Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midnattsolgaloppen 2019, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midnattsolgaloppen 2019
Arrangørorganisasjon: Alta OL
Dato: fredag 21 juni 2019 - søndag 23 juni 2019

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | DIreke B | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | Direkte A-kort | Direkte A-lang | Direkte B | Direkte C | Direkte N

H 50-

6 180 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Keijo ParkkinenYlikiimingin Nuijamiehet53.44
2Ole-André HelgaasIL BUL-Tromsø54.20+0.36
3Timo KarppinenSK Pohjantähti57.20+3.36
4Finn Terje UbergKristiansand OK59.21+5.37
5Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø1.01.45+8.01
6Børge HarveyIL BUL-Tromsø1.04.26+10.42
7Anders KarlssonSnättringe SK1.05.46+12.02
8Urs UtzingerOL Zimmerberg1.08.15+14.31Last ned GPS-spor i gpx-format
9Mats LuspaIFK Kiruna1.15.38+21.54
10Benedikt FunkOLG Ortenau1.17.29+23.45
11Jussi BorgenströmHyvinkään Rasti1.18.12+24.28
12Hans-Martin VaengSørreisa OL1.20.34+26.50
13Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering1.23.28+29.44
14Bjørn Axel GranHalden SK1.28.07+34.23
15Damian TannerOLG St. Gallen/Appenzell1.30.37+36.53
16Juha KultimaLapin Veikot1.32.01+38.17
17Fred Inge EilertsenKirkenes IF1.32.19+38.35
18Trond BrevikFossum IF1.35.21+41.37
19Heinz WeberOLG St. Gallen/Appenzell1.39.05+45.21
20Mikael LindénHalmstad OK1.42.18+48.34
21Thomas AttingerOL Zimmerberg1.46.00+52.16
22Martin AttingerOL Zimmerberg1.52.26+58.42
23Torsten MättigUSV TU Dresden1.55.26+1.01.42
Fred Arne JacobsenBardu ILdiskvalifisert
Håkon BrynjulfsenOK Silsanddiskvalifisert
Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa ILinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor