Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midnattsolgaloppen 2019, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midnattsolgaloppen 2019
Arrangørorganisasjon: Alta OL
Dato: fredag 21 juni 2019 - søndag 23 juni 2019

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | DIreke B | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | Direkte A-kort | Direkte A-lang | Direkte B | Direkte C | Direkte N

H 21-

5 140 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Johan RunessonIFK Lidingö SOK29.22
2Rasmus Rørholt TheisenNTNUI30.48+1.26
3Erik Ivarsson SandbergOK Denseln31.27+2.05
4Topi AnjalaKoovee32.16+2.54
5Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK33.14+3.52
6Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø34.09+4.47
7Aleksi LeskinenLynx34.39+5.17
8Marius ØieLøten o-lag35.00+5.38
9Viktor SilvemarkÄrla IF35.02+5.40
10Jonne LakanenLappeen Riento35.17+5.55
11Ørjan RavndalÅlgård Orientering35.41+6.19
12Olav Milian Schmitt GranNTNUI35.43+6.21
13Stig LøvlundNordreisa IL35.46+6.24
14Aapo LaihoVehkalahden Veikot36.19+6.57
15Halvor SaunesNydalens SK36.51+7.29
16Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK36.58+7.36
17Johannes PohjalaHiisirasti37.00+7.38
18Oscar VångellÄrla IF37.27+8.05
19Timo MähönenIFK Lidingö SOK37.39+8.17
20Håvard Krey HansenOK Silsand37.44+8.22
21Geir MoholdtIL BUL-Tromsø37.49+8.27
22Juha FräntiRasti-Kurikka37.51+8.29
23Carl Henrik BjørsethIL BUL-Tromsø38.11+8.49
24Audun Rognerud BøeNTNUI38.20+8.58
25Janne WeckmanVehkalahden Veikot38.25+9.03
26Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL38.38+9.16
27Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø38.47+9.25
28Jakob Kalvig SkoganNTNUI39.26+10.04
29Dag Steinar RagvinBø OL40.32+11.10
30Jarmo TonderKalevan rasti46.33+17.11
31Jaakko RissanenLapin Veikot49.24+20.02
32Teemu NiskanenOunasvaaran hiihtoseura50.44+21.22
33Arnau OrmellaAmager Orienteringsklub56.25+27.03
34Alejandro BerrioIL BUL-Tromsø1.07.24+38.02
Anton SundinSträngnäs-Malmby OLdiskvalifisert
Vegard Vaeng BernhardsenNTNUIinaktiv
Magne HenriksenAlta OLinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor