Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midnattsolgaloppen 2019, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midnattsolgaloppen 2019
Arrangørorganisasjon: Alta OL
Dato: fredag 21 juni 2019 - søndag 23 juni 2019

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

Alatornion Pirkat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Marja TonderD 50- (59)36.09+5.3311.39

Alta OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Eirik FrostH 15-16 (13)25.417.45
1Erle FrostD 15-16B (6)33.5012.48
1Ida FinjordD 13-16N (3)29.1312.13
2William Brekkan RasmussenH 13-16C (9)32.42+7.3113.11
2Simen FinjordH 15-16B (9)35.41+3.2613.30
2Anna Pedersen KleemannD 13-16N (3)35.59+6.4615.03
4Erling BjørnstadH 15-16B (9)48.48+16.3318.29
7Eskil FrischknechtH 17-18 (22)37.29+10.539.39
Anne Josefine AndersenN-åpen (30)fullført
Leonora S. AndersenN-åpen (30)fullført
Ilja Hætta EngD -10 (15)1.03.3226.55
Eskil Tørum JohannessenH -10 (15)49.5121.07
Nikolaj Leijon PedersenH 11-12N (7)diskvalifisert

Amager Orienteringsklub

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Mette Uhre LangD 40- (11)1.23.57+50.4225.21
33Arnau OrmellaH 21- (103)56.25+27.0310.58
Julia Bjerre SvendsenDirekte B (41)56.3321.25
Jan BartnikDirekte A-kort (31)52.3918.20

Askvoll og Holmedal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Anders BjørkaasH 65- (66)54.44+24.0517.49

Bardu IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anna Jacobsen-GaskiD 17-18 (18)35.119.04
4Knut Øyvind JohansenH 35- (18)44.38+8.0910.12
5Isak Jacobsen-GaskiH 15-16B (9)49.10+16.5518.37
9Margrete GaskiD 50- (59)36.59+6.2311.55
10Fred Arne JacobsenH 50- (75)36.03+7.249.17

Bergnäsets AIK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Lena YlipääD 17-B (14)43.10+16.4416.21
6Tina YlipääD 17-18 (18)50.45+15.3413.04
10Gry Holmgren HafskjoldD 55- (53)47.24+13.0616.30
11Björn YlipääH 45- (35)39.41+11.1610.13
16Monica RosénD 50- (59)44.47+14.1114.26
17Håkan RosénH 55- (76)40.22+11.2412.11
23Rickard HolmgrenH 60- (96)38.18+10.1211.34

Bjerkvik IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Marita Helen OlsenD 15-16B (6)37.09+3.1914.04
5Mailiss MyrvangD 17-C (14)1.29.59+35.4431.34
29Bjørn-Hugo MyrvangH 60- (96)47.28+19.2214.20

Bodø og Omegn IF Orientering

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Martin HosetH 17-A kort (26)31.378.08
1Carl B. BjørsethH 80- (7)50.5419.34
2Marit Wenseth KureD 17-A kort (27)34.11+2.0910.19
2Kaja Samuelsen SkiriD 17-18 (18)39.46+4.3510.14
3Per RekkedalH 65- (66)34.52+4.1311.21
4Jan Fredrik PrytzH 65- (66)35.01+4.2211.24
7Reidar AndersenH 75- (23)1.00.54+13.0721.13
10Karen M. BjørsethD 70- (34)1.00.10+22.4323.08
13Åge MohusH 70- (88)41.34+10.5813.24
15Anders KureH 60- (96)34.12+6.0610.19
16Wenche RekkedalD 60- (60)55.52+24.2920.01
18Dag SkoganH 65- (66)46.57+16.1815.17

Byåsen IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Håkon SæternesH 17-18 (22)30.40+4.047.54
5Hans Helmer SæternesH 45- (35)35.03+6.389.02
Solveig SæternesDirekte B (41)36.3113.49
Randi HegstadDirekte B (41)32.5212.26

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Dag Steinar RagvinH 21- (103)40.32+11.107.53

Counties Manukau O Club

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Unni LewisD 70- (34)43.59+6.3216.55

Devon

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6John PearceH 75- (23)57.22+9.3519.59
9Carol PearceD 70- (34)59.29+22.0222.52

Domnarvets GoIF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Emma JohanssonD 21- (75)34.12+2.417.49
9Elin DahlinD 21- (75)36.32+5.018.21

Eiker OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Leif Kåre BessebergH 55- (76)34.05+5.0710.17

Eksjö SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Arne KlintbergH 60- (96)38.11+10.0511.32

Eurajoen Keikot

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Markka AsikainenDirekte A-kort (31)1.10.3224.34

Fana IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Atle AlvheimH 70- (88)33.04+2.2810.40
4Trond DøskelandH 17-A kort (26)36.09+4.329.19
9Kirsti LysakerD 45- (39)39.38+10.2412.54
14Torgeir StrandH 60- (96)34.09+6.0310.19
Herdis AlvheimD 65- (27)diskvalifisert

Fossum IF

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Atle PedersenH 45- (35)35.43+7.189.12
7Richard Zeiner-GundersenH 60- (96)30.13+2.079.07
22Trond BrevikH 50- (75)48.19+19.4012.27
Ragnhild NerstenDirekte B (41)1.16.4029.02
Age KristvikH -10 (15)33.5014.20

Fredensborg OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Max PrangH 60- (96)43.24+15.1813.06

Freidig

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gustav RuøH 35- (18)36.298.20
5Knut LillealternH 70- (88)34.37+4.0111.10
8Arild H ClausenH 45- (35)36.40+8.159.27
8Kari LillealternD 65- (27)57.15+18.5320.31
15Even HofstadH 65- (66)44.01+13.2214.20
20Nils Olav VennevikH 70- (88)48.51+18.1515.45

frosta ok

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Benkt AnderssonH 75- (23)49.54+2.0717.23
3Torill SvendsenD 75- (18)1.00.00+16.0323.04

Førde IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Kurt GrønliH 70- (88)39.12+8.3612.38

Göteborg Majorna OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Gunilla GedinD 55- (53)43.42+9.2415.13

Hadeland OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jo Randar HolmøyH 13-16C (9)25.1110.09
3Tor TrøanH 70- (88)33.43+3.0710.52
16Hege HeibergD 55- (53)1.13.43+39.2525.41

Halden SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jon MusgraveH 55- (76)29.46+0.488.59
2Sigrid Schmitt GranD 13-14 (19)29.11+5.0011.03
3Anne Julsrud HaugenD 60- (60)33.26+2.0311.58
3Frauke Schmitt GranD 50- (59)33.27+2.5110.47
13Eirik NordbrødenH 60- (96)32.43+4.379.53
14Bjørn Axel GranH 50- (75)39.23+10.4410.09

Halmstad OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Mikael LindénH 50- (75)38.46+10.079.59
14Jan-Olof SvenssonH 55- (76)38.54+9.5611.45

Hamar OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Einar LundH 70- (88)34.55+4.1911.15
19Håkon BeitnesH 65- (66)47.56+17.1715.36

Harstad OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mari Alsos HöglinD 11-12 (8)37.5315.16
4Ingvild OsdalD 45- (39)35.11+5.5711.27
5Niklas KristensenH 13-14 (27)30.40+11.4811.36
6Helene Alsos HöglinD 15-16 (18)39.25+9.2712.42
6Gjermund OsdalH 13-14 (27)35.33+16.4113.27
8Trine AlsosD 45- (39)38.33+9.1912.33
12Magnus HöglinH 45- (35)41.12+12.4710.37

Hiidenkiertäjät

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Kalle RosenbladH 17-A kort (26)47.31+15.5412.14
16Essi KangasahoD 21- (75)41.47+10.169.33
18Kristiina KairamoD 60- (60)1.04.34+33.1123.08
30Juha LiukkonenH 60- (96)47.45+19.3914.25

Hiisirasti

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Saku AsikainenH 40- (42)36.45+4.448.24
17Johannes PohjalaH 21- (103)37.00+7.387.11

Hyvinkään Rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Jussi BorgenströmH 50- (75)35.51+7.129.14

IF Hagen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Anders ErikssonH 65- (66)35.19+4.4011.30
5Evamarie LundahlD 65- (27)54.33+16.1119.33

IF Rigor

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Kjell JeppsonH 70- (88)55.12+24.3617.48

IFK Göteborg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Elin HögstrandD 21- (75)36.10+4.398.16

IFK Kiruna

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Mats LuspaH 50- (75)33.35+4.568.39

IFK Lidingö SOK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Johan RunessonH 21- (103)29.225.42
1Martin LarboH 40- (42)32.017.19
3Ramona Åkermarck-MähönenD 17-A kort (27)36.10+4.0810.55
6Susanna TervoD 21- (75)35.49+4.188.11
14Linnea ClaesdotterD 21- (75)40.11+8.409.11
16Rasmus Palmqvist AslaksenH 21- (103)36.58+7.367.11
19Timo MähönenH 21- (103)37.39+8.177.19

IK Grane Arendal Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Gunnar Dag TøråH 70- (88)33.47+3.1110.53
6Lone BartnikD 70- (34)46.27+9.0017.51
7Ranveig KvifteD 55- (53)42.08+7.5014.40

IL BUL-Tromsø

36 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tuva Nørgaard BjørsethD 11-12N (3)56.3125.34
1Hans UrsetH 17-18 (22)26.366.51
1Tora IndregardD 19-20 (12)34.088.47
1Ole-André HelgaasH 50- (75)28.397.23
1Klara GraversenD 15-16 (18)29.589.40
1Anne UrsetD 45- (39)29.149.31
1Ronja Götsch IversenD 13-14 (19)24.119.09
2Jonatan GraversenH 17-18 (22)26.48+0.126.54
2Rikke NørgaardD 40- (11)47.32+14.1714.21
3Åse FlydalD 70- (34)43.24+5.5716.41
3Elisa Götsch IversenD 15-16 (18)30.13+0.159.44
3Bendik MyrvangH 17-A kort (26)34.02+2.258.46
4Ane-Marte Borg HanssenD 19-20 (12)47.09+13.0112.09
4Idunn StrandD 17-18 (18)41.54+6.4310.47
4Emil VierinenH 13-14 (27)27.57+9.0510.35
4Ida Gjermundsdotter UrsetD 17-B (14)37.58+11.3214.22
5Runar JohansenH 35- (18)47.12+10.4310.48
6Onni VierinenH 11-12 (20)48.34+30.0119.35
6Gjermund UrsetH 21- (103)34.09+4.476.38
7Arntraut GötschD 21- (75)35.58+4.278.13
7Juha VierinenH 40- (42)43.05+11.049.51
7Anna KarlqvistD 45- (39)37.59+8.4512.22
7Eetu VierinenH 13-14 (27)43.31+24.3916.29
8Børge HarveyH 50- (75)33.55+5.168.44
9Ola BratlieH 45- (35)37.31+9.069.40
9Rune GraversenH 45- (35)37.31+9.069.40
10Atle IversenH 55- (76)32.27+3.299.48
11Roar FlydalH 70- (88)40.49+10.1313.10
15Liv Karen JohannessenD 50- (59)41.39+11.0313.26
17Mathilde Nordbrøden SkaareD 21- (75)41.59+10.289.36
21Geir MoholdtH 21- (103)37.49+8.277.21
23Carl Henrik BjørsethH 21- (103)38.11+8.497.25
27Hallvard NordbrødenH 21- (103)38.47+9.257.32
34Alejandro BerrioH 21- (103)1.07.24+38.0213.06
Piko VierinenN-åpen (30)fullført
Jan-Hugo HanssenH 50- (75)diskvalifisert

IL GeoForm

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Stig Hultgreen KarlsenH 60- (96)43.23+15.1713.06

IL Gular

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Eli HoldhusD 17-C (14)1.03.49+9.3422.23
18Mai Helen LingaD 50- (59)49.34+18.5815.59
19Birgitte TorbjørnsenD 50- (59)51.27+20.5116.35
26Jan HoldhusH 70- (88)56.31+25.5518.13

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Bent GalborgenH 65- (66)43.59+13.2014.19

Järfälla OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Eric RollerH 40- (42)37.30+5.298.34
6Ann RollerD 45- (39)36.56+7.4212.01

Järla Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Elsa JanssonD 21- (75)38.19+6.488.46

Kajaanin S.

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Jari HaverinenDirekte A-lang (19)46.0711.53

Kajaanin S.

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Sonja PäivinenDirekte A-lang (19)46.0711.53

Kalevan rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Jarmo TonderH 21- (103)46.33+17.119.03

Kirkenes IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Sigrid RennaD 55- (53)1.06.23+32.0523.07
23Fred Inge EilertsenH 50- (75)51.40+23.0113.18

Koovee

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Topi AnjalaH 21- (103)32.16+2.546.16

Kristiansand OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Finn Terje UbergH 50- (75)30.13+1.347.47

Kuopion Suunnistajat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Raimo AntikainenH 65- (66)37.25+6.4612.11

Kymin Suunnistajat

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Rasmus TöyryläH 11-12 (20)18.337.28
2Mikko TöyryläH 35- (18)36.40+0.118.23
3Salla TöyryläD 35- (17)36.26+1.469.23
14Ulla LehtoD 60- (60)43.03+11.4015.25

Lahden Suunnistajat -37

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anna-Kaisa AnjalaD 21- (75)32.02+0.317.19

Lapin Veikot

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Matias MaijalaH 17-18 (22)30.20+3.447.49
8Lauri KultimaH 13-14 (27)45.06+26.1417.05
12Taina ItkonenD 60- (60)41.43+10.2014.57
13Elina ItkonenD 21- (75)38.46+7.158.52
18Meri MaijalaD 21- (75)42.50+11.199.48
18Juha KultimaH 50- (75)44.36+15.5711.29
20Maria ItkonenD 21- (75)45.02+13.3110.18
31Jaakko RissanenH 21- (103)49.24+20.029.36
Pertti ItkonenDirekte A-kort (31)50.3917.38
Hanna KultimaN-åpen (30)fullført
Kaisa KultimaD -10 (15)48.5120.41

Lappeen Riento

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Laura LakanenD 35- (17)34.408.56
3Sulo SaarilaaksoH 11-12 (20)26.31+7.5810.41
3Mia SaarilaaksoD 45- (39)33.12+3.5810.48
4Miko SaarilaaksoH 45- (35)32.38+4.138.24
10Jonne LakanenH 21- (103)35.17+5.556.51

Leader Petrozavodsk

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Sophia DuryaginaD 11-12 (8)42.57+5.0417.19
2Denis PotapovH 15-16 (13)27.23+1.428.16
2Ekaterina SokolovaD 15-16 (18)30.02+0.049.41
3Elizabeth CrucD 11-12 (8)50.12+12.1920.14
3Mikhail GolubevH 17-18 (22)28.48+2.127.25
3Aleksandra RusakovaD 19-20 (12)41.32+7.2410.42
3Maxim NovozhilovH 15-16 (13)27.38+1.578.20
3Vladislav KondratyukH 13-14 (27)27.39+8.4710.28
4Ksenia BessarabD 13-14 (19)37.03+12.5214.02
5Roman TrifonovH 11-12 (20)41.05+22.3216.33
6Gregory KorovkinH 17-18 (22)32.30+5.548.22
6Daria KorolevaD 13-14 (19)51.54+27.4319.39
7Georgey KirillovH 11-12 (20)50.10+31.3720.13
9Stepan LinkovH 13-14 (27)59.11+40.1922.25
22Igor KekinH 60- (96)38.12+10.0611.32
Maxim TregubovH -10 (15)27.0511.28
Elisey MyasnikovH 15-16 (13)diskvalifisert
Irina KarcevaD 55- (53)diskvalifisert

Leksands OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Per SpikH 55- (76)28.588.45
3Clara SpikD 17-18 (18)41.31+6.2010.42
4Tuva-Cajsa SpikD 15-16 (18)30.52+0.549.57
14Åsa SpikD 50- (59)40.20+9.4413.00

Lierbygda OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Trine Marit Justad RaaenD 55- (53)38.46+4.2813.30
6Helga HaverstadD 60- (60)36.20+4.5713.01
12Ingemar Jansson HaverstadH 60- (96)32.22+4.169.46

Linköpings OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Therese KlintbergD 17-A kort (27)32.029.40
22Jörgen SköldH 55- (76)45.00+16.0213.35

Luumäen Rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Anni InkiläD 21- (75)47.43+16.1210.55

Lynx

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Viliina SundbergD 13-14 (19)31.53+7.4212.04
4Eemeli LeskinenH 11-12 (20)27.27+8.5411.04
5Karoliina SundbergD 21- (75)35.14+3.438.03
7Aleksi LeskinenH 21- (103)34.39+5.176.44
10Kottonen AnnariittaD 60- (60)37.55+6.3213.35
10Anne-Mari LeskinenD 21- (75)36.57+5.268.27
31Hannu KottonenH 60- (96)50.05+21.5915.07
Eino LeskinenN-åpen (30)fullført
valtteri SundbergN-åpen (30)fullført

Løten o-lag

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Lis DæhliD 65- (27)38.2213.45
8Marius ØieH 21- (103)35.00+5.386.48
12Emilie Westli AndersenD 21- (75)38.26+6.558.47
15Evine Westli AndersenD 21- (75)40.29+8.589.15

Malax

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Christer ÖhmanDirekte B (41)54.4020.42

Markbygdens OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Marie HögstrandD 55- (53)36.11+1.5312.36
24Carl Johan HögstrandH 60- (96)40.18+12.1212.10

MAROC

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Roger CoombsH 60- (96)31.12+3.069.25
15Trish CoombsD 60- (60)47.27+16.0417.00

Mellembygd OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Eli Charlotte NordmoD 17-B (14)32.04+5.3812.08
6Axel Juell TheisenH 55- (76)31.17+2.199.27
16Arild IngdalH 55- (76)39.58+11.0012.04

Modum Ol

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Jörgen  MårtenssonDirekte A-lang (19)36.229.22

Mosmeridian

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Nikolay SytovH 45- (35)32.00+3.358.14

MS Parma

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Liisa PeltolaD 65- (27)44.53+6.3116.05
23Tuomo PeltolaH 70- (88)53.57+23.2117.24

Målselv IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Gro Kari Hvideberg HansenD 50- (59)33.28+2.5210.47

Måren OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Magnus Friedhelm KlavenessH 11-12 (20)24.41+6.089.57
9Peter KlavenessH 70- (88)37.37+7.0112.08

Neverfjord IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Peter PrydzH 60- (96)1.09.11+41.0520.54

Nordreisa IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kasper Ankjell HolmöyH 15-16B (9)32.1512.12
2Karl-Gunnar SkjønsfjellH 45- (35)28.33+0.087.21
2Torun AnkjellD 35- (17)35.15+0.359.05
3Henry SkjønsfjellH 15-16B (9)39.46+7.3115.03
13Stig LøvlundH 21- (103)35.46+6.246.57
16Jan LøvlundH 70- (88)45.22+14.4614.38
26Daniel Carløy SkjønsfjellH 21- (103)38.38+9.167.30
Mari Valentine SkjønsfjellDirekte N (4)27.0511.19

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Riina MurtonenDirekte B (41)29.3511.12

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Antti TonderDirekte A-kort (31)29.1410.11

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Anna LuukkonenDirekte A-kort (31)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Tuumo TompuriDirekte A-lang (19)41.1910.38

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Kaisa PirkonenDirekte A-lang (19)diskvalifisert

Notodden OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Britt Helene FossøyD 50- (59)33.11+2.3510.42
11Anders FossøyH 55- (76)34.04+5.0610.17

NTNUI

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Rasmus Rørholt TheisenH 21- (103)30.48+1.265.59
3Anna UlvensøenD 21- (75)32.13+0.427.22
12Olav Milian Schmitt GranH 21- (103)35.43+6.216.56
19Solveig BlindheimD 21- (75)44.18+12.4710.08
21Ingrid OkkenhaugD 21- (75)45.35+14.0410.25
22Kristin BrekkeD 21- (75)46.08+14.3710.33
24Ingvild BrekkeD 21- (75)49.07+17.3611.14
24Audun Rognerud BøeH 21- (103)38.20+8.587.27
28Jakob Kalvig SkoganH 21- (103)39.26+10.047.40

Nydalens SK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Maria JonssonD 50- (59)30.369.52
4Sören JonssonH 60- (96)29.45+1.398.59
5Vegard Blomseth JohnsenH 21- (103)33.14+3.526.27
8Anne Marit BjergaardD 50- (59)36.50+6.1411.52
15Halvor SaunesH 21- (103)36.51+7.297.10
25Malin EijsinkD 21- (75)49.21+17.5011.17
26Marianne DæhliD 21- (75)1.08.48+37.1715.44

OK 77

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Amund BeitnesH 40- (42)35.26+3.258.06

OK Azuolas

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Rasa IvanauskaiteD 35- (17)47.35+12.5512.15
9Evaldas JadenkusH 40- (42)47.03+15.0210.45

OK Denseln

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Erik Ivarsson SandbergH 21- (103)31.27+2.056.07

OK Linné

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Johanna RagvaldD 17-A kort (27)40.41+8.3912.17

OK Rodhen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Britt-Marie ErikssonD 60- (60)1.00.57+29.3421.50

OK Sarven

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anders DahlinH 17-A kort (26)32.00+0.238.14
3Malin KristofferssonD 40- (11)53.41+20.2616.13
4Mirja AnderssonD 17-A kort (27)37.02+5.0011.11
5Johanna TholerudD 17-A kort (27)38.55+6.5311.45
6Fredrik TholerudH 17-A kort (26)38.29+6.529.55
Cecilia BrehmerDirekte A-lang (19)1.00.2815.35
Karl KristofferssonH -10 (15)41.4117.39
Anders KristofferssonH 40- (42)diskvalifisert

OK Silsand

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Svein Harald HansenH 60- (96)29.27+1.218.53
16Håkon BrynjulfsenH 50- (75)42.38+13.5910.59
20Håvard Krey HansenH 21- (103)37.44+8.227.20

OK Södertörn

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Jonathan BerglindH 17-A kort (26)36.39+5.029.26
8Erik Nygren WåhlinH 17-A kort (26)42.49+11.1211.02

OK Tyr

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tone HollowellD 55- (53)34.1811.57
1Sixten WestlundH 60- (96)28.068.29
3Anna Weckner WestlundD 55- (53)35.34+1.1612.23
8Tom HollowellH 55- (76)32.02+3.049.40

Ok Vargen

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Sofia LundkvistD 17-18 (18)49.56+14.4512.52
9Helena LundkvistD 17-A kort (27)45.57+13.5513.52
20Birgit LundkvistD 50- (59)1.07.32+36.5621.47
Johanna LundquistDirekte A-kort (31)1.00.0120.54

OL Landschlacht

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Herta LeumannD 17-C (14)1.22.01+27.4628.46
5Andre LeumannH 40- (42)38.07+6.068.43
6Urs LeumannH 35- (18)47.39+11.1010.54
18Georg LeumannH 70- (88)46.45+16.0915.04

OL Regio Wil

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Beat ImhofH 55- (76)43.30+14.3213.08
Sybille KühnisN-åpen (30)fullført

OL Toten-Troll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ola BroxH 65- (66)31.40+1.0110.18

OL Zimmerberg

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Urs UtzingerH 50- (75)32.59+4.208.30
20Thomas AttingerH 50- (75)45.37+16.5811.45
20Rolf WettsteinH 55- (76)44.07+15.0913.19
21Martin AttingerH 50- (75)47.26+18.4712.13

Olf St Gallen Appenzell

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Ruth WuestD 60- (60)1.15.01+43.3826.53

Olf St Gallen Appenzell

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Willy StrenliH 70- (88)diskvalifisert

OLG Goldau

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Renata TruttmannD 55- (53)58.13+23.5520.17
21Markus TruttmannH 55- (76)44.19+15.2113.23

OLG Ortenau

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Benedikt FunkH 50- (75)36.25+7.469.23

OLG Regio Olten

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Martina WyssD 17-C (14)1.00.09+5.5421.06
12Max MoosbergerH 70- (88)41.32+10.5613.23
13Andreas WyssH 55- (76)38.29+9.3111.37
Esther MoosbogerDirekte C (17)47.2916.39

OLG St. Gallen/Appenzell

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Damian TannerH 50- (75)43.09+14.3011.07
19Heinz WeberH 50- (75)45.14+16.3511.39

OL-Team Filder

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Matthias FunkH 13-16C (9)40.43+15.3216.25
7Gregor FunkH 17-A kort (26)42.03+10.2610.50
13Verena FunkD 45- (39)56.18+27.0418.20
Stefan MüllerDirekte C (17)52.4818.31
Teresa FunkD -10 (15)45.1519.10

Onnelliset Eksyjät

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Riitta ErolaDirekte B (41)52.5020.00

Onnelliset Eksyjät

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Heidi SinevaaraDirekte A-lang (19)55.2714.17

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Magne VollenH 65- (66)30.399.59

Oulun Tarmo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Tarja JokikokkoD 55- (53)45.38+11.2015.54

Ounasvaaran hiihtoseura

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Kii KorhonenD 60- (60)37.53+6.3013.34
9Eero HaapasalmiH 60- (96)30.37+2.319.14
13Tuija HaapasalmiD 50- (59)40.17+9.4112.59
28Seppo KorhonenH 70- (88)58.50+28.1418.58
32Teemu NiskanenH 21- (103)50.44+21.229.52

Pihkaniskat

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Lauri KarhumäkiH 65- (66)43.43+13.0414.14
22Pekka RytkönenH 65- (66)57.42+27.0318.47

Porsgrunn OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Magne KlovningH 75- (23)51.55+4.0818.05
6Eli KlovningD 75- (18)1.24.24+40.2732.27
8Kay JørgensenH 70- (88)37.06+6.3011.58
12Gun Inger JørgensenD 70- (34)1.27.40+50.1333.43
21Jakob KløverødH 70- (88)51.10+20.3416.30
27Rolf LyeH 70- (88)57.06+26.3018.25

Rasti-Hyry

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Timo PartanenH 60- (96)29.29+1.238.54
Tuija JurvakainenD 55- (53)diskvalifisert

Rasti-Jussit

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Aapo FräntiH 11-12N (7)27.4312.32
Onni FräntiH -10 (15)26.4111.18

Rastikarhut

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Tapio MannilaH 60- (96)30.37+2.319.14

Rasti-Kurikka

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Kati FräntiD 45- (39)48.19+19.0515.44
22Juha FräntiH 21- (103)37.51+8.297.21

Ringerike OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tormod DahlenH 75- (23)47.4716.38
2Ragnhild Elsrud HultgreenD 60- (60)31.40+0.1711.21
4Elin DahlenD 75- (18)1.00.13+16.1623.09
5Sissel SkovlyD 50- (59)34.45+4.0911.12
7Lars D. FjeldstadH 55- (76)31.25+2.279.29
Ingvild FjeldstadDirekte A-kort (31)1.08.1423.46

Rond OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Toril KorsvikD 55- (53)38.27+4.0913.23
11Kjersti Hagberg SolumD 45- (39)51.07+21.5316.39

Røyken OL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Birgitte BekkelundD 75- (18)46.42+2.4517.57
4Bjørg SvanbergD 60- (60)34.17+2.5412.17
8Olav MoH 75- (23)1.01.07+13.2021.17
8Torgeir StrandhagenH 60- (96)30.33+2.279.13
8Anne Elvsaas MoD 70- (34)54.17+16.5020.52
9Kjell SvanbergH 65- (66)41.02+10.2313.21
11Eva SyversenD 55- (53)51.27+17.0917.55
12Tone SkramD 50- (59)39.06+8.3012.36
13Cathrine NorvikD 60- (60)42.27+11.0415.12
14Inger SchibstedD 55- (53)1.04.50+30.3222.35
16Per Ove TransethH 65- (66)44.22+13.4314.27
16Kjell RønnebergH 60- (96)35.30+7.2410.43
18Christian SchibstedH 55- (76)41.25+12.2712.30
Aagpt HartmannDirekte B (41)1.15.5728.46
Vemund RønnebergDirekte A-kort (31)56.4219.45
Majlene NystuenDirekte C (17)1.01.5721.44

Sala OK - Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Britt ErikssonD 70- (34)37.2714.24
6Sten-Åke HolmbergH 65- (66)35.46+5.0711.39
11Lena LarssonD 60- (60)38.24+7.0113.45
17Göran LarssonH 65- (66)46.13+15.3415.03
25Nils-Erik ErikssonH 70- (88)55.41+25.0517.57

Sandefjord OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Oskar KaaløyH 55- (76)1.01.18+32.2018.31
Kari ChristiansenD 55- (53)diskvalifisert

Sandnes IL (Finnmark)

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Trine SæternesD 50- (59)38.19+7.4312.21

Seskarö IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Lars LundkvistH 55- (76)30.51+1.539.19
11Jan LindelöfH 65- (66)42.57+12.1813.59

SK Pohjantähti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Timo KarppinenH 50- (75)29.53+1.147.42

Snertingdal IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Frode ØdegårdstuenH 50- (75)40.46+12.0710.30

Snättringe SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ella KarlssonD 17-B (14)26.2610.00
2Vilma KarlssonD 19-20 (12)34.44+0.368.57
5Anders KarlssonH 50- (75)31.46+3.078.11
6Göran NilssonH 60- (96)30.11+2.059.07
Alva KarlssonDirekte B (41)28.3010.47
Nikita HainonenDirekte C (17)46.5516.27

Stavanger Orienteringsklubb

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gry Vikhamar ThengsD 75- (18)43.5716.54
5Turid NystrømD 70- (34)46.11+8.4417.45
7Haldis GlendrangeD 70- (34)48.55+11.2818.48
15Svein GlendrangeH 70- (88)44.43+14.0714.25

Stokke IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Ove Gunnar JacobsenH 70- (88)45.22+14.4614.38

Stora Tuna OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Gunde HjalmarssonH 65- (66)41.26+10.4713.29

Stord Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Ingolf DybvikH 75- (23)51.07+3.2017.48

Storsteinnes IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Ottar K KvaalH 40- (42)49.33+17.3211.20
22Gunnar KvaalH 70- (88)53.20+22.4417.12
Marco BansiN-åpen (30)fullført
Mario BansiN-åpen (30)fullført

Strängnäs-Malmby OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Ingegerd LusenskyD 65- (27)48.35+10.1317.24
Carina SundbueDirekte A-kort (31)43.0715.01
Anton SundinH 21- (103)diskvalifisert

Sturla, IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Aud Ellen BrevikD 50- (59)35.02+4.2611.18
7Grethe Lill RyengD 65- (27)55.27+17.0519.52
15Snorre FrydenlundH 55- (76)39.07+10.0911.49
Daniel NystuenDirekte B (41)43.0016.17

Sundsvalls OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Lars HenrikssonH 45- (35)35.50+7.259.14

Swiss O Week

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Marcel SchiessH 55- (76)32.16+3.189.44

SYO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Nick BarrableH 45- (35)28.257.19

Søderhamns Ok

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Daniel LiljequistDirekte C (17)1.11.2525.03

Söderhamns OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Anna-Karin EklundD 55- (53)1.04.09+29.5122.21

Söders-Tyresö

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Evelina EricssonD 35- (17)36.50+2.109.29

Sørreisa OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Guri LøkseD 70- (34)39.51+2.2415.19
7Ivar HelgesenH 70- (88)35.13+4.3711.21
7Eli Blomseth HelgesenD 60- (60)36.32+5.0913.05
12Hans-Martin VaengH 50- (75)37.59+9.209.47
20Leif GulbrandsenH 60- (96)38.00+9.5411.28

Tampereen Pyrintö

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Eemil KoskinenH 13-14 (27)18.527.08
5Kirsi LaasonenD 60- (60)34.38+3.1512.24
5Mauri LaasonenH 55- (76)30.55+1.579.20
6Eija NurminenD 65- (27)54.59+16.3719.42
8Jouko NurminenH 65- (66)37.55+7.1612.21
10Harri KoskinenH 40- (42)48.31+16.3011.06

Tampereen Yritys

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Marjo IlonenD 50- (59)37.40+7.0412.09

thurgorienta

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Nadine HebeisenD 17-A kort (27)41.50+9.4812.38
28Ueli HebeisenH 60- (96)44.43+16.3713.30Last ned GPS-spor i gpx-format

Tibro OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Jens LindströmH 55- (76)30.47+1.499.18
12Angelica BrandqvistD 45- (39)51.08+21.5416.39

Tolered-utby Ol

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Lisbeth BergagårdDirekte A-kort (31)diskvalifisert

Tullinge SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marie HeinrupD 17-C (14)54.1519.02
7Elin Nygren WåhlinD 17-A kort (27)41.50+9.4812.38
12Lennart HävrenH 65- (66)43.23+12.4414.07
Katarina WåhlinDirekte B (41)53.3320.17

Tyrving IL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Zsuzsa FeyD 40- (11)33.1510.02
1Berit DanielsenD 60- (60)31.2311.14
6Henning SpjelkavikH 40- (42)39.06+7.058.56
11Aud I SpjelkavikD 70- (34)1.06.43+29.1625.39
14Helge LyeH 70- (88)43.57+13.2114.10
17Alf PettersenH 60- (96)36.01+7.5510.52
19Per Kristian EkebergH 60- (96)37.41+9.3511.23
Geir Ellefsen LyeDirekte B (41)1.01.0123.06
Randi NilstadD 60- (60)diskvalifisert
Bjørn SpjelkavikH 70- (88)diskvalifisert

Täby OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Carina NilssonD 50- (59)47.31+16.5515.19
Anders NilssonH 55- (76)diskvalifisert

Uddevalla OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Eva KarlssonD 60- (60)37.16+5.5313.21
19Johnny KarlssonH 70- (88)47.09+16.3315.12

USV TU Dresden

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Andrej OlunczekH 35- (18)39.44+3.159.05
24Torsten MättigH 50- (75)58.48+30.0915.09

Varanger Orienteringslag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Lars MauritzsenH 80- (7)52.12+1.1820.04
5Aina Romsdal MauritzsenD 75- (18)1.05.01+21.0425.00

Vegårshei IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Synnøve BråtenD 21- (75)31.317.12

Vehkalahden Veikot

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Jarmo LehtoH 60- (96)30.03+1.579.04
5Sanna WeckmanD 35- (17)41.44+7.0410.45
14Aapo LaihoH 21- (103)36.19+6.577.03
25Janne WeckmanH 21- (103)38.25+9.037.28
Selma WeckmanD -10 (15)13.175.37
Venla WeckmanD -10 (15)24.5910.35

Vingåkers OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Annette RagvaldD 65- (27)46.51+8.2916.47
20Hans RagvaldH 65- (66)52.58+22.1917.15

Voss IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Svein - Erik HeggenesH 75- (23)51.56+4.0918.05
Marta RingheimDirekte N (4)1.09.0028.52

Ylikiimingin Nuijamiehet

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Keijo ParkkinenH 50- (75)28.55+0.167.27
2Satu TurtinenD 45- (39)31.02+1.4810.06
5Anna ParkkinenD 13-14 (19)48.42+24.3118.26
5Piia ParkkinenD 45- (39)36.07+6.5311.45
5Laura ParkkinenD 15-16 (18)38.47+8.4912.30

Älvsby IF OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Karl-Erik LindbäckH 60- (96)41.02+12.5612.23

Ärla IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Alexandra ForssD 17-B (14)31.27+5.0111.54
9Viktor SilvemarkH 21- (103)35.02+5.406.48
18Oscar VångellH 21- (103)37.27+8.057.17

Ålgård Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Harry BreilandH 70- (88)30.369.52
2Samuel A StokkelandH 13-14 (27)26.02+7.109.51
8Sturla StokkelandH 40- (42)43.24+11.239.55
11Ørjan RavndalH 21- (103)35.41+6.196.56

Ås-NMBU Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2May Bente BrurbergD 55- (53)34.28+0.1012.00
18Kjell BlomsethH 60- (96)36.33+8.2711.02
Vincent EijsinkDirekte A-kort (31)44.5515.39

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor