Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midnattsolgaloppen 2019, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midnattsolgaloppen 2019
Arrangørorganisasjon: Alta OL
Dato: fredag 21 juni 2019 - søndag 23 juni 2019

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

Alatornion Pirkat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Marja TonderD 50- (59)36.43+1.068.34

Alta OL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Nikolaj Leijon PedersenH 11-12N (7)22.0512.20
1Eirik FrostH 15-16 (13)41.127.24
1Erle FrostD 15-16B (6)29.078.22
1Ida FinjordD 13-16C (1)1.03.3424.44
1William Brekkan RasmussenH 13-16C (9)34.1813.20
1Anna Pedersen KleemannD 13-16N (3)36.1614.44
1Rolf Arvid Leijon PedersenH 80- (7)38.4512.04
2Simen FinjordH 15-16B (9)46.22+19.2013.19
4Eskil FrischknechtH 17-18 (22)1.04.47+12.539.09
Anne Josefine AndersenN-åpen (30)fullført
Leonora S. AndersenN-åpen (30)fullført
Peter Brekkan SørumN-åpen (30)fullført
Ilja Hætta EngD -10 (15)56.1929.10
Eskil Tørum JohannessenH -10 (15)1.08.1735.22

Amager Orienteringsklub

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Mette Uhre LangD 40- (11)2.24.22+1.27.0825.57
32Arnau OrmellaH 21- (103)2.41.19+1.26.1013.31
Julia Bjerre SvendsenDirekte B (41)1.08.4919.46
Jan BartnikDirekte A-kort (31)1.28.4522.55

Askvoll og Holmedal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Anders BjørkaasH 65- (66)1.24.19+37.3416.07

Bardu IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anna Jacobsen-GaskiD 17-18 (18)1.00.319.23
3Margrete GaskiD 50- (59)41.32+5.559.42
4Knut Øyvind JohansenH 35- (18)1.34.19+14.0310.43
14Fred Arne JacobsenH 50- (75)1.08.23+21.1410.37

Bergnäsets AIK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Lena YlipääD 17-B (14)49.47+16.1914.18
6Tina YlipääD 17-18 (18)1.41.22+40.5115.44
11Gry Holmgren HafskjoldD 55- (53)1.07.12+25.4517.21
15Rickard HolmgrenH 60- (96)1.01.56+16.4811.08
16Monica RosénD 50- (59)51.08+15.3111.56
23Håkan RosénH 55- (76)1.17.45+28.0713.59
Björn YlipääH 45- (35)diskvalifisert

Bjerkvik IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mailiss MyrvangD 17-C (14)1.06.4719.35
2Marita Helen OlsenD 15-16B (6)40.55+11.4811.45
31Bjørn-Hugo MyrvangH 60- (96)1.30.35+45.2716.17

Bodø og Omegn IF Orientering

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Per RekkedalH 65- (66)46.458.56
2Marit Wenseth KureD 17-A kort (27)1.01.45+0.3711.06
2Martin HosetH 17-A kort (26)58.09+3.229.01
3Kaja Samuelsen SkiriD 17-18 (18)1.07.30+6.5910.28
3Carl B. BjørsethH 80- (7)49.23+10.3815.23
6Reidar AndersenH 75- (23)1.16.03+25.0219.39
12Åge MohusH 70- (88)48.59+10.2811.26
13Jan Fredrik PrytzH 65- (66)1.06.07+19.2212.38
14Wenche RekkedalD 60- (60)46.56+17.2914.45
15Dag SkoganH 65- (66)1.11.25+24.4013.39
20Anders KureH 60- (96)1.07.49+22.4112.11
Geir MoenH 60- (96)diskvalifisert

Byåsen IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Hans Helmer SæternesH 45- (35)1.13.22+18.5710.22
7Håkon SæternesH 17-18 (22)1.15.33+23.3910.41
Solveig SæternesDirekte B (41)43.3712.32
Randi HegstadDirekte B (41)43.2812.29

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Dag Steinar RagvinH 21- (103)1.39.40+24.318.21

Counties Manukau O Club

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Unni LewisD 70- (34)53.31+17.0116.40

Devon

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5John PearceH 75- (23)1.08.56+17.5517.48
5Carol PearceD 70- (34)49.44+13.1415.29

Domnarvets GoIF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Elin DahlinD 21- (75)1.14.45+4.348.29
9Emma JohanssonD 21- (75)1.15.56+5.458.37

Eiker OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Leif Kåre BessebergH 55- (76)58.34+8.5610.32

Eksjö SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Arne KlintbergH 60- (96)1.06.04+20.5611.52

Eurajoen Keikot

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Markka AsikainenDirekte A-kort (31)diskvalifisert

Fana IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Herdis AlvheimD 65- (27)47.47+10.5415.01
5Trond DøskelandH 17-A kort (26)1.03.53+9.069.55
7Atle AlvheimH 70- (88)45.52+7.2110.42
11Kirsti LysakerD 45- (39)1.08.56+22.1513.10
18Torgeir StrandH 60- (96)1.03.29+18.2111.25

Fossum IF

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Atle PedersenH 45- (35)1.00.46+6.218.35
8Richard Zeiner-GundersenH 60- (96)53.32+8.249.37
21Trond BrevikH 50- (75)1.25.11+38.0213.13
Ragnhild NerstenDirekte B (41)1.21.1823.21
Age KristvikH -10 (15)31.2016.14

Fredensborg OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Max PrangH 60- (96)1.25.50+40.4215.26

Freidig

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Knut LillealternH 70- (88)41.59+3.289.48
3Kari LillealternD 65- (27)47.19+10.2614.52
3Gustav RuøH 35- (18)1.31.02+10.4610.20
5Arild H ClausenH 45- (35)1.10.52+16.2710.01
9Even HofstadH 65- (66)1.03.02+16.1712.03
12Maj-Lisbet RønningD 45- (39)1.50.47+1.04.0621.10
20Nils Olav VennevikH 70- (88)57.45+19.1413.29

frosta ok

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Benkt AnderssonH 75- (23)51.0113.10
3Torill SvendsenD 75- (18)1.00.03+12.5318.42

Førde IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Brita Eilertsen GrønliD 75- (18)53.55+6.4516.47
5Kurt GrønliH 70- (88)44.50+6.1910.28

Göteborg Majorna OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Gunilla GedinD 55- (53)54.29+13.0214.04
13Ulf WallinH 55- (76)1.00.51+11.1310.56

Hadeland OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tor TrøanH 70- (88)38.318.59
2Jo Randar HolmøyH 13-16C (9)34.45+0.2713.31
16Hege HeibergD 55- (53)1.27.50+46.2322.41

Halden SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jon MusgraveH 55- (76)49.388.55
2Sigrid Schmitt GranD 13-14 (19)35.59+1.3010.20
6Anne Julsrud HaugenD 60- (60)33.42+4.1510.35
10Frauke Schmitt GranD 50- (59)48.07+12.3011.14
13Eirik NordbrødenH 60- (96)59.21+14.1310.40
17Bjørn Axel GranH 50- (75)1.13.21+26.1211.23

Halmstad OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Jan-Olof SvenssonH 55- (76)1.07.55+18.1712.12
Mikael LindénH 50- (75)diskvalifisert

Hamar OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Einar LundH 70- (88)44.59+6.2810.30
17Håkon BeitnesH 65- (66)1.14.25+27.4014.13

Harstad OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ingvild OsdalD 45- (39)50.18+3.379.37
3Mari Alsos HöglinD 11-12 (8)38.48+6.2115.05
4Trine AlsosD 45- (39)53.34+6.5310.14
5Helene Alsos HöglinD 15-16 (18)49.20+13.5111.31
5Gjermund OsdalH 13-14 (27)31.32+8.289.03
6Niklas KristensenH 13-14 (27)37.08+14.0410.40
10Magnus HöglinH 45- (35)1.23.27+29.0211.48

Hiidenkiertäjät

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Kalle RosenbladH 17-A kort (26)1.27.46+32.5913.37
16Essi KangasahoD 21- (75)1.28.24+18.1310.02
18Kristiina KairamoD 60- (60)1.25.39+56.1226.56
24Juha LiukkonenH 60- (96)1.12.47+27.3913.05

Hiisirasti

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Saku AsikainenH 40- (42)1.19.04+8.268.59
5Johannes PohjalaH 21- (103)1.22.22+7.136.54

Hyvinkään Rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Jussi BorgenströmH 50- (75)1.03.50+16.419.54

IF Hagen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Anders ErikssonH 65- (66)1.02.46+16.0112.00
9Evamarie LundahlD 65- (27)1.00.51+23.5819.08

IF Rigor

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Kjell JeppsonH 70- (88)1.08.20+29.4915.57

IFK Göteborg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Elin HögstrandD 21- (75)1.13.18+3.078.19

IFK Kiruna

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Mats LuspaH 50- (75)58.22+11.139.03

IFK Lidingö SOK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Martin LarboH 40- (42)1.10.388.01
3Johan RunessonH 21- (103)1.18.23+3.146.34
4Ramona Åkermarck-MähönenD 17-A kort (27)1.08.02+6.5412.14
10Linnea ClaesdotterD 21- (75)1.17.04+6.538.45
12Susanna TervoD 21- (75)1.20.23+10.129.08
14Rasmus Palmqvist AslaksenH 21- (103)1.28.15+13.067.24
18Timo MähönenH 21- (103)1.30.32+15.237.35
Bryan KeelyDirekte A-kort (31)brutt

IK Grane Arendal Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Gunnar Dag TøråH 70- (88)40.49+2.189.32
6Lone BartnikD 70- (34)53.00+16.3016.30

IL BUL-Tromsø

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jonatan GraversenH 17-18 (22)51.547.20
1Tora IndregardD 19-20 (12)1.10.4410.00
1Ole-André HelgaasH 50- (75)47.097.19
1Klara GraversenD 15-16 (18)35.298.17
2Hans UrsetH 17-18 (22)54.05+2.117.38
2Idunn StrandD 17-18 (18)1.05.18+4.4710.08
2Elisa Götsch IversenD 15-16 (18)36.32+1.038.32
3Ronja Götsch IversenD 13-14 (19)36.11+1.4210.23
3Åse FlydalD 70- (34)41.26+4.5612.54
4Onni VierinenH 11-12 (20)37.49+20.0714.42
4Ane-Marte Borg HanssenD 19-20 (12)1.23.11+12.2711.45
4Rune GraversenH 45- (35)1.10.46+16.2110.00
4Bendik MyrvangH 17-A kort (26)1.03.22+8.359.50
4Emil VierinenH 13-14 (27)30.19+7.158.42
5Jan-Hugo HanssenH 50- (75)55.29+8.208.36
5Anna KarlqvistD 45- (39)55.33+8.5210.37
6Arntraut GötschD 21- (75)1.14.55+4.448.30
6Atle IversenH 55- (76)55.31+5.539.59
6Runar JohansenH 35- (18)2.00.22+40.0613.40
7Eetu VierinenH 13-14 (27)39.21+16.1711.18
8Anne UrsetD 45- (39)1.01.32+14.5111.45
9Børge HarveyH 50- (75)1.02.31+15.229.42
9Ola BratlieH 45- (35)1.18.58+24.3311.10
10Roar FlydalH 70- (88)47.54+9.2311.11
10Juha VierinenH 40- (42)1.28.24+17.4610.02
11Liv Karen JohannessenD 50- (59)49.24+13.4711.32
15Gjermund UrsetH 21- (103)1.28.35+13.267.25
15Mathilde Nordbrøden SkaareD 21- (75)1.24.42+14.319.37
16Geir MoholdtH 21- (103)1.28.47+13.387.26
23Hallvard NordbrødenH 21- (103)1.38.56+23.478.17
Piko VierinenN-åpen (30)fullført
Henning StrandH 15-16 (13)diskvalifisert

IL GeoForm

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Stig Hultgreen KarlsenH 60- (96)1.20.01+34.5314.23

IL Gular

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Eli HoldhusD 17-C (14)1.21.37+14.5023.56
17Birgitte TorbjørnsenD 50- (59)52.00+16.2312.08
18Mai Helen LingaD 50- (59)58.23+22.4613.38
24Jan HoldhusH 70- (88)1.06.35+28.0415.33

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Bent GalborgenH 65- (66)1.03.02+16.1712.03

Järfälla OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Eric RollerH 40- (42)1.21.10+10.329.13
9Ann RollerD 45- (39)1.04.11+17.3012.16

Kajaanin S.

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Jari HaverinenDirekte A-lang (19)2.21.5220.03

Kajaanin S.

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Sonja PäivinenDirekte A-lang (19)2.21.5220.03

Kalevan rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
31Jarmo TonderH 21- (103)2.01.07+45.5810.09

Kirkenes IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Sigrid RennaD 55- (53)1.16.12+34.4519.41
15Fred Inge EilertsenH 50- (75)1.10.33+23.2410.57

Koovee

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Topi AnjalaH 21- (103)1.16.09+1.006.23

Kristiansand OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Finn Terje UbergH 50- (75)48.05+0.567.27

Kuopion Suunnistajat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Raimo AntikainenH 65- (66)1.18.40+31.5515.02

Kymin Suunnistajat

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Rasmus TöyryläH 11-12 (20)17.426.53
1Mikko TöyryläH 35- (18)1.20.169.07
3Salla TöyryläD 35- (17)1.09.25+8.0210.46
15Ulla LehtoD 60- (60)47.54+18.2715.03

Lahden Suunnistajat -37

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Anna-Kaisa AnjalaD 21- (75)1.15.12+5.018.32

Lapin Veikot

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Matias MaijalaH 17-18 (22)58.49+6.558.19
8Taina ItkonenD 60- (60)35.25+5.5811.08
9Lauri KultimaH 13-14 (27)1.10.55+47.5120.22
14Elina ItkonenD 21- (75)1.23.24+13.139.28
17Maria ItkonenD 21- (75)1.30.49+20.3810.19
20Juha KultimaH 50- (75)1.24.55+37.4613.11Last ned GPS-spor i gpx-format
22Meri MaijalaD 21- (75)1.51.18+41.0712.38
Rita LepolaDirekte C (17)1.01.0717.55
Erika LetolaDirekte C (17)1.12.4021.18
Hanna KultimaN-åpen (30)fullført
Kaisa KultimaD -10 (15)34.2817.51
Jaakko RissanenH 21- (103)diskvalifisert

Lappeen Riento

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mia SaarilaaksoD 45- (39)46.418.55
1Laura LakanenD 35- (17)1.01.239.31
2Sulo SaarilaaksoH 11-12 (20)26.19+8.3710.14
7Jonne LakanenH 21- (103)1.22.43+7.346.56
8Miko SaarilaaksoH 45- (35)1.18.28+24.0311.05

Leader Petrozavodsk

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sophia DuryaginaD 11-12 (8)32.2712.37
2Elizabeth CrucD 11-12 (8)32.48+0.2112.45
2Aleksandra RusakovaD 19-20 (12)1.17.41+6.5710.59
2Denis PotapovH 15-16 (13)50.32+9.209.05
3Maxim NovozhilovH 15-16 (13)55.32+14.209.59
3Vladislav KondratyukH 13-14 (27)30.01+6.578.37
4Elisey MyasnikovH 15-16 (13)1.56.23+1.15.1120.55
4Daria KorolevaD 13-14 (19)37.46+3.1710.51
4Ekaterina SokolovaD 15-16 (18)42.54+7.2510.01
5Roman TrifonovH 11-12 (20)1.14.15+56.3328.53
5Mikhail GolubevH 17-18 (22)1.08.20+16.269.39
5Ksenia BessarabD 13-14 (19)56.08+21.3916.07
6Georgey KirillovH 11-12 (20)1.14.16+56.3428.53
6Gregory KorovkinH 17-18 (22)1.13.37+21.4310.24
8Stepan LinkovH 13-14 (27)47.03+23.5913.31
15Irina KarcevaD 55- (53)1.21.15+39.4820.59
18Andrey KulbachkoH 55- (76)1.08.19+18.4112.17
Maxim TregubovH -10 (15)49.2225.34
Tatjana GolubevaD 40- (11)diskvalifisert
Igor KekinH 60- (96)diskvalifisert

Leksands OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Per SpikH 55- (76)52.00+2.229.21
3Tuva-Cajsa SpikD 15-16 (18)38.11+2.428.55
5Clara SpikD 17-18 (18)1.24.10+23.3913.04
15Åsa SpikD 50- (59)50.48+15.1111.52

Lierbygda OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Helga HaverstadD 60- (60)29.279.15
4Trine Marit Justad RaaenD 55- (53)46.17+4.5011.57
17Ingemar Jansson HaverstadH 60- (96)1.03.26+18.1811.24

Linköpings OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Therese KlintbergD 17-A kort (27)1.01.0810.59
19Jörgen SköldH 55- (76)1.08.28+18.5012.18

Luumäen Rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Anni InkiläD 21- (75)1.44.21+34.1011.51

Lynx

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Viliina SundbergD 13-14 (19)34.299.54
2Karoliina SundbergD 21- (75)1.11.17+1.068.06
3Eemeli LeskinenH 11-12 (20)31.04+13.2212.05
3Kottonen AnnariittaD 60- (60)31.33+2.069.55
13Anne-Mari LeskinenD 21- (75)1.20.40+10.299.10
13Aleksi LeskinenH 21- (103)1.27.50+12.417.22
32Hannu KottonenH 60- (96)1.52.59+1.07.5120.19
Ville SundbergDirekte A-kort (31)30.187.49
Eino LeskinenN-åpen (30)fullført
'valtteri SundbergN-åpen (30)fullført

Løten o-lag

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Lis DæhliD 65- (27)36.5311.35
8Emilie Westli AndersenD 21- (75)1.15.16+5.058.33
11Evine Westli AndersenD 21- (75)1.18.54+8.438.57
21Marius ØieH 21- (103)1.32.40+17.317.46

Malax

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Christer ÖhmanDirekte B (41)1.02.0917.51

Markbygdens OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Marie HögstrandD 55- (53)43.57+2.3011.21
26Carl Johan HögstrandH 60- (96)1.22.08+37.0014.46

MAROC

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Roger CoombsH 60- (96)57.38+12.3010.21
12Trish CoombsD 60- (60)40.35+11.0812.45

Mellembygd OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Eli Charlotte NordmoD 17-B (14)37.16+3.4810.42
5Axel Juell TheisenH 55- (76)54.10+4.329.44
12Arild IngdalH 55- (76)59.41+10.0310.44

Modum Ol

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Jörgen  MårtenssonDirekte A-lang (19)1.15.3910.42

MS Parma

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Liisa PeltolaD 65- (27)38.29+1.3612.06
21Tuomo PeltolaH 70- (88)59.15+20.4413.50

Målselv IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Gro Kari Hvideberg HansenD 50- (59)43.37+8.0010.11

Måren OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Peter KlavenessH 70- (88)47.10+8.3911.01

Neverfjord IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Peter PrydzH 60- (96)1.23.00+37.5214.55

Nordreisa IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Henry SkjønsfjellH 15-16B (9)27.027.46
2Karl-Gunnar SkjønsfjellH 45- (35)56.05+1.407.55
2Torun AnkjellD 35- (17)1.05.13+3.5010.07
8Stig LøvlundH 21- (103)1.24.04+8.557.03
9Daniel Carløy SkjønsfjellH 21- (103)1.24.47+9.387.06Last ned GPS-spor i gpx-format
19Jan LøvlundH 70- (88)56.13+17.4213.08

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Salla TompuriN-åpen (30)fullført

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Riina MurtonenDirekte B (41)53.2315.20

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Tuumo TompuriDirekte A-kort (31)41.3910.45

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Anna LuukkonenDirekte A-kort (31)1.17.3820.03

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ingela KlintbergDirekte A-kort (31)1.20.4420.51

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Kaisa PirkonenDirekte A-lang (19)1.09.509.52

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Timo MajasaariDirekte A-lang (19)brutt

Notodden OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Britt Helene FossøyD 50- (59)47.31+11.5411.06
14Anders FossøyH 55- (76)1.02.30+12.5211.14

NTNUI

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Rasmus Rørholt TheisenH 21- (103)1.15.096.18
4Anna UlvensøenD 21- (75)1.14.45+4.348.29
18Kristin BrekkeD 21- (75)1.35.12+25.0110.49
19Solveig BlindheimD 21- (75)1.38.44+28.3311.13
21Ingvild BrekkeD 21- (75)1.48.33+38.2212.20
22Olav Milian Schmitt GranH 21- (103)1.34.44+19.357.56
28Jakob Kalvig SkoganH 21- (103)1.50.19+35.109.15
29Audun Rognerud BøeH 21- (103)1.53.33+38.249.31
Ingrid OkkenhaugD 21- (75)diskvalifisert

Nydalens SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Maria JonssonD 50- (59)35.378.19
2Sören JonssonH 60- (96)48.07+2.598.39
6Vegard Blomseth JohnsenH 21- (103)1.22.42+7.336.56
9Anne Marit BjergaardD 50- (59)47.49+12.1211.10
19Halvor SaunesH 21- (103)1.30.41+15.327.36
23Marianne DæhliD 21- (75)1.55.30+45.1913.07

OK 77

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Amund BeitnesH 40- (42)1.20.06+9.289.06

OK Azuolas

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Rasa IvanauskaiteD 35- (17)1.25.10+23.4713.13
11Evaldas JadenkusH 40- (42)1.31.06+20.2810.21Last ned GPS-spor i gpx-format

OK Denseln

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Erik Ivarsson SandbergH 21- (103)1.21.21+6.126.49

OK Linné

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Johanna RagvaldD 17-A kort (27)1.21.57+20.4914.44

OK Rodhen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Britt-Marie ErikssonD 60- (60)diskvalifisert

OK Sarven

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anders DahlinH 17-A kort (26)54.478.30
2Malin KristofferssonD 40- (11)1.04.47+7.3311.39
5Mirja AnderssonD 17-A kort (27)1.12.33+11.2513.02
6Johanna TholerudD 17-A kort (27)1.12.51+11.4313.06
7Fredrik TholerudH 17-A kort (26)1.24.14+29.2713.04
15Anders KristofferssonH 40- (42)1.53.16+42.3812.52
Karl KristofferssonH -10 (15)27.2014.09

OK Silsand

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Svein Harald HansenH 60- (96)50.56+5.489.09
10Håvard Krey HansenH 21- (103)1.25.18+10.097.09
12Håkon BrynjulfsenH 50- (75)1.05.40+18.3110.11

OK Södertörn

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Jonathan BerglindH 17-A kort (26)1.03.14+8.279.49
6Erik Nygren WåhlinH 17-A kort (26)1.24.13+29.2613.04

OK Tyr

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sixten WestlundH 60- (96)45.088.07
2Tone HollowellD 55- (53)43.07+1.4011.08
5Anna Weckner WestlundD 55- (53)47.56+6.2912.23
14Tom HollowellH 55- (76)1.02.30+12.5211.14

Ok Vargen

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Sofia LundkvistD 17-18 (18)1.22.44+22.1312.50
20Birgit LundkvistD 50- (59)1.24.53+49.1619.49
Helena LundkvistD 17-A kort (27)diskvalifisert
Johanna LundquistDirekte A-kort (31)brutt

OL Landschlacht

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Andre LeumannH 40- (42)1.17.37+6.598.49
3Herta LeumannD 17-C (14)1.10.01+3.1420.31
5Urs LeumannH 35- (18)1.53.08+32.5212.51
17Georg LeumannH 70- (88)53.10+14.3912.25

OL Regio Wil

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Beat ImhofH 55- (76)1.35.41+46.0317.12
Sybille KühnisN-åpen (30)fullført

OL Toten-Troll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ola BroxH 65- (66)47.12+0.279.01

OL Zimmerberg

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Urs UtzingerH 50- (75)59.06+11.579.10
22Martin AttingerH 50- (75)1.26.41+39.3213.27
24Thomas AttingerH 50- (75)1.54.16+1.07.0717.44
25Rolf WettsteinH 55- (76)1.30.11+40.3316.13

Olf St Gallen Appenzell

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Ruth WuestD 60- (60)55.11+25.4417.21

Olf St Gallen Appenzell

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Willy StrenliH 70- (88)51.38+13.0712.03

OLG Goldau

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Markus TruttmannH 55- (76)56.40+7.0210.11
10Renata TruttmannD 55- (53)1.06.17+24.5017.07

OLG Ortenau

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Benedikt FunkH 50- (75)1.06.26+19.1710.18

OLG Regio Olten

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Martina WyssD 17-C (14)1.18.28+11.4123.00
13Max MoosbergerH 70- (88)49.25+10.5411.32
16Andreas WyssH 55- (76)1.04.54+15.1611.40
Esther MoosbogerDirekte C (17)diskvalifisert

OLG St. Gallen/Appenzell

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Damian TannerH 50- (75)1.19.55+32.4612.24
19Heinz WeberH 50- (75)1.20.45+33.3612.32

OL-Team Filder

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Matthias FunkH 13-16C (9)43.43+9.2517.00
9Gregor FunkH 17-A kort (26)1.58.11+1.03.2418.21
13Verena FunkD 45- (39)1.55.11+1.08.3022.01
Stefan MüllerDirekte C (17)56.1516.29
Teresa FunkD -10 (15)1.11.3537.05

Onnelliset Eksyjät

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Riitta ErolaDirekte A-lang (19)2.25.4720.37

Onnelliset Eksyjät

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Heidi SinevaaraDirekte A-lang (19)2.28.2220.59

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Magne VollenH 65- (66)49.15+2.309.25

Oulun Tarmo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Tarja JokikokkoD 55- (53)56.45+15.1814.39

Ounasvaaran hiihtoseura

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Tuija HaapasalmiD 50- (59)45.49+10.1210.42
9Eero HaapasalmiH 60- (96)54.53+9.459.52
13Kii KorhonenD 60- (60)45.03+15.3614.10
18Seppo KorhonenH 70- (88)53.58+15.2712.36
30Teemu NiskanenH 21- (103)1.57.25+42.169.51

Pihkaniskat

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Lauri KarhumäkiH 65- (66)1.13.52+27.0714.07
22Pekka RytkönenH 65- (66)1.27.06+40.2116.39

Porsgrunn OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Magne KlovningH 75- (23)1.17.31+26.3020.01
8Kay JørgensenH 70- (88)46.51+8.2010.56
22Jakob KløverødH 70- (88)1.03.28+24.5714.49
23Rolf LyeH 70- (88)1.06.24+27.5315.30
Gun Inger JørgensenD 70- (34)diskvalifisert
Eli KlovningD 75- (18)diskvalifisert

Rasti-Hyry

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Timo PartanenH 60- (96)50.42+5.349.07
6Tuija JurvakainenD 55- (53)53.33+12.0613.50

Rasti-Jussit

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Aapo FräntiH 11-12N (7)23.17+1.1213.00
Onni FräntiH -10 (15)21.3911.13

Rastikarhut

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Tapio MannilaH 60- (96)53.09+8.019.33

Rasti-Kurikka

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Kati FräntiD 45- (39)1.01.05+14.2411.40
27Juha FräntiH 21- (103)1.42.50+27.418.37

Reindeer Doctors Austria

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Matthias MahrH 40- (42)1.19.16+8.389.00
6Philipp HaiderH 40- (42)1.20.46+10.089.10
8Bernhard FinkH 40- (42)1.24.35+13.579.36

Ringerike OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Tormod DahlenH 75- (23)56.29+5.2814.35
5Sissel SkovlyD 50- (59)44.07+8.3010.18
7Ragnhild Elsrud HultgreenD 60- (60)34.06+4.3910.43
7Lars D. FjeldstadH 55- (76)56.08+6.3010.05
Ingvild FjeldstadDirekte B (41)1.02.0617.50
Jakob FjellstadDirekte A-kort (31)1.08.5717.48
Elin DahlenD 75- (18)diskvalifisert

Rs Käyhkää

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Antii TønderDirekte A-lang (19)diskvalifisert

Røyken OL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Birgitte BekkelundD 75- (18)1.08.55+21.4521.28
5Bjørg SvanbergD 60- (60)32.16+2.4910.08
5Per Ove TransethH 65- (66)58.32+11.4711.11
6Torgeir StrandhagenH 60- (96)52.03+6.559.21
8Olav MoH 75- (23)1.22.57+31.5621.26
9Eva SyversenD 55- (53)1.00.25+18.5815.36
9Anne Elvsaas MoD 70- (34)58.35+22.0518.15
13Inger SchibstedD 55- (53)1.16.38+35.1119.48
13Tone SkramD 50- (59)49.55+14.1811.39
14Kjell RønnebergH 60- (96)1.00.56+15.4810.57
19Kjell SvanbergH 65- (66)1.19.07+32.2215.07
24Christian SchibstedH 55- (76)1.18.35+28.5714.08
Aagpt HartmannDirekte B (41)1.36.5627.51
Majlene NystuenDirekte C (17)1.12.0221.07
Cathrine NorvikD 60- (60)diskvalifisert

Sala OK - Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Britt ErikssonD 70- (34)37.32+1.0211.41
4Lena LarssonD 60- (60)31.41+2.149.57
6Sten-Åke HolmbergH 65- (66)58.49+12.0411.14
14Göran LarssonH 65- (66)1.06.56+20.1112.47

Sandefjord OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Oskar KaaløyH 55- (76)1.37.16+47.3817.29

Sandnes IL (Finnmark)

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Trine SæternesD 50- (59)46.28+10.5110.51

Seskarö IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Lars LundkvistH 55- (76)52.19+2.419.24
7Jan LindelöfH 65- (66)1.02.25+15.4011.56

SK Pohjantähti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Timo KarppinenH 50- (75)51.28+4.197.59

Snertingdal IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Frode ØdegårdstuenH 50- (75)1.10.34+23.2510.57

Snättringe SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ella KarlssonD 17-B (14)33.289.37
3Vilma KarlssonD 19-20 (12)1.18.00+7.1611.01
3Göran NilssonH 60- (96)49.02+3.548.49
7Anders KarlssonH 50- (75)59.04+11.559.10
Alva KarlssonDirekte B (41)42.0512.05
Nikita HainonenDirekte C (17)47.0113.47

Stavanger Orienteringsklubb

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gry Vikhamar ThengsD 75- (18)47.1014.41
4Turid NystrømD 70- (34)47.40+11.1014.50
8Haldis GlendrangeD 70- (34)57.31+21.0117.55
15Svein GlendrangeH 70- (88)51.21+12.5011.59

Stokke IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Ove Gunnar JacobsenH 70- (88)49.59+11.2811.40

Stora Tuna OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Gunde HjalmarssonH 65- (66)1.03.14+16.2912.05

Stord Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ingolf DybvikH 75- (23)54.48+3.4714.09

Storsteinnes IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Ottar K KvaalH 40- (42)1.43.24+32.4611.44
27Gunnar KvaalH 70- (88)1.14.22+35.5117.22
Mario BansiN-åpen (30)fullført
Vilmar Kvaal-KarlsenN-åpen (30)fullført

Strängnäs-Malmby OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Ingegerd LusenskyD 65- (27)47.32+10.3914.56
26Anton SundinH 21- (103)1.40.44+25.358.27
Carina SundbueDirekte B (41)43.3912.32

Sturla, IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Grethe Lill RyengD 65- (27)51.08+14.1516.04
14Aud Ellen BrevikD 50- (59)50.42+15.0511.50
21Snorre FrydenlundH 55- (76)1.09.23+19.4512.28
Daniel NystuenDirekte B (41)40.2611.37

Sundsvalls OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Lars HenrikssonH 45- (35)1.17.35+23.1010.58

Swiss O Week

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Marcel SchiessH 55- (76)59.32+9.5410.42

SYO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Nick BarrableH 45- (35)54.257.41

Søderhamns Ok

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Daniel LiljequistDirekte C (17)1.19.0723.12

Söderhamns OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Anna-Karin EklundD 55- (53)1.17.30+36.0320.01

Söders-Tyresö

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Evelina EricssonD 35- (17)1.10.40+9.1710.58

Sørreisa OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Guri LøkseD 70- (34)36.3011.22
3Kristoffer Nian Brovoll VaengH 11-12N (7)24.11+2.0613.30
4Ivar HelgesenH 70- (88)44.20+5.4910.21
9Eli Blomseth HelgesenD 60- (60)35.44+6.1711.14
11Hans-Martin VaengH 50- (75)1.05.13+18.0410.07
28Leif GulbrandsenH 60- (96)1.25.02+39.5415.17

Tampereen Pyrintö

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Eemil KoskinenH 13-14 (27)23.046.37
2Mauri LaasonenH 55- (76)51.29+1.519.15
4Jouko NurminenH 65- (66)56.02+9.1710.42
8Eija NurminenD 65- (27)57.38+20.4518.07
10Kirsi LaasonenD 60- (60)37.02+7.3511.38
13Harri KoskinenH 40- (42)1.42.35+31.5711.39

Tampereen Yritys

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Marjo IlonenD 50- (59)49.48+14.1111.38

thurgorienta

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Nadine HebeisenD 17-A kort (27)1.06.18+5.1011.55
22Ueli HebeisenH 60- (96)1.12.03+26.5512.57Last ned GPS-spor i gpx-format

Tibro OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Jens LindströmH 55- (76)56.21+6.4310.08
10Angelica BrandqvistD 45- (39)1.04.21+17.4012.18

Tolered-utby Ol

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Lisbeth BergagårdDirekte A-kort (31)1.00.1915.35

Tullinge SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Marie HeinrupD 17-C (14)1.08.28+1.4120.04
8Elin Nygren WåhlinD 17-A kort (27)1.23.00+21.5214.55
12Lennart HävrenH 65- (66)1.04.10+17.2512.16
Katarina WåhlinDirekte B (41)1.11.1220.27

Tyrving IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Zsuzsa FeyD 40- (11)57.1410.17
2Berit DanielsenD 60- (60)30.01+0.349.26
9Henning SpjelkavikH 40- (42)1.25.28+14.509.42
10Per Kristian EkebergH 60- (96)55.38+10.3010.00
11Randi NilstadD 60- (60)38.36+9.0912.08
11Helge LyeH 70- (88)48.50+10.1911.24
23Alf PettersenH 60- (96)1.12.42+27.3413.04
Geir Ellefsen LyeDirekte B (41)1.27.1725.04
Bjørn SpjelkavikH 70- (88)diskvalifisert

Täby OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Carina NilssonD 50- (59)1.13.17+37.4017.07
22Anders NilssonH 55- (76)1.11.19+21.4112.49

Uddevalla OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Eva KarlssonD 60- (60)52.00+22.3316.21
25Johnny KarlssonH 70- (88)1.07.29+28.5815.46

USV TU Dresden

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Andrej OlunczekH 35- (18)1.30.27+10.1110.16
23Torsten MättigH 50- (75)1.45.22+58.1316.21
30Diethard KundischH 60- (96)1.29.32+44.2416.06

Varanger Orienteringslag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Lars MauritzsenH 80- (7)40.14+1.2912.32

Vegårshei IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Synnøve BråtenD 21- (75)1.10.117.58

Vehkalahden Veikot

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Sanna WeckmanD 35- (17)1.17.41+16.1812.03
12Janne WeckmanH 21- (103)1.27.15+12.067.19
12Jarmo LehtoH 60- (96)58.31+13.2310.31
20Aapo LaihoH 21- (103)1.32.07+16.587.43
Selma WeckmanD -10 (15)19.4010.11
Venla WeckmanD -10 (15)18.399.39

Vingåkers OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Annette RagvaldD 65- (27)50.43+13.5015.56
21Hans RagvaldH 65- (66)1.25.17+38.3216.18

Voss IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Svein - Erik HeggenesH 75- (23)1.08.39+17.3817.44
Marta RingheimDirekte N (4)1.06.5127.10

Ylikiimingin Nuijamiehet

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Keijo ParkkinenH 50- (75)50.11+3.027.47
3Satu TurtinenD 45- (39)50.21+3.409.37
6Laura ParkkinenD 15-16 (18)49.25+13.5611.32
6Piia ParkkinenD 45- (39)1.00.39+13.5811.35
Anna ParkkinenD 13-14 (19)diskvalifisert

Älvsby IF OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Karl-Erik LindbäckH 60- (96)1.09.05+23.5712.25

Ärla IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Alexandra ForssD 17-B (14)43.23+9.5512.27
17Viktor SilvemarkH 21- (103)1.29.17+14.087.29
25Oscar VångellH 21- (103)1.40.14+25.058.24

Ålgård Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Samuel A StokkelandH 13-14 (27)27.09+4.057.48
11Ørjan RavndalH 21- (103)1.25.59+10.507.12
12Sturla StokkelandH 40- (42)1.37.03+26.2511.01
Harry BreilandH 70- (88)diskvalifisert

Årstad IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Jan HauglandH 55- (76)1.08.47+19.0912.22

Ås-NMBU Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1May Bente BrurbergD 55- (53)41.2710.42
16Kjell BlomsethH 60- (96)1.02.12+17.0411.11
Vincent EijsinkDirekte A-kort (31)49.1312.43

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor