Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midnattsolgaloppen 2019, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midnattsolgaloppen 2019
Arrangørorganisasjon: Alta OL
Dato: fredag 21 juni 2019 - søndag 23 juni 2019

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | DIreke B | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | Direkte A-kort | Direkte A-lang | Direkte B | Direkte C | Direkte N

H 60-

5 560 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Sixten WestlundOK Tyr45.08
2Sören JonssonNydalens SK48.07+2.59
3Göran NilssonSnättringe SK49.02+3.54
4Timo PartanenRasti-Hyry50.42+5.34
5Svein Harald HansenOK Silsand50.56+5.48
6Torgeir StrandhagenRøyken OL52.03+6.55
7Tapio MannilaRastikarhut53.09+8.01
8Richard Zeiner-GundersenFossum IF53.32+8.24
9Eero HaapasalmiOunasvaaran hiihtoseura54.53+9.45
10Per Kristian EkebergTyrving IL55.38+10.30
11Roger CoombsMAROC57.38+12.30
12Jarmo LehtoVehkalahden Veikot58.31+13.23
13Eirik NordbrødenHalden SK59.21+14.13
14Kjell RønnebergRøyken OL1.00.56+15.48
15Rickard HolmgrenBergnäsets AIK1.01.56+16.48
16Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering1.02.12+17.04
17Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL1.03.26+18.18
18Torgeir StrandFana IL1.03.29+18.21
19Arne KlintbergEksjö SOK1.06.04+20.56
20Anders KureBodø og Omegn IF Orientering1.07.49+22.41
21Karl-Erik LindbäckÄlvsby IF OK1.09.05+23.57
22Ueli Hebeisenthurgorienta1.12.03+26.55Last ned GPS-spor i gpx-format
23Alf PettersenTyrving IL1.12.42+27.34
24Juha LiukkonenHiidenkiertäjät1.12.47+27.39
25Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm1.20.01+34.53
26Carl Johan HögstrandMarkbygdens OK1.22.08+37.00
27Peter PrydzNeverfjord IL1.23.00+37.52
28Leif GulbrandsenSørreisa OL1.25.02+39.54
29Max PrangFredensborg OK1.25.50+40.42
30Diethard KundischUSV TU Dresden1.29.32+44.24
31Bjørn-Hugo MyrvangBjerkvik IF1.30.35+45.27
32Hannu KottonenLynx1.52.59+1.07.51
Igor KekinLeader Petrozavodskdiskvalifisert
Geir MoenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor