Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM langdistanse / Tambarskjelven

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM langdistanse / Tambarskjelven
Arrangørorganisasjon: Orkanger IF
Dato: lørdag 8 september 2012

N-åpen

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anne Moa SolstadOrkanger IF36.08
2Kari Moa SolstadOrkanger IF37.46

D -10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ane Malene KolstadFreidig20.23
2Maren VikenByåsen IL24.05

D 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anna RenolenWing OK37.25

D 13-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ragnhild EideByåsen IL28.35
2Vera MelkildFreidig34.46
3Emilie Liabakk EriksenByåsen IL36.41
4Hedvig VollsetHeming Orientering42.27
5Andrine VikenByåsen IL46.40
6Helga StenvikByåsen IL46.53

D 15-16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingeborg EideByåsen IL40.59
2Frida SætherFreidig43.05
3Marte Hoff HagenByåsen IL50.20
4Gina MølnvikFreidig54.01
Ane Svegård ByeByåsen ILdiskvalifisert
Ida Berg HanssenByåsen ILdiskvalifisert

D 17-18

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Karen Oline KolstadFreidig52.47
2Jorunn KvaklandFreidig56.54
3Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK1.31.33

D 19-20

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristine FjellangerVaregg Fleridrett59.23
2Katharina RogstadNTNUI1.06.14
3Marianne LøvåsNTNUI1.44.46

D 21-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hanne SandstadFreidig59.39
2Line HagmanNTNUI1.10.24
3Elin-Kristin HemSandefjord OK1.25.08
Mari Angell-PetersenFreidigikke startet

D 40-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Gøril EideByåsen IL48.52
2Tone AlmåsIL Leik59.28

D 45-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Heidi ArnesenFreidig45.48
2Sigrid MelkildFreidig57.05
3Nina-Beate LiabakkByåsen IL1.02.39

D 50-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Grete Berge OwrenFreidig57.21
2Anne MelkildFreidig59.14
3Dagrun MelkildHeming Orientering1.07.01

D 55-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Gerd BjørsethKrokstadøra IL52.41

D 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Stina ElfvingByåsen IL40.49

H -10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Einar EideByåsen IL17.27
2Nikolai RenolenWing OK22.32

H 11-12

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mats EidsmoFreidig19.33
2Jonas GrønliFreidig20.08
3Vegard KittilsenFreidig21.11
4Petter Liabakk EriksenByåsen IL29.42
5Lars SandstadFreidig33.11
6Are LodgaardByåsen IL35.39
Jo Even KolstadFreidigikke startet

H 11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Magnus AntonsenByåsen IL40.53

H 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Håvard EidsmoFreidig32.13
2Are Helle MårdalenFreidig51.19
Odin LøvåsFreidigikke startet
Sivert BellingmoOL Gaulaikke startet

H 15-16

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Øyvind WiggenByåsen IL45.10
2Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg45.18
3Rein Helle MårdalenFreidig46.39
4Brage JørumByåsen IL51.37
5Asbjørn MidtbøWing OK51.52
6Olav Andreas RemmenOL Trollelg53.50
7Nils Ola KvamFreidig59.16
8Johannes MidtbøWing OK1.07.43
9Åsmund StenvikByåsen IL1.27.12
Preben AntonsenByåsen ILdiskvalifisert
Brynjar ForsethOL Trollelgikke startet
Thor William SkånøyByåsen ILikke startet

H 17-18

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ove BaardsgaardOL Trollelg55.48
2Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg56.35
3Sigve Wanvik KrogstadmoSelbu OK1.03.32
4Mattis HoltFreidig1.07.45
5Sigurd StenvikByåsen IL1.11.25
6Håkon SelmerFreidig1.22.11
7Kristian ØienOL Trollelg1.22.59
Andreas SølbergOL Trollelgbrutt
Brage SætherFreidigikke startet
Ola KeiseråsIL Leikikke startet
Geir Inge KeiseråsIL Leikikke startet

H 19-20

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Truls Wanvik KrogstadmoSelbu OK1.15.02

H 21-

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Per Melander OftenNTNUI1.29.49
2Bård NonstadOL Trollelg1.34.08
3Espen JakobsenNTNUI1.38.03
4Audun BakkMelhus IL1.41.49
5Erik GustafssonNTNUI1.43.55
6Per WiréhnByåsen IL1.45.20
7Terje MaroniByåsen IL1.47.22
8Anders Opsahl BredesenNTNUI1.58.48
1Kjetil OkkenhaugNTNUIdiskvalifisert
Vegard Brun SagaNTNUIdiskvalifisert
Vegard Blomseth JohnsenNTNUIdiskvalifisert
Felix BreitschädelNTNUIdiskvalifisert
Niklas ProforsVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Wolfgang KampelNTNUIdiskvalifisert
Henrik Svaland AasNTNUIbrutt
Øystein AlvestadNydalens SKbrutt
Trygve OlsenNTNUIbrutt
Brynjar Larssen BakkenNTNUIikke startet

H 35-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristian StensrudOL Trollelg1.18.49
2Thomas MjølhusOL Trollelg1.21.55

H 40-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tomas EidsmoFreidig58.00
2Brage KeiseråsIL Leik1.17.03
Jon RøstumOL Gauladiskvalifisert
Olle MalmringFreidigikke startet

H 45-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Johan IvarssonFreidig52.47
2Håvard LorangeFreidig1.00.06
3Stig Magnar LøvåsFreidig1.06.02
4Kjell BaardsgaardOL Trollelg1.06.18
5Øyvind SchjelderupFreidig1.06.47
6Reidar SelmerFreidig1.08.11
7Gunnar SkånøyByåsen IL1.16.09
8Geir PaulsenOL Trollelg1.16.55
9Knut HagenByåsen IL1.18.52
10Frode HaugskottOL Trollelg1.19.41
11Øystein WiggenByåsen IL1.23.34
12Bjørn P. LøvåsOK Nidarøst1.27.23
13Agnar RenolenWing OK1.33.34
14Harald StorrønningByåsen IL1.38.13
Geir Arne LodgaardByåsen ILdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format

H 50-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sturla SætherFreidig47.23
2Jostein MårdalenFreidig49.06
3Bjarne LienByåsen IL52.01
4Dag StenersenOK Nidarøst54.10
5Svein Olav ÅmotIL Leik56.12
6Terje MidtbøWing OK1.07.35
7Ragnar IngdalBørsa IL1.12.49

H 55-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Geir OwrenFreidig54.33
2Jostein AlvestadWing OK59.04
Helge EriksenByåsen ILikke startet

H 60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bjørn BergerByåsen IL43.13
2Steinar AasvangWing OK53.54
3Per LaksforsWing OK1.04.38
Jacob HygenFreidigikke startet

H 65-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Torleif StephansenOK Nidarøst1.00.34
2Jardar SandstadSelbu OK1.14.09
Kjell SølbergIL Leikikke startet

Direkte A

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jan HageIL Leik1.11.33
2Øystein GrøvlenOK Nidarøst1.13.51
3Jørgen Stenvik 1.29.21
Ole Gunnar SølbergIL Leikdiskvalifisert
Per Erik KvamFreidigdiskvalifisert

Direkte B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anna Marie HammerBørsa IL50.25
2Kristin SølbergIL Leik50.54
Janne Fossum MalmringFreidigikke startet

Direkte C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Dag Atle LundBørsa IL49.56
2Åsa NordgårdFreidig1.23.58

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor