNTNUIbrutt

D 35-

3 880 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Laura LakanenLappeen Riento1.36.03
2Torun AnkjellNordreisa IL1.40.28+4.25
3Salla TöyryläKymin Suunnistajat1.45.51+9.48
4Evelina EricssonSöders-Tyresö1.47.30+11.27
5Sanna WeckmanVehkalahden Veikot1.59.25+23.22
6Rasa IvanauskaiteOK Azuolas2.12.45+36.42
Anastasija PotapovaLeader Petrozavodskbrutt

D 40-

3 310 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Zsuzsa FeyTyrving IL1.30.29
2Malin KristofferssonOK Sarven1.58.28+27.59
3Mette Uhre LangAmager Orienteringsklub3.48.19+2.17.50
Tatjana GolubevaLeader Petrozavodskbrutt
Rikke NørgaardIL BUL-Tromsøbrutt

D 45-

3 070 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mia SaarilaaksoLappeen Riento1.19.53
2Satu TurtinenYlikiimingin Nuijamiehet1.21.23+1.30
3Ingvild OsdalHarstad OL1.25.29+5.36
4Anne UrsetIL BUL-Tromsø1.30.46+10.53
5Trine AlsosHarstad OL1.32.07+12.14
6Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø1.33.32+13.39
7Piia ParkkinenYlikiimingin Nuijamiehet1.36.46+16.53
8Ann RollerJärfälla OK1.41.07+21.14
9Kirsti LysakerFana IL1.48.34+28.41
10Kati FräntiRasti-Kurikka1.49.24+29.31
11Angelica BrandqvistTibro OK1.55.29+35.36
12Verena FunkOL-Team Filder2.51.29+1.31.36
Maj-Lisbet RønningFreidigbrutt
Kjersti Hagberg SolumRond OLbrutt

D 50-

3 100 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maria JonssonNydalens SK1.06.13
2Marja TonderAlatornion Pirkat1.12.52+6.39
3Gro Kari Hvideberg HansenMålselv IL1.17.05+10.52
4Margrete GaskiBardu IL1.18.31+12.18
5Sissel SkovlyRingerike OL1.18.52+12.39
6Britt Helene FossøyNotodden OL1.20.42+14.29
7Frauke Schmitt GranHalden SK1.21.34+15.21
8Anne Marit BjergaardNydalens SK1.24.39+18.26
9Trine SæternesSandnes IL (Finnmark)1.24.47+18.34
10Aud Ellen BrevikSturla, IF1.25.44+19.31
11Tuija HaapasalmiOunasvaaran hiihtoseura1.26.06+19.53
12Marjo IlonenTampereen Yritys1.27.28+21.15
13Tone SkramRøyken OL1.29.01+22.48
14Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø1.31.03+24.50
15Åsa SpikLeksands OK1.31.08+24.55
16Monica RosénBergnäsets AIK1.35.55+29.42
17Birgitte TorbjørnsenIL Gular1.43.27+37.14
18Mai Helen LingaIL Gular1.47.57+41.44
19Carina NilssonTäby OK2.00.48+54.35
20Birgit LundkvistOk Vargen2.32.25+1.26.12

D 55-

2 870 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering1.15.55
2Tone HollowellOK Tyr1.17.25+1.30
3Marie HögstrandMarkbygdens OK1.20.08+4.13
4Anna Weckner WestlundOK Tyr1.23.30+7.35
5Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL1.25.03+9.08
6Gunilla GedinGöteborg Majorna OK1.38.11+22.16
7Tarja JokikokkoOulun Tarmo1.42.23+26.28
8Eva SyversenRøyken OL1.51.52+35.57
9Gry Holmgren HafskjoldBergnäsets AIK1.54.36+38.41
10Renata TruttmannOLG Goldau2.04.30+48.35
11Inger SchibstedRøyken OL2.21.28+1.05.33
12Anna-Karin EklundSöderhamns OK2.21.39+1.05.44
13Sigrid RennaKirkenes IF2.22.35+1.06.40
14Hege HeibergHadeland OL2.41.33+1.25.38
Kari ChristiansenSandefjord OKbrutt
Tuija JurvakainenRasti-Hyrybrutt
Irina KarcevaLeader Petrozavodskbrutt
Toril KorsvikRond OLbrutt
Ranveig KvifteIK Grane Arendal Orienteringbrutt

D 60-

2 790 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Berit DanielsenTyrving IL1.01.24
2Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL1.05.46+4.22
3Helga HaverstadLierbygda OL1.05.47+4.23
4Bjørg SvanbergRøyken OL1.06.33+5.09
5Anne Julsrud HaugenHalden SK1.07.08+5.44
6Kottonen AnnariittaLynx1.09.28+8.04
7Lena LarssonSala OK - Orientering1.10.05+8.41
8Kirsi LaasonenTampereen Pyrintö1.11.40+10.16
9Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL1.12.16+10.52
10Taina ItkonenLapin Veikot1.17.08+15.44
11Kii KorhonenOunasvaaran hiihtoseura1.22.56+21.32
12Trish CoombsMAROC1.28.02+26.38
13Eva KarlssonUddevalla OK1.29.16+27.52
14Ulla LehtoKymin Suunnistajat1.30.57+29.33
15Wenche RekkedalBodø og Omegn IF Orientering1.42.48+41.24
16Ruth WuestOlf St Gallen Appenzell2.10.12+1.08.48
17Kristiina KairamoHiidenkiertäjät2.30.13+1.28.49
Britt-Marie ErikssonOK Rodhenbrutt
Torild HageVaregg Fleridrettbrutt
Randi NilstadTyrving ILbrutt
Cathrine NorvikRøyken OLbrutt

D 65-

2 790 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lis DæhliLøten o-lag1.15.15
2Liisa PeltolaMS Parma1.23.22+8.07
3Ingegerd LusenskySträngnäs-Malmby OL1.36.07+20.52
4Annette RagvaldVingåkers OK1.37.34+22.19
5Kari LillealternFreidig1.44.34+29.19
6Grethe Lill RyengSturla, IF1.46.35+31.20
7Eija NurminenTampereen Pyrintö1.52.37+37.22
8Evamarie LundahlIF Hagen1.55.24+40.09
Herdis AlvheimFana ILbrutt

Direkte B

2 640 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alva KarlssonSnättringe SK1.10.35
2Randi HegstadByåsen IL1.16.20+5.45
3Solveig SæternesByåsen IL1.20.08+9.33
4Riina MurtonenNOTEAM1.22.58+12.23
5Daniel NystuenSturla, IF1.23.26+12.51
6Christer ÖhmanMalax1.56.49+46.14
7Katarina WåhlinTullinge SK2.04.45+54.10
8Julia Bjerre SvendsenAmager Orienteringsklub2.05.22+54.47
9Geir Ellefsen LyeTyrving IL2.28.18+1.17.43
10Ragnhild NerstenFossum IF2.37.58+1.27.23
11Aagpt HartmannRøyken OL2.52.53+1.42.18
Riitta ErolaOnnelliset Eksyjätbrutt

D 70-

2 600 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Britt ErikssonSala OK - Orientering1.14.59
2Guri LøkseSørreisa OL1.16.21+1.22
3Åse FlydalIL BUL-Tromsø1.24.50+9.51
4Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb1.33.51+18.52
5Unni LewisCounties Manukau O Club1.37.30+22.31
6Lone BartnikIK Grane Arendal Orientering1.39.27+24.28
7Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.46.26+31.27
8Carol PearceDevon1.49.13+34.14
9Anne Elvsaas MoRøyken OL1.52.52+37.53
Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OLbrutt
Aud I SpjelkavikTyrving ILbrutt

D 75-

2 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb1.31.07
2Birgitte BekkelundRøyken OL1.55.37+24.30
3Torill Svendsenfrosta ok2.00.03+28.56
Elin DahlenRingerike OLbrutt
Brita Eilertsen GrønliFørde ILbrutt
Eli KlovningPorsgrunn OLbrutt
Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslagbrutt

H -10

2 360 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Onni FräntiRasti-Jussitutenfor konkurranse
Ailo Hætta EngAlta OLutenfor konkurranse
Eskil Tørum JohannessenAlta OLutenfor konkurranse
Karl KristofferssonOK Sarvenutenfor konkurranse
Age KristvikFossum IFutenfor konkurranse
Maxim TregubovLeader Petrozavodskutenfor konkurranse

H 11-12

2 480 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rasmus TöyryläKymin Suunnistajat36.15
2Sulo SaarilaaksoLappeen Riento52.50+16.35
3Eemeli LeskinenLynx58.31+22.16
4Onni VierinenIL BUL-Tromsø1.26.23+50.08
5Roman TrifonovLeader Petrozavodsk1.55.20+1.19.05
6Georgey KirillovLeader Petrozavodsk2.04.26+1.28.11
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OKbrutt
Valdemar Kvaal-KarlsenStorsteinnes ILbrutt

H 11-12N

2 210 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aapo FräntiRasti-Jussit51.00
Nikolaj Leijon PedersenAlta OLbrutt
Kristoffer Nian Brovoll VaengSørreisa OLbrutt

H 13-14

2 640 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eemil KoskinenTampereen Pyrintö41.56
2Samuel A StokkelandÅlgård Orientering53.11+11.15
3Vladislav KondratyukLeader Petrozavodsk57.40+15.44
4Emil VierinenIL BUL-Tromsø58.16+16.20
5Gjermund OsdalHarstad OL1.07.05+25.09
6Niklas KristensenHarstad OL1.07.48+25.52
7Eetu VierinenIL BUL-Tromsø1.22.52+40.56
8Stepan LinkovLeader Petrozavodsk1.46.14+1.04.18
9Lauri KultimaLapin Veikot1.56.01+1.14.05

H 13-16C

2 480 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jo Randar HolmøyHadeland OL59.56
2William Brekkan RasmussenAlta OL1.07.00+7.04
3Matthias FunkOL-Team Filder1.24.26+24.30

H 15-16

3 310 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirik FrostAlta OL1.06.53
2Denis PotapovLeader Petrozavodsk1.17.55+11.02
3Maxim NovozhilovLeader Petrozavodsk1.23.10+16.17
Jonas BjørkliAlta OLbrutt
Elisey MyasnikovLeader Petrozavodskbrutt
Henning StrandIL BUL-Tromsøbrutt

H 15-16B

2 640 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henry SkjønsfjellNordreisa IL1.06.48
2Simen FinjordAlta OL1.22.03+15.15
Kasper Ankjell HolmöyNordreisa ILbrutt
Erling BjørnstadAlta OLbrutt
Isak Jacobsen-GaskiBardu ILbrutt
Vebjørn JohnsenHarstad OLbrutt

H 17-A kort

3 880 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders DahlinOK Sarven1.26.47
2Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering1.29.46+2.59
3Bendik MyrvangIL BUL-Tromsø1.37.24+10.37
4Jonathan BerglindOK Södertörn1.39.53+13.06
5Trond DøskelandFana IL1.40.02+13.15
6Fredrik TholerudOK Sarven2.02.43+35.56
7Erik Nygren WåhlinOK Södertörn2.07.02+40.15
8Kalle RosenbladHiidenkiertäjät2.15.17+48.30
9Gregor FunkOL-Team Filder2.40.14+1.13.27

H 17-B

2 640 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Emil Wilfred JensenAlta OLbrutt

H 17-18

3 880 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø1.18.42
2Hans UrsetIL BUL-Tromsø1.20.41+1.59
3Matias MaijalaLapin Veikot1.29.09+10.27
4Mikhail GolubevLeader Petrozavodsk1.37.08+18.26
5Eskil FrischknechtAlta OL1.42.16+23.34
6Gregory KorovkinLeader Petrozavodsk1.46.07+27.25
7Håkon SæternesByåsen IL1.46.13+27.31
Gard FrostAlta OLbrutt

H 21-

5 140 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rasmus Rørholt TheisenNTNUI1.45.57
2Johan RunessonIFK Lidingö SOK1.47.45+1.48
3Topi AnjalaKoovee1.48.25+2.28
4Erik Ivarsson SandbergOK Denseln1.52.48+6.51
5Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK1.55.56+9.59
6Jonne LakanenLappeen Riento1.58.00+12.03
7Johannes PohjalaHiisirasti1.59.22+13.25
8Stig LøvlundNordreisa IL1.59.50+13.53
9Ørjan RavndalÅlgård Orientering2.01.40+15.43
10Aleksi LeskinenLynx2.02.29+16.32
11Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø2.02.44+16.47
12Håvard Krey HansenOK Silsand2.03.02+17.05
13Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL2.03.25+17.28
14Viktor SilvemarkÄrla IF2.04.19+18.22
15Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK2.05.13+19.16
16Janne WeckmanVehkalahden Veikot2.05.40+19.43
17Geir MoholdtIL BUL-Tromsø2.06.36+20.39
18Halvor SaunesNydalens SK2.07.32+21.35
19Marius ØieLøten o-lag2.07.40+21.43
20Timo MähönenIFK Lidingö SOK2.08.11+22.14
21Aapo LaihoVehkalahden Veikot2.08.26+22.29
22Olav Milian Schmitt GranNTNUI2.10.27+24.30
23Oscar VångellÄrla IF2.17.41+31.44
24Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø2.17.43+31.46
25Dag Steinar RagvinBø OL2.20.12+34.15
26Juha FräntiRasti-Kurikka2.20.41+34.44
27Jakob Kalvig SkoganNTNUI2.29.45+43.48
28Audun Rognerud BøeNTNUI2.31.53+45.56
29Jarmo TonderKalevan rasti2.47.40+1.01.43
30Teemu NiskanenOunasvaaran hiihtoseura2.48.09+1.02.12
31Arnau OrmellaAmager Orienteringsklub3.37.44+1.51.47
Vegard Vaeng BernhardsenNTNUIbrutt
Alejandro BerrioIL BUL-Tromsøbrutt
Carl Henrik BjørsethIL BUL-Tromsøbrutt
Magne HenriksenAlta OLbrutt
Jaakko RissanenLapin Veikotbrutt
Anton SundinSträngnäs-Malmby OLbrutt

H 35-

4 370 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mikko TöyryläKymin Suunnistajat1.56.56
2Gustav RuøFreidig2.07.31+10.35
3Andrej OlunczekUSV TU Dresden2.10.11+13.15
4Knut Øyvind JohansenBardu IL2.18.57+22.01
5Urs LeumannOL Landschlacht2.40.47+43.51
6Runar JohansenIL BUL-Tromsø2.47.34+50.38

H 40-

4 370 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin LarboIFK Lidingö SOK1.42.39
2Amund BeitnesOK 771.55.32+12.53
3Andre LeumannOL Landschlacht1.55.44+13.05
4Saku AsikainenHiisirasti1.55.49+13.10
5Eric RollerJärfälla OK1.58.40+16.01
6Henning SpjelkavikTyrving IL2.04.34+21.55
7Juha VierinenIL BUL-Tromsø2.11.29+28.50
8Evaldas JadenkusOK Azuolas2.18.09+35.30
9Sturla StokkelandÅlgård Orientering2.20.27+37.48
10Harri KoskinenTampereen Pyrintö2.31.06+48.27
11Ottar K KvaalStorsteinnes IL2.32.57+50.18
Bernhard FinkReindeer Doctors Austriabrutt
Philipp HaiderReindeer Doctors Austriabrutt
Anders KristofferssonOK Sarvenbrutt
Matthias MahrReindeer Doctors Austriabrutt

H 45-

3 880 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nick BarrableSYO1.22.50
2Karl-Gunnar SkjønsfjellNordreisa IL1.24.38+1.48
3Atle PedersenFossum IF1.36.29+13.39
4Arild H ClausenFreidig1.47.32+24.42
5Rune GraversenIL BUL-Tromsø1.48.17+25.27
6Hans Helmer SæternesByåsen IL1.48.25+25.35
7Miko SaarilaaksoLappeen Riento1.51.06+28.16
8Lars HenrikssonSundsvalls OK1.53.25+30.35
9Ola BratlieIL BUL-Tromsø1.56.29+33.39
10Magnus HöglinHarstad OL2.04.39+41.49
Nikolay SytovMosmeridianbrutt
Björn YlipääBergnäsets AIKbrutt

H 50-

3 880 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole-André HelgaasIL BUL-Tromsø1.15.48
2Finn Terje UbergKristiansand OK1.18.18+2.30
3Keijo ParkkinenYlikiimingin Nuijamiehet1.19.06+3.18
4Timo KarppinenSK Pohjantähti1.21.21+5.33
5Anders KarlssonSnättringe SK1.30.50+15.02
6Mats LuspaIFK Kiruna1.31.57+16.09
7Urs UtzingerOL Zimmerberg1.32.05+16.17
8Børge HarveyIL BUL-Tromsø1.36.26+20.38
9Jussi BorgenströmHyvinkään Rasti1.39.41+23.53
10Benedikt FunkOLG Ortenau1.42.51+27.03
11Hans-Martin VaengSørreisa OL1.43.12+27.24
12Fred Arne JacobsenBardu IL1.44.26+28.38
13Håkon BrynjulfsenOK Silsand1.48.18+32.30
14Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering1.51.20+35.32
15Bjørn Axel GranHalden SK1.52.44+36.56
16Fred Inge EilertsenKirkenes IF2.02.13+46.25
17Damian TannerOLG St. Gallen/Appenzell2.03.04+47.16
18Heinz WeberOLG St. Gallen/Appenzell2.05.59+50.11
19Juha KultimaLapin Veikot2.09.31+53.43
20Trond BrevikFossum IF2.13.30+57.42
21Martin AttingerOL Zimmerberg2.14.07+58.19
22Thomas AttingerOL Zimmerberg2.39.53+1.24.05
23Torsten MättigUSV TU Dresden2.44.10+1.28.22
Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsøbrutt
Mikael LindénHalmstad OKbrutt
Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa ILbrutt

H 55-

3 310 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jon MusgraveHalden SK1.19.24
2Per SpikLeksands OK1.20.58+1.34
3Mauri LaasonenTampereen Pyrintö1.22.24+3.00
4Lars LundkvistSeskarö IF1.23.10+3.46
5Axel Juell TheisenMellembygd OL1.25.27+6.03
6Jens LindströmTibro OK1.27.08+7.44
7Lars D. FjeldstadRingerike OL1.27.33+8.09
8Atle IversenIL BUL-Tromsø1.27.58+8.34
9Marcel SchiessSwiss O Week1.31.48+12.24
10Leif Kåre BessebergEiker OL1.32.39+13.15
11Tom HollowellOK Tyr1.34.32+15.08
12Anders FossøyNotodden OL1.36.34+17.10
13Arild IngdalMellembygd OL1.39.39+20.15
14Markus TruttmannOLG Goldau1.40.59+21.35
15Andreas WyssOLG Regio Olten1.43.23+23.59
16Jan-Olof SvenssonHalmstad OK1.46.49+27.25
17Snorre FrydenlundSturla, IF1.48.30+29.06
18Jörgen SköldLinköpings OK1.53.28+34.04
19Håkan RosénBergnäsets AIK1.58.07+38.43
20Christian SchibstedRøyken OL2.00.00+40.36
21Rolf WettsteinOL Zimmerberg2.14.18+54.54
22Beat ImhofOL Regio Wil2.19.11+59.47
23Oskar KaaløySandefjord OK2.38.34+1.19.10
Jan HauglandÅrstad ILbrutt
Andrey KulbachkoLeader Petrozavodskbrutt
Anders NilssonTäby OKbrutt
Ulf WallinGöteborg Majorna OKbrutt

H 60-

3 310 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sixten WestlundOK Tyr1.13.14
2Sören JonssonNydalens SK1.17.52+4.38
3Göran NilssonSnättringe SK1.19.13+5.59
4Timo PartanenRasti-Hyry1.20.11+6.57
5Svein Harald HansenOK Silsand1.20.23+7.09
6Torgeir StrandhagenRøyken OL1.22.36+9.22
7Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.23.45+10.31
8Tapio MannilaRastikarhut1.23.46+10.32
9Eero HaapasalmiOunasvaaran hiihtoseura1.25.30+12.16
10Jarmo LehtoVehkalahden Veikot1.28.34+15.20
11Roger CoombsMAROC1.28.50+15.36
12Eirik NordbrødenHalden SK1.32.04+18.50
13Per Kristian EkebergTyrving IL1.33.19+20.05
14Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL1.35.48+22.34
15Kjell RønnebergRøyken OL1.36.26+23.12
16Torgeir StrandFana IL1.37.38+24.24
17Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering1.38.45+25.31
18Rickard HolmgrenBergnäsets AIK1.40.14+27.00
19Anders KureBodø og Omegn IF Orientering1.42.01+28.47
20Arne KlintbergEksjö SOK1.44.15+31.01
21Alf PettersenTyrving IL1.48.43+35.29
22Karl-Erik LindbäckÄlvsby IF OK1.50.07+36.53
23Ueli Hebeisenthurgorienta1.56.46+43.32
24Juha LiukkonenHiidenkiertäjät2.00.32+47.18
25Carl Johan HögstrandMarkbygdens OK2.02.26+49.12
26Leif GulbrandsenSørreisa OL2.03.02+49.48
27Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm2.03.24+50.10
28Max PrangFredensborg OK2.09.14+56.00
29Bjørn-Hugo MyrvangBjerkvik IF2.18.03+1.04.49
30Peter PrydzNeverfjord IL2.32.11+1.18.57
31Hannu KottonenLynx2.43.04+1.29.50
Igor KekinLeader Petrozavodskbrutt
Diethard KundischUSV TU Dresdenbrutt
Geir MoenBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

H 65-

3 070 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ola BroxOL Toten-Troll1.18.52
2Magne VollenOslostudentenes IK1.19.54+1.02
3Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering1.21.37+2.45
4Jouko NurminenTampereen Pyrintö1.33.57+15.05
5Sten-Åke HolmbergSala OK - Orientering1.34.35+15.43
6Anders ErikssonIF Hagen1.38.05+19.13
7Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering1.41.08+22.16
8Per Ove TransethRøyken OL1.42.54+24.02
9Gunde HjalmarssonStora Tuna OK1.44.40+25.48
10Jan LindelöfSeskarö IF1.45.22+26.30
11Bent GalborgenIndre Østfold OK1.47.01+28.09
12Even HofstadFreidig1.47.03+28.11
13Lennart HävrenTullinge SK1.47.33+28.41
14Göran LarssonSala OK - Orientering1.53.09+34.17
15Raimo AntikainenKuopion Suunnistajat1.56.05+37.13
16Lauri KarhumäkiPihkaniskat1.57.35+38.43
17Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering1.58.22+39.30
18Kjell SvanbergRøyken OL2.00.09+41.17
19Håkon BeitnesHamar OK2.02.21+43.29
20Hans RagvaldVingåkers OK2.18.15+59.23
21Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL2.19.03+1.00.11
22Pekka RytkönenPihkaniskat2.24.48+1.05.56
Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrettbrutt

H 70-

3 100 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor TrøanHadeland OL1.12.14
2Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering1.14.36+2.22
3Knut LillealternFreidig1.16.36+4.22
4Atle AlvheimFana IL1.18.56+6.42
5Ivar HelgesenSørreisa OL1.19.33+7.19
6Einar LundHamar OK1.19.54+7.40
7Kay JørgensenPorsgrunn OL1.23.57+11.43
8Kurt GrønliFørde IL1.24.02+11.48
9Peter KlavenessMåren OK1.24.47+12.33
10Roar FlydalIL BUL-Tromsø1.28.43+16.29
11Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering1.30.33+18.19
12Max MoosbergerOLG Regio Olten1.30.57+18.43
13Helge LyeTyrving IL1.32.47+20.33
14Ove Gunnar JacobsenStokke IL1.35.21+23.07
15Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.36.04+23.50
16Georg LeumannOL Landschlacht1.39.55+27.41
17Jan LøvlundNordreisa IL1.41.35+29.21
18Nils Olav VennevikFreidig1.46.36+34.22
19Seppo KorhonenOunasvaaran hiihtoseura1.52.48+40.34
20Tuomo PeltolaMS Parma1.53.12+40.58
21Johnny KarlssonUddevalla OK1.54.38+42.24
21Jakob KløverødPorsgrunn OL1.54.38+42.24
23Jan HoldhusIL Gular2.03.06+50.52
24Rolf LyePorsgrunn OL2.03.30+51.16
25Kjell JeppsonIF Rigor2.03.32+51.18
26Gunnar KvaalStorsteinnes IL2.07.42+55.28
Harry BreilandÅlgård Orienteringbrutt
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
Nils-Erik ErikssonSala OK - Orienteringbrutt
Geir HusdalTIF Vikingbrutt
Ledig LøperNOTEAMbrutt
Bjørn SpjelkavikTyrving ILbrutt
Willy StrenliOlf St Gallen Appenzellbrutt

H 75-

2 870 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Benkt Anderssonfrosta ok1.40.55
2Tormod DahlenRingerike OL1.44.16+3.21
3Ingolf DybvikStord Orientering1.45.55+5.00
4Svein - Erik HeggenesVoss IL2.00.35+19.40
5John PearceDevon2.06.18+25.23
6Magne KlovningPorsgrunn OL2.09.26+28.31
7Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering2.16.57+36.02
8Olav MoRøyken OL2.24.04+43.09
Olavi JunttilaHelsingin Suunistajatbrutt

H 80-

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag1.32.26
2Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering1.40.17+7.51
Stig Arild HaugskottOL Trollelgbrutt
Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OLbrutt

Direkte A-kort

2 870 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.34.08
2Jan BartnikAmager Orienteringsklub2.21.24+47.16
Markka AsikainenEurajoen Keikotbrutt
Lisbeth BergagårdTolered-utby Olbrutt
Ingvild FjeldstadRingerike OLbrutt
Jakob FjellstadRingerike OLbrutt
Pertti ItkonenLapin Veikotbrutt
Bryan KeelyIFK Lidingö SOKbrutt
Ingela KlintbergNOTEAMbrutt
Johanna LundquistOk Vargenbrutt
Anna LuukkonenNOTEAMbrutt
Vemund RønnebergRøyken OLbrutt
Ville SundbergLynxbrutt
Carina SundbueSträngnäs-Malmby OLbrutt
Antti TonderNOTEAMbrutt

Direkte A-lang

3 880 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jörgen  MårtenssonModum Ol1.52.01
2Jari HaverinenKajaanin S. 3.07.59+1.15.58
2Sonja PäivinenKajaanin S. 3.07.59+1.15.58
4Heidi SinevaaraOnnelliset Eksyjät3.23.49+1.31.48
Cecilia BrehmerOK Sarvenbrutt
Timo MajasaariNOTEAMbrutt
Kaisa PirkonenNOTEAMbrutt
Tuumo TompuriNOTEAMbrutt
Antii TønderRs Käyhkääbrutt

Direkte C

2 850 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nikita HainonenSnättringe SK1.33.56
2Stefan MüllerOL-Team Filder1.49.03+15.07
3Majlene NystuenRøyken OL2.13.59+40.03
4Daniel LiljequistSøderhamns Ok2.30.32+56.36
Rita LepolaLapin Veikotbrutt
Erika LetolaLapin Veikotbrutt
Esther MoosbogerOLG Regio Oltenbrutt
Kuhnis SybileOk Regio Wilbrutt

Direkte N

2 390 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Marta RingheimVoss ILutenfor konkurranse
Mari Valentine SkjønsfjellNordreisa ILutenfor konkurranse

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor