Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trollelgkarusell 2 / Klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trollelgkarusell 2 / Klubbmesterskap
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: mandag 18 juni 2018

N-åpen

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Leonora Brurok Rønning18.08
Lina SandquistOL Trollelg11.13
Fredrik Hals StensrudOL Trollelg16.44
Anders Berge MjølhusOL Trollelg15.44
Sindre SoltveitOL Trollelg14.28

D 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mia StormoOL Trollelg35.02
2Louise Hals StensrudOL Trollelg38.54+3.52
3Stina GåsøOL Trollelg38.55+3.53

D 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karoline B. HjelmenOL Trollelg1.29.32

D 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frida HaugskottOL Trollelg30.03

D 17-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marit SchmidOL Trollelg44.51
2Kirsti Næss OlsenOL Trollelg1.11.13+26.22
Marianne Berge MjølhusOL Trollelgikke startet

D 50-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1May Toril MoenOL Trollelg1.03.33

D 65-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Åse Eng MusumOL Trollelg1.09.06

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias SundOL Trollelg27.36

H 17-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders HaugskottOL Trollelg35.46
2Kent HjelmenOL Trollelg1.08.07+32.21
Thomas Berge MjølhusOL Trollelgikke startet

H 50-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg39.02
2Per Einar PedersliOL Trollelg40.23+1.21
3Kjell BaardsgaardOL Trollelg41.26+2.24
4Rune KroghOL Trollelg58.43+19.41

H 65-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg36.03
2Øistein ÅsmulOL Trollelg40.53+4.50
3Frode StensrudOL Trollelg41.22+5.19
4Egil RepvikOL Trollelg44.26+8.23
5Anders LaugloOL Trollelg45.10+9.07
6Odd MusumOL Trollelg45.19+9.16
7Henry SundsethvikOL Trollelg52.30+16.27
8Jarle Th. NestvoldOL Trollelg58.11+22.08
9Rudolf SchmidOL Trollelg1.01.44+25.41
10Per LøvaasOL Trollelg1.02.34+26.31
Stig Arild HaugskottOL Trollelgbrutt

A Kort

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Geir PaulsenWing OK40.46
2Gunn Elin HarbakOL Trollelg59.08+18.22
Ragnhild GåsøOL Trollelgdiskvalifisert

C-klasse

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnar EgsethOL Trollelg28.26
2Emma B. HjelmenOL Trollelg1.30.19+1.01.53

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor