Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midnattsolgaloppen 2019, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midnattsolgaloppen 2019
Arrangørorganisasjon: Alta OL
Dato: fredag 21 juni 2019 - søndag 23 juni 2019

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | DIreke B | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | Direkte A-kort | Direkte A-lang | Direkte B | Direkte C | Direkte N

H 70-

4 550 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Harry BreilandÅlgård Orientering53.44
2Knut LillealternFreidig59.29+5.45
3Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering1.01.33+7.49
4Einar LundHamar OK1.04.34+10.50
5Tor TrøanHadeland OL1.04.54+11.10
6Helge LyeTyrving IL1.05.07+11.23
7Max MoosbergerOLG Regio Olten1.06.45+13.01
8Jan LøvlundNordreisa IL1.07.35+13.51
9Roar FlydalIL BUL-Tromsø1.08.32+14.48
10Seppo KorhonenOunasvaaran hiihtoseura1.11.03+17.19
11Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.11.49+18.05
12Ivar HelgesenSørreisa OL1.12.33+18.49
13Kay JørgensenPorsgrunn OL1.14.04+20.20
14Kurt GrønliFørde IL1.18.22+24.38
15Ove Gunnar JacobsenStokke IL1.20.12+26.28
16Jakob KløverødPorsgrunn OL1.20.16+26.32
17Atle AlvheimFana IL1.24.54+31.10
18Nils Olav VennevikFreidig1.25.16+31.32
19Johnny KarlssonUddevalla OK1.27.00+33.16
20Kjell JeppsonIF Rigor1.28.36+34.52
21Peter KlavenessMåren OK1.30.40+36.56
22Willy StrenliOlf St Gallen Appenzell1.31.23+37.39
23Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering1.33.34+39.50
24Bjørn SpjelkavikTyrving IL1.36.51+43.07
25Tuomo PeltolaMS Parma1.38.40+44.56
26Rolf LyePorsgrunn OL1.45.52+52.08
27Jan HoldhusIL Gular1.46.19+52.35
Georg LeumannOL Landschlachtdiskvalifisert
Gunnar KvaalStorsteinnes ILdiskvalifisert
Geir HusdalTIF Vikinginaktiv
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orienteringinaktiv
Ledig LøperNOTEAMinaktiv
Nils-Erik ErikssonSala OK - Orienteringinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor