Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midnattsolgaloppen 2019, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midnattsolgaloppen 2019
Arrangørorganisasjon: Alta OL
Dato: fredag 21 juni 2019 - søndag 23 juni 2019

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | DIreke B | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | Direkte A-kort | Direkte A-lang | Direkte B | Direkte C | Direkte N

H 50-

6 440 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Ole-André HelgaasIL BUL-Tromsø47.09
2Finn Terje UbergKristiansand OK48.05+0.56
3Keijo ParkkinenYlikiimingin Nuijamiehet50.11+3.02
4Timo KarppinenSK Pohjantähti51.28+4.19
5Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø55.29+8.20
6Mats LuspaIFK Kiruna58.22+11.13
7Anders KarlssonSnättringe SK59.04+11.55
8Urs UtzingerOL Zimmerberg59.06+11.57
9Børge HarveyIL BUL-Tromsø1.02.31+15.22
10Jussi BorgenströmHyvinkään Rasti1.03.50+16.41
11Hans-Martin VaengSørreisa OL1.05.13+18.04
12Håkon BrynjulfsenOK Silsand1.05.40+18.31
13Benedikt FunkOLG Ortenau1.06.26+19.17
14Fred Arne JacobsenBardu IL1.08.23+21.14
15Fred Inge EilertsenKirkenes IF1.10.33+23.24
16Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering1.10.34+23.25
17Bjørn Axel GranHalden SK1.13.21+26.12
18Damian TannerOLG St. Gallen/Appenzell1.19.55+32.46
19Heinz WeberOLG St. Gallen/Appenzell1.20.45+33.36
20Juha KultimaLapin Veikot1.24.55+37.46Last ned GPS-spor i gpx-format
21Trond BrevikFossum IF1.25.11+38.02
22Martin AttingerOL Zimmerberg1.26.41+39.32
23Torsten MättigUSV TU Dresden1.45.22+58.13
24Thomas AttingerOL Zimmerberg1.54.16+1.07.07
Mikael LindénHalmstad OKdiskvalifisert
Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa ILinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor