Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Glåmdalsløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Glåmdalsløpet
Arrangørorganisasjon: Grue IL
Dato: lørdag 9 juni 2012

N-åpen

1 960 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik Skytteren FurubergGrue IL13.56+-6.537.06
2Mats LindaasElverum OK15.17+-5.327.47
3Emil SkytterenGrue IL19.01+-1.489.42
4Rokas PilsudskisGrue IL20.22+-0.2710.23
5Isa Roll GulbrandsenBrandval/Kongsvinger OK20.4910.37
6Nora Roll GulbrandsenBrandval/Kongsvinger OK21.02+0.1310.43
7Mia Østerud NymoenGrue IL23.23+2.3411.55
8Vilde Skytteren FurubergGrue IL23.27+2.3811.57
9Gaute LindaasElverum OK27.02+6.1313.47
10Hanne Sparby SkjæretGrue IL29.44+8.5515.10
11Hedda Kristine SmedtorpLunderseter IL31.56+11.0716.17

D -10

2 040 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tora Briskerud HasselvoldGrue IL27.3113.29

D 11-12N

1 960 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone KristiansenAustmarka IL16.398.29
2Anna Austad SveenRaumar Orientering28.05+11.2614.19

D 13-14

3 440 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rebekka MarkovAustmarka IL50.5414.47
2Heidi Therese WiestOL Vallset/Stange51.19+0.2514.55

D 13-16N

2 360 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Camilla GlomsåsOdal OL - Orientering57.3624.24
Ida Marie SmedtorpLunderseter ILdiskvalifisert
Kaia GræsbergLunderseter ILdiskvalifisert

D 15-16

4 820 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Evine Westli AndersenLøten OL57.2011.53

D 17-A kort

4 460 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne-Grete AustadRaumar Orientering48.0610.47
2Kristine GaarderBrandval/Kongsvinger OK50.33+2.2711.20
3Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL52.35+4.2911.47
4Stine AustadRaumar Orientering1.38.25+50.1922.03

D 17-C

3 640 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maja Seigerud HaugenLunderseter IL45.0212.22
2Kari Anne GræsbergLunderseter IL51.09+6.0714.03
3Vibeke JullumBrandval/Kongsvinger OK54.29+9.2714.58

D 17-N

2 580 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tina BjørnstadRaumar Orientering49.0519.01
2Rita WiestOL Vallset/Stange49.47+0.4219.17
3Liv SimonsenOK Øst1.00.32+11.2723.27

D 17-18

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eldbjørg NarumOL Vallset/Stange47.03

D 19-20

6 560 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linda EngenRaumar Orientering1.22.4712.37

D 21-

7 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sofie JohanssonOK Linné1.04.078.13
2Marianne DæhliNTNUI1.57.04+52.5715.00

D 35-

5 710 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ann Sofie NybråtenLunderseter IL1.22.1614.24

D 45-

4 820 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guri Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK1.09.1614.22
2Marit Sophie BergerRaumar Orientering1.17.06+7.5015.59
3Randi Fallbakken BergeLøten OL1.19.07+9.5116.24
4Mette SolbergseterAustmarka IL1.25.30+16.1417.44

D 55-

4 460 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sylvia AndersenElverum OK51.5311.37
2Lis DæhliLøten OL53.29+1.3611.59
3Mary Falkevik OlssonVästvärmlands OK1.01.41+9.4813.49

D 65-

3 390 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eva HöijeOK Ravinen54.3216.05
2Inger E. VamnesHamar OK1.12.02+17.3021.14

H -10

2 040 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grunde IsaksætreGrue IL24.1911.55
2Jon Arne TorpLunderseter IL24.37+0.1812.04

H 11-12

2 590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even LindaasElverum OK34.0613.09

H 11-12N

1 960 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre SkytterenGrue IL16.258.22
2Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering19.59+3.3410.11
3Petter Stensli ForsethLøten OL20.23+3.5810.23
4Ole Anders GlomsåsOdal OL - Orientering21.58+5.3311.12

H 13-14

3 440 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin NordviGrue IL39.4811.34

H 13-16C

2 590 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen K. GjedtjernetGrue IL23.539.13
2Nikolai TorpLunderseter IL30.06+6.1311.37
3Jørgen Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK36.09+12.1613.57
4Håkon GræsbergLunderseter IL36.30+12.3714.05
5Samuel BraatenOdal OL - Orientering40.54+17.0115.47
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orienteringbrutt

H 15-16

5 710 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vebjørn Fallbakken BergeLøten OL1.01.0010.40

H 17-A kort

5 710 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK47.068.14
2Olaf Hesselberg IndbyLøten OL52.07+5.019.07
3Roger Roll GulbrandsenBrandval/Kongsvinger OK53.24+6.189.21
4Arne ArnesenHamar OK1.06.20+19.1411.37

H 17-C

3 640 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond FrøvollOdal OL - Orientering29.558.13
2Erik HaugenRingsaker OK34.29+4.349.28
3Stig WiestOL Vallset/Stange36.38+6.4310.03
4Amund GlomsåsOdal OL - Orientering37.02+7.0710.10
5Tore LindaasElverum OK38.43+8.4810.38
6Bjørnar SmedtorpLunderseter IL39.17+9.2210.47
7Egil SolbergseterAustmarka IL39.24+9.2910.49
8Erlend RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK46.00+16.0512.38
9Ole Morten GræsbergLunderseter IL47.28+17.3313.02
Linus MeikopGrue ILdiskvalifisert
Zbignev NarkvicGrue ILdiskvalifisert

H 17-N

2 580 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor Arne Simonsen LoxhaugOK Øst45.4317.43
2tor SimonsenOK Øst1.51.58+1.06.1543.23

H 17-18

6 560 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asbjørn OlsenLøten OL1.00.299.13
2Anders Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK1.02.20+1.519.30
3Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering1.12.09+11.4010.59
4Ådne IsaksætreGrue IL1.22.02+21.3312.30

H 19-20

7 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peder Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK1.11.399.11

H 21-

9 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag LofthusHamar OK1.09.257.04
2Marius ØieLøten OL1.13.01+3.367.27
3Simen Jevne ArnesenHamar OK1.15.39+6.147.43
4Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering1.22.29+13.048.25
5Ove Antvord HaugereidLøten OL1.23.09+13.448.29
6Gjermund Blom-HagenHamar OK1.27.51+18.268.57
Jørn Helge DahlHamar OKdiskvalifisert
Johannes NarumHamar OKbrutt

H 45-

6 560 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Ivar BergersenEidskog OL57.098.42
2Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK59.26+2.179.03
3Harald BergeLøten OL1.10.01+12.5210.40

H 50-

6 560 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Onno VerberneOL Toten-Troll50.137.39
2Bjørn SolbergseterAustmarka IL50.46+0.337.44
3Egil RundbergetNydalens SK53.38+3.258.10
4Tor StrandRaumar Orientering57.25+7.128.45
5Stein Arne NegårdVang OL1.01.33+11.209.22
6Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK1.04.30+14.179.49
7Kristian StorsveenLøten OL1.08.03+17.5010.22
Trond OlsenLøten OLbrutt

H 55-

4 820 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor SolbergseterAustmarka IL43.228.59
2Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss47.10+3.489.47
3Arnfinn PedersenGjø-Vard OL48.11+4.499.59
4Torgeir VoldenLøten OL53.55+10.3311.11
5Bjørn ÅstorpSarpsborg OL1.17.43+34.2116.07

H 60-

4 820 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK43.168.58
2Børre BørresenBrandval/Kongsvinger OK48.05+4.499.58
3Lars OlssonVästvärmlands OK1.02.38+19.2212.59
4Roar SætabergetLunderseter IL1.24.36+41.2017.33

H 65-

4 460 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Willy GrønstadLøten OL36.468.14
2Trygve Jonny HalvorsrudEidskog OL42.06+5.209.26
3Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering45.17+8.3110.09
4Lennart HöijeOK Ravinen48.56+12.1010.58
5Klaus EngenEidskog OL57.07+20.2112.48

H 70-

4 460 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Villy MagnussonKil OK1.05.3714.42
2Dagfinn StangnesBrandval/Kongsvinger OK1.22.04+16.2718.24

H 75-

3 390 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per SlundgårdIdefjorden SK59.1217.27
2Trygve LøvsethKjellmyra IL59.20+0.0817.30
3Ivar VamnesHamar OK1.31.22+32.1026.57

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor