Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midnattsolgaloppen 2019, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midnattsolgaloppen 2019
Arrangørorganisasjon: Alta OL
Dato: fredag 21 juni 2019 - søndag 23 juni 2019

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | DIreke B | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | Direkte A-kort | Direkte A-lang | Direkte B | Direkte C | Direkte N

H 21-

11 920 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Rasmus Rørholt TheisenNTNUI1.15.09
2Topi AnjalaKoovee1.16.09+1.00
3Johan RunessonIFK Lidingö SOK1.18.23+3.14
4Erik Ivarsson SandbergOK Denseln1.21.21+6.12
5Johannes PohjalaHiisirasti1.22.22+7.13
6Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK1.22.42+7.33
7Jonne LakanenLappeen Riento1.22.43+7.34
8Stig LøvlundNordreisa IL1.24.04+8.55
9Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL1.24.47+9.38Last ned GPS-spor i gpx-format
10Håvard Krey HansenOK Silsand1.25.18+10.09
11Ørjan RavndalÅlgård Orientering1.25.59+10.50
12Janne WeckmanVehkalahden Veikot1.27.15+12.06
13Aleksi LeskinenLynx1.27.50+12.41
14Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK1.28.15+13.06
15Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø1.28.35+13.26
16Geir MoholdtIL BUL-Tromsø1.28.47+13.38
17Viktor SilvemarkÄrla IF1.29.17+14.08
18Timo MähönenIFK Lidingö SOK1.30.32+15.23
19Halvor SaunesNydalens SK1.30.41+15.32
20Aapo LaihoVehkalahden Veikot1.32.07+16.58
21Marius ØieLøten o-lag1.32.40+17.31
22Olav Milian Schmitt GranNTNUI1.34.44+19.35
23Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø1.38.56+23.47
24Dag Steinar RagvinBø OL1.39.40+24.31
25Oscar VångellÄrla IF1.40.14+25.05
26Anton SundinSträngnäs-Malmby OL1.40.44+25.35
27Juha FräntiRasti-Kurikka1.42.50+27.41
28Jakob Kalvig SkoganNTNUI1.50.19+35.10
29Audun Rognerud BøeNTNUI1.53.33+38.24
30Teemu NiskanenOunasvaaran hiihtoseura1.57.25+42.16
31Jarmo TonderKalevan rasti2.01.07+45.58
32Arnau OrmellaAmager Orienteringsklub2.41.19+1.26.10
Jaakko RissanenLapin Veikotdiskvalifisert
Magne HenriksenAlta OLinaktiv
Vegard Vaeng BernhardsenNTNUIinaktiv
Alejandro BerrioIL BUL-Tromsøinaktiv
Carl Henrik BjørsethIL BUL-Tromsøinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor