Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midnattsolgaloppen 2019, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midnattsolgaloppen 2019
Arrangørorganisasjon: Alta OL
Dato: fredag 21 juni 2019 - søndag 23 juni 2019

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | DIreke B | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | Direkte A-kort | Direkte A-lang | Direkte B | Direkte C | Direkte N

H 70-

3 100 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Harry BreilandÅlgård Orientering30.36
2Atle AlvheimFana IL33.04+2.28
3Tor TrøanHadeland OL33.43+3.07
4Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering33.47+3.11
5Knut LillealternFreidig34.37+4.01
6Einar LundHamar OK34.55+4.19
7Ivar HelgesenSørreisa OL35.13+4.37
8Kay JørgensenPorsgrunn OL37.06+6.30
9Peter KlavenessMåren OK37.37+7.01
10Kurt GrønliFørde IL39.12+8.36
11Roar FlydalIL BUL-Tromsø40.49+10.13
12Max MoosbergerOLG Regio Olten41.32+10.56
13Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering41.34+10.58
14Helge LyeTyrving IL43.57+13.21
15Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb44.43+14.07
16Ove Gunnar JacobsenStokke IL45.22+14.46
16Jan LøvlundNordreisa IL45.22+14.46
18Georg LeumannOL Landschlacht46.45+16.09
19Johnny KarlssonUddevalla OK47.09+16.33
20Nils Olav VennevikFreidig48.51+18.15
21Jakob KløverødPorsgrunn OL51.10+20.34
22Gunnar KvaalStorsteinnes IL53.20+22.44
23Tuomo PeltolaMS Parma53.57+23.21
24Kjell JeppsonIF Rigor55.12+24.36
25Nils-Erik ErikssonSala OK - Orientering55.41+25.05
26Jan HoldhusIL Gular56.31+25.55
27Rolf LyePorsgrunn OL57.06+26.30
28Seppo KorhonenOunasvaaran hiihtoseura58.50+28.14
Willy StrenliOlf St Gallen Appenzelldiskvalifisert
Bjørn SpjelkavikTyrving ILdiskvalifisert
Ledig LøperNOTEAMinaktiv
Geir HusdalTIF Vikinginaktiv
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orienteringinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor